Meestal aan de niet-bestaande CWquote:Op donderdag 7 februari 2013 18:55 schreef Jimbo het volgende:
Waaraan kan je nep nikes (air max) herkennen? Een maat van me heeft zn beetje elke week nieuwe en zegt deze voor 70eur te kopen bij een winkel over welke ie me niet wilt vertellen(kansloos i know)
Nu is dus alleen de discussie ontstaan dat ik zeg dat ze waarsch nep zijn. Hij zegt van niet maar we weten beide niet waar je t wel aan kan zien.
stomme vraag maar wat is een cwquote:Op donderdag 7 februari 2013 19:03 schreef BadAssBitchSmut het volgende:
[..]
Meestal aan de niet-bestaande CW
En het stylenumber wat op het label aan de binnenkant staat, dat hoort eruit te zien als 567891-100 en daar moet ook een bestaand model/cw achter zitten. Dat zou ik voor je kunnen checken
quote:Op donderdag 7 februari 2013 19:06 schreef don-diablo het volgende:
Over kleurstelling gesproken.
[ afbeelding ]
Mooie kleurstelling.
ah ok :p ik zal eens kijken. Laatste die ie stuurde waren iig zwart wit blauw :p zal eens bij google images zoekenquote:Op donderdag 7 februari 2013 19:05 schreef Nezhi het volgende:
[..]
Colorway, dus de kleuren die eropzitten.
Ik ben een sneakernoob he :pquote:Op donderdag 7 februari 2013 19:05 schreef BadAssBitchSmut het volgende:
Nou Jimbo je leest al effe mee dat had je nu wel mogen weten
Misschien helpt ditquote:Op donderdag 7 februari 2013 19:07 schreef Jimbo het volgende:
[..]
ah ok :p ik zal eens kijken. Laatste die ie stuurde waren iig zwart wit blauw :p zal eens bij google images zoeken
sorry, met Superstars scoor je geen punten bij BadAssBitchSmutquote:Op donderdag 7 februari 2013 19:08 schreef Jimbo het volgende:
[..]
Ik ben een sneakernoob he :p
Heb wel mn eerste paar air force en adidas superstars gekocht vd week
Haha nee inddquote:Op donderdag 7 februari 2013 19:11 schreef SHOOOTO het volgende:
[..]
sorry, met Superstars scoor je geen punten bij BadAssBitchSmut
Ik zeg Gammaquote:Op donderdag 7 februari 2013 19:16 schreef Atta-boy het volgende:
Die foto miss wel maar als je van een of andere ali op de hoek koopt zullen ze waarschijnlijk gewoon fake zijn.
Nee die budget versies heb je alleen in Azie en USA. Ik denk eerder gewoon hele oude modellen.quote:Op donderdag 7 februari 2013 19:22 schreef Nezhi het volgende:
Wat zijn eigenlijk de Air Max 90s bij winkels zoals Sport2000... ongeveer hetzelfde maar dan met slechte budgetmaterialen?
Mooie cw maar niet mijn model.quote:Op donderdag 7 februari 2013 19:06 schreef don-diablo het volgende:
Over kleurstelling gesproken.
[ afbeelding ]
Mooie kleurstelling.
Misschien is het "van de vrachtwagen gevallen" ik ken een aantal van dat soort gasten die zulke AM's verkopenquote:Op donderdag 7 februari 2013 19:30 schreef Jimbo het volgende:
thnx iedereen. ik ga eens kijken met die gast. iets zegt me toch dat t fakes zijn. die prijs en zijn houding moet t bijna wel
hmm die moet ik ook maar eens leren kennen hahaquote:Op donderdag 7 februari 2013 19:36 schreef BadAssBitchSmut het volgende:
[..]
Misschien is het "van de vrachtwagen gevallen" ik ken een aantal van dat soort gasten die zulke AM's verkopen
Van mij ook niet, past niet echt bij me. Al blijf ik die zwarte rainbow dingen erg tof vinden. Zag ze destijds liggen bij avenue maar jammer dat ik ze niet gepast had. Lijkt me wel erg lekker zitten en was wel benieuwd hoe het zou staan.quote:
Ik werk voor Nikequote:Op donderdag 7 februari 2013 19:38 schreef Jimbo het volgende:
[..]
hmm die moet ik ook maar eens leren kennen haha
maar babs werk jij bij een sneakerzaak oid?
Weet jij dan toevallig wanneer die Jordan 3 '88 Retro's uitkomen in NL? En of ze in de winkel en/of op de Nike site verkocht gaan worden?quote:
ah nice, daar kan je met je sneakerfetish wel aan je trekken komenquote:
Niet precies, ze zouden 6/2 komen maar de release is deze week uitgesteld tot maart.quote:Op donderdag 7 februari 2013 20:05 schreef Senderious het volgende:
[..]
Weet jij dan toevallig wanneer die Jordan 3 '88 Retro's uitkomen in NL? En of ze in de winkel en/of op de Nike site verkocht gaan worden?
Ik heb eigk alleen Nike & Reebok fetishquote:Op donderdag 7 februari 2013 20:06 schreef Jimbo het volgende:
[..]
ah nice, daar kan je met je sneakerfetish wel aan je trekken komen
nikes zijn wel awesome idd. maar t prijskaartje eraan maakt t voor mij geen sport om er zoveel mogelijk te hebben :pquote:Op donderdag 7 februari 2013 20:08 schreef BadAssBitchSmut het volgende:
[..]
Ik heb eigk alleen Nike & Reebok fetish
quote:Op donderdag 7 februari 2013 20:37 schreef Grachtenpinguin het volgende:
Ik zal tussen de Arc'teryx gear liggen, daar komt hij geheid voor staan.
dat doe ik ook altijd maar dan van mn zak naar mn kinquote:Op donderdag 7 februari 2013 20:40 schreef Bajskorv het volgende:
Hehe, ik scheer misschien mijn baard wel af. En dan plak ik hem op mijn kale klets....
TMIquote:Op donderdag 7 februari 2013 20:48 schreef Jimbo het volgende:
[..]
dat doe ik ook altijd maar dan van mn zak naar mn kin
quote:Op donderdag 7 februari 2013 20:48 schreef Jimbo het volgende:
[..]
dat doe ik ook altijd maar dan van mn zak naar mn kin
quote:
Ik weet nie hoe jij eruit ziet dus qua mental image gebeurd er gelukkig weinig in mn hoofdquote:Op donderdag 7 februari 2013 20:57 schreef Jimbo het volgende:
[..]wacht maar tot de mental image inzinkt
quote:Op donderdag 7 februari 2013 20:57 schreef BadAssBitchSmut het volgende:
[..]
Ik weet nie hoe jij eruit ziet dus qua mental image gebeurd er gelukkig weinig in mn hoofd
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
heel dope die colorway vraag alleen af waarmee met wat voor kleding je zo'n soort schoen kan combineren..quote:Op donderdag 7 februari 2013 19:06 schreef don-diablo het volgende:
Over kleurstelling gesproken.
[ afbeelding ]
Mooie kleurstelling.
Mooi, dan kan je misschien HR vertellen om volgende keer een grotere campus-tour te regelen bij een inhouse-dagquote:
lol, good luck with that. Zelfs een mailtje sturen naar Mark wilt ze niet.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 09:53 schreef zeedrager het volgende:
[..]
Mooi, dan kan je misschien HR vertellen om volgende keer een grotere campus-tour te regelen bij een inhouse-dagBijna alle studenten vonden het jammer dat we zo weinig te zien kregen...
Dat komt omdat alles top-secret is mi boiquote:Op vrijdag 8 februari 2013 09:53 schreef zeedrager het volgende:
[..]
Mooi, dan kan je misschien HR vertellen om volgende keer een grotere campus-tour te regelen bij een inhouse-dagBijna alle studenten vonden het jammer dat we zo weinig te zien kregen...
Top secret? ze vertelden ons dat alles in 'the kitchen' in de US wordt ontwikkeld?quote:Op vrijdag 8 februari 2013 10:51 schreef BadAssBitchSmut het volgende:
Dat komt omdat alles top-secret is mi boi
Nope I can't, sneaker topic enzo.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:00 schreef zeedrager het volgende:
[..]
Top secret? ze vertelden ons dat alles in 'the kitchen' in de US wordt ontwikkeld?![]()
Anyways, vond wel dat er een leuke sfeer was. Had wel sterk het gevoel dat de EHQ zwaar ondergeschikt is aan het hoofdkantoor in de us.
Vraag me alleen nog af hoe snel je stappen kan maken, werd me niet echt duidelijk. Can you enlighten me?
Haha shut up manquote:Op vrijdag 8 februari 2013 10:09 schreef SHOOOTO het volgende:
[..]
lol, good luck with that. Zelfs een mailtje sturen naar Mark wilt ze niet.
Ze hadden ook niks kunnen geven?quote:Op vrijdag 8 februari 2013 12:23 schreef Atta-boy het volgende:
Het is toch ook een kutstreek om mannen een dames shirt te geven?
Kan die op z'n minst een goedmakertje krijgen
gast dat shirt had je mee kunnen hosselen.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 12:23 schreef Atta-boy het volgende:
Het is toch ook een kutstreek om mannen een dames shirt te geven?
Kan die op z'n minst een goedmakertje krijgen
Ik zal je zeggen waar die uit bestaat, dan hoef je niet meer.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 12:35 schreef Atta-boy het volgende:
Ik probeer gewoon met alles mee te praten om een nike tour te krijgen
Teruggaan met je Adi'squote:Op vrijdag 8 februari 2013 12:38 schreef Jimbo het volgende:
even weer over sneakers gesproken. heb nu nog geen 3 uur mn adidas aan. zie ik dat t leer nu al helemaal verkreukeld is.. godverdomme
Had dat met mn nikes niet :/
(Teven babs, zorg eens dat er een maat 41.5 komt !41is me te klein en 42 te groot
)
t zou wel baas zijn als je dat kon.. vind t ook niet logisch, die hele 41.5 stap die mistquote:Op vrijdag 8 februari 2013 12:40 schreef BadAssBitchSmut het volgende:
[..]
Teruggaan met je Adi's
Dude, vraag je me nu international sizing voor de meeste schoenenmerken te veranderen?
Misschien is het niet helemaal duidelijk maar ik heb hier NIETS te vertellen hoor, ik weet alleen veel
suede of niet?quote:Op vrijdag 8 februari 2013 12:48 schreef koenie95 het volgende:
Hoe kan ik het best deze schoenen schoon houden/maken?
Ik heb ze nu 2 maanden en op die stof zitten wat kleine vlekjes....
Alsof Nike kwalitatief zo beter is...sterker nog, verf van de midsoles beginnen al te cracken na 1x dragen.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 12:38 schreef Jimbo het volgende:
even weer over sneakers gesproken. heb nu nog geen 3 uur mn adidas aan. zie ik dat t leer nu al helemaal verkreukeld is.. godverdomme
Had dat met mn nikes niet :/
(Teven babs, zorg eens dat er een maat 41.5 komt !41is me te klein en 42 te groot
)
Dat weet ik nog niet. Ik kan slechts zeggen wat ik op dit moment constateerquote:Op vrijdag 8 februari 2013 12:51 schreef SHOOOTO het volgende:
[..]
Alsof Nike kwalitatief zo beter is...sterker nog, verf van de midsoles beginnen al te cracken na 1x dragen.
Ligt wel een beetje aan de schoen maar met bijv. Air Max is dat schuim in de zool indd van minimale kwaliteit en de verf is sowieso slordig aangebrachtquote:Op vrijdag 8 februari 2013 12:51 schreef SHOOOTO het volgende:
[..]
Alsof Nike kwalitatief zo beter is...sterker nog, verf van de midsoles beginnen al te cracken na 1x dragen.
bij de dunks/af1 is vergeling op de midsoles het probleem.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 12:55 schreef BadAssBitchSmut het volgende:
[..]
Ligt wel een beetje aan de schoen maar met bijv. Air Max is dat schuim in de zool indd van minimale kwaliteit en de verf is sowieso slordig aangebracht
Ik vind t bij modellen als Air Force 1, Dunks enzo wel meevallen
Ja true maar dan koop ik gwn nieuwequote:Op vrijdag 8 februari 2013 13:03 schreef SHOOOTO het volgende:
[..]
bij de dunks/af1 is vergeling op de midsoles het probleem.
Maar bij AM's/JB was het al slecht, dat had ik met de AM90 laser blue's en infrared IIIs
tja, was dat maar zo makkelijk om je favoriete paartjes te dubbelen of opnieuw te kopen.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 13:13 schreef BadAssBitchSmut het volgende:
[..]
Ja true maar dan koop ik gwn nieuwe
Met AF1 is dat meestal nog wel te doen... of net iets andere CW, I don't mind raak snel uitgekeken op kleurenquote:Op vrijdag 8 februari 2013 13:31 schreef SHOOOTO het volgende:
[..]
tja, was dat maar zo makkelijk om je favoriete paartjes te dubbelen of opnieuw te kopen.
oke snap ik nvm.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:28 schreef BadAssBitchSmut het volgende:
[..]
Nope I can't, sneaker topic enzo.
Overigens maakte ik ook een grapje dacht dat die smiley dat wel duidelijk maakte
Nike heeft eerder het probleem dat ze gehandicapte kleuters laten lijmenquote:Op vrijdag 8 februari 2013 13:03 schreef SHOOOTO het volgende:
[..]
bij de dunks/af1 is vergeling op de midsoles het probleem.
Maar bij AM's/JB was het al slecht, dat had ik met de AM90 laser blue's en infrared IIIs
quote:Op vrijdag 8 februari 2013 17:37 schreef Bajskorv het volgende:
En de kast in Londen. En nee, ik heb niet gelet op de veters, ik heb niks netjes schoon gemaakt en ik heb ze niet in enige logische volgorde gezet (volgens mij). In Amsterdam heb ik nog een paar Free 2 Shields, Dunk Deconstruct, GL3, Roshe (zwart), ZX5000, Nike AM1, Courtstar, Flyknit Racer en ?.
[ afbeelding ]
dacht datje veel meer had. Maar goede collectie.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 17:37 schreef Bajskorv het volgende:
En de kast in Londen. En nee, ik heb niet gelet op de veters, ik heb niks netjes schoon gemaakt en ik heb ze niet in enige logische volgorde gezet (volgens mij). In Amsterdam heb ik nog een paar Free 2 Shields, Dunk Deconstruct, GL3, Roshe (zwart), ZX5000, Nike AM1, Courtstar, Flyknit Racer en ?.
[ afbeelding ]
Het valt alles mee. Dit zijn er 26 en dan stuk of 10 paar nog in A'dam. Ik wacht nog op een GL Speed, maar that's it.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 17:42 schreef vault_tec het volgende:
[..]
[..]
dacht datje veel meer had. Maar goede collectie.![]()
![]()
kwaliteit > kwantiteit.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 17:45 schreef Bajskorv het volgende:
[..]
Het valt alles mee. Dit zijn er 26 en dan stuk of 10 paar nog in A'dam. Ik wacht nog op een GL Speed, maar that's it.
Oh, en thanks![]()
Dat een beetje. En ik ben niet een van die sneakerheads die verliefd is op een bepaald model. Die gaan vaak voor 100+ paar Dunks ofzo. Ik hoef sowieso niet heel veel van hetzelfde model te hebben.quote:
Zitten veel mooie schoenen bij.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 17:37 schreef Bajskorv het volgende:
En de kast in Londen. En nee, ik heb niet gelet op de veters, ik heb niks netjes schoon gemaakt en ik heb ze niet in enige logische volgorde gezet (volgens mij). In Amsterdam heb ik nog een paar Free 2 Shields, Dunk Deconstruct, GL3, Roshe (zwart), ZX5000, Nike AM1, Courtstar, Flyknit Racer en ?.
[ afbeelding ]
niet heb aangeschafd.. *quote:Op zaterdag 9 februari 2013 11:57 schreef mrPunjabi_ het volgende:
Dope! Balen dat ik de GLIII's van woei heb aangeschafd.
Als ik ze nog ds zou vinden in 9,5 voor max 250 zou ik ze zelf zeker nog halen.quote:Op zaterdag 9 februari 2013 12:08 schreef Atta-boy het volgende:
Die woei collabo vind ik miss wel de coolste asics tot nu toe.
Hoeveel paar schoenen heb jij? Elke keer wanneer er iets limited uitkomt ben jij erbij lijkt wel.quote:
quote:Op zaterdag 9 februari 2013 11:53 schreef mrPunjabi_ het volgende:
Weet iemand waar de Asics Gel Lyte III cw black/purple nog verkrijgbaar zijn in maat 41.5? Op 290sqm is ie namelijk out of stock.
Heb ik vreemd genoeg niks mee.quote:Op zaterdag 9 februari 2013 12:08 schreef Atta-boy het volgende:
Die woei collabo vind ik miss wel de coolste asics tot nu toe.
Deze is mad dope!quote:
Mwah, meer slim dan relaxed. Maar ik heb een bierbuikje, dus dan kan je beter niet ook nog eens wijde shit gaan dragen.quote:Op zaterdag 9 februari 2013 13:37 schreef xSanjay het volgende:
[..]
Deze is mad dope!
En idd toffe collectie Bajs, ik denk dat ik later ook voor een dergelijke collectie ga. Alleen dan met nog wat Red Wings en Dunks.
Ook een toffe T, beetje relaxed fit? Ben relaxed meer gaan waarderen dan slim.
Maak binnenkort wel ff nieuwe collectiepic.quote:Op zaterdag 9 februari 2013 12:21 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Hoeveel paar schoenen heb jij? Elke keer wanneer er iets limited uitkomt ben jij erbij lijkt wel.pics wanneer binnen. Op de foto's lijkt het materiaal zo cheap imo.
Jij koopt gewoon alle toffe dingen die voorbijkomen ipv een selectie te maken zoals de meesten van ons.quote:Op zaterdag 9 februari 2013 16:43 schreef acbs2 het volgende:
[..]
Maak binnenkort wel ff nieuwe collectiepic.
Tsja.. ik koop gewoon wat ik dope vind en heb een brede smaak
Als de materialen gaar zijn dan verkoop ik ze gewoon. Vind wit en gum op een dunk gewoon keihard. Zou die dunk die shooto liet zien ook wel willen hoor
Hoe lopen de schoenen? Die tights zijn altijd zo lelijk, maar wel noodzaak tijdens de koude dagen. Ik draag er ook altijd een broekje bij.quote:Op zaterdag 9 februari 2013 19:08 schreef SHOOOTO het volgende:
powered by Nike Running, wivah Flyknit Lunar1+
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Faka G
quote:Op zaterdag 9 februari 2013 20:01 schreef Atta-boy het volgende:
Je kan toch ook een lange broek aan doen? Waar jullie me voor uitlachen![]()
Stelletje ballerina's
Je moet me eens zien in m'n ninja outfit met element shield jas.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.belangrijkste is dat het warm is en goed zit.
Love will tear us apart (Joy Division)
Dope! Hoe was het?quote:Op zaterdag 9 februari 2013 19:08 schreef SHOOOTO het volgende:
powered by Nike Running, wivah Flyknit Lunar1+
[ afbeelding ]
waren limited editions toch? Ik heb ze nu namelijk nog in me kast zitten haha pas 1x gedragen vind ze wel nicequote:Op zaterdag 9 februari 2013 23:40 schreef __MRCL het volgende:
Waar kan ik deze vinden?
[ afbeelding ]
Event staat nog een paar dagen, je mag daar de Flyknit Lunar1+ proberen op het park rondom Westergasfabriek. Kluisjes zijn daar aanwezig.quote:Op zaterdag 9 februari 2013 19:30 schreef Atta-boy het volgende:
Shooto zo sexy in die tights![]()
Hoe was dat event btw? Lijkt me cool man, die locatie zag er ook tof uit.
quote:Op zaterdag 9 februari 2013 19:42 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Hoe lopen de schoenen? Die tights zijn altijd zo lelijk, maar wel noodzaak tijdens de koude dagen. Ik draag er ook altijd een broekje bij.
upper van de Flyknit Lunar1+ waren stug, deze werd ter plekke bij de Flyknit Experience letterlijk klaar gestoomd. Stof kwam dan wat los en gevormd naar je voet. Cushioning is misschien wat minder dan een Lunarglide 4 maar daar moet ik nog achter zien te komen na wat kilometers.quote:
vast wel mee, is Vans Era 59 C&L uit 2012. Voor de volledigheid, Vans Era 59 C&L Dress Blue Cloudburst Brunette. Deze ga je niet zo snel meer vinden.quote:Op zondag 10 februari 2013 00:13 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
waren limited editions toch? Ik heb ze nu namelijk nog in me kast zitten haha pas 1x gedragen vind ze wel nice
ik had ze 2jaar geleden van zalando af. Probeer eens op te googlen op brown leather en vans. (Of probeer dat reverse image search van google, vaak werkt dat ook nog wel)quote:Op zaterdag 9 februari 2013 23:40 schreef __MRCL het volgende:
Waar kan ik deze vinden?
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 10 februari 2013 00:13 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
waren limited editions toch? Ik heb ze nu namelijk nog in me kast zitten haha pas 1x gedragen vind ze wel nice
Awesome. Mochten jullie die flyknits houden btw of heb je ze nu gekocht?quote:Op zondag 10 februari 2013 10:10 schreef SHOOOTO het volgende:
[..]
Event staat nog een paar dagen, je mag daar de Flyknit Lunar1+ proberen op het park rondom Westergasfabriek. Kluisjes zijn daar aanwezig.
[..]
[..]
upper van de Flyknit Lunar1+ waren stug, deze werd ter plekke bij de Flyknit Experience letterlijk klaar gestoomd. Stof kwam dan wat los en gevormd naar je voet. Cushioning is misschien wat minder dan een Lunarglide 4 maar daar moet ik nog achter zien te komen na wat kilometers.
Klinkt wel tof hoe dat aan je voet gaat vormen, maar dat die zool minder dempt is apart.quote:Op zondag 10 februari 2013 10:10 schreef SHOOOTO het volgende:
[..]
Event staat nog een paar dagen, je mag daar de Flyknit Lunar1+ proberen op het park rondom Westergasfabriek. Kluisjes zijn daar aanwezig.
[..]
[..]
upper van de Flyknit Lunar1+ waren stug, deze werd ter plekke bij de Flyknit Experience letterlijk klaar gestoomd. Stof kwam dan wat los en gevormd naar je voet. Cushioning is misschien wat minder dan een Lunarglide 4 maar daar moet ik nog achter zien te komen na wat kilometers.
Flyknits mochten we houden, tevens de hele outfit.quote:Op zondag 10 februari 2013 10:53 schreef Atta-boy het volgende:
[..]
Awesome. Mochten jullie die flyknits houden btw of heb je ze nu gekocht?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
zou zomaar kunnen, Nike Innovation Kitchen zal vast wel een sample ervan hebbenquote:Op zondag 10 februari 2013 11:26 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Klinkt wel tof hoe dat aan je voet gaat vormen, maar dat die zool minder dempt is apart.
Wat volgt, Nike flyknit free?
quote:Op zondag 10 februari 2013 11:45 schreef SHOOOTO het volgende:
[..]
Flyknits mochten we houden, tevens de hele outfit.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.waarom wist ik niet dat je alles mocht houden. Balen.
Love will tear us apart (Joy Division)
quote:Op zondag 10 februari 2013 11:45 schreef SHOOOTO het volgende:
[..]
Flyknits mochten we houden, tevens de hele outfit.Damn, voor dat spul zou ik ook wel een rondje door het park rennenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Nice man. Jullie krijgen de laatste tijd een boel leuke events/tripjes met lacebag zeg.Faka G
hoe oud zijn die gasten? Beetje klagen over kwaliteit van Jordans terwijl je zelf een broekie bent..ga toch weg.quote:
Uberhaupt enorm klagen over kwaliteit van sneakers... Als we allemaal kwaliteit wilden, kochten we wel handgemaakt Italiaanse leren schoenen.quote:Op zondag 10 februari 2013 14:09 schreef SHOOOTO het volgende:
[..]
hoe oud zijn die gasten? Beetje klagen over kwaliteit van Jordans terwijl je zelf een broekie bent..ga toch weg.
Ze klagen meer over mensen die klagen maar toch shit blijven kopen.quote:Op zondag 10 februari 2013 14:17 schreef Bajskorv het volgende:
[..]
Uberhaupt enorm klagen over kwaliteit van sneakers... Als we allemaal kwaliteit wilden, kochten we wel handgemaakt Italiaanse leren schoenen.
Ik heb het alleen even gescand, my bad.quote:Op zondag 10 februari 2013 14:21 schreef vault_tec het volgende:
[..]
Ze klagen meer over mensen die klagen maar toch shit blijven kopen.
bij 2:00 wordt er al gezegd dat Jordan Brand "terrible" is, over zijn eigen paartje.quote:Op zondag 10 februari 2013 14:21 schreef vault_tec het volgende:
[..]
Ze klagen meer over mensen die klagen maar toch shit blijven kopen.
Dont shoot the messengerquote:Op zondag 10 februari 2013 16:31 schreef SHOOOTO het volgende:
[..]
bij 2:00 wordt er al gezegd dat Jordan Brand "terrible" is, over zijn eigen paartje.
Met sommige dingen deel ik wel hun mening. Op n-sb, iss etc alleen maar klagen over kut kwaliteit maar wel blijven kopen.quote:Op zondag 10 februari 2013 17:05 schreef SHOOOTO het volgende:
[..]
dat doe ik ook niet, ik zeg alleen dat die gasten dom lullen. So no worries.
Op dit moment m'n spijkerbroeken. Kan bij bijna alles wel.quote:Op zondag 10 februari 2013 18:23 schreef Valyx het volgende:
Zit wat rond te kijken voor shorts vast (ja er ligt nog sneeuw, maar die zijn we ondertussen wel beu), wat dragen jullie nou met free's? Ben er nog niet helemaal uit hoe te rocken als het weer fatsoenlijk weer wordt.
Ik vind vooral die groene gt3 nog steeds erg tof.quote:Op zondag 10 februari 2013 19:46 schreef Modus het volgende:
PYS heeft nog heel veel maten van deze 'collab', blijkbaar niet zo populair?
[ afbeelding ]
http://www.pickyourshoes.com/items.asp?pid=3255&productcode=115
http://sneakernews.com/20(...)g-pack-release-date/
De silverback deed me weinig, de salmon toe en de eclipse vind ik knetterhard. De grap van RF is natuurlijk niks meer of minder dan dat hij goed veel mag doen met Asics. Bijna elke Asics met buttery suede op de toe vind ik dope, en dat is basically wat Fieg doet... Veel van zijn andere collabs zie ik dan ook niet.quote:Op zondag 10 februari 2013 23:47 schreef Atta-boy het volgende:
Zijn ze niet voor mij. Dit lijkt verrassend veel op die eclipse btw.
Jammer dat die achterkant van die eclipse een beetje dof oid is. Als dat gewoon mooi zwart was zoals de rest van de schoen was die wel heel erg dope vind ik.
Maar beste ronny fieg releases blijven de eerste paar denk ik. Die salmon toe was heel nice en die silverback is ook sexy.
No worries, mijn chick denkt ook geen twee seconde na over een eventuele wachtrij... Die heeft echt niks met sneakers, is ze liever morgen allemaal kwijt. Hoewel ze wel blij is dat ik me een beetje verzorgd kleedt, dus dat dan weer wel.quote:Op zondag 10 februari 2013 23:56 schreef Atta-boy het volgende:
Ik zou mijn chick geen dagen in de rij op sneakers laten wachten hoor![]()
Dacht dat het echt zo erg was met die releases instore maar wie weet lukt het online zo wel gemakkelijker, zou chill zijn. En qua normale releases en ebay aankopen scheelt het natuurlijk ook veel qua retail en shipping. Dus zelfs als die fieg releases niks worden heb je nog een winning situatie
gewoon roll ups, pinrolls. Als het echt snikheet is, gewoon shorts (Chino shorts, camo shorts, insert elk type shorts).quote:Op zondag 10 februari 2013 18:23 schreef Valyx het volgende:
Zit wat rond te kijken voor shorts vast (ja er ligt nog sneeuw, maar die zijn we ondertussen wel beu), wat dragen jullie nou met free's? Ben er nog niet helemaal uit hoe te rocken als het weer fatsoenlijk weer wordt.
Is die shape nou zo weird? Lijkt alsof ze zijn platgedrukt.quote:Op maandag 11 februari 2013 10:22 schreef SHOOOTO het volgende:
New Balance 1500 Elite Edition Pack
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
ja, shape is off.quote:Op maandag 11 februari 2013 10:25 schreef xSanjay het volgende:
[..]
Is die shape nou zo weird? Lijkt alsof ze zijn platgedrukt.
Duurt langquote:Op maandag 11 februari 2013 10:15 schreef Atta-boy het volgende:
Volgens mij kunnen we voor altijd blijven wachten op die bricks and mortars
quote:
post eens een foto dan.quote:Was net mn adidas aan t schoonmaken, zie ik dat de lijm loslaat en dat ik overal al gekreukeld leer had.
dus ik bel naar adidas, schijnt t een productie fout te zijn. maarja geen probleem, kon ze terugsturen. nu merkte ik dat mn 42 2/3 stiekem aan de grote kant waren dus wou een 42...niet meer leverbaar dus..
ik ga t nu proberen met een 41 1/3ebeter pas ik ze, ik wil mn adidas
!
quote:
die lijm die loslaat niet. Pas na een tijd, sure maar na 2uur al een halve cm tussen je leer en schoen inkunnen niet.quote:Op maandag 11 februari 2013 13:57 schreef SHOOOTO het volgende:
dat is normaal. Ik weet niet hoe jij loopt, maar dit is gewoon een natuurlijk proces als je je voet afzet van de grond.
Sexy leggingsquote:Op zaterdag 9 februari 2013 19:08 schreef SHOOOTO het volgende:
powered by Nike Running, wivah Flyknit Lunar1+
[ afbeelding ]
Ik zie het al, hij is fake!quote:Op maandag 11 februari 2013 13:50 schreef Jimbo het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
heb die dingen denk ik 2 uur aangehad, max
quote:Op maandag 11 februari 2013 14:06 schreef SHOOOTO het volgende:
Waar heb je de schoen gekocht? Misschien zijn ze wel coulant om te ruilen. Ik weet dat die Superstars nog bij de adidas Originals en Footlocker liggen.
ze komen van de officiële adidas online shop vandaanquote:Op maandag 11 februari 2013 14:20 schreef BadAssBitchSmut het volgende:
[..]
Ik zie het al, hij is fake!![]()
![]()
Je hebt gelijk hoor, dat kreukelende leer doe je niks aan maar dat het leer al loslaat van de zool vind ik ook niet kunnen.quote:Op maandag 11 februari 2013 14:24 schreef Jimbo het volgende:
[..]
[..]
ze komen van de officiële adidas online shop vandaandus dat zal wel niet.
Maar vind gewoon dat als ik 90eur betaal voor sneakers ze niet binnen een dag los moeten laten. Gelukkig deden ze niet moelijk erom bij de klantenservice, alleen mn maat is dus een probleem
ahja, wie weet past die 41 1/3e me ook gewoon.
Ik ren niet hoorquote:Op maandag 11 februari 2013 15:22 schreef SHOOOTO het volgende:
[..]![]()
(had stiekem gehoopt dat je mee zou rennen bij de Flyknit Experience...)
ja krijg ik ookquote:Op maandag 11 februari 2013 15:04 schreef BadAssBitchSmut het volgende:
[..]
Je hebt gelijk hoor, dat kreukelende leer doe je niks aan maar dat het leer al loslaat van de zool vind ik ook niet kunnen.
Maar kun je geen geld terug krijgen dan?
Foei!quote:Op maandag 11 februari 2013 15:25 schreef BadAssBitchSmut het volgende:
[..]
Ik ren niet hoorheb niks met die "running-culture" van Nike
Gewoon je geld terugvragen wanneer je maat er niet meer is.quote:Op maandag 11 februari 2013 13:50 schreef Jimbo het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
heb die dingen denk ik 2 uur aangehad, max
ja als die 41niet past ga ik dat ook zeker doen. Dan maar naar footlocker of ietsquote:Op maandag 11 februari 2013 18:58 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Gewoon je geld terugvragen wanneer je maat er niet meer is.
sowieso geld terug vragen en FL gaan. Je kant beter passen dan al dat gedoe van terug sturen etc.quote:Op maandag 11 februari 2013 19:29 schreef Jimbo het volgende:
[..]
ja als die 41niet past ga ik dat ook zeker doen. Dan maar naar footlocker of iets
Damn, die zou ik in mijn maat ook zo oppikken.quote:Op maandag 11 februari 2013 19:25 schreef don-diablo het volgende:
Zou haast een extra paar kopen..
http://www.marktplaats.nl(...)8f31&previousPage=lr
true, maar bij FL zijn ze 90, heb ze nu online voor 70 en mag gratis terug sturen enzo. ben dr wel fan van, gewoon ups die langs de deur komt. degene die ik vandaag besteld heb zijn morgen al in huisquote:Op maandag 11 februari 2013 19:33 schreef vault_tec het volgende:
[..]
sowieso geld terug vragen en FL gaan. Je kant beter passen dan al dat gedoe van terug sturen etc.
Das inderdaad een prima service, Nike doet daar een stuk moeilijker overquote:Op maandag 11 februari 2013 20:20 schreef Jimbo het volgende:
[..]
true, maar bij FL zijn ze 90, heb ze nu online voor 70 en mag gratis terug sturen enzo. ben dr wel fan van, gewoon ups die langs de deur komt. degene die ik vandaag besteld heb zijn morgen al in huis(en dan geef ik gelik de slechte mee terug)
Ik was echt zeer tevreden met de afhandeling van de adidasquote:Op maandag 11 februari 2013 20:27 schreef BadAssBitchSmut het volgende:
[..]
Das inderdaad een prima service, Nike doet daar een stuk moeilijker over
Jammer ditquote:Op maandag 11 februari 2013 20:28 schreef Jimbo het volgende:
en kon ook nog ff lekker over feyenoord lullen met die gozer![]()
Handig een reserve paar, maar m'n huidige paar doet het erg goed en heb er even geen geld voor. Daarnaast heb ik er liever wat nieuws bij.quote:Op maandag 11 februari 2013 20:20 schreef Bajskorv het volgende:
[..]
Damn, die zou ik in mijn maat ook zo oppikken.
Voor jou is dat niet leukquote:
Ik wil ze allebei muuuhquote:Op dinsdag 12 februari 2013 11:07 schreef Bajskorv het volgende:
Ik twijfel hier wel hard over, net als over die curry trouwens...
[ afbeelding ]
quote:Supreme is once again positioned to introduce a model to the Nike Skateboarding family. Unlike the Bruin they brought back from the archives or the ’94s they only released twice, the silo is a familiar one. But the full ‘NIKE’ plus Swoosh on the side panels of the Supreme x Nike SB Tennis Classic immediately indicates something different is going on here. Will these offer Zoom Air cushioning like the aforementioned Supreme collabs (Dunks as well) or will these angles turn out to have hidden a LunarLon footbed inside the neon, white and navy pairs you’ll see below? Stick with Sneaker News for release info and let us know which one makes the best first impression.
quote:BRON: Sneaker News
Altijd al zo'n verrekt lelijk model gevonden.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 13:17 schreef SHOOOTO het volgende:
Supreme x Nike SB Tennis Classic
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[..]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."The fact that most people are too stupid to know how dumb they really are, is the fabric holding our society together"
"Money might not buy happiness, but I'll take my fucking chances"
Die vind ik best tof, al zou ik ze zelf niet halen.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 13:52 schreef Bajskorv het volgende:
Dan liever nieuwe AM release bij Size?...
[ afbeelding ]
Op dat niveau zit mijn enthousiasme ook.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 13:55 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Die vind ik best tof, al zou ik ze zelf niet halen.
Leuk dat er supreme op staat maar dat was het dan ook welquote:Op dinsdag 12 februari 2013 13:17 schreef SHOOOTO het volgende:
Supreme x Nike SB Tennis Classic
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[..]
Veel mensen kopen eigenlijk hun schoenen te groot imo.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 15:15 schreef Jimbo het volgende:
om in de trend van de TT te blijven..
ik pas gewoon een maat 41 perfect![]()
dit dusquote:Op dinsdag 12 februari 2013 15:37 schreef Atta-boy het volgende:
[..]
Leuk dat er supreme op staat maar dat was het dan ook wel
ze zijn evengroot als mn 42nike's als ik t zo ziequote:Op dinsdag 12 februari 2013 16:47 schreef vault_tec het volgende:
[..]
Veel mensen kopen eigenlijk hun schoenen te groot imo.
Mooi, wel goede service.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 16:48 schreef Jimbo het volgende:
[..]
ze zijn evengroot als mn 42nike's als ik t zo zie(qua zool dan)
ahja, ze lopen iig wel goed nu, zal sowieso nog uitlopen.
Ja, ze hebben ook een mooie review gekregen van me bij hun online form. ook met die hele ups service, we zijn nog geen 24uur verder en ik heb mn schoenen omgeruild zonder van mn kantoor af te hoevenquote:
Shape ziet er weer klomp uitquote:Op dinsdag 12 februari 2013 13:52 schreef Bajskorv het volgende:
Dan liever nieuwe AM release bij Size?...
[ afbeelding ]
Zijn Size? exclusivesquote:Op dinsdag 12 februari 2013 22:18 schreef mrPunjabi_ het volgende:
Worden die nieuwe AM's ook in NL gereleased, of is dat nog niet bekend?
shape van de size? AM Lights vind ik overigens wel goed, ook de vorige release.quote:
Hoe on earth is dat een lomp model?quote:Op woensdag 13 februari 2013 12:35 schreef SHOOOTO het volgende:
[..]
shape van de size? AM Lights vind ik overigens wel goed, ook de vorige release.
Atta, je wordt gebashed
KLB / Mannen die eeuwig op sneakers rondbanjeren
mijn lunch kwam zojuist weer even omhoog bij het zien van die vergelijking.... tering zeg!quote:Op woensdag 13 februari 2013 13:25 schreef Bajskorv het volgende:
Die vergelijking deed me even mijn lunch uitspugen...
Shape van de vorige release was wel dope, ja. Maar bij deze zien ze er toch iets bulkiger uit bij de neus.quote:Op woensdag 13 februari 2013 12:35 schreef SHOOOTO het volgende:
[..]
shape van de size? AM Lights vind ik overigens wel goed, ook de vorige release.
Atta, je wordt gebashed
KLB / Mannen die eeuwig op sneakers rondbanjeren
wisselt per paartje heel erg.quote:Op woensdag 13 februari 2013 14:34 schreef Pedroo het volgende:
[..]
Shape van de vorige release was wel dope, ja. Maar bij deze zien ze er toch iets bulkiger uit bij de neus.
Weet iemand trouwens of die NB 1500 curry wel de shape hebben zoals ze in het lookbook stonden?
Lesbische sneaker- / mannenhater aanwezig? Overigens leuke topic om te lezen gezien de hatende reacties terug.quote:Op woensdag 13 februari 2013 12:35 schreef SHOOOTO het volgende:
[..]
shape van de size? AM Lights vind ik overigens wel goed, ook de vorige release.
Atta, je wordt gebashed
KLB / Mannen die eeuwig op sneakers rondbanjeren
Vind het een beetje lame van mij zelf maar mijn liefde voor janoskis is weg. Ze produceren er nu zoveel dat ik het niet bij kan houden en ze liggen nu ook bij de britian. Vind dat kostons, janoskis etc gewoon bij skateshops hadden moeten blijven.... Sowieso moet er suede op janoskis imo. Verder alle janoskis die ik wil komen niet in NL uit. blood splatters etc. Dus ik koop ze nu alleen nog maar in de sale.quote:Op woensdag 13 februari 2013 17:04 schreef BadAssBitchSmut het volgende:
Vault_tecje, iets voor jou? Mint enzo
http://store.nike.com/de/(...)d-676609/pgid-411177
[ afbeelding ]
Ik lette alleen op de kleurquote:Op woensdag 13 februari 2013 17:55 schreef vault_tec het volgende:
[..]
Vind het een beetje lame van mij zelf maar mijn liefde voor janoskis is weg. Ze produceren er nu zoveel dat ik het niet bij kan houden en ze liggen nu ook bij de britian. Vind dat kostons, janoskis etc gewoon bij skateshops hadden moeten blijven.... Sowieso moet er suede op janoskis imo. Verder alle janoskis die ik wil komen niet in NL uit. blood splatters etc. Dus ik koop ze nu alleen nog maar in de sale.
Kleur is wel tof jaquote:Op woensdag 13 februari 2013 17:55 schreef BadAssBitchSmut het volgende:
[..]
Ik lette alleen op de kleur
Canvas erop werkt niet imo. Plus ze moeten gewoon suede en simpele kleuren doen, dan is de janoskiquote:Op woensdag 13 februari 2013 18:47 schreef Atta-boy het volgende:
Vault, verraad jij de janoski's nou?![]()
Dacht dat jij op je 80e nog op janoski's zou lopen!
quote:Op woensdag 13 februari 2013 19:00 schreef Atta-boy het volgende:
Leer vind ik ook wel mooi op de janoski. Die eerste is sowieso![]()
Heb jij die eigenlijk?
Nee, eerste paar releases gemist, helaas. zijn nog genoeg oude janoskis die ik wil, helaas.quote:Op woensdag 13 februari 2013 19:00 schreef Atta-boy het volgende:
Leer vind ik ook wel mooi op de janoski. Die eerste is sowieso![]()
Heb jij die eigenlijk?
quote:The last lineup releasing this month from Converse contains the popular “All Star” sneakers with various colorways and materials.
Converse Spring Summer 2013 All Star collection is inspired by the upcoming “freedom of warmer weather”.
The Summer Collection features vibrant colors and a new model, the Converse Chuck Taylor All Star ChuckOut. For the Spring collection, Converse added floral prints and adds three new models.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[center][/center]
Die hakquote:![]()
Camo high is wel fappable, al heb ik liever die lageFaka G
Wacht niet te lang, volgens mij las ik dat ze binnenkort verdwijnen als iD'squote:Op woensdag 13 februari 2013 18:48 schreef vault_tec het volgende:
[..]
Canvas erop werkt niet imo. Plus ze moeten gewoon suede en simpele kleuren doen, dan is de janoskiDenk dat ik nog 1/2 paar tiffany janoskis ga maken op nike ID over een tijdje
Even wachten wat mijn bonus word de 25ste en of ik dan genoeg geld heb. Wil ook een nieuwe fiets.quote:Op woensdag 13 februari 2013 20:07 schreef BadAssBitchSmut het volgende:
[..]
Wacht niet te lang, volgens mij las ik dat ze binnenkort verdwijnen als iD's
Vannacht vanaf 01:00 op Nike.comquote:Op woensdag 13 februari 2013 20:28 schreef Divje het volgende:
Release date: 2013-02-15 11:00 @ Caliroots voor ¤99,-. En vast ook andere sneakershops..![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Of was dat al bekend
Voor 95 bij Patta zag ikquote:Op woensdag 13 februari 2013 20:28 schreef Divje het volgende:
Release date: 2013-02-15 11:00 @ Caliroots voor ¤99,-. En vast ook andere sneakershops..![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Of was dat al bekend
Njeeeh ik weet t nog nie... zal niet meer deze maand worden denk ik. Die AM1 is wel lekkerquote:Op woensdag 13 februari 2013 20:22 schreef Modus het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
http://sneakernews.com/20(...)ome-turf-collection/
Babs NL release info please kthxbye.
fapfapfap, hoe heet deze schoen?quote:Op woensdag 13 februari 2013 20:28 schreef Divje het volgende:
Release date: 2013-02-15 11:00 @ Caliroots voor ¤99,-. En vast ook andere sneakershops..![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Of was dat al bekend
Ja had ik al gezien. Sowieso al die info (of juist géén info) over wat waar te koop zal zijn, erg vaag altijd. Ms voor Nike insiders wél duidelijk, maar ja.quote:Op woensdag 13 februari 2013 20:35 schreef BadAssBitchSmut het volgende:
[..]
Njeeeh ik weet t nog nie... zal niet meer deze maand worden denk ik. Die AM1 is wel lekker
All I have is this http://www.nikeinc.com/news/the-nike-air-max-hometurf-series
Het is voor mij net zo duidelijk als voor jouquote:Op woensdag 13 februari 2013 20:40 schreef Modus het volgende:
[..]
Ja had ik al gezien. Sowieso al die info (of juist géén info) over wat waar te koop zal zijn, erg vaag altijd. Ms voor Nike insiders wél duidelijk, maar ja.
Valt echt geen peil op te trekken. Nou ja via internet is het meeste uiteindelijk wel te krijgen maar soms wil ik een schoen eerst even in het echt zien.quote:Op woensdag 13 februari 2013 20:43 schreef BadAssBitchSmut het volgende:
[..]
Het is voor mij net zo duidelijk als voor jou
Heel af en toe weet ik iets meer, maar dan weet een dag later de wereld het ook
Jammer dat de toebox van die AM1 geen mesh is. Mooi schoentje.quote:Op woensdag 13 februari 2013 20:22 schreef Modus het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
http://sneakernews.com/20(...)ome-turf-collection/
Babs NL release info please kthxbye.
Sorry, maar waarom blijft Nike die Roshe verkrachten? Dit is gewoon genant, die lekkere Roshe heeft dit nooit verdiend... Damn wat een fugly fugly shit.quote:Op woensdag 13 februari 2013 20:28 schreef Divje het volgende:
Release date: 2013-02-15 11:00 @ Caliroots voor ¤99,-. En vast ook andere sneakershops..![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Of was dat al bekend
Als je zwarte veters in die all black cw doet is ie ninja lvl +25quote:Op woensdag 13 februari 2013 23:25 schreef Bajskorv het volgende:
[..]
Sorry, maar waarom blijft Nike die Roshe verkrachten? Dit is gewoon genant, die lekkere Roshe heeft dit nooit verdiend... Damn wat een fugly fugly shit.
Side panel is mint hč.quote:Op woensdag 13 februari 2013 23:29 schreef Atta-boy het volgende:
[..]
Als je zwarte veters in die all black cw doet is ie ninja lvl +25
Best nice lijkt me.
Dat dacht ik dus ook. Ze hebben allemaal gekleurde side panels... Fuckers.quote:
2e paartje hebben van schoenen die je mooi vind is fijn<3 daarom wil ik tiffany janoskis id'nquote:Op woensdag 13 februari 2013 23:40 schreef Bajskorv het volgende:
Trouwens, heb besloten dat ik nog een paar van die Saucony Bodega's wil... Shit vind ik gewoon te hard, rock ze te graag en ik zie even geen betere CW dan dit...
PS: Vergeet dus te vragen of iedereen ogen open wil houden voor een 10.5/11.0
quote:Op woensdag 13 februari 2013 23:46 schreef Atta-boy het volgende:
Oh shit zie het nu pas. Dacht dat het steeds eentje was met een lelijke kleur en een cleane cw maar dat komt dus omdat dat spul aan de binnenkant zit.
Dan ben ik het eens met bajs
Kan niet zeggen dat ik er echt op wacht en daardoor geen andere gt3 zou halen in de tussentijd. Als er iets meer over bekend is en ze nog gaan uitkomen ga ik wel proberen om een paar te bemachtigen. Dus ik wacht er niet echt meer op.quote:Op donderdag 14 februari 2013 07:32 schreef vault_tec het volgende:
Wachten jullie ook nog op brick and mortar pack of hebben jullie het op gegeven?
"Hij is gecanceld" volgens jarmo. Hoop het niet want ik wil ze graag.quote:Op donderdag 14 februari 2013 08:52 schreef Atta-boy het volgende:
Ik ben de hoop een beetje aan het opgeven![]()
Hoop dat ie nog komt maar het is zo akelig stil om die release.
Hoop het ook niet.quote:Op donderdag 14 februari 2013 08:58 schreef vault_tec het volgende:
[..]
"Hij is gecanceld" volgens jarmo. Hoop het niet want ik wil ze graag.
Jarma heeft us 8 hčquote:Op donderdag 14 februari 2013 09:21 schreef Atta-boy het volgende:
[..]
Hoop het ook niet.
Ik heb die camo converse van jarmo nodig.
En hij heeft supreme blazers die hij niet draagt, die heb ik ook nodig
Ja, van de week nog wat winkels mailen om zeker van te zijn dat ik ze krijg.quote:Op donderdag 14 februari 2013 09:45 schreef Bajskorv het volgende:
Als ik de GL3 Camo kan krijgen, ben ik alweer blij.
[ afbeelding ]
Zijn toch pas fall 2013?quote:Op donderdag 14 februari 2013 09:45 schreef Bajskorv het volgende:
Als ik de GL3 Camo kan krijgen, ben ik alweer blij.
[ afbeelding ]
Ik kijk er ook al naar uit. Hopelijk kan mijn vriendin een paartje voor me meenemen uit Canada. Scheelt weer geldquote:
Die wil ik ook wel idd.quote:Op donderdag 14 februari 2013 09:45 schreef Bajskorv het volgende:
Als ik de GL3 Camo kan krijgen, ben ik alweer blij.
[ afbeelding ]
7,5-8 7,5 past makkelijk. Materiaal op die supreme blazer is dikker en meer gevoerd als normaal omdat het lekker dik leer is. Dus past makkelijk.quote:Op donderdag 14 februari 2013 10:10 schreef vault_tec het volgende:
[..]
Jarma heeft us 8 hč
[..]
Ja, van de week nog wat winkels mailen om zeker van te zijn dat ik ze krijg.
Gewoon TTS gaan, of je moet brede voeten hebben.quote:Op donderdag 14 februari 2013 11:14 schreef Boydie12 het volgende:
de vraag is misschien al wel 30x gesteld, maar kan ik nou bij Roshe het best een half maatje groter nemen? ga overigens niet voor de aankomende release hoor..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Faka G
quote:Op donderdag 14 februari 2013 12:56 schreef Atta-boy het volgende:
Ja ik zal zo mijn van Bommels wel weer aantrekken idd want ik voel me ook wel erg kinderachtig in deze schoenenik zie liever pantofololololo'sSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Hangt eraf. Vakantie met familie skip ik altijd. Huis voor mij alleen een paar weken is ook wat waardquote:Op donderdag 14 februari 2013 13:05 schreef Atta-boy het volgende:
Heb liever dat laatste als schoenen
Voorlopig heb ik ook nog een stapel dozen in mijn slaapkamer... Jaloers op acbs z'n chick...quote:Op donderdag 14 februari 2013 15:08 schreef Atta-boy het volgende:
Maar nieuw huis > schoenen
Als je iig zo'n super kast in je huis kan bouwen zoals acbs of zo'n ninja trap ding zoals bajs
True, true.quote:Op donderdag 14 februari 2013 15:08 schreef Atta-boy het volgende:
Maar nieuw huis > schoenen
Als je iig zo'n super kast in je huis kan bouwen zoals acbs of zo'n ninja trap ding zoals bajs
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |