Hij heeft een tunnelvisiequote:Op dinsdag 19 februari 2013 19:05 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
No fucking way dat jij 20 bent.
Je gelooft in een almachtig sprookjesfiguur, maar nog is er armoede en oorlog in de wereld, een almachtig iemand zou zoiets met 1 vingerknip kunnen oplossenquote:
Jij verwacht dat dat almachtige sprookjesfiguur alles kan. Maar hij doet dingen met een reden, geloof me maar.quote:Op dinsdag 19 februari 2013 19:13 schreef hamerhaaitje het volgende:
[..]
Je gelooft in een almachtig sprookjesfiguur, maar nog is er armoede en oorlog in de wereld, een almachtig iemand zou zoiets met 1 vingerknip kunnen oplossen
En waarom doet hij die dingen met een reden, het is vooral dat in die 3de wereld landen zwarte mensen leven, is dat almachtige sprookjesfiguur racistisch?quote:Op dinsdag 19 februari 2013 19:14 schreef Argo het volgende:
[..]
Jij verwacht dat dat almachtige sprookjesfiguur alles kan. Maar hij doet dingen met een reden, geloof me maar.
Nee de duivel doet ook veel, mensen laten zich overnemen door de duivel.quote:Op dinsdag 19 februari 2013 19:15 schreef hamerhaaitje het volgende:
[..]
En waarom doet hij die dingen met een reden, het is vooral dat in die 3de wereld landen zwarte mensen leven, is dat almachtige sprookjesfiguur racistisch?
Altijd.quote:Op dinsdag 19 februari 2013 19:16 schreef JRRY het volgende:
[..]
ja valt het mee, dus jij wast je wel voor je naaktfoto's gaat maken xd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |