Maar wel: Dit recept is het originele dr. Frank recept voor biologische sojapannekoekenquote:Op vrijdag 8 februari 2013 09:48 schreef loveli het volgende:
http://www.joannusmolen.c(...)nk-soja-pannekoeken/
De foto bij dit recept is slechts bedoeld ter illustratie en geeft niet per sé het beschreven gerecht weer.
Het gros is al niet meer te vinden in de shop!quote:Op vrijdag 8 februari 2013 09:43 schreef Perruche het volgende:
Henk, plaatjes van wat je hebt gekocht in de MExx shop?
[..]wat voor rare dingen wil je doen dan!
Hehehe, van mijn 15 esprit jurkjes heb ik er ook maar 3 gehouden omdat de rest echt niets deed voor mijn figuur of raar stond.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 09:57 schreef Perruche het volgende:
Ah die had ik ook gezien, maar ik zou er nog tuttiger in worden dan ik al benoverigens ook een leuk werk-jurkje gezien, maar ik heb nu wel weer genoeg gekauft
.
Puff, ik ben met novem! Wat heeft 'ie erop tegen dan? Ik heb alweer twee tripjes geboekt zonder manlief... hij moet niet piepen hoor, dan staat hem wat te wachten
Minder erg dan de zowiezo's die je overal tegenkomtquote:
ik zou het heel raar vinden als m'n lief me toestemming moet geven voor dingen..quote:Op vrijdag 8 februari 2013 09:48 schreef Novem het volgende:
Ik vind dat wel heel gek ja, mevrouw Puff! Vindt hij het niet leuk als je nieuwe dingen meemaakt zonder hem ofzo?
Of hou je na dat tripje geen geld over voor vakantie met hem? Dan snap ik z'n bezwaar misschien nog een beetje.
Zou echt raar opkijken als ik niet alleen weg mag van m'n vriend
Dit. Mr.Mo zou gewoon mee willen denk ikquote:Op vrijdag 8 februari 2013 10:07 schreef loveli het volgende:
Gaat het om toestemming of om een lief die zegt dat 'ie het niet zo tof zou vinden? Ken Puffs lief niet, maar heb niet gelezen dat hij dingen verbiedt.
Ik vind het heel normaal dat die dingen in overleg gaan, compleet andere situatie overigens als je al en gezin bent, omdat je dan gewoon niet zoveel tijd overhoudt om vanalles te doen en dingen met gezin en partner dan wel voor gaan vind ik.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 10:05 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
ik zou het heel raar vinden als m'n lief me toestemming moet geven voor dingen..
M'n lief spendeert z'n vrije morgen aan m'n artikel spelchecken, dat is wel tof trouwens!
Geld is mn probleem niet, eerder tijd. Daarom juist de compensatieweek. En het gaat juist erover als hij intern zit voor stage lopen.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 09:48 schreef Novem het volgende:
Ik vind dat wel heel gek ja, mevrouw Puff! Vindt hij het niet leuk als je nieuwe dingen meemaakt zonder hem ofzo?
Of hou je na dat tripje geen geld over voor vakantie met hem? Dan snap ik z'n bezwaar misschien nog een beetje.
Zou echt raar opkijken als ik niet alleen weg mag van m'n vriend
Ik vind het ook heel normaal om dingen te overleggen. Maar ik zou knettergek worden als de duutser het vervelend zou vinden als ik leuke dingen zonder hem zou doen. We hebben een relatie, en dat is tof en fijn en leuk en ik zou niet zonder hem willen, maar ik ben en blijf m'n eigen individu en ben niet afhankelijk van hem. Maar goed, dat ben ik en dat is natuurlijk voor iedereen anders.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 10:13 schreef MarMar het volgende:
[..]
Ik vind het heel normaal dat die dingen in overleg gaan, compleet andere situatie overigens als je al en gezin bent, omdat je dan gewoon niet zoveel tijd overhoudt om vanalles te doen en dingen met gezin en partner dan wel voor gaan vind ik.
Je kan het ook als lief opvatten dat je partner het niet leuk vindt als je beide apart van elkaar leuke dingen doet?
Dan snap ik het probleem inderdaad ook niet.. bij ons gaat het dan puur om prioriteiten, als we lang niet iets samen gedaan hebben of gewoon omdat je geld maar 1 keer kan uitgeven etc..quote:Op vrijdag 8 februari 2013 10:21 schreef MevrouwPuff het volgende:
Omdat ik onregelmatig werk vind ik het normaal om dingen te overleggen, maar dan is ie er toch niet dus had eigenlijk verwacht dat ie het leuk zou vinden. Nog.eens bepraten gaan we sws doen hoor.
Nou ja we doen samen niet veel maar dit zou niet ten koste gaan van wat we samen doen of uit kunnen geven. wat mij betreft dan. Hij betaalt natuurlijk niet voor mijn uitjes.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 10:22 schreef MarMar het volgende:
[..]
Dan snap ik het probleem inderdaad ook niet.. bij ons gaat het dan puur om prioriteiten, als we lang niet iets samen gedaan hebben of gewoon omdat je geld maar 1 keer kan uitgeven etc..
Zo fijn dat je weer zo goed functioneert. Werkenquote:Op vrijdag 8 februari 2013 10:12 schreef MarMar het volgende:
Oh tramadol, goeie dope Coco
Ik doe eventjes een egopost hoor, ik had net een gesprek ivm opnieuw aan het werk.
Zo'n leuk gesprek!! Ik ga de horeca weer in, wie had dat ooit verwacht!!
Voorlopig op oproep, in een congrescentrum hier letterlijk 100 meter vandaan onder andere.
Het is nog even afwachten wanneer ik voor het eerst ingepland word, wanneer de evenementen zijn had hij zo even niet paraat, maar zo snel mogelijk, want ze willen me graag ook in de praktijk bezig zien en dan is het een kwestie van mezelf bewijzen en opwerken, dat kan ik! Ik heb nog even laten zien dat ik prima met vier borden kan lopen (wel ook even eigenwijs erbij vermeld dat dat eigenlijk niet netjes is, 3 is max want dan raken de borden elkaar niet, etiquette en zulks) en goed kunnen weergeven wat mijn kennis en ervaring is, ze zijn daar net zo enthousiast over mij als ik zelf ben om weer te gaan werken lijkt het.
Dus heb ik gevulde chocoladecroissantjes gekocht voor bij de koffie vanmiddag, die kunnen alvast op mijn lijstje
Omdat ie bang is dat je allemaal mooie Fransen aan de haak slaatquote:Op vrijdag 8 februari 2013 10:50 schreef Perruche het volgende:
Maar wanneer en waarom zou je partner het niet leuk vinden als je alleen weg gaat? Soms heb ik volgens mij echt een gebrek aan inlevingsvermogen. Als het nu echt vaak is of echt lang (zoals kwak's vriendje die 8 weken weggaat - ja dat is logisch dat het niet leuk is
). Maar gewoon een weekje / weekendje...
En als mijn vriendje weggaat mis ik hem wel, maar ik zou nooit tegen hem zeggen "ik vind het niet leuk dat je weggaat". Als hij dat tegen mij zou zeggen zou ik me vet schuldig voelen dat ik wegga.
quote:Op vrijdag 8 februari 2013 10:49 schreef An24 het volgende:
Ohw, en ik ga morgen een appel amandelcake maken. Staat al een week op de planning
Ja daar hb je wel een puntquote:Op vrijdag 8 februari 2013 10:51 schreef Nallie het volgende:
[..]
Omdat ie bang is dat je allemaal mooie Fransen aan de haak slaat
Dat heeft dan meer met timing te maken. Nu vindt hij het super leuk voor me dat ik naar Spanje ga, maar hij heeft zelf ook genoeg te doen. Als hij vrij zou zijn, zou hij me meer missen en daar zou hij eerlijk over zijn. Dat vind ik alleen maar fijn.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 10:50 schreef Perruche het volgende:
Maar wanneer en waarom zou je partner het niet leuk vinden als je alleen weg gaat? Soms heb ik volgens mij echt een gebrek aan inlevingsvermogen. Als het nu echt vaak is of echt lang (zoals kwak's vriendje die 8 weken weggaat - ja dat is logisch dat het niet leuk is
). Maar gewoon een weekje / weekendje...
Paracetamol krijg ik 4x/dag. De tramadol 3x, en de diclo 3x. Alleen dacht ik dat ik voldoende had aan alleen para en tramadol, blijkbaar niet dus.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 10:43 schreef MarMar het volgende:
tramadol en diclo versterkt elkaar, dat moet wel voldoende helpen, krijg je er ook nog paracetamol bij? Die versterkt de werking van de diclo nog eens.. synergetische werking heet dat.
Balen dat het nog zo lang duurt
Ja he?quote:Op vrijdag 8 februari 2013 10:37 schreef loveli het volgende:
Meh.
Die foto van M en Saartje is erg cute
Hij staat op de 24 kitchen site, onder de baksels van Rudolfquote:Op vrijdag 8 februari 2013 10:51 schreef Perruche het volgende:
[..]klinkt vet lekker! in belgie hebben ze ook altijd zo'n lekekr peren/amandeltaart, die wil ik ook nog eens maken... staat op de site van dhr lebovitz
.
als dat echt een reden is, zou ik vet pissig worden. Mag toch hopen op wat meer vertrouwen na 12,5 jaar.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 10:51 schreef Nallie het volgende:
[..]
Omdat ie bang is dat je allemaal mooie Fransen aan de haak slaat
Proest!quote:Op vrijdag 8 februari 2013 10:51 schreef Nallie het volgende:
[..]
Omdat ie bang is dat je allemaal mooie Fransen aan de haak slaat
Nou moe. Alsof jij wel ontopic bent als je niet in het ziekenhuis ligt? Dit is helemaal geen ontopic-topic. Waar jouw praats gewoonlijk en nu dus geheel en al op z'n plaats is.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 10:52 schreef Cocotrimonium het volgende:
Voel me wel een beetje rot dat ik nu zoveel offtopic ga, regelmatig. Maar vind het wel fijn dat jullie dat niet zo erg vinden. Is fijn om een beetje te kunnen spuien af en toe
Bolognesenquote:Op vrijdag 8 februari 2013 10:57 schreef Perruche het volgende:
[..]
Of florentijnen natuurlijk, van een laken een pak.
^^quote:Op vrijdag 8 februari 2013 10:57 schreef sigme het volgende:
[..]
Nou moe. Alsof jij wel ontopic bent als je niet in het ziekenhuis ligt? Dit is helemaal geen ontopic-topic. Waar jouw praats gewoonlijk en nu dus geheel en al op z'n plaats is.
Vervelend dat het allemaal langer gaat duren, maar best geruststellend dat je onder scherp toezicht bent geplaats.
juist, dat ja. En ik kijk er eerlijk gezegd al naar uit dat de duutser over 2 weken een weekendje weg is, heerlijk een weekend alleen thuis.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 10:50 schreef Perruche het volgende:
Maar wanneer en waarom zou je partner het niet leuk vinden als je alleen weg gaat? Soms heb ik volgens mij echt een gebrek aan inlevingsvermogen. Als het nu echt vaak is of echt lang (zoals kwak's vriendje die 8 weken weggaat - ja dat is logisch dat het niet leuk is
). Maar gewoon een weekje / weekendje...
En als mijn vriendje weggaat mis ik hem wel, maar ik zou nooit tegen hem zeggen "ik vind het niet leuk dat je weggaat". Als hij dat tegen mij zou zeggen zou ik me vet schuldig voelen dat ik wegga.
Nou, M. heeft een aantal vrienden, en als die een weekendje weggaan (naar de camping in luxemburg) dan gaan die echt helemaal los. Niet alleen veel alcohol, maar ook andere middelen (mdma bijvoorbeeld, maar ook andere shit, weet het niet precies). Ik ken ook de verhalen van 'vroeger' en er zijn wel eens heel rare dingen gebeurd onder invloed (die achteraf gezien heel fout hadden kunnen aflopen).quote:Op vrijdag 8 februari 2013 10:50 schreef Perruche het volgende:
Maar wanneer en waarom zou je partner het niet leuk vinden als je alleen weg gaat? Soms heb ik volgens mij echt een gebrek aan inlevingsvermogen. Als het nu echt vaak is of echt lang (zoals kwak's vriendje die 8 weken weggaat - ja dat is logisch dat het niet leuk is
). Maar gewoon een weekje / weekendje...
En als mijn vriendje weggaat mis ik hem wel, maar ik zou nooit tegen hem zeggen "ik vind het niet leuk dat je weggaat". Als hij dat tegen mij zou zeggen zou ik me vet schuldig voelen dat ik wegga.
En al het geklets over wat wij met/zonder partners doen en wat we daarvan vinden is ontopic?quote:Op vrijdag 8 februari 2013 10:52 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Paracetamol krijg ik 4x/dag. De tramadol 3x, en de diclo 3x. Alleen dacht ik dat ik voldoende had aan alleen para en tramadol, blijkbaar niet dus.
Vind het wel spannend wat het vocht op mn longen gaat doen. Als dat niet uit zichzelf afneemt binnenkort, gaan ze alsnog een drain aanleggen. Mehhhh!
Het goede nieuws is dat er sowieso tot na het weekend geen plaats vrijkomt op de longafdeling. Dus ik heb nog zeker 3 dagen mijn eigen privé kamertje met douche/wc/koelkastje
Voel me wel een beetje rot dat ik nu zoveel offtopic ga, regelmatig. Maar vind het wel fijn dat jullie dat niet zo erg vinden. Is fijn om een beetje te kunnen spuien af en toe
geen idee hoe het zit met de combi longembolie en ontsteking, maar mijn moeder kreeg in het ziekenhuis een flotter (geloof tenminste dat het zo heet). Moet je in blazen en dan gaat een balletje op en neer en dat zou slijm losmaken zodat het opgehoest kan worden. Vocht is natuurlijk ook niet altijd slijm... Maar misschien kan je er eens naar vragen?quote:Op vrijdag 8 februari 2013 10:52 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Paracetamol krijg ik 4x/dag. De tramadol 3x, en de diclo 3x. Alleen dacht ik dat ik voldoende had aan alleen para en tramadol, blijkbaar niet dus.
Vind het wel spannend wat het vocht op mn longen gaat doen. Als dat niet uit zichzelf afneemt binnenkort, gaan ze alsnog een drain aanleggen. Mehhhh!
Het goede nieuws is dat er sowieso tot na het weekend geen plaats vrijkomt op de longafdeling. Dus ik heb nog zeker 3 dagen mijn eigen privé kamertje met douche/wc/koelkastje
Voel me wel een beetje rot dat ik nu zoveel offtopic ga, regelmatig. Maar vind het wel fijn dat jullie dat niet zo erg vinden. Is fijn om een beetje te kunnen spuien af en toe
Zeker, dat gaat over onze (gedrags)lijn.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:01 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
En al het geklets over wat wij met/zonder partners doen en wat we daarvan vinden is ontopic?
Ja ok, dat vind ik wat anders! Dan is het niet dat hij weggaat, maar wat hij dan doet. Als hij dat soort dingen op een avondje uit zou doen zou dat ook allesbehalve tof zijn en gewoon stom/gevaarlijk.quote:
Ha!quote:Op vrijdag 8 februari 2013 10:57 schreef sigme het volgende:
[..]
Nou moe. Alsof jij wel ontopic bent als je niet in het ziekenhuis ligt? Dit is helemaal geen ontopic-topic. Waar jouw praats gewoonlijk en nu dus geheel en al op z'n plaats is.
Vervelend dat het allemaal langer gaat duren, maar best geruststellend dat je onder scherp toezicht bent geplaatst.
Oh, dat zou ik ook niet zo leuk vinden... Maar ik was ook zo boos toen mijn vriend met koninginnenacht riekend naar wiet thuis kwam - ik ben niet zoveel gewend.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:00 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Nou, M. heeft een aantal vrienden, en als die een weekendje weggaan (naar de camping in luxemburg) dan gaan die echt helemaal los. Niet alleen veel alcohol, maar ook andere middelen (mdma bijvoorbeeld, maar ook andere shit, weet het niet precies). Ik ken ook de verhalen van 'vroeger' en er zijn wel eens heel rare dingen gebeurd onder invloed (die achteraf gezien heel fout hadden kunnen aflopen).
quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:05 schreef anna82 het volgende:
[..]
Oh, dat zou ik ook niet zo leuk vinden... Maar ik was ook zo boos toen mijn vriend met koninginnenacht riekend naar wiet thuis kwam - ik ben niet zoveel gewend.
Over het algemeen vind ik T. de leukste persoon van de wereld, dus de beperkte vrije dagen die ik heb breng ik graag met hem door. (Lange) weekendjes weg zijn npnp
Ja, precies. Gelukkig is M wel vrij verantwoordelijk tegenwoordig, En hij heeft in ieder geval niet de behoefte te moeten verbergen wat hij met zn vrienden doet, hij vertelt me alles. Maar toch, ik weet dan met wie hij weggaat, en daar ben ik dan wel eens niet zo blij mee, zeg maarquote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:03 schreef Perruche het volgende:
[..]
Ja ok, dat vind ik wat anders! Dan is het niet dat hij weggaat, maar wat hij dan doet. Als hij dat soort dingen op een avondje uit zou doen zou dat ook allesbehalve tof zijn en gewoon stom/gevaarlijk.
Het fijne hier vind ik juist dat het niet alleen over eten hoeft te gaan, maar dat we elkaar ook steunen met moeilijke dingen en blij zijn voor elkaar om toffe dingen. Huizen, partners, ziekte, werk, er komt zoveel voorbij!quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:05 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Ha!True
Maar nu blaat ik de hele tijd over hetzelfde, en normaal gesproken reageer ik wat meer op anderen, gaat het niet voornamelijk over mij (als ik iets post, bedoel ik) en heb ik het toch ook over eten.
En voel me een beetje rottig dat ik nu vrijwel niets ontopic post (ik heb totaal geen eetlust door alle medicijnen, dus lijstjes zijn zinloos). Goede nieuws is dat ik straks misschien als vanzelf op mijn streefgewicht eindig![]()
Mgoed. Thx. De rest ook
Lolquote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:06 schreef motorbloempje het volgende:
Gewoon een eetlijstje van je medicijnen maken?
O: paracetamol
T: diclofenac
etc.
dat soort mannen heb je op mijn werk ook. Mr. Goody 2shoes als ze thuis zijn en dan gaan we naar een beurs ofzo en dan gaan ze zuipen en hele nachten doorhalenquote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:00 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Nou, M. heeft een aantal vrienden, en als die een weekendje weggaan (naar de camping in luxemburg) dan gaan die echt helemaal los. Niet alleen veel alcohol, maar ook andere middelen (mdma bijvoorbeeld, maar ook andere shit, weet het niet precies). Ik ken ook de verhalen van 'vroeger' en er zijn wel eens heel rare dingen gebeurd onder invloed (die achteraf gezien heel fout hadden kunnen aflopen).
Dus als M. met die vrienden een weekendje weggaat, ben ik niet zo blij. En dan zeg ik dat dus ook gewoon tegen hem. Maar wel met die uitleg. En dat ik het leuk voor hem vind dat hij met zn vrienden weggaat, maar ook of hij wel een beetje op zichzelf let. En of hij me af en toe wil smsen zodat ik weet dat er niks aan de hand is.
Nja, dat is waarom ik er niet altijd even blij van word als M. alleen met vrienden weggaat.
nu komt dat ook doordat die vrienden zich thuis, bij hun vriendin/vrouw, altijd heel braaf voordoen, en extra los willen gaan als ze een keer 'mogen'. M. heeft dat gelukkig niet, maar toch zit het me niet helemaal lekker dan doordat ik weet wat ze allemaal -mogelijk- gaan doen. Die andere vriendinnen/vrouwen krijgen dat niet te horen van hun partners.
quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:14 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
dat soort mannen heb je op mijn werk ook. Mr. Goody 2shoes als ze thuis zijn en dan gaan we naar een beurs ofzo en dan gaan ze zuipen en hele nachten doorhalen
Na 3 dagen staan ze dan met bloeddoorlopen ogen op de stand. Lekker representatief
Ja, zo sad! M bezeikt zijn vrienden er ook altijd mee. Slaat toch ook nergens op, je anders moeten voordoen bij je partner dan bij je vriendenquote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:14 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
dat soort mannen heb je op mijn werk ook. Mr. Goody 2shoes als ze thuis zijn en dan gaan we naar een beurs ofzo en dan gaan ze zuipen en hele nachten doorhalen
Na 3 dagen staan ze dan met bloeddoorlopen ogen op de stand. Lekker representatief
Zou dat ook samenhangen met de dubbele griepgolf? Dat is wel een aanslag op je weerstand voor veel mensen denk ik..quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:29 schreef loveli het volgende:
Bizar, ik ken incl. Coco 3 mensen die longontsteking hebben (gehad) sinds januari.
Ik woon in het groene gebied.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:25 schreef V1z0R het volgende:
Heb je pollen radar voor
http://zomer.buienradar.nl/pollen-hooikoorts-weerbericht.aspx
In een goede relatie kan je elkaar vrijlaten onder andere omdat je er dan op kan vertrouwen dat je partner die vrijheid niet misbruikt om zich als een volslagen idioot te gaan gedragenquote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:31 schreef the85mc het volgende:
In een goede relatie moet je elkaar ook vrij kunnen laten. Maar dat sommigen vrij verwarren met losgeslagen
Dat schijnt iedereen te vinden, maar als ik zie hoeveel relaties gebaseerd zijn op 2 gescheiden levens waarin ieder z'n eigen ding doet, snap ik het concept relatie misschien niet echt meer.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:31 schreef the85mc het volgende:
In een goede relatie moet je elkaar ook vrij kunnen laten. Maar dat sommigen vrij verwarren met losgeslagen
Koffie.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:35 schreef An24 het volgende:
Om 2 uur thuis gekomen vannacht, net uit bed maar nog geen trek![]()
Ik moet over een uurtje weg....dussssss, geen idee wat ik moet eten
Ah, ik ben daar niet alleen in dusquote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:35 schreef loveli het volgende:
[..]
Dat schijnt iedereen te vinden, maar als ik zie hoeveel relaties gebaseerd zijn op 2 gescheiden levens waarin ieder z'n eigen ding doet, snap ik het concept relatie misschien niet echt meer.
Staat er een 1 of een spatie teveel?quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:43 schreef uniekhoorn het volgende:
Ben 1 1.5 kg aangekomen dus dat gaat de goed kant op.
oja, de bierstand dat heb ik ook weleens gezienquote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:17 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Dat je als bezoeker dan denkt, 'He wat raar, op deze beurs een bierstand?!'
Was bij PinkRoccade op de vrijmibo ook vaak, de hoge heren aan de bier en whisky en na 2u. beetje de secretaresse's te betasten
ik zie dat vaak, dat mensen zich anders gedragen mét hun partner erbij zo raar vind ik datquote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:20 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Ja, zo sad! M bezeikt zijn vrienden er ook altijd mee. Slaat toch ook nergens op, je anders moeten voordoen bij je partner dan bij je vrienden
En die lui hadden wij ook op mn vorige werk. Idd met beurzen enzo merkte je dat goed
Vriend van me heeft ook een vreemde relatie. Het enige wat ze bij elkaar houdt lijkt een angst om alleen te zijn. Goede basis voor een relatie..quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:36 schreef MarMar het volgende:
[..]
Ah, ik ben daar niet alleen in dusik snap heel veel relaties niet, maar ey, ieder z'n ding ofzo.
Ja, maar mij moet je niet meerekenen. Longontsteking komt door de longembolie. Omdat ik daar zo lang mee heb rondgehuppeld, heeft dat stuk long te lang geen/weinig zuurstof gehad, waardoor het is gaan ontsteken. Daarom heb ik ook geen slijm op de longen, geen gehoest, en geen van de typische symptomen die bij longontsteking horen.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:29 schreef loveli het volgende:
Bizar, ik ken incl. Coco 3 mensen die longontsteking hebben (gehad) sinds januari.
Liever alleen dan zo'n relatie..quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:47 schreef the85mc het volgende:
[..]
Vriend van me heeft ook een vreemde relatie. Het enige wat ze bij elkaar houdt lijkt een angst om alleen te zijn. Goede basis voor een relatie..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |