Tijd om te gaan slapen inderdaad. Slaap lekkerquote:Op zondag 17 februari 2013 02:23 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik heb ook alle tijd, daarom zit ik nog om half 3 hier.
Ik ook niet en daarom ben ik er vanaf gestapt. Als ik op een random verenging meer contact heb met meiden dan zijn datingsites wel heel erg "quote:Op zondag 17 februari 2013 02:04 schreef heloef het volgende:
[..]
Nee niet daarom. Enkel een datingsite is een grote vleeskeuring. Ik vergelijk het een beetje met de bloemenveiling in Aalsmeer. Daar koop je ook de bloemen die er het best uit zien. Een abstracte vergelijking maar daar komt het wel op neer. En ik kom er gewoon niet van af bij een vleeskeuring.
Dat lijkt mij echt een verspilling van tijd. Veel handiger als je meteen de foto's kunt zien.quote:Op zondag 17 februari 2013 02:04 schreef Pvoesss het volgende:
Maar paiq dan? zien ze niet direct je foto en leren ze je eerst iets beter kennen
Misschien, maar het is altijd zo enorm lullig om dan het gesprek af te kappen zodra de foto in beeld komt.quote:Op zondag 17 februari 2013 11:30 schreef Pvoesss het volgende:
Uiterlijk is niet alles of kan je een hele andere indruk geven van een persoon.
Het is makkelijker om te zeggen dat je toch andere interesses hebtquote:Op zondag 17 februari 2013 11:59 schreef Pvoesss het volgende:
Ik vind dat dan weer niet lullig net als dat iemands uiterlijk op de foto oke is maar de rest kut dan wil je er toch ook niet mee verder praten.
Of je geeft gewoon aan dat ze niet je type is. En je wenst haar een fijne dag / avond.quote:Op zondag 17 februari 2013 11:37 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Misschien, maar het is altijd zo enorm lullig om dan het gesprek af te kappen zodra de foto in beeld komt.
Dat kan idd, maar ik geef er nu niets meer om.quote:Op zondag 17 februari 2013 11:27 schreef Pvoesss het volgende:
Kan ook iets zeggen over jou in plaats van de datingsite's natuurlijk
Ik denk dat datingsites sowieso niet echt tot goed contact met vrouwen leiden, voor de mannen die er niet bijzonder goed uitzien of rijk zijn ofzo. Volgens mij gaat het daar te veel om de foto's en is de verhouding man/vrouw sowieso vrij scheef, waardoor de vrouwen de mannen voor het uitkiezen hebben. En als je dan geen speciale foto's hebt waardoor je opvalt wordt het al snel moeilijk om contact te krijgen.quote:Op zondag 17 februari 2013 11:27 schreef Pvoesss het volgende:
Kan ook iets zeggen over jou in plaats van de datingsite's natuurlijk
Van die foto's waar je superknap en superspontaan op staat waarschijnlijk.quote:
Ja, ik wou eerst zeggen mooie foto's, maar toen bedacht ik dat bijvoorbeeld foto's waarop je laat zien dat je rijk bent het vaak ook wel goed doen bij de vrouwenquote:Op zondag 17 februari 2013 14:04 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Van die foto's waar je superknap en superspontaan op staat waarschijnlijk.
Tja, pasfoto's doen het hem ook niet echt denk ikquote:Op zondag 17 februari 2013 14:04 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Van die foto's waar je superknap en superspontaan op staat waarschijnlijk.
Ik dacht eerst dat het een idioot was. Hij heeft een lesje sarcasme nodig.quote:
Hij zou minder sarcastisch moeten doen? Wat mij betreft is het overduidelijkquote:Op zondag 17 februari 2013 21:31 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik dacht eerst dat het een idioot was. Hij heeft een lesje sarcasme nodig.
Hij kwam op mij niet sarcastisch over in het begin. Maar dat kan ook mijn gebrek aan scherpte zijn natuurlijk.quote:Op zondag 17 februari 2013 21:35 schreef Murvgeslagen het volgende:
[..]
Hij zou minder sarcastisch moeten doen? Wat mij betreft is het overduidelijk
Heloef heeft geen gevoel voor humor.quote:Op zondag 17 februari 2013 21:39 schreef heloef het volgende:
[..]
Hij kwam op mij niet sarcastisch over in het begin. Maar dat kan ook mijn gebrek aan scherpte zijn natuurlijk.
Hoezo niet?quote:Op zondag 17 februari 2013 21:23 schreef kingtoppie het volgende:
- oja ik ging even niet meer mee posten. -
Jawel.quote:Op zondag 17 februari 2013 21:41 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Heloef heeft geen gevoel voor humor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |