Je moet dat haakje naar binnen duwen om de kast/la te openen.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
quote:Op vrijdag 15 februari 2013 12:34 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Je moet dat haakje naar binnen duwen om de kast/la te openen.
Ik denk dat het deze is (even in spoiler, wegens groot plaatje)Dat denk ik ookSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ben het met je eens, maar 't hoeft hier niet op alle kastjes gelukkig. Alleen het kastje onder de wasbak, de achterplaat komt daar niet tot bovenaan ivm afvoer en mijn vorige woning leerde mij dat een van mijn katten het erg leuk vindt om onder de keuken te gaan zittenquote:Op vrijdag 15 februari 2013 12:37 schreef Pisces29 het volgende:
Ik vind het ondingen, ik heb hier haakjes aan de buitenkant, maar als je het niet mooi vindt is zo'n haak binnen wel een uitvinding
Wij hebben ze aan de binnenkant van ons tv meubelquote:Op vrijdag 15 februari 2013 12:37 schreef Pisces29 het volgende:
Ik vind het ondingen, ik heb hier haakjes aan de buitenkant, maar als je het niet mooi vindt is zo'n haak binnen wel een uitvinding
Ik had die haakjes op alle kasten zitten..met 4 kinderen onder de 5 jaar had ik oren en ogen tekort,quote:
neequote:Op zaterdag 16 februari 2013 13:41 schreef Probability het volgende:
Weet iemand of ze passe-partout-papier bij de action verkopen?
quote:Op vrijdag 15 februari 2013 20:12 schreef amaranta het volgende:
Vandaag 2 keer geweest
Voor mijn meissies slaapkamer een halve roze vogelkooi gekocht, en een roze letterbak.
Ze wilde een fluitend vogeltje, maar daar kan ze naar fluiten, dus heb ik op de paasafdeling een vogeltje aan een touwtje gekocht.
2 keer het 89cent kapstokje van de 100 nieuwe producten. weet nog niet waarvoor.
Plastic bekers en dat was het.
En net nog terug, want ik bedacht ineens dat mijn vriendin vanavond haar verjaardag viert.
Zij krijgt een dienblad met van die pootjes voor op de bank.
Ik heb altijd die andere. Met een zwart pompje erop. Doorzichtig flesje. Ook 1 zoveel. Isw er in verschillende sterkten, Lekker sterk spul!!!!quote:Op vrijdag 15 februari 2013 12:22 schreef Miniem het volgende:
Lijkt me best goede gel?
[ afbeelding ]
1,99
Bij kleine Action Pijnacker Amsterdam waren de rijen erg lang, Action Europaboulevardquote:Op zaterdag 16 februari 2013 14:23 schreef Kadooosh het volgende:
Iemand al naar die nieuwe action op de Europaboulevard geweest?
Is ie een stuk groter dan die andere? En normale kassa's/rijen?
die hebben ze nietquote:Op zaterdag 16 februari 2013 13:57 schreef Probability het volgende:
[..]
Weet je het niet of hebben ze het niet?
oeh das de betere prijsquote:Op vrijdag 15 februari 2013 15:57 schreef Cat22 het volgende:
Mijn action had een restpartij Pringles.Houdbaar tot maart en maar 59 cent per bus.
Ben er geweest en is idd erg groot, te groot vind ik bijna.quote:Op zaterdag 16 februari 2013 14:58 schreef Tuinfluitert het volgende:
[..]
Bij kleine Action Pijnacker Amsterdam waren de rijen erg lang, Action Europaboulevard
hebben ruimere openingstijden en het is vergeleken met de Pijnacker een mega Action,
op het moment dat ik er was waren er twee klanten voor mij.
Boven Dirk zit de Action.
[ afbeelding ]
hey das wel nice. zit niet ver bij me vandaanquote:Op zaterdag 16 februari 2013 14:58 schreef Tuinfluitert het volgende:
[..]
Bij kleine Action Pijnacker Amsterdam waren de rijen erg lang, Action Europaboulevard
hebben ruimere openingstijden en het is vergeleken met de Pijnacker een mega Action,
op het moment dat ik er was waren er twee klanten voor mij.
Boven Dirk zit de Action.
[ afbeelding ]
Ja, klein beetje saai,quote:Op zaterdag 16 februari 2013 19:17 schreef Kadooosh het volgende:
Ben er geweest en is idd erg groot, te groot vind ik bijna.
Eindelijk normale kassa's, niet meer 10 mins in de rij staan...
Nee dit is een soort conditioner in een sprayfles. (uitgaande van de tekst)quote:Op zaterdag 16 februari 2013 22:14 schreef Amarantha het volgende:
[ afbeelding ]
Is dit het zelfde als anti-klit spray?
(En ze hebben pringles voor 59 cent. In de smaken: Naturel, Paprika, Hot & Spicy en Sour Cream & Onion)
Aah okequote:Op zaterdag 16 februari 2013 22:22 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Nee dit is een soort conditioner in een sprayfles. (uitgaande van de tekst)
Mijn haar (dik en krullen) reageert er juist super op. Zakt minder in aan de bovenkant, dus wat voller haar. Maar aangezien ik elke dag 10000 haren verlies (ik laat overal mijn 'sporen' achter), zou ik het ook niet opvallen wanneer ik wat haren meer verloorquote:Op zaterdag 16 februari 2013 22:18 schreef kvd het volgende:
IK Zou nooit zo snel iets van syoss kopen. Het paar jaar geleden shampoo en conditioner daarvan gehad, nog nooit zoveel haar als toen verloren,haar als touw,duurde lang voordat het er weer een beetje goed was.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |