Dat is correct.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 14:32 schreef ook_gek het volgende:
Dus jij gaat nooit een gesprek zelf aan met een vrouw en eindigt met,
Zullen we daar en daar gaan drinken. Of hier heb je m'n 06 nummer. Hoor ik je wel als je zin hebt om een drankje te doen.
Komen goede dj's vanavond. Altijd mooie vrouwen, drank en dansvloer. Meer heb ik niet nodig!quote:Op vrijdag 8 februari 2013 14:35 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Millers
Ik denk dat ik weer eindig in Plein 19, als ze me nog binnenlaten na de laatste ervaring
Vrouwen maken meer kapot dan drank goed kan maken
Zal ik je een keer mee nemen onder m'n vleugelquote:
Waaorm zou ie? Hij red het volgens mij nu primaquote:Op vrijdag 8 februari 2013 14:41 schreef ook_gek het volgende:
Zal ik je een keer mee nemen onder m'n vleugel
Je tactiek volledig omgooien kan je nieuwe dingen biedenquote:Op vrijdag 8 februari 2013 14:42 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Waaorm zou ie? Hij red het volgens mij nu prima
Aha, nou ja soms een hele andere tactiek handhaven kan je nieuwe andere kansen bieden.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 14:45 schreef Murdera het volgende:
En ik zou best assertief kunnen doen, maar tot nu toe ben ik niet echt opzoek geweest. ik ben een jaar uit de running geweest, en niet echt in de mood om heel hard mn best te gaan doen.
Oja, nouja, toen ik nuchter werd bedacht ik me dat dat toch moeite zal kosten. En daar heb ik eigenlijk totaal geen zin in.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 14:49 schreef ook_gek het volgende:
Maar trouwens, je gaf laats aan dat je nu iets serieus ging proberen qua dating site. Wat ga je precies doen? Ben daar wel benieuwd naar.
Zit zelf te denken aan RP betaald te gaan doen.
Gelijk heb je, ik ben er ook nog niet aan begonnen wegens tijd gebrek.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 14:51 schreef Murdera het volgende:
[..]
Oja, nouja, toen ik nuchter werd bedacht ik me dat dat toch moeite zal kosten. En daar heb ik eigenlijk totaal geen zin in.Even kijken hoe dat met dat herhaaldatemeisje zal aflopen, en daarna kijk ik wel weer verder. Ondertussen vermaak ik me gewoon prima met mijn eigen taktiek.
Maar als het niet zal werken zal ik eens kijken wat er gebeurt als ik serieus ga doen.Al is het maar als expiriment.
Ik voelde de liefde anders ook hoor!quote:Op vrijdag 8 februari 2013 13:21 schreef Murdera het volgende:
[..]Jij hebt mij duidelijk nooit zien hosselen.
quote:Op vrijdag 8 februari 2013 15:31 schreef -Splash- het volgende:
[..]
Ik voelde de liefde anders ook hoor!
Hmm weinig vrouwen gezien die het leuk vinden als een man een passief iemand is. Maar misschien is de doelgroep anders.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 14:51 schreef Murdera het volgende:
[..]
Oja, nouja, toen ik nuchter werd bedacht ik me dat dat toch moeite zal kosten. En daar heb ik eigenlijk totaal geen zin in.Even kijken hoe dat met dat herhaaldatemeisje zal aflopen, en daarna kijk ik wel weer verder. Ondertussen vermaak ik me gewoon prima met mijn eigen taktiek.
Maar als het niet zal werken zal ik eens kijken wat er gebeurt als ik serieus ga doen.Al is het maar als expiriment.
Passief is het ook weer niet hoor.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 15:34 schreef -Splash- het volgende:
[..]
Hmm weinig vrouwen gezien die het leuk vinden als een man een passief iemand is. Maar misschien is de doelgroep anders.
Exactamundo.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 15:39 schreef Cue_ het volgende:
Ik denk dat het meer is dat Mur niet de eerste stap zet. Dus wel actief mee doet met alles, maar niet actief als in echte datevoorstellen doen of nummers wisselen.
Wil een vrouw dat, dan doet ie gezellig mee (mits leuke vrouw), maar het is niet zijn eerste prio op het moment dat hij een leuke vrouw tegenkomt.
Zoiets Mur?
Zie reactie van Cue_quote:Op vrijdag 8 februari 2013 15:37 schreef Murdera het volgende:
[..]
Passief is het ook weer niet hoor.Tjah, hoe leg ik het uit. Ook_gek, Cue, help me eens.
Hoe gaat het met het tease-chickie dan? Volop plaagstootjes over en weer?quote:Op vrijdag 8 februari 2013 16:13 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Zie reactie van Cue_
Al klink je wel een beetje saai, maar zal vast goed zitten, anders had je niet kunnen daten
Ach, dat zal wel meevallen denk ik.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 16:13 schreef ook_gek het volgende:
Al klink je wel een beetje saai, maar zal vast goed zitten, anders had je niet kunnen daten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |