Dat duurde nog lang, want hij was bewustquote:
Collega van me is twee weken geleden een weekje bij Johnny op bezoek geweest. Ze kennen daar gewoon amper fietsers in het verkeer en dus letten ze er totaal niet op. Hij zegt levensgevaarlijk, Johnny haalde zijn schouders er voor op...quote:
Dat is wel in meer zuidelijke landen, mensen rijden als gekken daar.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 09:49 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Collega van me is twee weken geleden een weekje bij Johnny op bezoek geweest. Ze kennen daar gewoon amper fietsers in het verkeer en dus letten ze er totaal niet op. Hij zegt levensgevaarlijk, Johnny haalde zijn schouders er voor op...
Ik ben een weekje in Spanje op trainingskamp geweest en ze houden daar meer rekening met je dan in bijvoorbeeld Frankrijk of zelfs in hier in Nederland. Automobilisten gaan ruim om je heen.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 09:49 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Collega van me is twee weken geleden een weekje bij Johnny op bezoek geweest. Ze kennen daar gewoon amper fietsers in het verkeer en dus letten ze er totaal niet op. Hij zegt levensgevaarlijk, Johnny haalde zijn schouders er voor op...
Inhalen van een fietser zoals in Nederland gebruikelijk is kan je in Frankrijk een aanklacht voor poging tot toebrengen van lichamelijk letsel opleveren. Daar heb je de plicht om minimaal 1 tot anderhalve meter ruimte te laten. Ik dacht dat Spanje ook zo'n wet heeft.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 10:07 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Ik ben een weekje in Spanje op trainingskamp geweest en ze houden daar meer rekening met je dan in bijvoorbeeld Frankrijk of zelfs in hier in Nederland. Automobilisten gaan ruim om je heen.
Een ploeggenoot van me was op een gegeven moment wat aan het kloten bovenop een klim toen hij omviel. Hij stond ongeveer stil dus er was niets aan de hand. Maar in een tijdsbestek van 1,5 minuut stopten er twee automobilisten om te vragen of alles oké was..
En er was zelfs een die in een afdaling gebaarde dat we wel mochten stayeren achter z'n auto
Nu ook nog in Belgie... Ben daar vorige zomer een paar keer bijna het kanaal in gereden door wat mensen.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 10:10 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Inhalen van een fietser zoals in Nederland gebruikelijk is kan je in Frankrijk een aanklacht voor poging tot toebrengen van lichamelijk letsel opleveren. Daar heb je de plicht om minimaal 1 tot anderhalve meter ruimte te laten. Ik dacht dat Spanje ook zo'n wet heeft.
Ik zou er heel erg voor zijn dat die regel een Europese regel wordt.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 11:16 schreef Captain_Fabulous het volgende:
[..]
Nu ook nog in Belgie... Ben daar vorige zomer een paar keer bijna het kanaal in gereden door wat mensen.
Zou best kunnen. Goede zaak!quote:Op dinsdag 5 februari 2013 10:10 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Inhalen van een fietser zoals in Nederland gebruikelijk is kan je in Frankrijk een aanklacht voor poging tot toebrengen van lichamelijk letsel opleveren. Daar heb je de plicht om minimaal 1 tot anderhalve meter ruimte te laten. Ik dacht dat Spanje ook zo'n wet heeft.
In Nederland werkt dat niet imo. We hebben daar teveel fietsers en te weinig ruimte voor. Resultaat zou zijn een niet naleefbare wet of een compleet verkeersinfarct.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 11:17 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Ik zou er heel erg voor zijn dat die regel een Europese regel wordt.
In welke binnenstad van Nederland is het uberhaupt mogelijk om een fietser in te halen met 1.5 meter ruimte?quote:Op dinsdag 5 februari 2013 11:40 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Mwaah, dat weet ik nog zo niet of de ruimte een probleem is. Nederlandse fietsers misdragen zich best wel, zeker in de stad, als het om verkeersregels gaat. Daar zie ik een groter probleem. Het moet wel van twee kanten komen natuurljk!
In OOstenrijk werd ik streng tot de orde geroepen door het andere verkeer, toen ik even een 1 richtingstraat verkeerd in fietste. Zie ik hier niet gebeuren.
twitter:PelotonWatch twitterde op dinsdag 05-02-2013 om 15:13:58#ChallengeMallorca Attack by Wiggins, Valverde , Costa, Gesink, Leezer, Reynes, Langeveld from the peloton. reageer retweet
twitter:TourDeJose twitterde op dinsdag 05-02-2013 om 15:50:49Valverde, Rui Costa & Henao >> Gesink at a few seconds >> others at 30 seconds. #ChallengeMallorca reageer retweet
De 4 zijn samen op 5 km. van de streep.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 15:58 schreef marcodej het volgende:
twitter:TourDeJose twitterde op dinsdag 05-02-2013 om 15:50:49Valverde, Rui Costa & Henao >> Gesink at a few seconds >> others at 30 seconds. #ChallengeMallorca reageer retweet
Swiftquote:1. Alejandro Valverde (Movistar Team) 4:04:17
2. Sergio Henao (Sky) m.t.
3. Robert Gesink (Blanco) m.t.
4. Rui Costa (Movistar Team) m.t.
5. Ben Swift (Sky) a 51
6. Przemyslaw Niemec (Lampre-Merida)
7. Bart De Clercq (Lotto-Belisol)
8. Tony Martin (Omega Pharma-Quick Step)
9. Pieter Weening (Orica-GreenEDGE)
10. Ian Bibby (Madison)
Pietertje ook niet slecht.quote:
Die draag ik zowiezo als ik niet op een apart fietspad rij, dus niet op gelet...quote:Op dinsdag 5 februari 2013 12:08 schreef kaasplankje het volgende:
Is Oostenrijk is toch ook helmplicht voor fietsers?
quote:Op dinsdag 5 februari 2013 16:19 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Laten we het seizoen wel correct beginnen:
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 5 februari 2013 16:19 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Laten we het seizoen wel correct beginnen:
[ afbeelding ]
De 1,5m geldt voor de buitenweg, binnen de bebouwde kom geldt 1m volgens de Franse wet. Je zal geen prent krijgen als 't 0,9m wordt, wel als je een fietser de naden uit z'n koersbroek rijdt.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 11:47 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
In welke binnenstad van Nederland is het uberhaupt mogelijk om een fietser in te halen met 1.5 meter ruimte?
Als de 'wannebee' Armstrongs (vaak 50+ met een te dik buikje onder hun wielerkleding) ook eens plaats maken heb ik daar geen moeite mee. De keren dat ik zo'n senioren peloton met 3/4 breed over de weg zie fietsen is niet te tellen.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 11:26 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
In Nederland werkt dat niet imo. We hebben daar teveel fietsers en te weinig ruimte voor. Resultaat zou zijn een niet naleefbare wet of een compleet verkeersinfarct.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Inmiddels ligt het drietal Maté, Belda en Cammaerts 4 min voor op het peloton.quote:
Bizkarra en Vorganov zijn er tussenuit geknepen en volgen nu op 2.15.quote:Op woensdag 6 februari 2013 12:58 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Inmiddels ligt het drietal Maté, Belda en Cammaerts 4 min voor op het peloton.
Mate, Belda en Cammaerts zijn toen het gat minder dan het minuut was uit het peloton weggereden en hebben net de aansluiting pas kunnen maken. Gat is inmiddels weer wat groter. Kopgroep met Gesink is dus nooit ingelopen.quote:Op woensdag 6 februari 2013 12:58 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Inmiddels ligt het drietal Maté, Belda en Cammaerts 4 min voor op het peloton.
In Frankrijk ook een drietal. 3.25 voorsprong voor Will Routley (Accent Jobs-Wanty), Théo Vimpère (BigMat-Auber 93) en Thomas Vaubourzeix (La Pomme Marseille)
Ik mistte dat bericht al, maar vond ook nergens meer berichten van hun voorsprong. Dus toen maar aangenomen dat ze ingelopen waren.quote:Op woensdag 6 februari 2013 13:29 schreef TheArt het volgende:
[..]
Mate, Belda en Cammaerts zijn toen het gat minder dan het minuut was uit het peloton weggereden en hebben net de aansluiting pas kunnen maken. Gat is inmiddels weer wat groter. Kopgroep met Gesink is dus nooit ingelopen.
Nog 48, helaas voornamelijk vlakke, kilometers.quote:Op woensdag 6 februari 2013 14:21 schreef opgebaarde het volgende:
thanks theart, hoeveel km tot aan de streep?
Andy is nog op zoek naar de juiste injectie.quote:Op woensdag 6 februari 2013 15:02 schreef TheArt het volgende:
In de Middellandse Zee zijn er na 104 km. 6 gelosten waaronder.............Andy Schleck![]()
![]()
Hij fietst graag in de wind om zo sterker te worden.quote:Op woensdag 6 februari 2013 15:02 schreef TheArt het volgende:
In de Middellandse Zee zijn er na 104 km. 6 gelosten waaronder.............Andy Schleck![]()
![]()
Ze gaan het dus wel halen samen. Alleen vrees ik dan dat Madrazo wint, want die is 10x sneller dan Gees.quote:Op woensdag 6 februari 2013 15:03 schreef bjarki het volgende:
#ChallengeMallorca / 12 a meta, Madrazo (MOV) y Gesink (BLA) con 25" a Zandio (SKY), Astarloza (EUS) y Thurau (EUC) y con1:07" al peloton
Dat is beter nieuws
Rojas zit wel weer in de groep achtervolgers.quote:Op woensdag 6 februari 2013 15:13 schreef bjarki het volgende:
Nu ook Rojas gevallen, benieuwd wie die sprint gaat winnen
quote:Op woensdag 6 februari 2013 15:17 schreef Drebbelman het volgende:
Dan moet Bos het maar gaan doen, als die er nog bij zit.
Bos rijdt vandaag nietquote:Op woensdag 6 februari 2013 15:17 schreef Drebbelman het volgende:
Dan moet Bos het maar gaan doen, als die er nog bij zit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |