quote:'Van Geel onderhandelt met AS Monaco over Van Beek'
Sven van Beek heeft zondagmiddag wellicht zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. De verdediger van de Rotterdammers staat in de belangstelling van AS Monaco.
Technisch directeur Martin van Geel, die vorige week gefotografeerd werd op Schiphol, zou afgelopen vrijdag onderhandeld hebben met de steenrijke club. Een akkoord is er echter tot op heden niet, zo meldt KuipTalk zojuist.
Van Beek kan door een schorsing donderdagavond niet meedoen in de competitiewedstrijd tegen sc Heerenveen in De Kuip.
Ondertussen wel jaquote:
hij is in elk geval op tijd voor de GP.quote:Op zondag 24 januari 2016 15:02 schreef Sunri5e het volgende:
Van Beek naar Monaco. Onderhandelingen zijn in de afrondende fase...
Ook mooi dat ze altijd weten voor wie ze komen.quote:Op maandag 19 januari 2015 14:43 schreef Sunri5e het volgende:
twitter:KuipTalk twitterde op maandag 19-01-2015 om 10:00:10Yesterday, 15 Premier League clubs sent scouts to De Kuip to, among others, watch Van Beek. (NOS) reageer retweet
In De Kuip was alleen weinig te zien. Misschien hebben ze interesse in Erwin Beltmanquote:Op dinsdag 26 januari 2016 15:51 schreef MichelWuyts het volgende:
[..]
Ook mooi dat ze altijd weten voor wie ze komen.
Wellicht de spits van de tegenstander.
twitter:DutchGoalsAMore twitterde op zondag 14-02-2016 om 15:41:52⚽️ GOAL! Veldwijk 2-1. #peczwolle #pecfey #Veldwijk https://t.co/dhZThrUlJ1 reageer retweet
quote:
quote:
quote:
quote:Op maandag 19 januari 2015 14:43 schreef Sunri5e het volgende:
twitter:KuipTalk twitterde op maandag 19-01-2015 om 10:00:10Yesterday, 15 Premier League clubs sent scouts to De Kuip to, among others, watch Van Beek. (NOS) reageer retweet
quote:
quote:Op vrijdag 6 november 2015 11:11 schreef FISCERAFCA het volgende:
Heeft potentie om goede verdediger te worden, laat nu zijn emotie te veel in het spel komen.
Keer 5 wedstrijden goed spelen, geen eigen goals. en dan een keer over NL elftal gaan nadenken.
Ik heb even een mooie samenvatting voor jullie gemaaktquote:
Arme, arme Syntix. Mijn post dateert van 24 januari, toen hij die geweldige pot speelde tegen AZ. Erg slim ben je ook niet, he? Houd het maar bij SKYBAZEN posts, daarmee maak je je al belachelijk genoeg.quote:Op zondag 14 februari 2016 16:44 schreef Syntix het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Ik heb even een mooie samenvatting voor jullie gemaakt
Ah zielige Cavaliers. Reageer ajb serieus op mijn posts als ik daar om vraag.quote:Op zondag 14 februari 2016 16:46 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Arme, arme Syntix. Mijn post dateert van 24 januari, toen hij die geweldige pot speelde tegen AZ. Erg slim ben je ook niet, he? Houd het maar bij SKYBAZEN posts, daarmee maak je je al belachelijk genoeg.
Bron: https://www.voetbalprimeu(...)als-de-ligt-nu-.htmlquote:Van Beek baalt: 'Een paar jaar terug zat ik in dezelfde positie als De Ligt nu'
Sven van Beek stond in januari 2016 op het punt om Feyenoord te verruilen voor AS Monaco. De uitwedstrijd tegen AZ zou zijn afscheidsduel worden, maar de transfer ketste af na een dramatische voetbalmiddag in Alkmaar.
De centrale verdediger kreeg alle hoeken van het AFAS Stadion te zien en moest toestaan dat directe tegenstander Vincent Janssen drie keer scoorde. "Uit tegen AZ hoefde ik niet te spelen van Feyenoord, maar ik wilde zelf. Op een goede manier weggaan, dat was het doel en ik voelde me goed", blikt hij ruim drie jaar na dato terug in gesprek met Voetbal International.
"Nu denk ik dat ik toen met extra bagage op mijn rug speelde. Onbewust was dat toch erin geslopen. Het werd een drama-middag en Monaco haakte af." De al bijna beklonken transfer ging toch niet door. "We waren er helemaal uit, het was nog een kwestie van tekenen."
Later kreeg Van Beek last van een slepende voetblessure, waardoor hij het volledige kampioensjaar van Feyenoord aan zich voorbij zag gaan. De verdediger uit Gouda vraagt zich af wat er zou zijn gebeurd als hij niet door het noodlot werd getroffen. "Als ik nu naar Matthijs de Ligt kijk… Een paar jaar geleden zat ik min of meer in zijn positie", vertelt hij. "Hij is verder natuurlijk, maar ik hing tegen Oranje aan en kon een mooie transfer maken naar AS Monaco."
Van Beek hoopt op termijn alsnog de stap naar het buitenland te zetten. "Engeland, Duitsland, Frankrijk; prachtige competities, maar Italië spreekt me heel erg aan. Ik snap De Ligt wel als-ie naar Juventus gaat, een geweldige club."
quote:Op woensdag 10 juli 2019 13:16 schreef GGMM het volgende:
[..]
Bron: https://www.voetbalprimeu(...)als-de-ligt-nu-.html
[ afbeelding ]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |