SPOILER: Meet - donderdagavond ??? - UtrechtOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Kart meet 16 Februari - HuizenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SR2013 21-12-2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
1-8-16 maart ofzo
WIE JOINT ONS, BESTE GEZELLIGE MENSEN OOIT
Meet Arnhem
Tamashii
Rokje
Vinniiee
Huppelmuts
(1 maart wel Aldo ovb)Wǒ shì dá hóng, of the Eggman, of the Walrus![]()
Vanavond feest en drank hier thuis, maar ik voel me niet zo top
Wilde tot vanmiddag slapen maar niks hoor
Door GvsE: "Je bent een geweldig jong!"![]()
"geachte reizigers, gelieve niet in te stappen, de machinist is niet van plan om snel te vertrekken, wacht u gelieve op de volgende trein, die over 70 minuten zal arriveren."Door GvsE: "Je bent een geweldig jong!"![]()
Op Amsterdam CS wel een paar keer gehad dat er gewoon omgeroepen werd dat we nog niet konden vertrekken omdat er simpelweg geen machinist wasquote:Op vrijdag 15 februari 2013 10:40 schreef Jofunu-kun het volgende:
"geachte reizigers, gelieve niet in te stappen, de machinist is niet van plan om snel te vertrekken, wacht u gelieve op de volgende trein, die over 70 minuten zal arriveren."
NIEUW: Foto's!![]()
quote:Op vrijdag 15 februari 2013 10:42 schreef Fototoestel90 het volgende:
[..]
Ja, want stationnetje speciaal voor uni en ziekenhuis
en ik kan zitten![]()
Wǒ shì dá hóng, of the Eggman, of the Walrus![]()
Op Utrecht ook weleens gehad jaquote:Op vrijdag 15 februari 2013 10:45 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Op Amsterdam CS wel een paar keer gehad dat er gewoon omgeroepen werd dat we nog niet konden vertrekken omdat er simpelweg geen machinist was
Machinist zat in een amdere trein die vlak voor Utrecht stilstond vanwege een aanrijding..Door GvsE: "Je bent een geweldig jong!"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |