Op indigoroots draagt iedereeen zijn broeken ondanks de klote hitte. Als die lui niet regelmatig hun broeken wassen vallen ze uit elkaar van al dat zweet.quote:Op woensdag 6 februari 2013 11:46 schreef Atta-boy het volgende:
Wassen is underrated![]()
Op indigoroots wast iedereen zn broeken veel meer en die worden nog steeds gruwelijk mooi.
Ik dacht dat okiya veel meer verkocht, ook pbj enzo. Het lijstje van TdN is dan wel indrukwekkender imo.
Camel en suede, en nog veel maten. Voor 120.quote:Op woensdag 6 februari 2013 12:57 schreef don-diablo het volgende:
Ik zal vanavond even moeten kijken. Welke moc zijn er en voor hoeveel?
Kan er iemand wat screens maken?quote:Op woensdag 6 februari 2013 12:58 schreef xSanjay het volgende:
[..]
Camel en suede, en nog veel maten
quote:Op woensdag 6 februari 2013 12:59 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Kan er iemand wat screens maken?
Potverdikkeme waarom moeten die onderste toch van suède zijn.quote:Op woensdag 6 februari 2013 12:59 schreef Grachtenpinguin het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Voor zover ik kan zien is het gewoon leer. Staat ook niks op de site over dat het suede zou zijn.quote:Op woensdag 6 februari 2013 13:00 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Potverdikkeme waarom moeten die onderste toch van suède zijn.
Al vind ik ze hier best vetquote:Op woensdag 6 februari 2013 14:11 schreef bokkepoot het volgende:
[..]
Ik vind die kleur echt om te kotsen serieus..
Dat is dezelfde toch?quote:Op woensdag 6 februari 2013 14:38 schreef bokkepoot het volgende:
[..]
Al vind ik ze hier best vet
http://www.redwingamsterd(...)-hawthorne-driftwood
quote:
Ik zou het ook niet weten, ondanks dat ik die engineer boots wel wat vind hebben. Zal vanavond eens kijken om misschien wat te bestellen. Wil eig een andere kleur moc maar het is een mooie prijs.quote:Op woensdag 6 februari 2013 15:06 schreef bokkepoot het volgende:
[..]Ik ben wel benieuwd naar de echte kleur, ik pas bij deze omdat ik echt geen flauw benul heb hoe ik dat moet combineren
Ja ik vind engineers ook vet, alleen dat is de enige kleur die ik niet hoefquote:Op woensdag 6 februari 2013 15:16 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Ik zou het ook niet weten, ondanks dat ik die engineer boots wel wat vind hebben. Zal vanavond eens kijken om misschien wat te bestellen. Wil eig een andere kleur moc maar het is een mooie prijs.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |