SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.OP door TigerXtrm
[ Bericht 2% gewijzigd door Romanus op 07-02-2013 21:20:10 ]
... ik zit voor school te werken, maar vooruit.quote:Op maandag 4 februari 2013 22:21 schreef Troel het volgende:
Dat kan je goed maken door het Regiolijstje aan te passen met de nieuwe aanmeldingen uit het vorige topic![]()
Tja, hier posten was toch al sogquote:Op maandag 4 februari 2013 22:22 schreef Romanus het volgende:
[..]
... ik zit voor school te werken, maar vooruit.
in de beta kreeg ik een filmpje te zien van een zombie... bovenin m'n scherm. Schrok me de tering.quote:
quote:Op maandag 4 februari 2013 22:18 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Nee.wel schietende politieagenten.
![]()
en zombies.had ze in de beta. 70 mensen opgegeten.
een zombie plaag inderdaadquote:Op maandag 4 februari 2013 22:33 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
in de beta kreeg ik een filmpje te zien van een zombie... bovenin m'n scherm. Schrok me de tering.Toen het die avond donker werd kwamen de zombies... ze aten 76 mensen op of zo.
wat kan je er eigenlijk tegen doen?quote:Op maandag 4 februari 2013 22:47 schreef mschol het volgende:
[..]
een zombie plaag inderdaad2x gehad
veel politie denk ikquote:Op maandag 4 februari 2013 22:48 schreef Romanus het volgende:
[..]
wat kan je er eigenlijk tegen doen?
je ziekenhuis op orde brengen volgens mij.quote:Op maandag 4 februari 2013 22:48 schreef Romanus het volgende:
[..]
wat kan je er eigenlijk tegen doen?
Ze zijn altijd zo klein. Maar daar tegenover staat een heleboel micromanagen.quote:Op maandag 4 februari 2013 23:14 schreef Romanus het volgende:
Hoe zit het nou precies met de grootte van de steden? Veel mensen klaagden dat de steden in de beta klein waren. Hadden ze die expres klein gemaakt omdat het een beta was of is dat ook de grootte die in de uiteindelijke versie komt?
we hebben nu alleen de medium map gezien, ze schijnen ook nog een slag groter te wordenquote:Op maandag 4 februari 2013 23:45 schreef TigerXtrm het volgende:
[..]
Ze zijn altijd zo klein. Maar daar tegenover staat een heleboel micromanagen.
Al 2 regio's volBen benieuwd of iedereen echt mee gaat doen
Was dat medium?quote:Op maandag 4 februari 2013 23:47 schreef mschol het volgende:
[..]
we hebben nu alleen de medium map gezien, ze schijnen ook nog een slag groter te worden
Volgens mij niet hoor, dat is de standaard en enige grote.quote:Op maandag 4 februari 2013 23:47 schreef mschol het volgende:
[..]
we hebben nu alleen de medium map gezien, ze schijnen ook nog een slag groter te worden
De beta map was een medium, er is er nog eentje groter, en eentje nog kleiner.quote:Op maandag 4 februari 2013 23:52 schreef TigerXtrm het volgende:
[..]
Volgens mij niet hoor, dat is de standaard en enige grote.
Ik wist zo zeker dat dat niet zo is dat ik Twitter heb afgezocht naar een statement die dat tegenspreekt. Er is maar 1 stad formaat en dat is het formaat dat we hebben gezien in de beta.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 01:16 schreef Johan1994 het volgende:
[..]
De beta map was een medium, er is er nog eentje groter, en eentje nog kleiner.
twitter:MaxisGuillaume twitterde op dinsdag 29-01-2013 om 20:19:16@Zland_5 The city size in the beta was the same as every other city in the game reageer retweet
Klopt, er is alleen een grotere regiokaart (tot 16 steden).quote:Op dinsdag 5 februari 2013 01:37 schreef TigerXtrm het volgende:
[..]
Ik wist zo zeker dat dat niet zo is dat ik Twitter heb afgezocht naar een statement die dat tegenspreekt. Er is maar 1 stad formaat en dat is het formaat dat we hebben gezien in de beta.twitter:MaxisGuillaume twitterde op dinsdag 29-01-2013 om 20:19:16@Zland_5 The city size in the beta was the same as every other city in the game reageer retweet
Ik neem aan dat je de vrijheid hebt om zelf een stad te maken en niet wat andere je opleggen. toch?quote:Op dinsdag 5 februari 2013 09:20 schreef LeaderRoel het volgende:
Is er ergens een lijst waar alle specialisaties op te zien zijn? Dan kunnen we alvast een beetje de rollen verdelen
heb je al een Origin account? dan zet ik die er ook bijquote:Op dinsdag 5 februari 2013 07:25 schreef gtalikker het volgende:
Ik wil joinen met de regio dus zet mij op de vip ljistik kan dan de handel (import\export) met die specializatie
Ja, maar als we een FOK!regio maken is het handiger om te specialiseren in dingen. Ik neem aan dat wel iedereen wat industrie, commercial zones etc bouwt. Ook wel minstens 1 brandweerkazerne, politiebureau etcquote:Op dinsdag 5 februari 2013 10:53 schreef 82Sander het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je de vrijheid hebt om zelf een stad te maken en niet wat andere je opleggen. toch?
Als we onze regio hoog op de ranglijst willen hebben of we willen streven naar een perfect werkende stad moeten we toch wel afspraken gaan maken wie zich waarin gaat specialiseren iddquote:Op dinsdag 5 februari 2013 10:58 schreef Romanus het volgende:
[..]
heb je al een Origin account? dan zet ik die er ook bij
[..]
Ja, maar als we een FOK!regio maken is het handiger om te specialiseren in dingen. Ik neem aan dat wel iedereen wat industrie, commercial zones etc bouwt. Ook wel minstens 1 brandweerkazerne, politiebureau etc
dacht van wel jaquote:Op dinsdag 5 februari 2013 12:37 schreef LeaderRoel het volgende:
Kan je ook Dubai-achtige gebouwen bouwen?
Ik wacht wel tot deze in de budgetbak ligt ... kan nooit lang duren. Het is net een veredelde sims simstad aan het worden.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 06:06 schreef Pheno het volgende:
[..]
Klopt, er is alleen een grotere regiokaart (tot 16 steden).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |