quote:http://www.volkskrant.nl/(...)no-op-internet.dhtml
IJsland werkt aan censuur porno op internet
Bewerkt door: redactie − 14/02/13, 21:04 − bron: ANP
IJsland werkt als eerste westerse democratie aan een verbod op pornografie op internet. IJsland wil daarvoor mogelijk hetzelfde soort filters gebruiken als China voor het weren van politiek onwelgevallige inhoud.
De wet is bedoeld om jongeren te beschermen en de waardigheid van vrouwen niet aan te tasten. Pornografie op papier is in IJsland al verboden, maar door de opkomst van internet is een leemte in die wet ontstaan, aldus de Britse krant Daily Telegraph donderdag.
De regering in Reykjavik werkt aan wetgeving waarbij onder meer bepaalde websites kunnen worden geblokkeerd. Ook wil de minister van Binnenlandse Zaken een verbod om IJslandse creditcards te gebruiken voor de betaling van pornografie. Volgens prof. Gail Dines, een pornografiedeskundige, heeft IJsland een 'zeer progressieve benadering die door geen enkel ander democratisch land is uitgeprobeerd'.
http://www.volkskrant.nl/(...)no-op-internet.dhtml
Heeft dit ermee te maken dat IJsland een maternalistische samenleving is? Aan de andere kant houden vrouwen ook wel van wat porno op haar tijd.quote:Pornografie op papier is in IJsland al verboden
Daar begint het mee. En dan wordt langzaam steeds meer verboten.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 08:29 schreef -Strawberry- het volgende:
Als ze nou gewoon de gewelddadige uitersten verbieden...
Ik weet niet in hoeverre het volk daar regeert, maar die zullen het er niet mee eens zijn dat alle porno verboden wordt, me dunkt.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 08:31 schreef Kreator het volgende:
[..]
Daar begint het mee. En dan wordt langzaam steeds meer verboten.
Dat valt te bezien. Op dit moment lijken repressieve regimes een stap voor te staan.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 08:42 schreef Red_85 het volgende:
Per definitie is dit gewoon kansloos. Zaken verbieden op het internet.
Servertje hier, proxy daar.. verbod omzeilt. En het internet is zo gebouwd dat er altijd een manier is om info te vergaren. Of het nu keiharde pr0n is of info een foute dictator.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 08:50 schreef eleusis het volgende:
[..]
Dat valt te bezien. Op dit moment lijken repressieve regimes een stap voor te staan.
Kinderporno ook maar vrijgeven?quote:Op vrijdag 15 februari 2013 08:42 schreef Red_85 het volgende:
Per definitie is dit gewoon kansloos. Zaken verbieden op het internet.
quote:De wet is bedoeld om jongeren te beschermen en de waardigheid van vrouwen niet aan te tasten.
Doet mij aan iets denken, weet even niet wat.quote:De wet is bedoeld om jongeren te beschermen en de waardigheid van vrouwen niet aan te tasten.
Dat idee kreeg ik ookquote:Op vrijdag 15 februari 2013 09:42 schreef Specularium het volgende:
[..]
Doet mij aan iets denken, weet even niet wat.
Hahaquote:Op vrijdag 15 februari 2013 10:09 schreef NotYou het volgende:
Zal tijd worden ook. Blote mensen die dingen met elkaar doen.
Bah.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 10:09 schreef NotYou het volgende:
Zal tijd worden ook. Blote mensen die dingen met elkaar doen.
quote:Op vrijdag 15 februari 2013 09:36 schreef speknek het volgende:
Hierom moet je nooit een lesbische president kiezen.
Nooit in China geweest?quote:Op vrijdag 15 februari 2013 08:42 schreef Red_85 het volgende:
Per definitie is dit gewoon kansloos. Zaken verbieden op het internet.
Zal allemaal best, de praktijk wijst uit dat het behoorlijk effectief kan zijn.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 08:53 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Servertje hier, proxy daar.. verbod omzeilt. En het internet is zo gebouwd dat er altijd een manier is om info te vergaren. Of het nu keiharde pr0n is of info een foute dictator.
Ik zou het eerder een 'zeer conservatieve benadering' willen noemenquote:Op vrijdag 15 februari 2013 07:25 schreef Ringo het volgende:
Volgens prof. Gail Dines, een pornografiedeskundige, heeft IJsland een 'zeer progressieve benadering die door geen enkel ander democratisch land is uitgeprobeerd'.
Dat zal die Ijslanders worst zijn, het is daar 9 maanden per jaar te koud en donker om de deur uit te gaan, dus inplaats van porno te kijken gok ik erop dat ze liever zelf gaan liggen wippen om de tijd te verdrijven.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 08:34 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ik weet niet in hoeverre het volk daar regeert, maar die zullen het er niet mee eens zijn dat alle porno verboden wordt, me dunkt.
Gek genoeg is de porno hier niet verbannen. Daarvoor is de verhouding man-vrouw te scheef. Misschien hebben ze in IJsland een vrouwenoverschot en komen die nooit aan hun trekken.quote:
- Als je niet wilt dat je kinderen porno kijken regel je zelf een filterquote:De wet is bedoeld om jongeren te beschermen en de waardigheid van vrouwen niet aan te tasten.
Zijn genoeg Chinezen die die filters kunnen omzeilen. Ken Chinezen die vanuit China gewoon een facebook account bijhouden naast hun RenRen.quote:
Oke, maar de filters zijn er toch.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 16:18 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Zijn genoeg Chinezen die die filters kunnen omzeilen. Ken Chinezen die vanuit China gewoon een facebook account bijhouden naast hun RenRen.
Meest idiote redenatie is ditquote:Op vrijdag 15 februari 2013 08:31 schreef Kreator het volgende:
[..]
Daar begint het mee. En dan wordt langzaam steeds meer verboten.
Porno niet toestaan is bekrompenquote:Op vrijdag 15 februari 2013 07:39 schreef venomsnake het volgende:
Wat een bekrompen land is dat ook.
Kijk je ook porno?quote:Op vrijdag 15 februari 2013 08:29 schreef -Strawberry- het volgende:
De waardigheid van vrouwen? In sommige filmpjes misschien, maar weten ze daar niet dat vrouwen ook porno kijken? Als ze nou gewoon de gewelddadige uitersten verbieden...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |