Há, wat een prachtplaat! Maar ja, ik heb dan ook een zwak voor Doo Wop, vooral met Zappa's low grumbles erbijquote:Op maandag 4 oktober 2004 23:26 schreef nipeng het volgende:
Cruising with Ruben & The Jets vind ik niet echt geweldig. Doo Wop yuk.Wel een geweldige persiflage.
Oh ja, dat was op de plundermeet, toch? Wel een mooie uitgave, iig. Ik vind er niet zozeer 'geen reet aan', maar drie lps achter elkaar duurt me allemaal een beetje te lang..quote:Op maandag 4 oktober 2004 21:58 schreef TheGrandWazoo het volgende:
is dan ook geen muziek van Zappa zelve. Dat scheelt weer![]()
Thing Fish heb ik ook een tijd lang geen reet aangevonden. Laatst gekocht in de japanse cardboard version , opnieuw naar zitten luisteren en het kwartje viel meteen!
Hadden The Beatles ook niet zo'n soort foto gemaakt?quote:Op woensdag 4 september 2002 20:09 schreef Zander het volgende:
"We're Only In It For The Money", al is het alleen maar voor de hoes:
Niet dat ik weetquote:Op donderdag 7 oktober 2004 20:37 schreef Alcyone het volgende:
Is 200 Motels eigenlijk uitgebracht op DVD? Ik heb hier een slechte rip zonder ondertiteling.
Bol en Plato hebben 'm niet.
Inderdaad, maar toch blijf ik hopen dat 't er op een dag komt.quote:Op donderdag 7 oktober 2004 20:59 schreef Zander het volgende:
Ik hoop natuurlijk dat ik ongelijk krijg, maar op die Roxy-DVD reken ik al lang niet meer. Die worst houdt de ZFT ons inmiddels al vijf jaar voor (als 't niet langer is).
Ge-wel-dig.quote:Op zondag 14 november 2004 18:49 schreef TheGrandWazoo het volgende:
Een pracht DVD indeed. Jammer dat er geen bonus zooi op staat. Het is dan ook niet uitgegeven door de Zappa Trust. Ik had die opname al een tijdje op VHS. Ook de tour vond ik niet zo heel erg bijzonder. 1984 is toch wel de take the money and run tour. Maar het plezier op het podium maakt werkelijk alles goed. Met name de vreemde sprongen van Scot Thunes.
[patsermode]quote:Die gast is in het eggie ook raar zo heb ik ooit mogen opmerken.
Anyway, een nog betere DVD is Baby Snakes.
Amen.quote:Meer improvisaties en gefreak. En nu maar bidden voor een 1988 tour dvd en eentje uuit 1974 (roxy!)
Dat was nou meteen een plaat waar ik helemaal into was. Saai vind ik 'm zeker niet.quote:Op dinsdag 5 oktober 2004 01:51 schreef Summoner het volgende:
Als je sommige mensen moet geloven grenst het aan heiligschennis, maar ik ben niet zo kapot van "Zoot Allures". Ik vind het een wat ongeinspireerde plaat met een aantal zeer saaie nummers. "The Torture Never Stops" heb ik eigenlijk ook nooit leuk gevonden.
Heb je Sleep Dirt al?quote:Op vrijdag 7 januari 2005 11:14 schreef nipeng het volgende:
Ik ga gvd dit weekend een Zappa kopen, het is veel te lang geleden!
Desnoods koop ik er een die ik al heb.![]()
Heb je LÄTHER al ??quote:
Werkelijk? Mmmmm....zou ik die dan gewoon hebben overgeslagen?quote:Op zaterdag 8 januari 2005 10:55 schreef TheGrandWazoo het volgende:
Btw, Thing Fish komt uit 1984 Pyl maar dit even terzijde.
Ja en Studio Tan en Sleep Dirt heb ik ook.quote:Op zaterdag 8 januari 2005 09:28 schreef fripper het volgende:
Heb je LÄTHER al ??
Als je LÄTHER koopt , dan heb je de muziek zoals het door Zappa bedoeld was. Studio Tan, Sleep Dirt en Orchestral Favorits zijn door de platenmaatschappij samengesteld uit de zelfde sessies. Er staat weinig essentieels op deze 3 albums dat niet op LÄTHER terugkomt.
Nou ja moet. Ik heb ze wel en ja er zijn zeker verschillen.quote:Op zaterdag 8 januari 2005 09:47 schreef TheGrandWazoo het volgende:
Behalve dan dat er verschillen zitten in versies![]()
Zo staan op Läther veel meer instrumentale versies. Uiteindelijk moet je dus alles kopen om compleet te blijven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |