Dan hebben ze wel de slechtste stukjes aan elkaar gelijmd danquote:Op zaterdag 16 februari 2013 16:22 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Marokkanen zijn lelijke Berbers of een mooie mix van 25% Europa, 25% Arabië, 25% Afrika en de rest Aziatisch.
Racistquote:Op zaterdag 16 februari 2013 16:25 schreef RAVW het volgende:
[..]
Dan hebben ze wel de slechtste stukjes aan elkaar gelijmd dan![]()
quote:
Alles met een eigen cultuur, landsgrenzen en zichzelf een natie noemt is een etniciteit. Die idioot bestaat zelf ook niet uit een puur ras meer. Dat Marokkanen bestaan uit Berbers en Arabieren maakt geen verschil, Nederlanders bestaan ook niet uit pure Nederlanders, maar uit een mix van Belgen, Nederlanders en Duitsers, etc.quote:Op zaterdag 16 februari 2013 17:57 schreef RAVW het volgende:
[..]oja waar heb ik het over ras dan zou het eerder nog generaliseren zijn
Er werd net gezegd dat een Maroc geen ras is
klopt eigenlijk zijn we allemaal inteeltquote:Op zaterdag 16 februari 2013 22:38 schreef Arcadia het volgende:
[..]
Alles met een eigen cultuur, landsgrenzen en zichzelf een natie noemt is een etniciteit. Die idioot bestaat zelf ook niet uit een puur ras meer. Dat Marokkanen bestaan uit Berbers en Arabieren maakt geen verschil, Nederlanders bestaan ook niet uit pure Nederlanders, maar uit een mix van Belgen, Nederlanders en Duitsers, etc.
Jaquote:Op zaterdag 16 februari 2013 23:42 schreef RAVW het volgende:
[..]
klopt eigenlijk zijn we allemaal inteelt
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |