Zeg vonkie je bent toch vaderdag niet vergetenquote:Op dinsdag 18 juni 2013 22:45 schreef Vonkenboer het volgende:.....
Al ging dit niet allemaal niet zonder de nodige misverstanden tussen paps en mij en de daaruit volgende frustratie over en weer, maar we leven nog![]()
We hoeven het nu eenmaal ook niet altijd eens te zijn met elkaar; het is en blijft natuurlijk uiteindelijk mijn huis......
quote:
Bedankt voor de complimenten dames !quote:Op dinsdag 18 juni 2013 22:55 schreef R2R het volgende:
Mooi werk zeg die schouw
(de rest trouwens ook, maar de schouw viel me wel op)
Ik heb druk gemaild met de servicedesk van Etna, en zonder blikken of blozen is er een afspraak gemaakt voor een servicemonteur die geheel onder garantie komt kijken en reparerenquote:Op dinsdag 18 juni 2013 23:14 schreef Gieliovd het volgende:
Gaaf Vonk, mooi he wat voegen doet! Geslaagd die schouw ook
Wel weer balen van die vaatwasser... waarom zit het nou altijd tegen. Maar komt wel weer goed, is nieuw notabene. Poot stijf en direct reparatie of een nieuwe eisen.
Tja, het was een combinatie van factoren. Die lekkende vaatwasser en de in eerste instantie niet heel mooi passende afzuigkap waren op die zaterdag de laatste druppel in de bekende emmer !quote:Jammer weer van die onenigheid... dat is het voordeel, er is niemand die me helpt. Ik gaf nog een zeer duidelijke verkapte boodschap door eerder dat pa ff een uurtje moest komen helpen met die radiator. Maar nee. Heelaasch!
Hij heeft een Makita decopeerzaag gekregenquote:Op dinsdag 18 juni 2013 23:24 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Zeg vonkie je bent toch vaderdag niet vergeten![]()
![]()
Mooi kado voor alle hulp lijkt mij op zijn plaats
Toch wel goed uitgelegd dat het voor vaderdag was hoop ik ?quote:Op woensdag 19 juni 2013 21:18 schreef Vonkenboer het volgende:
Hij heeft een Makita decopeerzaag gekregen
We hoeven het toch niet altijd eens te zijn ? maar ik heb uitgelegd dat dit cadeau voor Vaderdag bedoeld was.quote:Op woensdag 19 juni 2013 21:27 schreef quo_ het volgende:
[..]
Toch wel goed uitgelegd dat het voor vaderdag was hoop ik ?
Anders gaat hij zaterdag weer ruzie maken in de verwachting dat je het zondag weer goed komt maken, en dan met een makita cirkelzaag
Beter van niet zelfs, want dan kun je van elkaars ideeen leren.quote:Op woensdag 19 juni 2013 21:29 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
We hoeven het toch niet altijd eens te zijn ? ....
Dat zijn we uiteindelijk dan wel !quote:Op woensdag 19 juni 2013 21:41 schreef quo_ het volgende:
[..]
Beter van niet zelfs, want dan kun je van elkaars ideeen leren.
Als je het achteraf maar wel met elkaar eens bent dat het mooi geworden is, ongeacht van wie het beste idee/werkwijze was.
Ik ben erg blij met de ervaring tijdens deze verbouwing met het samenwerken met mijn vader aan zo'n project als dit; het enige gebrek van mijn vader is dat hij vrijwel nooit een gebruiksaanwijzing of tekening leest.quote:Ik kijk de laatste maanden met extra veel interesse naar jouw en je vader in dit topic. Sommige foto's en verhalen doen mij glimlachen en met weemoed terugdenken. Mijn klusvader, helpende hand en leermeester is enkele maanden geleden overleden .......
Oh dus je kan zo een ding niet gebruiken toevalligquote:Op woensdag 19 juni 2013 21:29 schreef Vonkenboer het volgende:
We hoeven het toch niet altijd eens te zijn ? maar ik heb uitgelegd dat dit cadeau voor Vaderdag bedoeld was.
Ik wist dat hij er één nodig had; of hij hem wel of niet gebruikt tijdens het klussen moet hij zelf weten.quote:Op woensdag 19 juni 2013 22:35 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Oh dus je kan zo een ding niet gebruiken toevalligvoor je eigen verbouwing
![]()
![]()
+1. Heel klassiek en uitstekend passend bij het huis.quote:Op donderdag 13 juni 2013 10:50 schreef WRH het volgende:
nice, het tegelwerk. vind de combinatie van type tegels met schouw en keuken heel erg mooi.
Ik zou hem toch iets opzij zettenquote:Op zondag 23 juni 2013 19:55 schreef Vonkenboer het volgende:
We hebben deze week ook nog een zoekplaatje
Hier moet nog heel iets aan veranderd worden, want er is even iets niet helemaal goed gegaan...
Rara, wat is er fout gegaan op onderstaande foto. Wie het ziet verdiend de eeuwige roem![]()
[ afbeelding ]
Onze badkamer hebben we helemaal laten doen door een aannemer. En de ombouw van ons is ook van multiplex. Nog geen werking in gezien...quote:Op maandag 24 juni 2013 00:18 schreef Gieliovd het volgende:
Veel tegeletters zullen trouwens zeggen dat je je toilet ombouw beter kan bekleden met gips. Hout werkt te veel zeggen ze. Ik heb het direct op het multiplex laten tegelen. Wel 3 keer in de voorstrijk.
Ik zou op gips alleen niet vertrouwen. Ze zeggen wel eens dubbel 9,5 toe te passen. Maar nee, ik niet. Bij mij zit er dus 18mm multiplex achter, klaarie.quote:Op woensdag 26 juni 2013 18:49 schreef R2R het volgende:
Als je de plee ombouw van gips maakt, gaat dat dan niet werken door de kracht van de pot die eraan hangt? Of vangt het frame dat allemaal op?
quote:Op zondag 23 juni 2013 19:59 schreef Lessien01 het volgende:
De vuilnisbak kan niet open, want de deur zit in de weg.
Er zit alles in de keuken waar wij van denken dat we het nodig hebben, echte top koks zullen we ook wel nooit worden. En we hebben natuurlijk ook nog een hele hoop opbergruimte in de kelderkast, daar komen namelijk ook nog de nodige schappen e.d.quote:Op zondag 23 juni 2013 20:02 schreef 4wood het volgende:
Ik vind het een mooie keuken hoor, niks mis mee. Keuken hier wordt vrij groot gezien de rest van het huis, maar het is maar net wat voor ruimte je tot je beschikking hebt. Jullie hebben hier ook alles wat nodig is, dus goed voor elkaar.
Wat die laatste foto betreft; kan de vuilnisbak(?) wel open zo?
Voor in de keuken wel; in de douche worden ze wel iets groter.quote:Op zondag 23 juni 2013 20:36 schreef HetKlusKonijn het volgende:
[..]
+1. Heel klassiek en uitstekend passend bij het huis.
En het is Vonk kennelijk gelukt om toch nog mooie 'kleinere' tegels te vinden dan die zo trendy grote plakkaten die je nu overal ziet.![]()
Stekker van de vaatwasser zit onder de keuken achter de plint verstopt.quote:Op zondag 23 juni 2013 21:21 schreef Xiphos het volgende:
Stekker vergeten? Beluchterkraan niet verticaal?
Fijn om te horen dat er mensen zijn die echt uitkijken naar een wekelijkse updatequote:Op maandag 24 juni 2013 09:23 schreef Plankje55 het volgende:
Complimenten voor jullie werk. Zit elke week weer te wachten op een update. Vooral de zorg voor alle details en het grondige werk, waardoor het er niet alleen mooi uitziet, maar het ook lang goed blijft, omdat de basis klopt.
(Als ik ooit nog verhuis, dan is het naar een woning met originele details. Dan weet ik tenminste dat het goed wordt aangepakt. Inmiddels genoeg 'slimme' oplossingen van klussers gezien, waarbij het er leuk uitziet, behalve als je iets verder kijkt.)
De prullenbak kan inderdaad niet open, de rest van de geschetste problemen hebben we geen last van.quote:Op maandag 24 juni 2013 20:57 schreef gateway het volgende:
* prullenbak kan niet open
* wasmachinekraan van de vaatwasser zit scheef waardoor;
* de slangbreukbeveiliging van de vaatwasser niet recht hangt en dus geen water doorlaat?
Onze tegelzetter raadde dit aan; als je het goed voorstrijkt kon het primaquote:Op maandag 24 juni 2013 00:18 schreef Gieliovd het volgende:
Goed bezig weet Vonk!
Je goot, ligt aan het type. Met flens? Zonder flens?
Een 100 goot met flens is eigenlijk 105 ofzo. Heb ik ook een fout mee gemaakt. Heb je al een goot? Volgens mij had ik je al getipt naar een site?
Ligt er ook aan hoe je je afschot maakt. Als de gewoon volledig vlak is dan kan je een max brede goot maken. Let wel dat het goed rondom dicht te maken is, het schijnt vaak te gaan lekken rondom die dingen.
Box ook mooi opgelost op zolder. Moet ik ook nog ff doen ja...
Veel tegelzetters zullen trouwens zeggen dat je je toilet ombouw beter kan bekleden met gips. Hout werkt te veel zeggen ze. Ik heb het direct op het multiplex laten tegelen. Wel 3 keer in de voorstrijk.
Jaja, wrijf het er maar inquote:Op woensdag 26 juni 2013 17:20 schreef Sweetpea8472 het volgende:
[..]
Ik zou hem toch iets opzij zettenHij komt me wel heel erg bekend voor! Wij hebben hem ook onder de gootsteen staan (alleen dan iets verder van de wand af, zodat hij wel open kan
)
Wij zullen het er denk ik ook prima mee reddenquote:Op woensdag 26 juni 2013 19:28 schreef knoblaucha6 het volgende:
Vonk, al min ik glad en strak, ik vind je keuken bééldig en geheel passend bij het huis.
Als fervente keukenmishandelaar (lees: kookliefhebber) zou het me veel te klein zijn maar ooit heb ik me ook gered met een kleine keuken en dat ging glansrijk.
We hebben altijd nog opbergruimte in de kelderkast, met de nodige schappen en daar komt dan ook nog een kleine diepvriezer of koelkast te staan.quote:En ik ben dól op lades, heb zeer bewust enkel en alleen maar lades in de keuken (heb er 15) en het is een opberggenot van jewelste dus goede keus![]()
Dat ding in je keukenkastje was bij mij meteen iets van : o, dat vreet me een zooi ruimte maar dat het funcioneel is moge duidelijk zijn want: Vonk![]()
Ik ook al bijna, maar we zijn er nog lang nietquote:Lekker hè, alvast een stukje bijna klaar, ik zie de bank al zo ongeveer staan
Tuurlijk, want wij hebben dat soort fouten natuurlijk nooit gemaaktquote:Op donderdag 27 juni 2013 21:46 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Jaja, wrijf het er maar in![]()
Maar het wordt nog wel een heel gepuzzel om alles nog een paar centimeter op te kunnen schuiven, de afvoerslang van de vaatwasser moet er dan ook nog weer tussen passen
Wat nu dan?quote:Op zondag 30 juni 2013 12:08 schreef Vonkenboer het volgende:
Nog een week of vier tot de bouwvak, dus in theorie zou het voor de vakantie moeten kunnen lukken !
Ik praat niet over deadlines hoor ! Maar het is gewoon een bepaald streven dat we dan de badkamer en het toilet klaar hebben. Dan kunnen we weer verder met het plafond en die 1000 en één andere zaken die we nog moeten doen.quote:Op zondag 30 juni 2013 12:38 schreef 4wood het volgende:
Spotjes heb ik ook lang naar gezocht ja, maar goed; better safe than nice.
[..]
Wat nu dan?Heb jij je laten verleiden tot het afgeven van een 'deadline'?
We doen ons best; en meer kunnen we niet doen !quote:
That's the spirit!quote:Op zondag 30 juni 2013 12:42 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
[..]
We doen ons best; en meer kunnen we niet doen !
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het is net als dat je met kiespijn naar de tandarts moet, op het moment dat je de deur van de praktijk in de handen hebt wordt de pijn al minder![]()
Enfin, we moesten de leverancier maar weer bellen mocht hij in de toekomst toch nog gaan lekken, ik ben al lang blij dat ik die monteur niet zelf hoefde te betalen, dat viel allemaal onder de garantie; ook als die zoals bij ons uiteindelijk helemaal voor niets kwam.
Verder hadden we een tegelzetter die in eerste instantie niet kwam
Hij zou vorige week maandag beginnen; dat werd uiteindelijk dinsdag.... en toen werd het woensdag; maar nog steeds geen tegelzetter te zien en donderdag ruim na de middag is die dan eindelijk gekomen ..... om vrijdag te beginnen met tegelen![]()
Een hele .... halve ... dagje![]()
Maar op dit moment kunnen we haast spreken van een heuse badkamer in huize Vonk..
We hebben na lang wikken en wegen daarvoor deze combinatie wand en vloertegels uitgezocht, het viel niet mee om een kleiner formaat tegel te vinden, de meeste wand en vloer tegels zijn toch echt minimaal 60 bij 30 of 60 x 40 of nog groter.
De wandtegels hebben het formaat van 25 x 40 en zijn mat wit met een heel lichte structuur erin, dus niet gewoon effen mat wit, en de vloertegels zijn grijzig vierkante tegels van 31 x 31.
Hoewel onderstaande foto eigenlijk helemaal geen recht doet aan de tegels ansich wil ik deze foto toch met jullie delen.
De witte tegels komen zeg maar op alle buitenwanden van de badkamer en op de wanden van het toilet.
De grijze tegels zitten op de twee douchewanden, het muurtje onder het bad, op het wandje waar het inbouwreservoir achter verstopt is en op de vloer in de badkamer en het toilet.![]()
Eerst is onze tegelzetter maar eens begonnen met egaliseren van de wanden, de wanden hadden wij al wel voorbehandeld met één of andere hechtingsemulsie.
De bedoeling was om eerst de tegels achter boven het bad te plakken, zodat wij daarna het bad konden plaatsen. Zo gezegd zo gedaan.. !
Daarna kon het bad eindelijk geplaatst worden..
Uiteraard moest nog even de afvoer aangesloten worden; we hebben tot de sifon alles gewoon met 50 mm buis gemonteerd; dan weten we zeker dat het water weg kan![]()
En toen nog even kijken of alles daadwerkelijk goed dicht is, maar dan moet er wel eerst even water een beetje water erin.
En daar laten we het even bij voor deze zondagmiddag update !![]()
Het bad is aan de brede kant 90 cm en aan de smalle kant maar 50 cm.quote:Op zondag 14 juli 2013 12:33 schreef bleiblei het volgende:
Zo! Dat gaat weer hard! Vanwaar de keuze voor dat bad? Kan je daar met z'n tweeen naast elkaar in?
Dank je !quote:
En dat ontwerp van de badkamer hebben we dan zelf bedacht zonder een dure sanitairboer te raadplegen; de plattegrond heb ik ergens online gemaaktquote:
We zijn nu ook al snel zes volle werkdagen onderweg qua werk in de badkamer en het toilet; en niet "maar" een uurtje of vijfquote:Op zondag 14 juli 2013 19:35 schreef 4wood het volgende:
Sodeknetter, da's hard gegaan in een uurtje of 5.![]()
Echt heel netjes hoor!
Hij weet in ieder geval heel goed waar hij mee bezig is, en hij is van zich zelf gewoon erg netjes en strak. En dat maakt het verschil qua tegelzetters.quote:
Die 10 cm ruimte weet mijn schat wel te benutten voor het één of ander; vrouwen zijn daar heel goed in namelijkquote:Op zondag 14 juli 2013 15:07 schreef Sweetpea8472 het volgende:
Leuke kleur tegels... Komen me bekend voor
Bij ons is niet het bad wat zo'n vorm heeft, maar het wasmeubel. Anders had hij voor het deurgat gezeten.
Wat ga je met die 10cm doen?
De afzuigkap hangt al wel; de kookplaat zit er nog niet in; die gaan we pas het allerlaatste plaatsen, er is nu nog veel te veel kans dat hij op wat voor manier dan ook beschadigd.quote:Op zondag 14 juli 2013 18:48 schreef Gieliovd het volgende:
Of zoals bij mij 100 graden
Goed bezig! Lekker in bad geweest zie ik, even de gemoederen afkoelen![]()
Jullie gaan lekker door, gaaf dat het allemaal toch opeens vorm krijgt in je inpandige zandbak. Ik weet het nog als de dag van gisteren dat het hier een grote puinbende was in de badkamer. En kijk nu eens.. tegels, glans, glas, chroom... Heerlijk.
Voor je het weet is het zo ver.
Hangt de wapperkap en je kookplaat trouwens al? Heb ik misschien gemist.
Tof, jullie gaan goed. Houd vol, ook al is het lekker weer en roept de tuin ook...
quote:Op zondag 14 juli 2013 19:47 schreef Gieliovd het volgende:
Toet toet!! Man, wat goed!! Wordt prachtig
Nee, maar wel dezelfde kleurstelling. Antraciet op de vloer, wit op de muren (wij hebben het bad ook wit gemaakt). Alleen hebben onze antracieten tegels iets meer structuur.quote:Op zondag 14 juli 2013 19:44 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Hebben jullie dezelfde tegels dan ?
Het wordt er inderdaad veel strakker van; rondom het raam komen wel gewoon afgeronde profielen.quote:Op maandag 15 juli 2013 09:37 schreef ueberduitser het volgende:
Mooi werk en strak tegelwerk Vonk!![]()
Je hebt de Quadec profielen gebruikt? Wil ik ook gaan doen, wordt het net even strakker van.
Onze aannemer kwam met 4 verschillende soorten kunststof schroten... Geheel wit (yuck!), aluminium, die derde weet ik even niet meer, en het wit met een motiefje wat we nu hebben (soortgelijk motiefje als wat op de tegels zit).quote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:06 schreef Vonkenboer het volgende:
Alleen over het plafond in de badkamer zijn we nog niet bepaald over uit, we zouden er natuurlijk gewoon van die groene gipsplaten onder kunnen maken; gaatjes dicht maken en dan gewoon sauzen.
Maar... ik vind dat zo standaard![]()
Hier in de buurt heb ik ook al rond gekeken naar alternatieven maar behalve sierloze geheel witte kunststof schroten zijn we nog niet gekomen.. heeft er iemand ervaring met hdm plafondpanelen in de badkamer ? http://www.hdm.be/product(...)en/master-range.html
Goed dat je het zegt, dat moet ik ook even in de gaten houden, ik sluit met witte tegels rondom het raam aan.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 21:28 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Het wordt er inderdaad veel strakker van; rondom het raam komen wel gewoon afgeronde profielen.
Maar geen rvs, gewoon witte afgeronde profielen
Sorry, maar vinkniemooi...quote:Op woensdag 17 juli 2013 07:49 schreef Sweetpea8472 het volgende:
[..]
Onze aannemer kwam met 4 verschillende soorten kunststof schroten... Geheel wit (yuck!), aluminium, die derde weet ik even niet meer, en het wit met een motiefje wat we nu hebben (soortgelijk motiefje als wat op de tegels zit).
[ link | afbeelding ]
Ik heb wel materiaal gevonden wat een redelijke uitstraling heeft; maar dat is meer een soort mdf wat overtrokken is met een laag van enkele millimeters kunststof folie.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:55 schreef Gieliovd het volgende:
Geen ervaring mee, behalve dat ik het al snel oubollig en lelijk vind. Ik hou niet van die systeemplafonds.
Ik twijfel tussen mee laten stuccen straks of gaatjes en rondingen afsmeren en sauzen.
Mwah, houten schroten gaan we denk in niet doen.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 23:01 schreef Erasmo het volgende:
In mijn vorige huis had ik op het badkamerplafond houten schroten die heel lichtjes wit waren geschilderd. Zo was het wel lekker fris maar kwamen de houtnerven nog wel naar voren.
quote:Op woensdag 17 juli 2013 07:49 schreef Sweetpea8472 het volgende:
[..]
Onze aannemer kwam met 4 verschillende soorten kunststof schroten... Geheel wit (yuck!), aluminium, die derde weet ik even niet meer, en het wit met een motiefje wat we nu hebben (soortgelijk motiefje als wat op de tegels zit).
[ link | afbeelding ]
Duidelijk !quote:Op woensdag 17 juli 2013 08:13 schreef ueberduitser het volgende:
[..]
Goed dat je het zegt, dat moet ik ook even in de gaten houden, ik sluit met witte tegels rondom het raam aan.
Wat betreft je plafond, ik zou persoonlijk toch voor een strak wit plafond gaan.
Met de plafondpanelen die je linkt heb ik persoonlijk geen ervaring.
In de zomer houden we het raam denk ik wel openquote:Op woensdag 17 juli 2013 08:19 schreef AnneX het volgende:
Yuk...![]()
Hou je dan het raam wijd open ? als jullie heen staan te douchen of in bad liggen?
Waar moet anders al het condens heen?
Plastic versus Eerlijk - Simpel - helder Stuc werk![]()
Terwijl je elders eerlijk en ambachtelijk materiaal gebruikt als hout en gips
Geen idee waarom je dit topic over het hoofd heb gezien; we zijn pas 1,5 jaar bezig dus dat scheelt !quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:33 schreef WheeleE het volgende:
Waarom heb ik deze topicreeks al die tijd over het hoofd gezien?
Wat een geweldige uitgebreide verslaggeving! Het detailniveau en het oog voor kwaliteit doen me een beetje denken aan Mmach. Goed bezig Vonkenboer.
Ah, u bent duidelijk een liefhebber van kamperenquote:Op woensdag 17 juli 2013 22:15 schreef Gieliovd het volgende:
[..]
Sorry, maar vinkniemooi...
Plastic, doet me denken aan een douche-plee-wasbak combi in een Hobby caravan.
Smaken verschillen (gelukkig!), en het was ook nog erg practisch (anders hadden we het plafond moeten gipsen en dan met een of andere waterafstotende latex moeten verven ofzo...) Stucen was geen optie (en niet alleen vanwege de kosten, maar vanwege bewegingen van het huis zelf)quote:Op woensdag 17 juli 2013 22:15 schreef Gieliovd het volgende:
[..]
Sorry, maar vinkniemooi...
Plastic, doet me denken aan een douche-plee-wasbak combi in een Hobby caravan.
Ziet er leuk uit, waar heb je die tegeltjes vandaan? Ben al een tijdje aan het rond kijken voor die zeflde (10x10?) tegeltjes maar die kom ik niet zoveel tegen in dezelfde stijl en verschillende kleuren.quote:
Het meeste qua panelen is echt op basis van mdf of spaanlaat; agnes plafondplaten e.d. zijn ook niet geschikt voor natte ruimten. Denk dat het uiteindelijk gewoon gips wordt; gaatjes dichtmaken, naden dichtzetten en goed in de badkamer latex zetten.quote:Op woensdag 17 juli 2013 22:32 schreef Gieliovd het volgende:
Vroegâh toen ik nog jong was heel wat van Europa gezien met de sleurhut achter de wagen met m'n ouders. Maar er komt nog wel eens een caravan hoor, ik heb in ieder geval een auto gekozen die 1300 kilo mag trekken
@MDF in de badkamer, daar hoeven we niet verder op in te gaan denk ik.
Al het stucwerk al klaar? Mijn geheugen laat me in de steek... iets van het hele huis vol met stellingen?
Hier moeten ze nog beginnen straks, dus dan zeg ik joh, smeer daar ook ff een paar mm op wil je? flop flop en weer door.
Ik zit te denken aan die "renovatiepanelen" met "stuclook"... is dat ook allemaal spaanplaat/mdf?
We hebben van de tegelzetter een adresje doorgekregen; mochten die nou om wat voor reden dan ook niet kunnen dan wil ik eens kijken of iemand van eurokit nog tijd heeft om voor de bouwvak (dat is hier al over een week) de badkamer af te kitten.quote:Op woensdag 17 juli 2013 23:11 schreef matriks het volgende:
Kitten zou ik zelf niet aan beginnen, zonder ervaring krijg je het zelf erg lastig echt strak en het laten doen kost je niet echt heel veel meer als dat je zelf fatsoenlijke kit koopt tegen bouwmarkt prijzen.
Ik heb mijn badkamer afgelopen vrijdag door iemand van Eurokit(.nl) laten doen en dat ziet er echt strak uit, ik weet zeker dat het goed dicht zit en ik ben geen kapitaal kwijt.
Wij zijn pas 1,5 jaar bezig !quote:Op woensdag 17 juli 2013 23:27 schreef Catch22- het volgende:
Niet alles is mijn smaak, maar het ziet er allemaal goed uit hoor! Je doet t echt heel netjes, er wordt niet bezuinigd!
Wordt altijd moe van zulke topics, ik vond twee weken klussen aan ons nieuwe huis al veel. En dan heb ik nog bijna niets gedaan.
Hehe, wie weet zijn we wel in te hurenquote:Op donderdag 18 juli 2013 12:30 schreef tina2013 het volgende:
Wow! Kunnen we je ook inhuren? Ik kan ook wel een nieuwe badkamer gebruiken :-) Ziet er goed uit!
De tegels komen van Betting en Ressing uit Groenlo (GLD).quote:Op donderdag 18 juli 2013 13:36 schreef Woep het volgende:
[..]
Ziet er leuk uit, waar heb je die tegeltjes vandaan? Ben al een tijdje aan het rond kijken voor die zeflde (10x10?) tegeltjes maar die kom ik niet zoveel tegen in dezelfde stijl en verschillende kleuren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |