volgens mij is de Neo N02-M de voorloper en heeft een tft-scherm en de Neo N002I heeft een ips scherm.quote:Op donderdag 7 februari 2013 22:56 schreef TremNL het volgende:
Wat is het verschil tussen de Neo N02-M en de Neo N002I?
Je gaat er niet echt op achteruit maar ook niet op vooruit. De resolutie kan de GPU wel trekkenquote:Op donderdag 7 februari 2013 22:37 schreef TremNL het volgende:
Is zo'n HD Scherm niet wat teveel van het goede voor de processor... Dus misschien minder vloeiend? En in hoeverre zal iemand die hiervoor een GS2 heeft gehad het verschil merken..?
Normaal koop ik via EBAY en daar is mijn ervaring een stuk beter (ook met chinezenquote:Op donderdag 7 februari 2013 22:21 schreef Downstar het volgende:
Helaas zoals ik en de wat ervaren china shoppers al verwachtte..
Bespaar je de moeite en haal geheugen lekker van een bekend(er) merk in Nederland in een vertrouwde webshop
geheugen is hier helemaal niet zo duur en je bent zeker van echt spul!
laat ook zeker even een negatieve feedback achter, zodat anderen hier ook niet de dupe van worden!
succes met refunden, hoop dat je snel je geld weer terug hebt!
quote:Op donderdag 7 februari 2013 22:38 schreef sketchertje het volgende:
dat stappenplan van Swiebeling, kan ik dat ook gebruiken voor de NEO no2-m ? die hoop ik namelijk vogelgende week ofzo van lightake binnen te krijgen.
Mij gaat het toch vooral over de specs, bang for a buck en beschikbaarheid en op dat vlak scoort hij wel goed lijkt me. Antutu zou 9234 zijn (tov 10198 s3 en 9866 N003) Wat niet wil zeggen dat ik de copy-policy van thl zeker niet toejuich.quote:Op donderdag 7 februari 2013 18:30 schreef Downstar het volgende:
[..]
al zijn de specificaties nog zo mooi, maar met zo'n THL W8, daar wil je toch niet mee rond lopen?
het merknaampje en het logo moet ogen als een HTC phone.. en het design is gejat van de samsung S3..![]()
HTC logo:
[ afbeelding ]
THL logo:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Samsung S3:
[ afbeelding ]
THL W8:
[ afbeelding ]
ben jij dezelfde persoon als Casper_nl?? zoja dan weet ik dat juiste persoon heeft gereageerd op mijn persoonlijke vragen...alvast dank voor snelle reactiequote:Op donderdag 7 februari 2013 17:25 schreef Chandler het volgende:
Ik heb ze binnen 3x32GB geheugen en het is mij bevallen Het zijn samsung microsdhc card class 10 (r: 24mb/s, w: 7mb/s) en dat voor ruim 17 euro!!ik heb ze getest met roadkil's speed disk en die gaf inderdaad ook deze waarden aan, echter wel bij blokken boven de 16KB blocksWAS het Leukste koopje in jaren
Don't wanna say I told you so, but...quote:Op vrijdag 8 februari 2013 07:24 schreef Chandler het volgende:
[..]
Normaal koop ik via EBAY en daar is mijn ervaring een stuk beter (ook met chinezen) maar goed, zal zeker slechte feedback plaatsen, maar wacht eerst op mijn refund...
quote:Op maandag 14 januari 2013 20:30 schreef shiznuts het volgende:
Waar zie jij op die pagina reviews staan dan.Er staat alleen ordergeschiedenis.
Onder reviews staat: 'There are no customer reviews yet,be the first to review this item'.
Anywayz, geheugenkaartjes is niet iets waar ik op ga besparen. Als er dan al Chinese webshop meuk in huis komt, dan tenminste van een Chinees/Koreaans/Japans merk ofzo, maar dit is gewoon merkloos spul. Zie ook de daadwerkelijke reviews bij het profiel van de verkoper van mensen die wel hun kaartjes checken op hun kunnen na binnenkomst...
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
SanDisk.Samsung.
Toppie!quote:Op donderdag 7 februari 2013 21:20 schreef Swiebeling het volgende:
Zoals beloofd:
Stappenplan flashen nieuwe Neo N002i
[..]
Die CWM is voor de N002i en is in het Chinees. Kijk je in de OP (OpeningsPost) onder 'Community support (Rooting, tweaks & reviews)' dan kom je uit bij een link naar de simpele instructies voor de N002 (also known as N02-M): DIG / Chinese Smartphones #14 - Quadcore, quadcore, quadcore. quadcore! . Easy peasy.quote:Op donderdag 7 februari 2013 22:44 schreef sketchertje het volgende:
klopt maar het is bijna dezelfde foon, enige verschil is dat ips scherm toch? dus blijft mijn vraag weet iemand of ik dezelfde methode kan gebruiken? of moet ik de voorgaande methode van jou gebruiken?
Nope, ik heb wel kloontjes (stuk of 10 ofzo) maar die gebruik ik al zeker 8 jaar niet meerquote:Op vrijdag 8 februari 2013 09:48 schreef vuurpaard66 het volgende:
[..]
ben jij dezelfde persoon als Casper_nl?? zoja dan weet ik dat juiste persoon heeft gereageerd op mijn persoonlijke vragen...alvast dank voor snelle reactie
De Jiayu G4 heeft vergelijkbare specs en ziet er totaal anders uit. Misschien is dat dan wat?quote:Op vrijdag 8 februari 2013 19:30 schreef shiznuts het volgende:
Witte fronts... chromen randjes.
Juist nu de toffe quadcores op handen zijn slaan ze allemaal een richting in die mij niet bevalt.
G4, wit/zwart, komt allemaal goed joh!quote:Op vrijdag 8 februari 2013 19:30 schreef shiznuts het volgende:
Witte fronts... chromen randjes.
Juist nu de toffe quadcores op handen zijn slaan ze allemaal een richting in die mij niet bevalt.
SGS1 had ook een chromen randje, ik vond dat wel mooi hoor.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 19:30 schreef shiznuts het volgende:
Witte fronts... chromen randjes.
Juist nu de toffe quadcores op handen zijn slaan ze allemaal een richting in die mij niet bevalt.
Meh: witquote:Op vrijdag 8 februari 2013 19:20 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
http://www.gizchina.com/2(...)-show-us-everything/
Dat gaat 'm worden![]()
Nu hopen dat 'ie een beetje snel beschikbaar is.
verdorie das nu jammer, was ook te mooi om waar te zijn...bedankt voor feedbackquote:Op donderdag 7 februari 2013 21:45 schreef Chandler het volgende:
Dat wordt dus een refund jammer, snap dat sommige zaken soms niet helemaal goed afgeleverd kunnen worden maar 3 van de 3, en in de aanbieding op de site stonden meer goede dan slechte reacties.... ach gaan we niet dood aan en m'n geld krijg ik als het goed is toch terug.
Ach zo leer je er weer van hé! En we hebben het niet over grote bedragen!quote:Op zaterdag 9 februari 2013 13:18 schreef vuurpaard66 het volgende:
[..]
verdorie das nu jammer, was ook te mooi om waar te zijn...bedankt voor feedback
Al besteld? of serieus in de planning? Want ik weet niet of je het vondroid forum leest, maar daar hebben mensen nogal wat problemen met dat de telefoon te heet wordt en dat ze daardoor geen signaal meer hebben...quote:Op woensdag 6 februari 2013 19:07 schreef greatgonzo het volgende:
[..]
Ik had die Andy van Gizchina een mail gestuurd (hij heeft hem immers gereviewed:
The GPS is quite slow to lock on. From my use the iPhone 4 and Xiaomi M2 are both much faster.
Once locked on though it is fine in use.
Ga een dezer dagen nogmaals T16 er opgooien. Wie weet doet het nog iets. Ga morgen overigens NOG een N002i ophalen van het postkantoor (van een RX......DE code... wist niet wanneer ik m moest verwachten, kwam ie een dag nadat ik naar oostenrijk vertrokquote:Op zondag 10 februari 2013 17:16 schreef Swiebeling het volgende:
@eleganza: stukje nazorg: op mijn nieuwe N002i werkt de gps ook prima.
quote:Op zondag 10 februari 2013 22:27 schreef eleganza het volgende:
[..]
Heb vreemd genoeg het gevoel overigens, dat het scherm wel wat groter mag. Ik dacht echt, ben ik nou gek of was het scherm gisteren groter...Miss ooit maar voor een 5 of 5,5 inch gaan.
Ik kom van een HTC Desire Z, en vind mn Ipod touch en mn desire z allemaal nu heeeel klein. En ik heb ook nog eens hele kleine handenquote:Op maandag 11 februari 2013 11:25 schreef Swiebeling het volgende:
Nou, ik heb precies het tegenovergestelde. De neo verving een ZTE Blade met 3,5"scherm.
Daar heb ik dit weekend JB draaiend op gekregen, en was toch weer aangenaam verrast hoe fijn een kleiner toestel werkt met 1 hand.
De Neo is met 1 hand echt maar net aan te bedienen. Voor mij hoeft een telefoon geen mini-tablet te zijn, het formaat van een HTC One S voelt voor mij optimaal aan. Mag eerder iets kleiner dus...
[..]
Uiteraard! Buiten pakt mijn foon dus gewoon geen signaal en wordt er vervolgens overgegaan op AGPS...quote:Op maandag 11 februari 2013 18:46 schreef elinx het volgende:
@eleganza
Ik durf het bijna niet te vragen, maar heb je GPS wel aangezet via settings en buiten geprobeerd?
Met Mobile uncle/ engineermode/MTK Ygps kan je eea testen.
Kijk even in het Tweakers topic van de Jiayu G3 o.a. in deze post: http://gathering.tweakers(...)ge/39703415#39703415quote:Op maandag 11 februari 2013 19:01 schreef eleganza het volgende:
[..]
Uiteraard! Buiten pakt mijn foon dus gewoon geen signaal en wordt er vervolgens overgegaan op AGPS...
Beide foons pakken op dit moment in YGPS geen signaal van een satelliet op vaag genoeg. Hij geeft wel aan 'zoeken naar GPS' maar daar houdt het dus voor beiden mee op.
Beiden doen ze dit: [ http://img707.imageshack.us/img707/8121/screenshot2013021118565.png (copy/paste deze link) ] [edit:WUT? wat is dit waarom laat fok mn plaatje niet zo zien?)
Want dat ze beiden exact hetzelfde doen... doet mij vermoeden dat er ERGENS iets is wat ik zelf kan doen om het weer te laten werken. Detail overigens, heb de tweede op T16 laten draaien. Mijne draait nog steeds op Xenoriums T12.
Dit zal vast weer zoiets debiels zijn waar ik volledig over heen heb gekeken ofzo..
Thanks! Heb ik even geprobeerd. Heb exact dezelfde resultaten als deze persoon: http://gathering.tweakers(...)ge/39706511#39706511quote:Op maandag 11 februari 2013 19:39 schreef NameUnknown het volgende:
[..]
Kijk even in het Tweakers topic van de Jiayu G3 o.a. in deze post: http://gathering.tweakers(...)ge/39703415#39703415
Wellicht dat je daar nog iets kan vinden mbt je GPS perikelen.
Ik heb ook zoiets alleen zit het vast in Duitsland. Gelukkig nog wel claim kunnen openen. Vraag me af idd wat er is gebeurt.quote:Op maandag 11 februari 2013 20:30 schreef Landgeld het volgende:
GVD. Mijn pakketje (telefoon) is 'kwijtgeraakt' op het sorteercentrum van PostNL. Laatste stap was het scannen bij douane. Daarna geen teken van leven meer. Ben al sinds 14 januari aan het wachten. Ook geen brief of communicatie aan mijn adres.
Ze gaan nu een onderzoek starten. In verband met mijn vakantie helaas geen Paypal geschil kunnen openen. Hier baal ik van. Ging er vanuit dat hij in de afgelopen 2 weken bel bezorgd zou worden.
Iemand nog tips wat ik kan doen behalve wachten? Heb Banggood ook gemaild. Klote.
Bij mij pakt ie dus op AGPS (terwijl GPS doodleuk aanstaat) een locatie ongeveer 500m verder op. Waar ik ben op dit moment is dus wel in de buurt, maar duidelijk niet het resultaat van goed werkende GPSquote:Op maandag 11 februari 2013 20:25 schreef Swiebeling het volgende:
Nou, ik heb eigenlijk niks bijzonders ingesteld. Onder locatiediensten staat alles aangevinkt.
In de auto google maps aangezet, binnen 2 minuten sprong hij hij naar de juiste plek op de weg met een klein cirkeltje eromheen.
Werkt net zo goed als mijn andere telefoons dus.
Ik weet niet zeker of het al eerder gezegd is maar heb je dit al gecontroleerd ? Het vreemde is dat een paar dagen geleden ik geen probleem had met 'mijn 'N002i'. Nu net even naar buiten gegaan (koud...) en toen werkte het niet. Maar toen stond ik ook op balkon voor maximaal 15squote:Op maandag 11 februari 2013 21:21 schreef eleganza het volgende:
[..]
Bij mij pakt ie dus op AGPS (terwijl GPS doodleuk aanstaat) een locatie ongeveer 500m verder op. Waar ik ben op dit moment is dus wel in de buurt, maar duidelijk niet het resultaat van goed werkende GPSWeet het even nietmeer
Stja hij moet er wel geld mee verdienen hequote:Op maandag 4 februari 2013 14:31 schreef shiznuts het volgende:
[..]Dan ken jij Giz-China/Andi nog niet. Een vrij populistische blog is het. En er worden vaak incorrectheden aangehaald. Verder is het gewoon een kwestie van lezen hoor...
Kant en klare gps.conf bestanden staan hier. Je kan die voor NL of EU nemen.quote:Op maandag 11 februari 2013 21:35 schreef JiePieWie het volgende:
[..]
Ik weet niet zeker of het al eerder gezegd is maar heb je dit al gecontroleerd ?.......
Iemand nog tips wat je kan doen in zo'n geval? De man van PostnL had het over een aangetekend pakketje, dus daar zit nog een kans.... Verder schat ik mijn kansen niet hoog in. Stelletje dieven.quote:Op maandag 11 februari 2013 20:49 schreef Majinster het volgende:
[..]
Ik heb ook zoiets alleen zit het vast in Duitsland. Gelukkig nog wel claim kunnen openen. Vraag me af idd wat er is gebeurt.
Volgens mij is het een hopeloos geval. Niks. Zal het bnnenkort eens ergens anders proberen, als ik buiten sta (lees: omdat het zo koud is mn telefoon op mn balkon legquote:Op maandag 11 februari 2013 22:43 schreef elinx het volgende:
[..]
Kant en klare gps.conf bestanden staan hier. Je kan die voor NL of EU nemen.
Te flashen met CWM recovery. Wel zo eenvoudig
Probeer het vervolgens zonder agps en neem de tijd om buiten een gps fix te krijgen.
NB Daarna niet meer fasterfix oid gebruiken, want dan wordt gps.conf weer gewijzigd.
Hij gebruikt translate, vaak interpreteer ik dingen toch anders dan Andiquote:Op maandag 11 februari 2013 22:02 schreef Diqiu-Long het volgende:
[..]
Stja hij moet er wel geld mee verdienen heIk vraag me af of hij uberhaupts Chinees kan of alles door Google Translate haalt.
Ik ben trouwens gestopt met volgen van de nieuwtjes, want mijn Huawei Honor 2 is zeer snel en stabiel. Mijn sd kaartje in de Huawei Honor 2 is mooi als NTFS geformateerd en dat werkt dus gewoon, bij mijn HTC's deed alleem FAT32 het.
Hmm. Dan zit ik nog wel met die chinese CWM op de N002i die ik dan moet gebruiken om die zip te installeren..quote:Op maandag 11 februari 2013 22:43 schreef elinx het volgende:
[..]
Kant en klare gps.conf bestanden staan hier. Je kan die voor NL of EU nemen.
Te flashen met CWM recovery. Wel zo eenvoudig
Probeer het vervolgens zonder agps en neem de tijd om buiten een gps fix te krijgen.
Nice, kun je misschien een korte review met eventueel wat foto's plaatsen? Wil die misschien ook bestellen.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 13:43 schreef Majinster het volgende:
Yay me Freelander I20 binnen nu even de updates erop pleuren
Banggood, 2 weken ik ben hem nu aan het updaten. Klein review komt hopelijk vanavondquote:Op dinsdag 12 februari 2013 13:51 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Nice, kun je misschien een korte review met eventueel wat foto's plaatsen? Wil die misschien ook bestellen.
Waar heb je hem vandaan, en hoe snel was hij binnen?
Top! Ben vooral benieuwd naar de kwaliteit van de camera en de gaming performance. De 10% korting bij pandawill geldt nog tot vrijdag, dus voor die tijd wil ik hem wel bestellen.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 13:52 schreef Majinster het volgende:
[..]
Banggood, 2 weken ik ben hem nu aan het updaten. Klein review komt hopelijk vanavond
De modelnummers zullen niet echt anders heten, alleen de merknamen. Veelal wordt de processor genoemd in de producttitel. Gewoon zoeken op '6577 G3' en dan komt er vast een resultaat met de Jiayu G3. Dan kopieer je de Chinese tekens waarvan het je logisch lijkt dat 'Jiayu' betekent: tada. Zo doe ik dat altijd tenminste.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 14:23 schreef Riot- het volgende:
Iemand enig idee hoe je aan de chinese namen komt van merken zoals Jiayu, Oppo, Umi enz. zodat je kan zoeken op taobao? Denk dat je zo flink wat kan besparen ivm mistertao.
Als je niet in China woont is het praktisch onmogelijk om zonder Taobao agent te kopen van Taobao. Dus ik weet niet wat je wilt bereiken, maareh..quote:Op dinsdag 12 februari 2013 14:23 schreef Riot- het volgende:
Iemand enig idee hoe je aan de chinese namen komt van merken zoals Jiayu, Oppo, Umi enz. zodat je kan zoeken op taobao? Denk dat je zo flink wat kan besparen ivm mistertao.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |