"Ja maar!", "Ja maar!", alsjeblieft zeg. Lui die vreemdgaan zoeken altijd wel iets om hun acties te rechtvaardigen of op zijn minst (ten koste van de nietsvermoedende partner) te relativeren. Vreemdgaan is gewoon ongelofelijk fout, klaar. Ben dan volwassen en zet er eerst een punt achter met je partner als je toch al buiten de deur wilt neuken en er van overtuigd bent dat het gras groener bij de buren is. Er is niets meer pijnlijker dan besodemietert te worden door de persoon waar je het meest van houdt.quote:Op maandag 11 februari 2013 19:59 schreef AnnaTralala het volgende:
Jamaar soms is er een specifieke oorzaak als iemand vreemdgaat.
Ik denk met communiceren hoe hij het haar moet vertellen, want eigenlijk praten ze nooit over iets wezenlijks. Maar TS durft eigenlijk ook niet (muurtje opgebouwd, kan/wil geen gevoelens uiten want is zwakte in zijn ogen ec). Ik vrees dat hij het type man is dat een keer sigaretten gaat halen en nooit meer thuis komt. En die vriendin zich maar wanhopig afvragen wat zij verkeerd heeft gedaan, want ze zag dit totaal niet aankomen. Arme wicht.quote:Op maandag 11 februari 2013 20:04 schreef theunderdog het volgende:
Waar heb je nu precies hulp bij nodig?
Je beweert namelijk zelf al, dat je niets liever dan single wilt zijn.
Gast als je iemand 16 jaar kent en al van alles mee gemaakt hebt wanneer is het dan te laat om te praten met diegene over dingen waar je het echt over wil hebben? Vertel me dat dan maar eens even.quote:Op maandag 11 februari 2013 12:53 schreef kloon89 het volgende:
[..]
Dat denk ik ook, maar soms is het daarvoor te laat.
Verder vind ik het best wel een klotestreek om je in te laten met een andere vrouw terwijl je vriendin thuis in de lappenmand zit.
En dan ben je 34.quote:Op maandag 11 februari 2013 20:08 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik denk met communiceren hoe hij het haar moet vertellen, want eigenlijk praten ze nooit over iets wezenlijks. Maar TS durft eigenlijk ook niet (muurtje opgebouwd, kan/wil geen gevoelens uiten want is zwakte in zijn ogen ec). Ik vrees dat hij het type man is dat een keer sigaretten gaat halen en nooit meer thuis komt. En die vriendin zich maar wanhopig afvragen wat zij verkeerd heeft gedaan, want ze zag dit totaal niet aankomen. Arme wicht.
Steekhoudende post wel.quote:Op maandag 11 februari 2013 12:29 schreef MisssC het volgende:
Hoi! Ik heb niet alle reacties van iedereen gelezen, maar ik wilde toch even reageren. Wat een rot situatie! Ik herken mezelf er wel een beetje in. Ben ook niet heel erg een open boek en soms weet ik doordeweeks ook absoluut niet wat mijn vriend heeft uitgespookt (ik woon niet samen, ben 22).
Maar, wat ik wel weet: nu heb je weer een soort fijn gevoel gevonden op vakantie bij een andere vrouw (begrijpelijk). Maar bedenk je wel, stel je maakt het uit en je gaat verder met een ander, ooit zul je weer op ditzelfde punt belanden want je gaat confrontaties eerder uit de weg dan dat je ze wil uitpraten. Als jij niet leert over je gevoelens te praten, dan zal elke relatie stuk lopen! Tenzij je misschien een vrouw treft die het uit je sleurt.. Maar je hebt voor jezelf dus ook punten om aan te werken.
Of je het moet uitmaken weet ik niet. Dat voel jij alleen. Bedenk wel: wat je stuk maakt, krijg je niet meer terug. En het gras is meestal niet groener aan de overkant
Het is niet te laat om te praten, maar als je je al inlaat met een andere vrouw, misschien wel om de relatie te lijmen..Ben t met veel reacties eens dat het probleem van TS ook na het verbeken van de relatie zal blijven bestaan, maar los daarvan is hij al een weg ingeslagen die niet echt bevorderlijk zal zijn voor de band.quote:Op maandag 11 februari 2013 20:08 schreef PascalDutch het volgende:
[..]
Gast als je iemand 16 jaar kent en al van alles mee gemaakt hebt wanneer is het dan te laat om te praten met diegene over dingen waar je het echt over wil hebben? Vertel me dat dan maar eens even.
Verder vind ik het best wel een klotestreek om je in te laten met een andere vrouw terwijl je vriendin thuis in de lappenmand zit. Geef ik je dan wel helemaal gelijk in.
Klopt maar als je iemand 16 jaar kent gaat die band ook niet zo 1, 2, 3 kapot omdat je een andere vrouw 1 keer gezien hebt lijkt mij.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 09:23 schreef kloon89 het volgende:
[..]
Het is niet te laat om te praten, maar als je je al inlaat met een andere vrouw, misschien wel om de relatie te lijmen..Ben t met veel reacties eens dat het probleem van TS ook na het verbeken van de relatie zal blijven bestaan, maar los daarvan is hij al een weg ingeslagen die niet echt bevorderlijk zal zijn voor de band.
Niet alleen gezien, maar ermee naar bed geweest. Dan zou het voor mij over en uit zijn, 16 jaar of niet.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 10:12 schreef PascalDutch het volgende:
[..]
Klopt maar als je iemand 16 jaar kent gaat die band ook niet zo 1, 2, 3 kapot omdat je een andere vrouw 1 keer gezien hebt lijkt mij.
Als je er mee naar bed geweest bent voor mij ook dan kan TS er beter mee stoppen.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 10:39 schreef Scissor het volgende:
[..]
Niet alleen gezien, maar ermee naar bed geweest. Dan zou het voor mij over en uit zijn, 16 jaar of niet.
Mooi gezegdquote:Op dinsdag 12 februari 2013 01:24 schreef De_Pel het volgende:
in een relatie waarin je vooral muurtjes bouw in plaats van bruggen.
quote:Op dinsdag 12 februari 2013 13:03 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
Ik lees nergens dat TS vreemd is gegaan in zijn OP of mis ik iets?
quote:Op maandag 11 februari 2013 00:21 schreef silverpolo het volgende:
[...]
Afgelopen week was weer zo'n ontwijkmoment. Met vrienden (alleen de mannen) op vakantie geweest. Daar een ontzettend leuke vrouw tegen het lijf gelopen en je raadt het al... Man, wat voelde dat goed. De geborgenheid, het vastpakken.. alles! Achteraf heb ik absoluut geen spijt en heb ik mijn vriendin niet eens gemist....
[...]
Ik kan misschien achter een steen leven maar ik zie nergens 'vreemdgaan'. Vastpakken kan ook alleen een knuffel zijn. Jaaa ik weet het, heel naïef. Maar ik lees NERGENS dat hij haar geneukt heeft.quote:
''En je raadt het al.....''quote:Op dinsdag 12 februari 2013 13:20 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Ik kan misschien achter een steen leven maar ik zie nergens 'vreemdgaan'. Vastpakken kan ook alleen een knuffel zijn. Jaaa ik weet het, heel naïef. Maar ik lees NERGENS dat hij haar geneukt heeft.
Zo interpreteerde ik dat dus ook.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 13:22 schreef PBateman1978 het volgende:
''En je raadt het al.....''
''Achteraf heb ik absoluut geen spijt...''
Mhwoa, lijkt mij duidelijk.
Misschien hebben wij wel gewoon een dirty mind!quote:Op dinsdag 12 februari 2013 13:22 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Zo interpreteerde ik dat dus ook.
En meerdere users hebben het over vreemdgaan en dat wordt door TS niet tegengesproken.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 13:22 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Zo interpreteerde ik dat dus ook.
Heeft TS uberhaupt nog gereageerd eigenlijk ?quote:Op dinsdag 12 februari 2013 13:55 schreef Scissor het volgende:
[..]
En meerdere users hebben het over vreemdgaan en dat wordt door TS niet tegengesproken.
Ik heb TS nog geen 1 keer zien antwoorden. Nogmaals misschien ben ik wel blindquote:Op dinsdag 12 februari 2013 13:55 schreef Scissor het volgende:
[..]
En meerdere users hebben het over vreemdgaan en dat wordt door TS niet tegengesproken.
quote:Op dinsdag 12 februari 2013 13:56 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Heeft TS uberhaupt nog gereageerd eigenlijk ?
quote:Op dinsdag 12 februari 2013 13:58 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Ik heb TS nog geen 1 keer zien antwoorden. Nogmaals misschien ben ik wel blind
Inderdaad zeg, de gehele maatschappij is inderdaad af te leiden uit dit topic op Fok.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 14:07 schreef Grumpey het volgende:
Jemig wat een gedoe over dat vreemdgaan zeg. Alsof het niet al erg genoeg is dat TS eigenlijk compleet geen gevoelens meer voor zijn vriendin heeft en daarover liegt tegen haar, en iets alleen maar 'erg' is als er ook fysieke daad naar andere vrouw bij komt kijken. Dat eerste is veel erger. Dat tweede is puur lust wat in de diepere zin veel minder voorsteld.Als alleen het tweede zou gebeuren zou dat vervelend zijn, maar echt niet dramatisch ofzo.
Rare maatschappij leven we toch in, als het plaatje maar klopt voor de buitenwereld is het minder erg, pas als het concreet wordt ingevuld wat al aan de gang is gaan we het pas erg vinden, en dan gelijk overspannen daarop reageren.
Hoezo gedoe? Dat maak jij er van. Ik merk alleen op dat IK het niet gelezen heb maar het wel gespeculeerd wordt. Stel je even niet zo aan. Tuurlijk is dit onwijs vervelend voor TS.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 14:07 schreef Grumpey het volgende:
Jemig wat een gedoe over dat vreemdgaan zeg. Alsof het niet al erg genoeg is dat TS eigenlijk compleet geen gevoelens meer voor zijn vriendin heeft en daarover liegt tegen haar, en iets alleen maar 'erg' is als er ook fysieke daad naar andere vrouw bij komt kijken. Dat eerste is veel erger. Dat tweede is puur lust wat in de diepere zin veel minder voorsteld.Als alleen het tweede zou gebeuren zou dat vervelend zijn, maar echt niet dramatisch ofzo.
Rare maatschappij leven we toch in, als het plaatje maar klopt voor de buitenwereld is het minder erg, pas als het concreet wordt ingevuld wat al aan de gang is gaan we het pas erg vinden, en dan gelijk overspannen daarop reageren.
Ik trek het even breder, omdat het je vast niet vreemd in de oren klinkt als ik zeg dat veel mensen eerder verbolgen zijn door een actie van vreemdgaan dan door het feit dat iemand bij een vriendin blijft terwijl die eigenlijk niets meer voor die persoon voelt. Dat tweede is een bedrog dat non-stop de hele tijd gebeurt en doorsluimerd, en is mijn ogen veel erger dan het eerste.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 15:36 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Inderdaad zeg, de gehele maatschappij is inderdaad af te leiden uit dit topic op Fok.
Daarbij heb je blijkbaar een heleboel posts gemist aangezien er zat over is geschreven buiten het fysieke vreemdgaan om.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |