Ik heb even gekeken en het komt allemaal uit 'Linda. 103.' Dat is het maartnummer Back on track.quote:'Wat ik wel weet is dat ik heel verdrietig en doodongelukkig alleen in de taxi naar huis zat en in mijn badkamer voor de spiegel een potje heb staan janken. En nog harder toen ik niet wist hoe ik die dertig knoopjes op de rugkant van het loeistrakke korset in mijn eentje los moest krijgen. Dat ik blèrend met een nagelschaartje een flinke knip in een couturejurk van ruim vierduizend euro heb gezet omdat ik om twee uur 's nachts niemand wakker wilde bellen. Dat soort dingen, Sylvie.
quote:Op donderdag 7 maart 2013 10:38 schreef Leandra het volgende:
Dat overkomt Sylvie natuurlijk niet, die heeft of Sabia in de buurt of ze belt haar op.... ook om 2 uur 's nachts.
Zou Sylvie de nanny daarvoor wakker maken?
die hebben ook hetzelfde formaat en dito hoge voorhoofdquote:Op woensdag 6 maart 2013 14:40 schreef MightyMightyM het volgende:
[..]
Ja ik zou dan eerder aan Oempa Loempa-roots denken
[ afbeelding ]
wel makkelijk scoren zoquote:Op donderdag 7 maart 2013 10:15 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ah, ik had het stukje nog niet kunnen vinden. Goed stuk van Linda
Hoezo makkelijk, ze vertelt toch zelf over haar eigen 'dalen'quote:
Waarschijnlijk niet. Maar ik zie het verhaal van Linda meer als kritiek op hoe ze eerder schreef over hoe alles in haar leven zo perfect was, waardoor het niet meer geloofwaardig is.quote:Op donderdag 7 maart 2013 10:50 schreef Copycat het volgende:
Vraag me af of Linda dat stuk ook direct na die desastreuze (...) Televizierringavond had kunnen en willen schrijven.
Serieus, heeft ze haar column ook niet meer opgepakt?quote:Op donderdag 7 maart 2013 11:03 schreef piglet het volgende:
[..]
Waarschijnlijk niet. Maar ik zie het verhaal van Linda meer als kritiek op hoe ze eerder schreef over hoe alles in haar leven zo perfect was, waardoor het niet meer geloofwaardig is.
Volgens mij valt ze haar niet direct aan op hoe ze nu met haar wel/niet scheiding om gaat. Sylvie is immers ook gestopt met haar column na het mooie oud- en nieuw sprookje
Nee toch? Of heb ik dat gemistquote:Op donderdag 7 maart 2013 11:06 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Serieus, heeft ze haar column ook niet meer opgepakt?
Dat was misschien een beetje lastig liegen?quote:Op donderdag 7 maart 2013 11:06 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Serieus, heeft ze haar column ook niet meer opgepakt?
Ik weet het niet hoor, ik geloof het gelijk, maar het verbaast me...quote:Op donderdag 7 maart 2013 11:07 schreef piglet het volgende:
[..]
Nee toch? Of heb ik dat gemistKan hoor.
Oh, dat klinkt leukquote:Op donderdag 7 maart 2013 11:08 schreef SEMTEX het volgende:
Ik heb deze week nog een Grazia gekocht (o.a. vanwege levensverhaal Radmilo van Obese) en daar stond-ie inderdaad niet in
Was is daar gebeurd dan?quote:Op donderdag 7 maart 2013 10:50 schreef Copycat het volgende:
Vraag me af of Linda dat stuk ook direct na die desastreuze (...) Televizierringavond had kunnen en willen schrijven.
wat zou er interessant kunnen zijn aan het levensverhaal van radmilo van obesequote:Op donderdag 7 maart 2013 11:08 schreef SEMTEX het volgende:
Ik heb deze week nog een Grazia gekocht (o.a. vanwege levensverhaal Radmilo van Obese) en daar stond-ie inderdaad niet in
quote:Op donderdag 7 maart 2013 13:48 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
wat zou er interessant kunnen zijn aan het levensverhaal van radmilo van obese
ik gok dat hij halfdronken accordeon zat te spelen bij de gooise albert heijn, toen aangesproken werd door iemand van rtl, die hem vroeg naar zijn verleden als joegoslavische kampcommandant van mladic, waarna hij gevraagd werd als drilcaptain bij obese
Volgens mij doet deze columnist precies wat hij Linda verwijt. Andermans column afbranden.quote:Op donderdag 7 maart 2013 16:59 schreef yvonne het volgende:
http://www.hpdetijd.nl/20(...)pt-columniste-sylvie
Haha, leuk stukje.quote:Op donderdag 7 maart 2013 10:24 schreef ChipsZak. het volgende:
Er stond ook een mooie in over Linda zelf. Dat ze voor het eerst alleen over de rode loper moest, nadat zij en Sander net uit elkaar waren. Ze moest wel gaan, want ze was genomineerd (Televizier-Ring), maar ze was door de ellende heel veel afgevallen en voelde zich beroerd en belabberd. Ze droeg een custom made 'waanzinnige grijze strapless jurk' door Paul Schulten 'met wel dertig kleine knoopjes op de rug.'
[..]
Ik heb even gekeken en het komt allemaal uit 'Linda. 103.' Dat is het maartnummer Back on track.
Ach, als je de hele column leest, zie je ook wel dat Linda het helemaal niet op een gemene manier bedoelde.quote:Op donderdag 7 maart 2013 16:59 schreef yvonne het volgende:
http://www.hpdetijd.nl/20(...)pt-columniste-sylvie
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |