Check dat filmpje, wat een mongool die gastquote:Op maandag 18 februari 2013 13:14 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Volgens mij is voetbalgochme een verzonnen woord van Jan van Halst
Je ziet hem ook echt denken van zal ik dit doen? Ja ik ga dit doen en dan heel blij juichenquote:Op maandag 18 februari 2013 13:16 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Check dat filmpje, wat een mongool die gast
Naja als je doordeweeks werkt is het kut dat je alleen op een suicide saturday de stad in kan, misschien met zo'n zondag wordt de drukte een beetje gespreid.quote:Op maandag 18 februari 2013 12:34 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Schoppen tegen het systeem, wat een rebellen zijn het toch ook!![]()
Maar nu serieus, er was sprake van dat ook de AH XL op zondag dicht zou gaan. Kijk, dat Piets Lampenpaleis en Sjaak's Borduurshop dicht zijn op zondag, daar geef ik geen reet om, maar de XL dicht is een ander verhaal
Gewoon je toiletpapier bij de shop halen tochquote:Op maandag 18 februari 2013 13:16 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Naja als je doordeweeks werkt is het kut dat je alleen op een suicide saturday de stad in kan, misschien met zo'n zondag wordt de drukte een beetje gespreid.
Ik haat het als ik snel in de stad iets moet ophalen. Maar eerst 20 mensen overhoop moet fietsen om bij een winkel te kunnen komen om daar achter een familie met krijsende kinderen te staan, en een vader die moedeloos kijkt alsof hij zojuist beseft dat zijn leven geen zin meer heeft.
Dat gebeurde hier in Tilburg dus ook. Toen de winkels op zondag open gingen was de drukte veel beter te overzien. Maar dat ze weer gesloten worden heeft niet te maken met de drukte, maar met het feit dat de kleine winkeliers menen dat ze oneerlijke concurrentie hebben van de grotere bedrijven, zoals V&D, Saturn, C&A etcetera. Deze kunnen wel op zondag open en die kleine winkeliers niet, en dus is het boehoe doen.quote:Op maandag 18 februari 2013 13:16 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Naja als je doordeweeks werkt is het kut dat je alleen op een suicide saturday de stad in kan, misschien met zo'n zondag wordt de drukte een beetje gespreid.
Ik haat het als ik snel in de stad iets moet ophalen. Maar eerst 20 mensen overhoop moet fietsen om bij een winkel te kunnen komen om daar achter een familie met krijsende kinderen te staan, en een vader die moedeloos kijkt alsof hij zojuist beseft dat zijn leven geen zin meer heeft.
A-fucking-menquote:Op maandag 18 februari 2013 13:16 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Naja als je doordeweeks werkt is het kut dat je alleen op een suicide saturday de stad in kan, misschien met zo'n zondag wordt de drukte een beetje gespreid.
Ik haat het als ik snel in de stad iets moet ophalen. Maar eerst 20 mensen overhoop moet fietsen om bij een winkel te kunnen komen om daar achter een familie met krijsende kinderen te staan, en een vader die moedeloos kijkt alsof hij zojuist beseft dat zijn leven geen zin meer heeft.
De disc in je console/PC stoppen en het spelleke spelenquote:Op maandag 18 februari 2013 16:00 schreef Kamikazie het volgende:
Ik heb dus net fifa gekocht, wat moet ik nu doen?
Lekker naar het Fifa topic gaanquote:Op maandag 18 februari 2013 16:00 schreef Kamikazie het volgende:
Ik heb dus net fifa gekocht, wat moet ik nu doen?
Ik ben een internethero, zo iemand met een social-disorder.quote:Op maandag 18 februari 2013 16:00 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Snap niet waar jullie je druk om maken ga gewoon lekker chill naar de winkel en hou je gemak net alsof jullie het zo druk hebben
Anders doe je gewoon even normaal. Ik stel hier gewoon een vraag omdat ik dacht dat dit het fifa topic was door de titel + OP. Kan ik er wat aan doen dat ik met een IQ van ver onder de 100 geboren ben.quote:
Dankjewelquote:Op maandag 18 februari 2013 16:01 schreef Rossdale het volgende:
[..]
De disc in je console/PC stoppen en het spelleke spelen
sorryquote:Op maandag 18 februari 2013 16:02 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Anders doe je gewoon even normaal. Ik stel hier gewoon een vraag omdat ik dacht dat dit het fifa topic was door de titel + OP. Kan ik er wat aan doen dat ik met een IQ van ver onder de 100 geboren ben.
[..]
Dankjewel
Koning
Geeft niet. Ik kwam hier eigenlijk ook om te trollen, maar nu vind ik je best aardig en heb ik spijt daarvanquote:Op maandag 18 februari 2013 16:03 schreef Pixell het volgende:
[..]
sorryiedereen heeft wel eens een kutdag, vandaag is de mijne
Ik ben ook meestal de cool kid van de groep, kijk naar dit zielige zooitje in deze SC en tell me dat ik niet de meest aardige ben!quote:Op maandag 18 februari 2013 16:04 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Geeft niet. Ik kwam hier eigenlijk ook om te trollen, maar nu vind ik je best aardig en heb ik spijt daarvan
Je bent niet de meest aardigequote:Op maandag 18 februari 2013 16:04 schreef Pixell het volgende:
[..]
Ik ben ook meestal de cool kid van de groep, kijk naar dit zielige zooitje in deze SC en tell me dat ik niet de meest aardige ben!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Please sir. When moon? When Mustang?![]()
quote:Op maandag 18 februari 2013 16:20 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Je bent niet de meest aardigeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zit nu in seizoen 4 van CalifornicationSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.straks seizoen 5, gister al 1,2,3 gezien
![]()
![]()
quote:Op maandag 18 februari 2013 16:20 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Je bent niet de meest aardigeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Godver manSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
quote:Op maandag 18 februari 2013 16:20 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Je bent niet de meest aardigeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Half bezopen is weggegooid geld.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: