Een volwassen discussiequote:Op zaterdag 16 februari 2013 22:31 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Ik denk dat mijn standpunt duidelijk isen jouwe ook.
Ik ken genoeg mensen die alleen gaan:p Je bent geen einzelgänger:oquote:Op zaterdag 16 februari 2013 22:34 schreef Yreal het volgende:
Weet niet of ik wel alleen naar de bios wil
ergens heb ik ook wel trek in een whiskyquote:Op zaterdag 16 februari 2013 22:35 schreef GeneraalAdmiraal het volgende:
[..]
Ik ken genoeg mensen die alleen gaan:p Je bent geen einzelgänger:o
Ja! maar ik pak een pilsje en ga lekker weer bij de vrouw zitten!quote:Op zaterdag 16 februari 2013 22:36 schreef Yreal het volgende:
ergens heb ik ook wel trek in een whisky
maar ik moet zeg maar met de motor naar de biosquote:Op zaterdag 16 februari 2013 22:37 schreef GeneraalAdmiraal het volgende:
[..]
Ja! maar ik pak een pilsje en ga lekker weer bij de vrouw zitten!
Ik wens jullie nog een fijne avond en een rustige nachtrust toe:)
Jank. Zeur. Klaag. Blijf maar lekker thuis.quote:Op zaterdag 16 februari 2013 22:38 schreef Yreal het volgende:
[..]
maar ik moet zeg maar met de motor naar de bios
?quote:Op zaterdag 16 februari 2013 22:42 schreef Aurelius. het volgende:
Hebben jullie jezelf al eens opgezocht in het curateleregister
wees eens een beetje ondersteunend mang. Meeste mensen liggen na een 3 jarige relatie minstens een maand huilend in bedquote:Op zaterdag 16 februari 2013 22:41 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Jank. Zeur. Klaag. Blijf maar lekker thuis.
ik sta niet onder curatelequote:Op zaterdag 16 februari 2013 22:42 schreef Aurelius. het volgende:
Hebben jullie jezelf al eens opgezocht in het curateleregister
Ik was na één mislukte date al drie wekenquote:Op zaterdag 16 februari 2013 22:42 schreef Yreal het volgende:
[..]
wees eens een beetje ondersteunend mang. Meeste mensen liggen na een 3 jarige relatie minstens een maand huilend in bed
Ik mag niet kijken van de leiding.quote:Op zaterdag 16 februari 2013 22:43 schreef Aurelius. het volgende:
[..]
Haha mijn docent deed het net tijdens college, maar hij stond er niet in![]()
![]()
Helemaal gelijk! Je gaat toch niet een vakkenpakket kiezen waar je een hekel aan hebt, ook al zou je het aan kunnen. Dan is de lol er snel af van het leren... Ik denk dat als je uiteindelijk niets gaat doen met die NT/NG vakken en je er een hekel aan hebt dat het juist slecht is als voorbereiding voor de universiteit. Als je zeg maar met twee vingers in de neus je diploma zou halen en je moet bij bijvoorbeeld rechten wel opeens veel leren kan je het misschien niet eens opbrengen en ga je keihard op je bek.quote:Op zaterdag 16 februari 2013 22:13 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Nouja, is dat erg dan? Ik zou niet eens technische natuurkunde willen (en kunnen) doen dus dat ik dat niet eens zou mogen, maakt me niks uit. Als je nog niet weet wat je wil en geen hekel aan die vakken hebt is het wel een goed idee natuurlijk, maar als je veel meer geīnteresseerd bent in ges/ak/eco, moet je gewoon lekker E&M gaan doen.
quote:Op zaterdag 16 februari 2013 22:45 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Ik mag niet kijken van de leiding.
Ik hou ontzettend veel van kust.quote:Op zaterdag 16 februari 2013 22:33 schreef Keyos het volgende:
Ik ga er niet vanuit dat er veel 'kunstgekkies' zijn die op een partij als de VVD stemmen.
Fijne avond vriend!quote:Op zaterdag 16 februari 2013 23:34 schreef Aurelius. het volgende:
Toch maar even de stad in, fijnen avond nog waarde juristen
Prima weer hier. Droog en best lekker. Ga over een half uurtje de deur uit; ze is nu mijn vrouw aan het "helpen" met de was (lees: door het hele huis heen rennen met je bek vol sokken)quote:Op zondag 17 februari 2013 11:37 schreef eriksd het volgende:
Is het gewoon weer om met de hond te wandelen Spotless?
Heeft ze ook wel eens nukkige trekken?quote:Op zondag 17 februari 2013 11:39 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Prima weer hier. Droog en best lekker. Ga over een half uurtje de deur uit; ze is nu mijn vrouw aan het "helpen" met de was (lees: door het hele huis heen rennen met je bek vol sokken)
Tuurlijk, zat. We hadden een varentje in de tuin gepoot en dan zie je haar dus drie keer op een dag met dat varentje in d'r bek voorbij struinen-verziekt. Of een gat in de heg wat we proberen dicht te laten groeien-werkt ook niet als daar telkens een hond doorheen loopt. Als we de boxer van de overbuurvrouw tegenkomen wil ze voor geen meter meer meelopen, dat werk.quote:Op zondag 17 februari 2013 11:46 schreef eriksd het volgende:
[..]
Heeft ze ook wel eens nukkige trekken?Vind het wel mooi om te zien dat een hond soms op de grond gaat liggen en gewoon niet meer mee wil lopen. Of per se ergens niet op mag zitten en dat toch de hele tijd doet en dan triomfantelijk om zich heen gaat kijken.
Ik doel ook eerder op de linkse kunsthippie groep die het leven door moeten komen met een uitkering en de rijken daarvan de schuld geven. Er is uiteraard niets mis met een liefhebber zijn van de kunst zelf.quote:Op zaterdag 16 februari 2013 23:31 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Ik hou ontzettend veel van kust.
Wel eens van de WWIK gehoord?quote:Op zondag 17 februari 2013 12:04 schreef Keyos het volgende:
[..]
Ik doel ook eerder op de linkse kunsthippie groep die het leven door moeten komen met een uitkering en de rijken daarvan de schuld geven. Er is uiteraard niets mis met een liefhebber zijn van de kunst zelf.
Volgens mij niet nee, al kan ik dat niet met zekerheid zeggen. Inleiding privaatrecht is al weer een tijdje geleden voor mij.quote:Op zondag 17 februari 2013 12:21 schreef Paxcon het volgende:
Als je door verkrijgende verjaring rechthebbende van bijvoorbeeld een fiets wordt, kun je dan als eigenaar niet meer revindiceren?
Nee. Op enig moment moet een bepaalde toestand weer als de rechtens juiste worden beschouwd. De termijnen zijn ook ruim (10 resp. 20 jaar afh. van goede trouw)quote:Op zondag 17 februari 2013 12:21 schreef Paxcon het volgende:
Als je door verkrijgende verjaring rechthebbende van bijvoorbeeld een fiets wordt, kun je dan als eigenaar niet meer revindiceren?
Topquote:Op zondag 17 februari 2013 12:30 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Nee. Op enig moment moet een bepaalde toestand weer als de rechtens juiste worden beschouwd. De termijnen zijn ook ruim (10 resp. 20 jaar afh. van goede trouw)
Nee, er ontstaat dan een nieuw eigendomsrecht, de oude eigenaar heeft dan gewoon pech.quote:Op zondag 17 februari 2013 12:21 schreef Paxcon het volgende:
Als je door verkrijgende verjaring rechthebbende van bijvoorbeeld een fiets wordt, kun je dan als eigenaar niet meer revindiceren?
Kennissen van ons hadden dit aan de hand met de buren inderdaad.quote:Op zondag 17 februari 2013 12:35 schreef Yreal het volgende:
Speelt voornamelijk bij onroerend goed. Hoogleraar ook heel triomfantelijk vertellen dat hij inmiddels al 12 jaar een lapje grond had bezet
Dan is het een flapdrol.quote:Op zondag 17 februari 2013 12:35 schreef Yreal het volgende:
Speelt voornamelijk bij onroerend goed. Hoogleraar ook heel triomfantelijk vertellen dat hij inmiddels al 12 jaar een lapje grond had bezet
uiteindelijk ook voor kwader trouw hoorquote:Op zondag 17 februari 2013 12:42 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Dan is het een flapdrol.
*Mompelt iets over goede trouw*
Technisch gezien ontstaat er helemaal niets. Bij verkrijgende verjaring vervalt het recht om revindicatie in te stellen bij de 'vorige' eigenaar ('verjaring rechtsvordering strekkende tot beëindiging bezit').quote:Op zondag 17 februari 2013 12:33 schreef Yreal het volgende:
[..]
Nee, er ontstaat dan een nieuw eigendomsrecht, de oude eigenaar heeft dan gewoon pech.
Ik heb geen idee waar je het over hebt.quote:Op zondag 17 februari 2013 12:44 schreef Yreal het volgende:
[..]
uiteindelijk ook voor kwader trouw hoor
Ik moest wel even lachen om 'Ik lig er niet wakker van' en 'Friso zelf ook niet'quote:Op zondag 17 februari 2013 12:45 schreef eriksd het volgende:
http://www.powned.tv/nieu(...)so_jaar_in_coma.html
Die reacties. Man man man, wat moeten die mensen een hoop te kort komen in hun dagelijks leven
Ik stop even je lawine van posts hoor Mahar.quote:Op zondag 17 februari 2013 12:47 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Ik moest wel even lachen om 'Ik lig er niet wakker van' en 'Friso zelf ook niet'
quote:Op zondag 17 februari 2013 12:53 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Ik stop even je lawine van posts hoor Mahar.
quote:Op zondag 17 februari 2013 12:45 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Technisch gezien ontstaat er helemaal niets. Bij verkrijgende verjaring vervalt het recht om revindicatie in te stellen bij de 'vorige' eigenaar ('verjaring rechtsvordering strekkende tot beëindiging bezit').
Bezit ontstaat door Inbezitneming 3:112 en 3:113. In combinatie met 3:105 lid 1 verkrijg je dan wel degelijk eigendomquote:Op zondag 17 februari 2013 12:46 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Ik heb geen idee waar je het over hebt.
quote:Artikel 105 1. Hij die een goed bezit op het tijdstip waarop de verjaring van de rechtsvordering strekkende tot beëindiging van het bezit wordt voltooid, verkrijgt dat goed, ook al was zijn bezit niet te goeder trouw.
Geeft niets, maar de overige posters dreigden ondergesneeuwd te raken. Althans, niet als het aan mij Lech.quote:Op zondag 17 februari 2013 12:56 schreef Maharbal het volgende:
[..]![]()
Ik was even te lui om alles in 1 post te stoppen.
Zķ 2012 hčquote:Op zondag 17 februari 2013 12:58 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Geeft niets, maar de overige posters dreigden ondergesneeuwd te raken. Althans, niet als het aan mij Lech.
Je leest duidelijk m'n post niet.quote:Op zondag 17 februari 2013 12:57 schreef Yreal het volgende:
[..]
[..]
Bezit ontstaat door Inbezitneming 3:112 en 3:113. In combinatie met 3:105 lid 1 verkrijg je dan wel degelijk eigendom
Zie ook zuidplaspolder ro3.3
[..]
Jij bent verschrikkelijk.quote:Op zondag 17 februari 2013 12:58 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Geeft niets, maar de overige posters dreigden ondergesneeuwd te raken. Althans, niet als het aan mij Lech.
In 105 staat toch dat je een goed verkrijgt als je bezitter bent , ook niet ter goeder trouw, als het recht tot revindicatie afloopt?quote:Op zondag 17 februari 2013 13:04 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Je leest duidelijk m'n post niet.
quote:Op zondag 17 februari 2013 13:06 schreef Yreal het volgende:
[..]
In 105 staat toch dat je een goed verkrijgt als je bezitter bent , ook niet ter goeder trouw, als het recht tot revindicatie afloopt?
Er 'ontstaat' technisch gezien niets, het oude eigendomsrecht van de 'vorige' eigenaar verloopt alleen doordat hij gaan revindicatie heeft ingesteld. Je hebt de volgorde dus verkeerd. Jij zegt dat er een nieuw recht ontstaat en dat daarom de 'vorige' eigenaar pech heeft. Maar de vorige eigenaar heeft pech omdat hij geen revindicatie meer kan instellen (daarna 'ontstaat' dat recht, voor zover je van ontstaan kunt spreken). Oorzaak en gevolg omgedraaid dus.quote:Op zondag 17 februari 2013 12:33 schreef Yreal het volgende:
[..]
Nee, er ontstaat dan een nieuw eigendomsrecht, de oude eigenaar heeft dan gewoon pech.
niet helemaal mee eens, maar we bedoelen hetzelfde.quote:Op zondag 17 februari 2013 13:08 schreef Maharbal het volgende:
[..]
[..]
Er 'ontstaat' technisch gezien niets, het oude eigendomsrecht van de 'vorige' eigenaar verloopt alleen doordat hij gaan revindicatie heeft ingesteld. Je hebt de volgorde dus verkeerd. Jij zegt dat er een nieuw recht ontstaat en dat daarom de 'vorige' eigenaar pech heeft. Maar de vorige eigenaar heeft pech omdat hij geen revindicatie meer kan instellen (daarna 'ontstaat' dat recht, voor zover je van ontstaan kunt spreken). Oorzaak en gevolg omgedraaid dus.
Huilen, altijdquote:Op zondag 17 februari 2013 13:12 schreef SpotlessMind00 het volgende:
Marktplaatsvolk
Afspraak gemaakt met iemand; eerste afspraak kwam hij niet opdagen en mailde hij na een week dat hij op het verkeerde huisnummer had staan aanbellen. Nu mailde hij zaterdagochtend voor een afspraak voor vanmiddag; mailt nu weer dat het vandaag niet doorgaat omdat hij mijn mail nu pas leest.
Nou vertel, waarom ben je het niet eens?quote:Op zondag 17 februari 2013 13:11 schreef Yreal het volgende:
[..]
niet helemaal mee eens, maar we bedoelen hetzelfde.
Zowaar toch twee horloges verkocht daar.quote:Op zondag 17 februari 2013 13:14 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Bijna net zo erg als V&A inderdaad.
quote:Op zondag 17 februari 2013 13:15 schreef Paxcon het volgende:
Marktplaats
V&A is wel betrouwbaar, naar mijn ervaringen dan.
Kijk vooral ook naar mijn PI. Toch moet ik wel zeggen: V&A is doorgaans een prettige(r) plaats om zaken te doen, maar ook daar zijn mensen die beledigend lage boden doen, mensen die boden doen en daarna nimmer meer iets van zich laten horen en mensen die de meest bizarre toeren uithalen.quote:Op zondag 17 februari 2013 13:16 schreef eriksd het volgende:
[..]
Zowaar toch twee horloges verkocht daar.
Wanneer revindicatie niet meer mogelijk is, wil dat niet zeggen dat ook eigendom teniet is gegaan. Voor mij zou een logischer gevolg zijn dat omdat revindicatie niet meer kan de bezitter eigenaar is geworden en het eigendom van de oude eigenaar is vervallen.quote:Op zondag 17 februari 2013 13:14 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Nou vertel, waarom ben je het niet eens?
Wie zegt dat er een eigendom teniet is gegaan?quote:Op zondag 17 februari 2013 13:18 schreef Yreal het volgende:
[..]
Wanneer revindicatie niet meer mogelijk is, wil dat niet zeggen dat ook eigendom teniet is gegaan. Voor mij zou een logischer gevolg zijn dat omdat revindicatie niet meer kan de bezitter eigenaar is geworden en het eigendom van de oude eigenaar is vervallen.
Er zouden dan 2 eigenaren zijn? Dat kan niet.quote:Op zondag 17 februari 2013 13:19 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Wie zegt dat er een eigendom teniet is gegaan?
Je leest nog steeds m'n posts niet Yreal
Ik zeg dat jij de volgorde verkeerd hebt. Je leest m'n posts nog steeds niet.quote:Op zondag 17 februari 2013 13:20 schreef Yreal het volgende:
[..]
Er zouden dan 2 eigenaren zijn? Dat kan niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |