Méér ontopic dan dat gaat het niet meer wordenquote:Op zondag 10 februari 2013 00:11 schreef starla het volgende:
Uit dat vorige topic komt naar voren dat ik eigenwijs ben. Akkoord. Ik geef dat nota bene zelf toe. Akkoord. Nu weer ontopic?
Ben met veel eens, behalve dat ik niet slim benquote:Op zondag 10 februari 2013 00:26 schreef Catch22- het volgende:
Die ging ook nat.
Ts je bent niet alleen eigenwijs, ook naief en een heel stuk minder slim dan je jezelf wil doen voorkomen.
En servicekosten is geen prestatiecontract. Was wel even leuk om dit topic te lezen
Waarom dan zo dom gehandeld? Nu ben jij degene die in gebreke is gebleven en niet de woningbouwvereniging.quote:Op zondag 10 februari 2013 00:52 schreef starla het volgende:
[..]
Ben met veel eens, behalve dat ik niet slim ben
precies. Dit had je veel slimmer aan moeten pakken, zoals jij het hebt gedaan is gewoon dom.quote:Op zondag 10 februari 2013 00:53 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Waarom dan zo dom gehandeld? Nu ben jij degene die in gebreke is gebleven en niet de woningbouwvereniging.
haha dat is echt hilarischquote:Op zaterdag 9 februari 2013 22:03 schreef blomke het volgende:
[..]
Ik waardeer je koppigheid, je stijl en je attitude. Misschien moet je ook stoppen met huur betalen en gaan kopen. Zodra er een uit-huis-zetting aan zit te komen, trek je een lange neus vanuit je koopwoning.
Medeleven heet dat, Starla, probeer dat zelf ook eens.quote:Op zondag 10 februari 2013 01:58 schreef starla het volgende:
Wel ontroerend, al die mensen die zich druk maken om mijn leven.
Vraag ik me soms wel af hoe saai hun leven moet zijn. Niet?
quote:Op zondag 10 februari 2013 01:58 schreef starla het volgende:
Wel ontroerend, al die mensen die zich druk maken om mijn leven.
Vraag ik me soms wel af hoe saai hun leven moet zijn. Niet?
Alleen met patiënten heb ik medeleven. Buiten dat ben ik misantroop.quote:Op zondag 10 februari 2013 02:01 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Medeleven heet dat, Starla, probeer dat zelf ook eens.
Mits je dat weet te doseren is dat best een goede instelling. Beter dan het omgekeerde eigenlijk. Dat vind ik enge mensen.quote:Op zondag 10 februari 2013 02:06 schreef starla het volgende:
[..]
Alleen met patiënten heb ik medeleven. Buiten dat ben ik misantroop.
Maar hoeveel moet je dan nu in totaal volgens hun betalen?quote:Op zondag 10 februari 2013 02:06 schreef starla het volgende:
[..]
Alleen met patiënten heb ik medeleven. Buiten dat ben ik misantroop.
Ah, je weet nu ook al hoe goed ik ben in mijn werk. Knap!quote:Op zondag 10 februari 2013 02:23 schreef BlueMage het volgende:
Ik wil TS niet als dokter of zuster of wat dan ook.
Als je in het echte leven net zo doet als hier op FOK! ben je simpelweg nergens goed in. Als dit niet het geval is ben je iig heel erg slecht in trollen.quote:Op zondag 10 februari 2013 02:24 schreef starla het volgende:
[..]
Ah, je weet nu ook al hoe goed ik ben in mijn werk. Knap!
Zal ik even heel eerlijk zijn? Ik ben een goede dokter. Dat hoor ik van patiënten en van mijn supervisoren. Dus niet pochen met de middelen die je niet hebt, want je weet niets van mij.quote:Op zondag 10 februari 2013 02:25 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Als je in het echte leven net zo doet als hier op FOK! ben je simpelweg nergens goed in. Als dit niet het geval is ben je iig heel erg slecht in trollen.
Oh my goodie, wat ben jij toch heerlijk walgelijk arrogant.. Jij tutje toch..quote:Op zondag 10 februari 2013 02:30 schreef starla het volgende:
[..]
Zal ik even heel eerlijk zijn? Ik ben een goede dokter. Dat hoor ik van patiënten en van mijn supervisoren. Dus niet pochen met de middelen die je niet hebt, want je weet niets van mij.
Dat er financieel dingen mankeren zegt geen drol over mijn functioneren als arts. Lekker onder de riem wat je doet. Dus back off en houd je muil over mijn privé-leven ja, we hebben het hier over het niet betalen van servicekosten.
Achterbaks iemand die je bent.
Met alle respect maar je komt behoorlijk dom over in dit topic en in vele andere topics ook en dan lange teentjes hebben als mensen hierop commentaar gaan geven. Ik zou bijna zeggen: koop 'n dagboek. Ja, ik heb ook wel eens topics geopend die niet van bijster hoog niveau waren. Nee vind 't ook niet altijd leuk om kritiek te horen maar als 't terecht is trek ik me er ook wat van aan en probeer zaken te veranderen.quote:Op zondag 10 februari 2013 02:30 schreef starla het volgende:
[..]
Zal ik even heel eerlijk zijn? Ik ben een goede dokter. Dat hoor ik van patiënten en van mijn supervisoren. Dus niet pochen met de middelen die je niet hebt, want je weet niets van mij.
Dat er financieel dingen mankeren zegt geen drol over mijn functioneren als arts. Lekker onder de riem wat je doet. Dus back off en houd je muil over mijn privé-leven ja, we hebben het hier over het niet betalen van servicekosten.
Achterbaks iemand die je bent.
Ik heb julle advies al ten harte genomen een pagina of 5 geleden. Wat jullie nu doen is alleen maar stoken. En dat weten jullie best.quote:Op zondag 10 februari 2013 02:37 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Oh my goodie, wat ben jij toch heerlijk walgelijk arrogant.. Jij tutje toch..
Je vraagt om advies, ik geef je advies. Dat doen de anderen hier ook.
Als je dingen niet wil horen, kalk het hier dan ook niet op.
Dat komt door de toon, die jij opzet.. Minder je toon eens naar minder arrogant.quote:Op zondag 10 februari 2013 02:39 schreef starla het volgende:
[..]
Ik heb julle advies al ten harte genomen een pagina of 5 geleden. Wat jullie nu doen is alleen maar stoken. En dat weten jullie best.
Nee, dan reageer ik met: 'heel goed dat u kritisch bent en blablabla...'quote:Op zondag 10 februari 2013 02:38 schreef BlueMage het volgende:
Zo vraag ik me af wat er gebeurt als één van jouw patiënten kritische vragen gaat stellen. Reageer je dan ook zo als hier?
Hierin geef ik je dan gelijk... Maar ja, dat komt dus door je houding.quote:Op zondag 10 februari 2013 02:41 schreef starla het volgende:
[..]
Nee, dan reageer ik met: 'heel goed dat u kritisch bent en blablabla...'
Maar dat heeft toch geen ene fuck met dit topic te maken mensen. Waar gaan we naar toe?
Oh ja. dus omdat ik een betaling weiger ben ik slecht in het werk dat ik doe. Wat een klucht.quote:Op zondag 10 februari 2013 02:43 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Hierin geef ik je dan gelijk... Maar ja, dat komt dus door je houding.
Ik viel je aan op je kuthouding, niet op je werk. Vind je het normaal mensen die er niets mee t maken hebben aan te vallen?quote:Op zondag 10 februari 2013 02:51 schreef starla het volgende:
[..]
Oh ja. dus omdat ik een betaling weiger ben ik slecht in het werk dat ik doe. Wat een klucht.
Dat begrijpen jullie toch wel?
Als een advocaat een huurachterstand heeft, maakt hem dat meteen een slechte advocaat?
Echt...quatsch is dit. A la Fok weer.
Wat ik zeer aanmatigend vind zijn alle ad hominems. Het kan nooit on topic blijven. Altijd moet de persoon aangevalllen worden en vernederd worden.quote:Op zondag 10 februari 2013 02:53 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Ik viel je aan op je kuthouding, niet op je werk. Vind je het normaal mensen die er niets mee t maken hebben aan te vallen?
Wat doe je raar mens, dat is Fok.. Dat weet je toch? Waarom trek je het je zo aan en als je dat toch doet.. open dan geen topic.quote:Op zondag 10 februari 2013 02:55 schreef starla het volgende:
[..]
Wat ik zeer aanmatigend vind zijn alle ad hominems. Het kan nooit on topic blijven. Altijd moet de persoon aangevalllen worden en vernederd worden.
En het ironische is, is dat diegenen dat niet eens doorhebben.
Ja, lekkere catch 22. Soms ben ik de veronderstelling dat je normale reacties krijgt (heb een aantal gezien zoals die van de Kardinaal in het begin).quote:Op zondag 10 februari 2013 02:58 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Wat doe je raar mens, dat is Fok.. Dat weet je toch? Waarom trek je het je zo aan en als je dat toch doet.. open dan geen topic.
quote:Op zondag 10 februari 2013 03:06 schreef starla het volgende:
[..]
Ja, lekkere catch 22. Soms ben ik de veronderstelling dat je normale reacties krijgt (heb een aantal gezien zoals die van de Kardinaal in het begin).
Maar zal voortaan geen privézaken meer posten, want dit is inderdaad daar het juiste forum niet voor.
Op dit forum zie je gewoon de involutie van de mensheid voor je ogen afspelen. Stelletje zielepoten die overal een mening over hebben en nauwelijks een eigen leven hebben en toch pretenderen één te hebben. Een verzameling van een stelletje zeikzakken is het hier.
Sowieso zich bezighouden met andermans zaken is een uiting van een diepe verveling tegenover het eigen leven. Alsmaar die externe stimuli, om maar de tijd te verdrijven. De tijdverdrijving an sich is al een symptoom van verveling. Je wilt van jezelf weg. De focus op iemand anders leggen. Waarom?
Denk daar maar eens goed over na. Echt, goed over nadenken, waarom je nu al 2 dagen hier zit te posten. Ben IK echt zo interessant? Of ben JIJ echt zo verveeld ten aanzien van je eigen bestaan dat je externe stimuli nodig hebt om dit te camoufleren?
Jammer, want dat is best interessant:quote:Op zondag 10 februari 2013 03:12 schreef Ambipur het volgende:
Dit soort filosofische gelul trek ik nu even niet. Sorry.
Nee sorry.. Filosofenquote:Op zondag 10 februari 2013 03:15 schreef starla het volgende:
[..]
Jammer, want dat is best interessant:
Vanaf 5:25
Oh. Dat je de moeite neemt een filmpje te posten met een verwijzing naar types als ik. Lief.quote:Op zondag 10 februari 2013 03:18 schreef starla het volgende:
[..]
Jammer, want voor jou is het een feest van herkenning volgens mij
Wel apart dat TS precies weet wat voor iemand jij bent (overigens denkt ze mij ook te kennen) terwijl ze ons er van beschuldigt dat wij d'r helemaal niet kennen.quote:Op zondag 10 februari 2013 03:19 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Oh. Dat je de moeite neemt een filmpje te posten met een verwijzing naar types als ik. Lief.
Heb je niets beters te doen.
Ja, viel mij ook op.... Zal vast aan mij liggenquote:Op zondag 10 februari 2013 03:24 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Wel apart dat TS precies weet wat voor iemand jij bent (overigens denkt ze mij ook te kennen) terwijl ze ons er van beschuldigt dat wij d'r helemaal niet kennen.
Heb je een vliegje in je oog? Continuquote:Op zondag 10 februari 2013 03:24 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Wel apart dat TS precies weet wat voor iemand jij bent (overigens denkt ze mij ook te kennen) terwijl ze ons er van beschuldigt dat wij d'r helemaal niet kennen.
Reageer eens.quote:Op zondag 10 februari 2013 03:26 schreef starla het volgende:
[..]
Heb je een vliegje in je oog? Continu
Die smiley past erg goed bij jouw posts.quote:Op zondag 10 februari 2013 03:26 schreef starla het volgende:
[..]
Heb je een vliegje in je oog? Continu
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |