FOK!forum / Ouder(s) / Het babytopic (0-1 jaar) Deel 146
Clubsodadinsdag 29 januari 2013 @ 11:54
Nav van de discussie in het OUD FB topic is besloten het lijstje in dit topic te laten vervallen.
Alle OUD-users en hun kindjes die daar behoefte aan hadden, kun je terugvinden in het verjaardagslijstje op de Fok!wiki:

http://wiki.fok.nl/index.php/Ouder%28s%29_Kalender

Voel je vrij om daar je eigen gegevens aan te passen
kleinzusjedinsdag 29 januari 2013 @ 12:00
*O*
_Ophelia_dinsdag 29 januari 2013 @ 12:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 11:19 schreef trui het volgende:
oh dat is een raar gevoel he Ophelia. sterkte met 't doorkomen van de tijd! kun je niet even iets echt leuks voor jezelf gaan doen?
Ik heb de muziek lekker vol open O+ , dat is niet baby-vriendelijk, dus al even geleden.

Laten huilen heb ik ook moeite mee. Gelukkig huilt Otje alleen als ze echt oververmoeid of overprikkeld is, meestal 'roept' ze alleen maar wat.
_Ophelia_dinsdag 29 januari 2013 @ 12:37
Ik sleep hem even hierheen :P

quote:
1s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 08:22 schreef Zoë23 het volgende:

[..]

Om een voedingskussen achter haar rug te doen en dan richting haar benen zodat ze niet wakker schrikt omdat er niets achter haar is. Als ze bij me sliep hield ik haar altijd vast. Ik heb een klein voedingskussen in de vorm van een croissant, dat werkt wel goed.
Top dat het werkt ^O^ en waar koop je zoiets? Ik zou een kleintje goed kunnen gebruiken.
freecelldinsdag 29 januari 2013 @ 12:40
Laten huilen doe ik ook niet. En 'mopperen' vind ik ook gewoon huilen.

En voor de mensen die denken dat je dan jaren 's nachts wakker bent, mijn oudste sliep erg vlot door en mijn middelste niet, maar dat had een duidelijke oorzaak. En allebei vinden ze hun bed een veilige plaats en gaan 's avonds vrijwillig naar bed ;)

Ik legde hummel net in zijn bedje. Enorme paniek :o hij stopte gewoon met ademen van het huilen. Helemaal paars en daarna wit werd hij.
Breath holding ken ik van mijn oudste, had het zelf ook vroeger als er echt iets was (paniek of pijn) maar dat kan toch nog niet bij driemaandertjes?
Hij tukt nu iig lekker in de doek.
de_boswachterdinsdag 29 januari 2013 @ 12:48
Wat zeggen jullie eigenlijk tegen een ouder waarbij je op babybezoek bent en je het kind lelijk van vind? Liegen jullie of zeggen jullie letterlijk dat het een graflelijk beest is ?
Tallydinsdag 29 januari 2013 @ 12:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 12:48 schreef de_boswachter het volgende:
Wat zeggen jullie eigenlijk tegen een ouder waarbij je op babybezoek bent en je het kind lelijk van vind? Liegen jullie of zeggen jullie letterlijk dat het een graflelijk beest is ?
Dan zeg je niets. Of wat een lief kind :+
rebel-angeldinsdag 29 januari 2013 @ 12:51
:Y ja want lieve kinderen is een ander woord voor lelijke kinderen
freecelldinsdag 29 januari 2013 @ 12:53
Wat issie klein! O+ Of: hij lijkt zo op pappa! :+

Overigens vind ik baby's (uitzonderingen daargelaten) meestal niet echt lelijk.
rebel-angeldinsdag 29 januari 2013 @ 13:00
:W hallo ik kom me hier ook melden met Zoë geboren op 1-1-13 O+

SPOILER
FSCN0082_zps71191453.jpg
ze doet het hartstikke goed, slaapt overdag heerlijk in de box of doek maar de avond is wakker tijd en s'nachts gaat het op en af lekker met soms doorslapen en soms 2 x per nacht wakker.
maar ik geloof dat ik niet mag klagen als ik het soms zo lees hier.

donderdag gaan we naar het c.b. ben benieuwd hoeveel ze nu gegroeid is want borstvoeding maakt me soms een beetje onzeker.

hopelijk kan ik het een beetje bijhouden, ik lees in ieder geval wel alles :)
Twinkle20dinsdag 29 januari 2013 @ 13:05
Rebel mooie foto!

En de meeste mensen zijn op haar verjaardag vrij! :)
Xantehdinsdag 29 januari 2013 @ 13:06
Wat een snoepje rebel O+ O+

Ik wil ook weer een mini *;
Phaidradinsdag 29 januari 2013 @ 13:10
Wat een mooi nieuwjaarskindje O+.

Twinkle, ik bedoelde idd Kwisted :@ :D
de_boswachterdinsdag 29 januari 2013 @ 13:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 12:49 schreef Tally het volgende:

[..]

Dan zeg je niets. Of wat een lief kind :+
Ik zeg altijd wat een lief kind idd.
Kersjesdinsdag 29 januari 2013 @ 13:14
Het ouderschap bestaat uit keuzes maken, elke dag weer.
Grote issues (bv. fles of borst) en kleinere (1 boekje voor het slapen gaan? Of toch 2?).
Wat je voor keuzes maakt moet je zelf weten, zolang jij en je kindje het goed doen... prima toch?
Ik wilde Zoe net een tegengeluid laten horen na al die verhalen over je baby laten huilen voor het slapen gaan.
Mijn persoonlijke ervaring met haar delen, ze vond het overduidelijk niet fijn om S. te laten huilen. En dat hoeft ook helemaal niet, dat is mijn ervaring althans ;)

Wij zouden ook slaap-issues met Seth hebben gehad. Al vanaf dag 1 wil hij namelijk niet alleen slapen. Dus is zijn bedje slechts een paar uur in gebruik geweest en tukt hij overdag in de doek, in de wagen, op schoot of op het voedingskussen op de bank.
's Avonds is hij ook altijd bij ons beneden en we nemen hem mee als we zelf rond 'n uur of 12 naar bed gaan. Hij slaapt dan bij ons in bed.
Werkt prima voor ons allemaal ^O^
Dit is de keuze die we hebben gemaakt en waar we ons fijn bij voelen.
Maar voor anderen is dit horror, die gaan in de weer met inbakeren, slaaptrainingen, laten huilen...

Ieder voor zich, toch?
Kersjesdinsdag 29 januari 2013 @ 13:15
R-A, wat een schatje O+
freecelldinsdag 29 januari 2013 @ 13:19
Welkom RA O+ Wat een prachtige foto van een prachtig meisje
Estrysdinsdag 29 januari 2013 @ 13:20
Het zijn dus vooral anderen die issues hebben met Seth zijn slapen Kersjes. :)

Nou ervaar ik wel dat het anders is bij een tweede of derde. Ik trek veel meer mijn eigen plan. Bij de eerste keek ik ook veel meer naar mijn omgeving hoe het zou horen.
Clubsodadinsdag 29 januari 2013 @ 13:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 13:14 schreef Kersjes het volgende:
Maar voor anderen is dit horror, die gaan in de weer met inbakeren, slaaptrainingen, laten huilen...
Ik denk dat dat een verkeerde aanname is. En dat lijkt te suggeren dat mensen het niet doen omdat ze het niet over hebben voor hun kind. Het kan namelijk ook gewoon niet werken. Ik ben altijd heel makkelijk geweest, er mocht overal geslapen worden, overdag op ons, op het voedingskussen, in de box, en 's nachts altijd in de co-sleeper. Ging altijd uitstekend, tot hij een maand of twee was. Dan lag hij 's avonds van 9 tot 12 te huilen op papa's borst -O- Voor de gein maar eens geprobeerd in de co-sleeper te leggen om 9 uur. Boem, in slaap. Ga ik dan 'in de weer' met mijn kind in zijn eigen bed laten slapen omdat ik het horror vind dat hij op mijn slaapt, of stem ik mijn handelen af op de behoefte van mijn kind? Ik vind het geen recht doen om er vanuit te gaan dat ik een meer 'mainstream' aanpak kies omdat IK het zo wil zonder dat het ertoe doet wat mijn kind aangeeft.
Kersjesdinsdag 29 januari 2013 @ 13:22
Relaxt he Estrys!
Zo van: de eerste doet het nog, die 2e kunnen we ook wel aan *)
Kersjesdinsdag 29 januari 2013 @ 13:26
Clubsoda, helemaal met je eens.
Maar dan kies je er toch voor om je op dat moment te laten leiden door de behoeftes van je kind?
Je kan je namelijk ook laten leiden door wat de mevrouw van het CB zegt. Of de buurvrouw met 'r afkeurende blik, of wie dan ook.

Met 'n 3e hoor je het niet vaak meer, maar schoonmoeder begon er toch over te mopperen dat hij nou wel eens in z'n eigen bed MOET gaan slapen hoor }:|
Oh ja? Van mij niet hoor :?
Tallydinsdag 29 januari 2013 @ 13:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 13:14 schreef Kersjes het volgende:
Mijn persoonlijke ervaring met haar delen, ze vond het overduidelijk niet fijn om S. te laten huilen. En dat hoeft ook helemaal niet, dat is mijn ervaring althans ;)

Wij zouden ook slaap-issues met Seth hebben gehad. Al vanaf dag 1 wil hij namelijk niet alleen slapen. Dus is zijn bedje slechts een paar uur in gebruik geweest en tukt hij overdag in de doek, in de wagen, op schoot of op het voedingskussen op de bank.
's Avonds is hij ook altijd bij ons beneden en we nemen hem mee als we zelf rond 'n uur of 12 naar bed gaan. Hij slaapt dan bij ons in bed.
Werkt prima voor ons allemaal ^O^
Dit is de keuze die we hebben gemaakt en waar we ons fijn bij voelen.

Ieder voor zich, toch?
Mijn Zoë is nu 21 maanden en slaapt ook bij ons in bed. We hebben het geprobeerd om in haar eigen bedje te doen maar dan slaapt ze niet of is om het uur wakker en dan slaap je zelf niet :+
Ik vind het ontzettend fijn om die friemel naast me te hebben en word heerlijk wakker gemaakt (soms op een niet al te fijn tijdstip) met een zoen en een glimlach. De ene keer van mijn man maar vaker van friemel (die is eerder wakker). Wij hebben er beide ook geen probleem mee en ze slaapt. Ze slaapt in, in ons bed. En ik neem d'r vaak mee naar beneden zodat ze op de bank verder slaapt en weer mee naar boven als wij gaan slapen.
Ook al is het op dit moment wat moeilijker (dikke buik van de zwangerschap) ben ik nog steeds blij dat wij er voor gekozen hebben om haar tussen in te hebben.
Ik heb d'r nooit laten huilen en vind dat ook totaal niet nodig. Het is een onwijs vriendelijk en lief kind.
Dus ik heb niet het idee dat we iets verkeerd doen. En zoals je zegt: Ieder voor zich.
Dit is het voor ons :)
Estrysdinsdag 29 januari 2013 @ 13:27
R-A welkom, wat een schatje.

Hier gaat het prima. Goede nacht gehad ook met 1 voeding en verder gewoon lekker slapen. Helaas nog niet in haar eigen bedje want zodra ik haar na de voeding op pak en weer neerleg wordt ze wakker. We gaan komend weekend het ledikantje even ombouwen tot cosleeper, misschien dat ik haar dan zo haar bed in kan schuiven. Ze lijkt ook wat verkouden. Rochelen, veel slijm en meer spugen.
Kersjesdinsdag 29 januari 2013 @ 13:28
Gezellig Tally *;

Hoe gaan jullie dat straks doen met de baby erbij?

Wij hebben hier ook nog regelmatig peuter erbij in de loop van de nacht.
Dan ligt Seth tegen de muur, ik ernaast, dan peuter en manlief die z'n best moet doen niet uit bed te rollen :D
Clubsodadinsdag 29 januari 2013 @ 13:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 13:26 schreef Kersjes het volgende:
Clubsoda, helemaal met je eens.
Maar dan kies je er toch voor om je op dat moment te laten leiden door de behoeftes van je kind?
Je kan je namelijk ook laten leiden door wat de mevrouw van het CB zegt. Of de buurvrouw met 'r afkeurende blik, of wie dan ook.
Ik ben wars voor afkeurende blikken en mijn cb is best heel tof, dus ja, ik doe inderdaad wat goed voelt voor ons allebei :D

Maar ik heb soms wel moeite dat er een idee lijkt te bestaan dat je richting de AP-kant gaat omdat je de behoeftes van je kind volgt en dat je mainstream bent omdat 'het zo lekker makkelijk is om je kind te laten huilen' of omdat het cb het zegt. Ik heb best wat dingen die me van te voren fijn en prettig leken (dragen is daar ook één van) overboord gezet omdat mijn kind er niets mee kan. Ik ben veel sturender en bepalender in zijn dagritme dan ik van plan was, maar hé, ik doe ook alleen maar wat mijn kind me opdraagt ;)
Tallydinsdag 29 januari 2013 @ 13:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 13:28 schreef Kersjes het volgende:
Gezellig Tally *;

Hoe gaan jullie dat straks doen met de baby erbij?

Wij hebben hier ook nog regelmatig peuter erbij in de loop van de nacht.
Dan ligt Seth tegen de muur, ik ernaast, dan peuter en manlief die z'n best moet doen niet uit bed te rollen :D
Ja dat vraag ik me ook af. Ik zou er graag een co-sleeper naast hebben maar dat past niet in onze kamer. De eerste 7 maanden komt er een wiegje op onze kamer, dat hebben we ook met Zoë gedaan.
Maar daarna... Hopelijk wil de baby wel in d'r eigen bed. En anders.... Koop ik een groter bed :+
Omentielvodinsdag 29 januari 2013 @ 13:36
ClubSoda. Wat leuk dat je zoon alweer bijna 1 is. Alvast gefeliciteerd.

Twinkle, wat naar dat je zo onrustig slaapt. Sterkte. :*

Ophelia, wat moeilijk lijkt dat om je kind te laten wennen op het KDV. Sterkte met de tijd doorkomen :*

Laten huilen. Ik vind het nog te moeilijk om daar een mening over te vormen. Maar die van mij is nog geen week oud. Als ik 's nachts wakker wordt voor de bv moet ik vooraf altijd even naar het toilet. Mocht ze in die minuten gaan huilen dan kan het helaas niet anders.
Deze week heb ik de kraamzorg en mijn(tot vrijdag en zaterdag resp) nog. Dus overdag is ze nooit alleen. Maar straks moet ik haar wel even alleen laten om te plassen en te douchen en zo. En ook in die tijd kan ze gaan huilen. Al ga ik proberen zoveel mogelijk te doen als Riley slaapt

RA, wat een mooierd is ze O+
Clubsodadinsdag 29 januari 2013 @ 13:40
Omentielvo, zorg je alleen voor je dochter? Ik mis dat soort wetenswaardigheden altijd :@ Je kunt haar bijvoorbeeld ook meenemen als je gaat douchen, in de kinderwagenbak bijvoorbeeld en wat later in een wipstoeltje. Alles doen als ze slaapt is soms ook best heel vermoeiend merk ik, soms wil je ook heel even tijd voor jezelf.
Tallydinsdag 29 januari 2013 @ 13:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 13:40 schreef Clubsoda het volgende:
Omentielvo, zorg je alleen voor je dochter? Ik mis dat soort dingen altijd een beetje :@ Je kunt haar bijvoorbeeld ook meenemen als je gaat douchen, in de kinderwagenbak bijvoorbeeld en wat later in een wipstoeltje. Alles doen als ze slaapt is soms ook best heel vermoeiend merk ik, soms wil je ook heel even tijd voor jezelf.
En als ze nog niet draaien kan je d'r ook nog in de wasbak leggen :)
kleinzusjedinsdag 29 januari 2013 @ 13:44
RA welkom wat een popje *;
Heerlijk ! baby in bed !
Helaas wil mn baby het niet :'(
Clubsodadinsdag 29 januari 2013 @ 13:44
Ja, werkt ook als een trein :Y Mijn bijna-dreumes keutelt na altijd gewoon lekker in de badkamer rond als ik aan het douchen ben. Ik moet alleen niet vergeten de wc-deksel dicht te doen :+
kleinzusjedinsdag 29 januari 2013 @ 13:45
Ik neem haar altijd mee in de wipper als ik ga douchen. Of legde haar op het aankleedkussen in de badkamer ^O^ . Maar ik nam haar ook mee in de draagzak op de plee :+
Kersjesdinsdag 29 januari 2013 @ 13:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 13:30 schreef Tally het volgende:

[..]

Ja dat vraag ik me ook af. Ik zou er graag een co-sleeper naast hebben maar dat past niet in onze kamer. De eerste 7 maanden komt er een wiegje op onze kamer, dat hebben we ook met Zoë gedaan.
Maar daarna... Hopelijk wil de baby wel in d'r eigen bed. En anders.... Koop ik een groter bed :+
Hebben wij ook gedaan :s)

Clubsoda, prima toch? Jij bent verantwoordelijk voor je kind, en niemand anders.
Jij bent de opvoeder en jij bepaalt. En dus ook of en in welke mate je je laat leiden. En door wie.

Helaas hoor je toch regelmatig voorbij komen dat iemand het liever zus of zo had gedaan, bij nader inzien. En dat is jammer.

Mijn baby wil me kaal hebben }:|
Hele bossen haar worden er uitgerukt, hij is nogal van het doortrekken :X
Twinkle20dinsdag 29 januari 2013 @ 14:11
Vaak is het ook dat de omgeving er meer problemen mee lijkt te hebben als jijzelf.

En 's nachts zou ik niet gaan lopen keutelen met 'de perfecte slaapplek' als dat betekent dat jouw mini het op een krijsen zet. In ieders belang kan je dan in mijn ogen maar het snelste gehoor geven aan datgene wat wel werkt. Uitproberen kan overdag als de batterij weer opgeladen is ;)

Zo ... mijn babyfotos van D zijn ingeplakt en gesorteerd en alles. Het was een hele zit maar dan heb je ook wat :D. Nu mijn best nog doen. om het een beetje bij te houden :D
rebel-angeldinsdag 29 januari 2013 @ 14:15
quote:
10s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 13:45 schreef kleinzusje het volgende:
Ik neem haar altijd mee in de wipper als ik ga douchen. Of legde haar op het aankleedkussen in de badkamer ^O^ . Maar ik nam haar ook mee in de draagzak op de plee :+
hier gaat ze ook mee naar de wc :D
Fee-nixdinsdag 29 januari 2013 @ 14:16
Volgens mij is elke discussie over 'laten huilen' ook gewoon vrij zinloos. Aan het eind komen we er toch steeds weer met z'n allen achter: doe waar je je goed bij voelt. En net wat Clubsoda zegt: laat je leiden door je kind. Je merkt vanzelf waar je kind baat bij heeft.

Maar bij wat Kersjes zegt 'Ik wilde Zoe net een tegengeluid laten horen na al die verhalen over je baby laten huilen voor het slapen gaan.', daar krijg ik dan wel zo'n -O- -gevoel bij. Naar mijn idee ging het grootste deel van de verhalen namelijk helemaal niet over 'laten huilen'. Mijn adviezen zeker niet. Laten huilen vind ik: in bed leggen, deur dicht en laten huilen totdat het kind slaapt. Hoe het vroeger waarschijnlijk door onze moeders werd gedaan. Maar dat is denk ik weer het lastige van die definitie van 'laten huilen'. Die is gewoon niet duidelijk.

En verder hebben Coco en Clubsoda al alles gezegd wat ik wilde zeggen :).
Fee-nixdinsdag 29 januari 2013 @ 14:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 14:11 schreef Twinkle20 het volgende:

En 's nachts zou ik niet gaan lopen keutelen met 'de perfecte slaapplek' als dat betekent dat jouw mini het op een krijsen zet. In ieders belang kan je dan in mijn ogen maar het snelste gehoor geven aan datgene wat wel werkt. Uitproberen kan overdag als de batterij weer opgeladen is ;)

Uhmm.... ja behalve als je dus s nachts graag structureel iets wilt veranderen :), dan zul je ook s nachts aan de bak moeten.
En het probleem met gehoor geven aan wat op dat moment werkt, is vaak dat het tijdelijke oplossingen zijn. Of oplossingen die er juist voor zorgen dat je kind slechter gaat slapen. Zoals met 'de speen'. Mijn ervaring daarmee is dat het inderdaad een 'quick fix' kan zijn. Maar hoe meer S er aan gewend raakte, hoe meer hij er echt afhankelijk van werd. Tot het moment dat hij dus ook echt gaat piepen als hij m s ochtends kwijt is. Steeds eerder wakker worden en dan moeilijk weer in slaap komen. Door de speen. Die eerst toch zo'n ideale oplossing was die zorgde voor meer slaap bij iedereen...
Dan leer ik het toch echt liever af, ook al betekent dat dat we misschien twee nachtjes een boze S hebben. Daarna sliep hij weer beter en wij dus ook :).
Kersjesdinsdag 29 januari 2013 @ 14:26
Dat mag Fee-Nix.
Net zoals ik laatst 'n -O- - gevoel kreeg toen iemand vertelde tijdens het koken altijd de afzuigkap op standje maximaal te hebben staan, ook als het niet echt nodig was.
Kooktijd was namelijk huiltijd voor haar baby. En als ze baby boven in d'r bedje hoorde krijsen dan voelde ze zich toch wel een beetje rot. Maar met de afzuigkap aan hoorde ze niks. Problem solved :{
Ze was zelf erg tevreden met deze oplossing en sliep er geen seconde minder om.
Fee-nixdinsdag 29 januari 2013 @ 14:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 14:26 schreef Kersjes het volgende:
Dat mag Fee-Nix.
Net zoals ik laatst 'n -O- - gevoel kreeg toen iemand vertelde tijdens het koken altijd de afzuigkap op standje maximaal te hebben staan, ook als het niet echt nodig was.
Kooktijd was namelijk huiltijd voor haar baby. En als ze baby boven in d'r bedje hoorde krijsen dan voelde ze zich toch wel een beetje rot. Maar met de afzuigkap aan hoorde ze niks. Problem solved :{
Ze was zelf erg tevreden met deze oplossing en sliep er geen seconde minder om.
Dat is niet 'net zoals' hoor... Bij dat verhaal krijg ik net zo goed een -O- -gevoel.

Dat is toch totaal niet te vergelijken met waar wij het hier over hebben. Of met de adviezen die gisteren aan Zoë gegeven zijn. Maar dan ook echt in de verste verte niet.
En dat is het probleem van het begrip 'laten huilen'. Het werkt voor sommigen blijkbaar als een rode lap op een stier, waardoor absoluut niet meer wordt geluisterd/gelezen en waardoor alle nuance het raam uit vliegt.

En als je het niet bedoelde als vergelijking, dan snap ik niet waarom je dit verhaal er bij haalt...
Clubsodadinsdag 29 januari 2013 @ 14:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 13:47 schreef Kersjes het volgende:

[..]

Hebben wij ook gedaan :s)

Clubsoda, prima toch? Jij bent verantwoordelijk voor je kind, en niemand anders.
Jij bent de opvoeder en jij bepaalt. En dus ook of en in welke mate je je laat leiden. En door wie.

Helaas hoor je toch regelmatig voorbij komen dat iemand het liever zus of zo had gedaan, bij nader inzien. En dat is jammer.

Klopt, is heel jammer. Iedereen moet immers inderdaad doen waar hij zich goed bij voelt. Maar mijn punt is dat er gesuggereerd wordt dat ik me goed bij mijn methode voel omdat ik het "horror" zou vinden om mijn kind dichtbij me te hebben. Ik vind dat niet vriendelijk klinken en bovendien is het niet waar, ik vind mijn kind verzorgen niet horror -O- Ik voel me goed bij wat ik doe omdat ik zie dat het werkt. Niets meer en niets minder. Wat anderen daar van vinden zal me jeuken, maar ik krijg een -O- -gevoel dat blijkbaar de indruk bestaat dat ik te lui/gemakzuchtig/hardvochtig om het anders aan te pakken. Ik zal vast enorm interpreteren hier hoor, maar het komt gewoon niet lekker over.
Zoë23dinsdag 29 januari 2013 @ 14:50
O+ rebel wat een schatje! Gefeliciteerd!

En laten huilen..
Alle tips zijn welkom qua slapen, want soms is het even zoeken naar wat kan helpen, elke baby is anders.

Zelf had ik niet het idee dat het advies 'laten huilen' was, dat zie ik meer als het voorbeeld kersjes, wat jij gaf met die afzuigkap.
Die adviezen heb ik gister niet gelezen.

S heeft echt structuur nodig, als ik haar niet op bed doe kan ze zo een ochtend en middag zonder slaap. Op mijn arm oid valt ze niet in slaap.
Zoals het altijd ging was voedend, of in de kinderwagen. Ze had altijd iets nodig en schrok dan wakker. In de kinderwagen was dat minder omdat het daar wel knus is.
Ik vond dat ook niet goed. S was vaak moe & ik ook.
Na het boek lekker slapen zonder huilen veel goede tips gelezen

We hebben een vast ritueel, en ik voed haar. Leg haar wakker in bed en de laatste tijd valt ze wel zelf in slaap zonder mopperen of kort mopperen. Vaak ging ik erbij zitten maar dan ook vond ze het niet zo leuk wakker worden als ik weg was.
Als ze zelf in slaap valt wordt ze niet huilend wakker! Dus ze schrikt niet.
Dat is ook veiligheid bieden toch? Vertrouwen enzo

S laat duidelijk merken als ze iets niet leuk vind, maar ook om gewoon te kletsen kan ze veel geluid maken alsof er iets is, en aan is er niets aan de hand.
Dat is iets anders dan hard huilen. Dan reageer ik altijd.
Met de webcam kan ik haar trouwens altijd zien dus dan is het inschatten makkelijker
Zoë23dinsdag 29 januari 2013 @ 14:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 14:47 schreef Clubsoda het volgende:

[..]

Klopt, is heel jammer. Iedereen moet immers inderdaad doen waar hij zich goed bij voelt. Maar mijn punt is dat er gesuggereerd wordt dat ik me goed bij mijn methode voel omdat ik het "horror" zou vinden om mijn kind dichtbij me te hebben. Ik vind dat niet vriendelijk klinken en bovendien is het niet waar, ik vind mijn kind verzorgen niet horror -O- Ik voel me goed bij wat ik doe omdat ik zie dat het werkt. Niets meer en niets minder. Wat anderen daar van vinden zal me jeuken, maar ik krijg een -O- -gevoel dat blijkbaar de indruk bestaat dat ik te lui/gemakzuchtig/hardvochtig om het anders aan te pakken. Ik zal vast enorm interpreteren hier hoor, maar het komt gewoon niet lekker over.
Je bied hem toch structuur en daarmee veiligheid? Je laat hem toch niet eindeloos liggen huilen zodat hij het maar moet uitzoeken?

:*
Estrysdinsdag 29 januari 2013 @ 14:51
Over laten huilen gesproken. Sta ik daar in de stromende regen met een paraplu in de ene hand en aan mijn andere arm een maxi cosi inclusief heel hard huilend kind. Want honger! En dan pogen die maxi cosi droog te houden onder de paraplu. Argh, dat waren een lange tien minuten... Of niet eens tien.
Zoë23dinsdag 29 januari 2013 @ 14:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 12:37 schreef _Ophelia_ het volgende:
Ik sleep hem even hierheen :P

[..]

Top dat het werkt ^O^ en waar koop je zoiets? Ik zou een kleintje goed kunnen gebruiken.
Ze slaapt :+
Zal voor je kijken wat het merk is als ze wakker is
Tallydinsdag 29 januari 2013 @ 14:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 14:51 schreef Estrys het volgende:
Over laten huilen gesproken. Sta ik daar in de stromende regen met een paraplu in de ene hand en aan mijn andere arm een maxi cosi inclusief heel hard huilend kind. Want honger! En dan pogen die maxi cosi droog te houden onder de paraplu. Argh, dat waren een lange tien minuten... Of niet eens tien.
Als je kind huilt (hoe oud ook) lijken de secondes opeens minuten. En de minuten lijken uren :P
Clubsodadinsdag 29 januari 2013 @ 14:55
quote:
1s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 14:51 schreef Zoë23 het volgende:

[..]

Je bied hem toch structuur en daarmee veiligheid? Je laat hem toch niet eindeloos liggen huilen zodat hij het maar moet uitzoeken?

:*
Nee, precies, dankje. Maar blijkbaar vallen mijn ideeën over wat goed is voor mijn kind onder "al die tips van laat maar huilen" en dat vind het gewoon jammer. De nuance verdwijnt zo snel.
Zoë23dinsdag 29 januari 2013 @ 15:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 14:55 schreef Clubsoda het volgende:

[..]

Nee, precies. Maar blijkbaar vallen mijn ideeën over wat goed is voor mijn kind onder "al die tips van laat maar huilen" en dat vind het gewoon jammer. De nuance verdwijnt zo snel.
Misschien zeg ik ook wel weer iets wat verkeerd valt, maar huilen is ook goed voor een mens. Ook voor een baby. Mijn beide zussen hebben pedagogiek gestudeerd en mijn zus zei me: ze moet wel het gevoel krijgen dat ze ook mag huilen
Zo vaak worden kinderen gesust, stil maar, hoeft niet, is niet erg, komt goed.
Soms mag verdriet, mopperen en boosheid ook
Anders krijg je kinderen die niet weten hoe ze die emotie op een juiste manier moeten uiten.

Ik denk dat veel mensen zelf ook moeite hebben met het uiten van emotie want het is vaak niet gepast, net als kinderen die boos of verdrietig zijn daar waar het even niet uitkomt.

Over huilen en boos zijn kun je lange discussies voeren maar ik vind dat een kind die emoties mag hebben, en soms moet een kind dat svonds kwijt.
Wel vind ik dat je het kind moet steunen, laten weten dat je er voor hem bent.
Een kind laat je niet aan z'n lot over, ook niet voor het slapen gaan. (vind ik)

In het boek lekker slapen zonder huilen staat ook dat slaapgeluiden, ook huilen, erbij horen en dat je dit moet laten. Dus ik moet ontdekken of S wakker is of dat het in haar slaap is.
Ik moet het even aankijken en heeft ze me nodig dan zal ik er altijd voor dr zijn


Estrys
-O- geen fijn moment idd
Fee-nixdinsdag 29 januari 2013 @ 15:02
Zoë, wat een wijsheid _O_ . Ben het echt helemaal met je eens :). En met je zus dus ook ;).
Estrysdinsdag 29 januari 2013 @ 15:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 14:53 schreef Tally het volgende:

[..]

Als je kind huilt (hoe oud ook) lijken de secondes opeens minuten. En de minuten lijken uren :P
En die maxi cosi wordt ook met de minuut zwaarder en onhandiger :( in dit pokke weer
Clubsodadinsdag 29 januari 2013 @ 15:11
Volledig mee eens Zoë! Ik vind het huilen een signaal en met dat signaal doe ik altijd wat. Soms actief (vallen > huilen > er heen om op te pakken, te troosten en te kijken of hij in orde is) en soms handel ik juist niet (in slaap vallen > huilen > even afwachten om te zien of hij in slaap valt, zo niet, even aaien). Bij elk huiltje, groot of klein, reageer ik, overweeg ik wat het beste is, maar niet ieder huiltje hoeft opgelost te worden of te verdwijnen. Verdriet mag er gewoon zijn.
Zoë23dinsdag 29 januari 2013 @ 15:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 15:02 schreef Fee-nix het volgende:
Zoë, wat een wijsheid _O_ . Ben het echt helemaal met je eens :). En met je zus dus ook ;).
:) ja vond ik wel een goede van mijn zus, zei ze me toen ik zwanger was, kwam zo weer even boven drijven ;)

*O* morgen ga ik voor kennismaking bij een afdeling geriatrie, met pittige (soms) aggresieve ouderen. Is vlakbij dus daar kan ik zelf naar toe, de afdeling waar ik werk is 10km verderop dat is lastiger.
Vind het heel spannend! Gaat zo snel allemaal. Maar wel erg leuk.
Fee-nixdinsdag 29 januari 2013 @ 15:19
Succes morgen, Zoë!! Spannend allemaal!
Zolenadinsdag 29 januari 2013 @ 15:43
Oh Estrys wat vervelend, kan je ook geen kant op ellende is dat.

Zo was ik laatst vanaf het kdv ik onze nieuwe (want oude kapot laten vallen) koffiepot-die-altijd-past-mevrouwtje terug aan het brengen omdat ie niet paste. En gauwgauw even de parkeergarage in en ding inleveren want ik wist dat M. bijna honger had maar dat dat door de het gewiebel in de auto even was uitgesteld. Dus ingeleverd, bon terug, nog steeds rustige M., auto eruit helemaal tevreden omdat het me gelukt was. Vliegt de slagboom van de parkeer garage in storing.... :')

En uiteraard ook op dat moment gelijk een boze M. Want honger en maxicosi wiebelt niet meer. :'(

Help ;(

Gelukkig was het met 5 minuten gemaakt maar wát een lange 5 minuten...
Twinkle20dinsdag 29 januari 2013 @ 16:00
O ja dat huilen lijkt altijd veel langer te duren dan daadwerkelijk zo is. Als ik al de deur uit ga.. is het een half uur nadat D der eten heeft gehad. Scheelt mij een hoop gestress. Deed dat in het begin weleens anders maar men, kon mezelf dan wel vooor mijn kop slaan dat ik het zo aanpakte.
Estrysdinsdag 29 januari 2013 @ 16:03
Ik heb met Seb een keer gehad. Auto op (onbewaakt) parkeerterrein gezet waar je met chipknip binnenkomt en ook weer uit gaat. Laadpunt staat daar op terrein dus ik dacht kan ik wel opladen straks want stond geen geld op. Denk je? Laadpunt buiten gebruik. Dus moest ik naar de bank lopen. In de regen met maxi cosi aan mijn arm. laadpunt bij eerste bank : buiten gebruik, tweede kon ik niet opladen ivm andere bank. Derde eindelijk opladen. En toen had ik zeker al een kwartier gelopen. Weer terug naar de auto, wil ik uitrijden... Heb ik een ander pasje opgeladen dan ik mee 'binnen' was gekomen. :( Dus kon ik er nog niet uit. Toen heb ik huilend mijn man gebeld. Ik kon niet meer. :D
Kersjesdinsdag 29 januari 2013 @ 16:04
Het ging erom dat die afzuigkap-manier voor haar goed werkt.
Moet zij weten, persoonlijk krijg ik buikpijn bij de gedachte.
En ja, ik heb meerdere malen te horen gekregen of ik wel goed snik ben dat ik mijn kind van (destijds) 1,5 nog bv gaf.
En dat er kinderen bij ons in bed slapen is schijnbaar voor sommige mensen ook reden om foute grappen te maken :r
Iedereen heeft altijd en overal een mening over. Ik dus ook.

Ik ken een moeder van een verse dreumes die 4 dagen in de week werkt, 3 avonden in de week pas thuis komt als d'r kind slaapt (ze gaat sporten) en haar kind om het weekend uit logeren doet.
Snap ik dus echt geen hol van en dat weet ze.
Maar zij snapt weer niks van mijn manier.
Wie z'n kind is er beter af? Wie is gelukkiger en zal later beter in het leven staan?
Zolang jij je keuzes maar kan verantwoorden aan jezelf en je kind er niet onder te lijden heeft ben je goed bezig
Toch?
Estrysdinsdag 29 januari 2013 @ 16:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 16:00 schreef Twinkle20 het volgende:
O ja dat huilen lijkt altijd veel langer te duren dan daadwerkelijk zo is. Als ik al de deur uit ga.. is het een half uur nadat D der eten heeft gehad. Scheelt mij een hoop gestress. Deed dat in het begin weleens anders maar men, kon mezelf dan wel vooor mijn kop slaan dat ik het zo aanpakte.
Die luxe heb ik niet. Want om half negen begint de school en on half drie is hij uit. Dus dan moet ik er staan. En honger of geen honger, dan moet ze toch echt even wachten.
Kersjesdinsdag 29 januari 2013 @ 16:09
Estrys, hier wordt ook regelmatig een babyslaap verstoord om dezelfde reden. School, logopedie, gedoe....

En mijn baby is een uitslaper. Elke morgen wordt hij bruut gewekt. Behalve in het weekend, dan slaapt hij meestal tot 'n uur of 10.
Met vele onderbrekingen, dat dan weer wel ;)
coviedinsdag 29 januari 2013 @ 16:10
Ik leer haar nu al dat huilen best mag maar niet omdat een speeltje is gevallen oid.
Maar ik denk dat haar karakter dat ook nodig heeft.
Ik kijk altijd even wat er is, en besluit dan wat ik doe.

Een afzuigkap aanzetten om te doen alsof het huilen er niet is hoort daar overigens niet bij. :{

M heeft ook echt duidelijk verschillende soorten huiltjes, haar "ik heb honger" klinkt echt anders dan haar "help ik ben omgevallen" en ook als ze in bed lig hoor ik ondertussen wel ofhet menens is of dat ik haar met rust kan laten.
Estrysdinsdag 29 januari 2013 @ 16:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 16:09 schreef Kersjes het volgende:
Estrys, hier wordt ook regelmatig een babyslaap verstoord om dezelfde reden. School, logopedie, gedoe....

En mijn baby is een uitslaper. Elke morgen wordt hij bruut gewekt. Behalve in het weekend, dan slaapt hij meestal tot 'n uur of 10.
Met vele onderbrekingen, dat dan weer wel ;)
Dat is het lot van een 'nakomer'. ;)
Morgen studiedag! Slapen we uit, tot een uur of 7:30 :')
Kersjesdinsdag 29 januari 2013 @ 16:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 16:10 schreef covie het volgende:
Ik leer haar nu al dat huilen best mag maar niet omdat een speeltje is gevallen oid.
Maar ik denk dat haar karakter dat ook nodig heeft.
Ik kijk altijd even wat er is, en besluit dan wat ik doe.

Een afzuigkap aanzetten om te doen alsof het huilen er niet is hoort daar overigens niet bij. :{

M heeft ook echt duidelijk verschillende soorten huiltjes, haar "ik heb honger" klinkt echt anders dan haar "help ik ben omgevallen" en ook als ze in bed lig hoor ik ondertussen wel ofhet menens is of dat ik haar met rust kan laten.
_O-
coviedinsdag 29 januari 2013 @ 16:19
Zo en dan ga ik nu maar even naar de intertoys wat liefde kopen voor mijn kind.
Cocotrimoniumdinsdag 29 januari 2013 @ 16:23
quote:
11s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 16:04 schreef Kersjes het volgende:
Wie z'n kind is er beter af? Wie is gelukkiger en zal later beter in het leven staan?
Ik vermoed dat het het internet wel zal zijn (en dat ik daardoor dingen lees die er niet zijn :+), maar ik heb het idee dat dit voor jou retorische vragen zijn.

Ik oordeel doorgaans niet over de manier waarop ouders hun kinderen opvoeden. Wanneer ik wél oordeel (en dus een methode echt niet goed vind), dan is dat omdat ik heel goed kan zien dat een opvoedmethode niet werkt, en dat ouders én kind(eren) er niet gelukkiger van worden, maar ongelukkiger.

En dan nog zal ik mijn mening niet veroordelend brengen. Hoogstens aangeven hoe ik het zou doen als er naar mijn mening gevraagd wordt :)

Ik ken niemand hier goed genoeg om te oordelen over een manier van opvoeden. Wat ik wel doe, is soms aangeven hoe het ook zou kunnen, opties bieden. Die dan nog niet voor iedereen hoeven te werken, en dat weet ik ook. Een goed/fout stempel heb ik naar mijn weten nog nooit op een methode/manier/stijl van iemand hier gedrukt.

Zelfs dat afzuigkap-gebeuren. Ik kan me niet goed voorstellen dat ik dat zou doen. Maar ken ik die moeder en kind? Nee. Weet ik hoe het er écht aan toegaat of kan ik het me alleen voorstellen n.a.v. hoe het getypt wordt? Dat laatste. Is het huiluurtje dat genoemd wordt, een écht huiluurtje of alleen af en toe wat gemiemel? Kan ik er dan echt een oordeel over vellen? Nee, volgens mij niet. Ik zou wel kunnen aangeven hoe het over lijkt te komen en wat voor mij eventueel zou werken.
Clubsodadinsdag 29 januari 2013 @ 16:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 16:10 schreef covie het volgende:
Ik leer haar nu al dat huilen best mag maar niet omdat een speeltje is gevallen oid.Maar ik denk dat haar karakter dat ook nodig heeft.
Ik kijk altijd even wat er is, en besluit dan wat ik doe.

Een afzuigkap aanzetten om te doen alsof het huilen er niet is hoort daar overigens niet bij. :{

M heeft ook echt duidelijk verschillende soorten huiltjes, haar "ik heb honger" klinkt echt anders dan haar "help ik ben omgevallen" en ook als ze in bed lig hoor ik ondertussen wel ofhet menens is of dat ik haar met rust kan laten.
Als het gevallen is geef ik het ook vaak wel weer terug, kleine moeite. Als dingen bewust op de grond gesmeten worden blijven ze daar na twee keer teruggeven wel gewoon liggen. Mijn kind mag daar best om huilen (en dat doet ie ook :P ), dat ik niet verbieden maar ik ga niet altijd in op zijn wens door het nog een keer te geven. Ik ga wel altijd in op zijn gevoel en ik troost hem ook (maar niet te lang, dan gaat ie zo lekker zwelgen ;) ).

Kersjes, ik maak geen grappen over samen in bed slapen en zal ook niet iemand niet goed snik noemen omdat hij met 1,5 jaar nog borstvoeding geeft :N Misschien dat ik daarom, ten onrechte blijkbaar, verwacht dat mijn manier van in bed laten liggen en daar troosten niet op één hoop gegooid wordt met onder de afzuigkap staan om mijn kinds verdriet niet te horen :{ Maar goed, blijkbaar breng ik compleet niet over hoe ik mijn benadering kies want er blijven maar voorbeelden komen van klaarblijkelijk vergelijkbare overwegingen die werkelijk zo mij-len-ver afstaan van mijn ideeën over opvoeden, dat ik er een beetje mismoedig van word.

[ Bericht 3% gewijzigd door Clubsoda op 29-01-2013 16:29:49 ]
Omentielvodinsdag 29 januari 2013 @ 16:28
Clubsoda ik doe het inderdaad alleen. Bewust voor gekozen. Deze week is mijn zus bij me ter ondersteuning (nu alleen niet, want jarig nichtje)

Vandaag heb ik gewoon op hol geslagen hormonen. Het gevoel van 'ik ben moeder' kickt er keihard in. En dan komen de tranen van geluk en onzekerheid tegelijk eruit.
En nu met bijna 1 week oud heb ik niks te klagen eigenlijk. Riley huilt alleen bij honger en krampjes. En verder is ze de rustheid zelve. En ook daar kan ik om huilen. Vreemd mens ben ik :D
Clubsodadinsdag 29 januari 2013 @ 16:31
Wat stoer Omentielvo, het is niet altijd makkelijk alleen! ^O^ Lief van je zus. En ach, hormonale uitbarstingen zijn je nog wel even vergeven ;)
Cocotrimoniumdinsdag 29 januari 2013 @ 16:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 16:28 schreef Omentielvo het volgende:
Clubsoda ik doe het inderdaad alleen. Bewust voor gekozen. Deze week is mijn zus bij me ter ondersteuning (nu alleen niet, want jarig nichtje)

Vandaag heb ik gewoon op hol geslagen hormonen. Het gevoel van 'ik ben moeder' kickt er keihard in. En dan komen de tranen van geluk en onzekerheid tegelijk eruit.
En nu met bijna 1 week oud heb ik niks te klagen eigenlijk. Riley huilt alleen bij honger en krampjes. En verder is ze de rustheid zelve. En ook daar kan ik om huilen. Vreemd mens ben ik :D
De eerste avond dat ik thuis was uit het ziekenhuis, lag ik boven met Saartje in bed. Toen ook al een heel tevreden baby'tje. Ze lag lekker te slapen in mijn armen, en ik lag als een idioot te janken en mijn best te doen om mijn tranen niet op haar te lekken :')

Ik voelde me zo ontzettend gelukkig en dat gevoel was zo overweldigend, dat ik niets anders kon dan huilen O+ *;
Estrysdinsdag 29 januari 2013 @ 16:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 16:28 schreef Omentielvo het volgende:
Clubsoda ik doe het inderdaad alleen. Bewust voor gekozen. Deze week is mijn zus bij me ter ondersteuning (nu alleen niet, want jarig nichtje)

Vandaag heb ik gewoon op hol geslagen hormonen. Het gevoel van 'ik ben moeder' kickt er keihard in. En dan komen de tranen van geluk en onzekerheid tegelijk eruit.
En nu met bijna 1 week oud heb ik niks te klagen eigenlijk. Riley huilt alleen bij honger en krampjes. En verder is ze de rustheid zelve. En ook daar kan ik om huilen. Vreemd mens ben ik :D
En dat gaat nooit meer over, dat emotioneel en sentimenteel gedoe. :D
Estrysdinsdag 29 januari 2013 @ 16:37
Ik huilde de eerste twee weken om alles. Om de baby, om de oudste met zijn rugzakje naar school. Om de zwangere buurvrouw, werkelijk alles.
Zaten we aan tafel te eten rolden de tranen weer over mijn wangen.
Kersjesdinsdag 29 januari 2013 @ 16:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 16:31 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

De eerste avond dat ik thuis was uit het ziekenhuis, lag ik boven met Saartje in bed. Toen ook al een heel tevreden baby'tje. Ze lag lekker te slapen in mijn armen, en ik lag als een idioot te janken en mijn best te doen om mijn tranen niet op haar te lekken :')

Ik voelde me zo ontzettend gelukkig en dat gevoel was zo overweldigend, dat ik niets anders kon dan huilen O+ *;
Heel herkenbaar :D

En tuurlijk joh, het zijn maar gewoon letters. Wat je hier leest zegt uiteraard niet veel over de manier waarop het er 24/7 aan toe gaat. Zeker niet als iemand zich zo in de rondte typend niet al te best kan uitdrukken (mijzelf incluis ;( )
En er is geen "Enige Juiste Manier" als het aankomt op opvoeden. Iedereen doet waar hij zich goed bij voelt en wat voor hun het beste werkt. Prima toch?
Ik heb persoonlijk geen last van die afzuigkap-moeder, en zolang d'r kind verder goed verzorgd wordt, goed groeit en blij is... Tja. Niks aan de hand.

Raad eens wat ik aan heb? Nep Uggs! Ja echt :')
Oerlelijk, maar ze zitten heerlijk. Lekker warme sloffen waar je de straat mee op kan O+

Zoveel ouders, zoveel smaken, zoveel meningen....
rebel-angeldinsdag 29 januari 2013 @ 16:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 16:37 schreef Estrys het volgende:

Zaten we aan tafel te eten rolden de tranen weer over mijn wangen.
was het zo vies dan
Estrysdinsdag 29 januari 2013 @ 16:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 16:41 schreef rebel-angel het volgende:

[..]

was het zo vies dan
:P

De kraamtranen waren heel heftig dit keer. Maar gek genoeg alleen 's avonds aan tafel.
Zoë23dinsdag 29 januari 2013 @ 16:45
O+ tranen van geluk

En wat knap Omentielvo!!

Clubsoda :*

Dankje fee-nix :)

Ben trots op mijn meisje, ze was moe had iets korter geslapen dan normaal dus haar even in de kinderwagen tot rust laten komen, kon ik alvast aardappels schillen enzo. Is ze zelf (!!) in slaap gevallen.
Normaal moest ik haar altijd wiegen, duurde 15-30 minuten. Kreeg veel last van mijn bekken.
Zonder te huilen! ;)
Ik denk dat af en toe mopperen heus niet erg is, ze weet dat het rust-tijd is. Ik respecteer haar ruimte, geef haar liefde en ze krijgt het vertrouwen dat ze kan slapen en ik wel terug kom & niet weg blijf.

Morgen gaat ze naar mijn moeder als ik kort naar het werk moet, het maakt me echt een stuk geruster dat ze nu zelf in slaap kan vallen, en het geen drama gaat worden omdat ze niet in slaap gevoed wordt (fles wil ze niet) zat er heel erg over in.
Ook een avond weg kon niet, Dat is echt niet leuk. Ik blijf wel uit liefde voor m'n kind thuis en laat haar niet huilen ook al weet ik dat mijn vriend heus wel heel lief voor dr is en haar troost. Als ik weet dat het niet gaat, ga ik niet weg.

[ Bericht 36% gewijzigd door Zoë23 op 29-01-2013 16:54:36 ]
rebel-angeldinsdag 29 januari 2013 @ 16:50
ik moest huilen omdat de kraamverzorgster weg ging :'(

en omdat ik me zooo goed voelde dat ik bang was dat dat niet helemaal klopte
en dat er straks iets geweldig fout moet gaan :')
Estrysdinsdag 29 januari 2013 @ 16:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 16:50 schreef rebel-angel het volgende:
ik moest huilen omdat de kraamverzorgster weg ging :'(

en omdat ik me zooo goed voelde dat ik bang was dat dat niet helemaal klopte
en dat er straks iets geweldig fout moet gaan :')
Dat had ik de vorige keer, dit keer niet. Was na 8 dagen wel een beetje klaar met de stapverhalen. Aardige meid hoor en deed het heel goed maar die verhalen over stappen, de kroeg en foute exen en zo... Do I look like I care?
kleinzusjedinsdag 29 januari 2013 @ 17:00
Wij hebben gevierd dat ze weg ging :D *O*
kleinzusjedinsdag 29 januari 2013 @ 17:01
Clubsoda! je laatste dagje ! knuffel :*
_Ophelia_dinsdag 29 januari 2013 @ 17:06
Ik was heel blij toen onze kraamhulp ging, ze had een luide stem en over alles een al dan niet gefundeerde mening. Het was net of de verpersoonlijking van RTL4 de hele dag door mijn huis banjerde. :X
Mineoladinsdag 29 januari 2013 @ 17:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 17:06 schreef _Ophelia_ het volgende:
Ik was heel blij toen onze kraamhulp ging, ze had een luide stem en over alles een al dan niet gefundeerde mening. Het was net of de verpersoonlijking van RTL4 de hele dag door mijn huis banjerde. :X
Ik moest lachen :D

De onze was prima, maar ik zal bij een tweede niet specifiek om haar vragen.
Zoë23dinsdag 29 januari 2013 @ 17:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 12:37 schreef _Ophelia_ het volgende:
Ik sleep hem even hierheen :P

[..]

Top dat het werkt ^O^ en waar koop je zoiets? Ik zou een kleintje goed kunnen gebruiken.
http://www.beslist.nl/pro(...)563281/c/merk~477221

'theraline maan pluche' heb ik
Estrysdinsdag 29 januari 2013 @ 17:13
Ik miste het 'strenge' van mijn eerste kraamhulp. Mijn schoonvader kwam tot twee keer toe in de eerste drie dagen om 14 uur op bezoek. Toen miste ik iemand die dat strenge heeft. Om 14 uur op kraambezoek gaan :( waar zit dan je verstand.
Omentielvodinsdag 29 januari 2013 @ 17:32
Om die redenen huil ik dus ook. Ik ben zo gelukkig en bang tegelijk

Ik ben erg blij met mijn kraamverzorgende. Ze is ook mijn tante. En ik mag haar daarom altijd bellen ook. Vrijdag is ze er voor het laatst. Zo eng dat idee.
kleinzusjedinsdag 29 januari 2013 @ 17:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 17:06 schreef _Ophelia_ het volgende:
Ik was heel blij toen onze kraamhulp ging, ze had een luide stem en over alles een al dan niet gefundeerde mening. Het was net of de verpersoonlijking van RTL4 de hele dag door mijn huis banjerde. :X
Hadden wij dezelfde ? *; :D
Twinkle20dinsdag 29 januari 2013 @ 18:05
Wij hadden eentje die prima aansloot op onze visie en mij de eerste dagen (terecht!) naar bed dirigeerde. Soms heb ik dat nodig :p.
En tussen 1 en 3 geen bezoek. Boeide haar niet wat we in die tijd deden.. maar gewoon geen bezoek. Ook heel goed van der.
Fee-nixdinsdag 29 januari 2013 @ 18:18
Onze eerste kraam was een hartstikke leuk mens en voor mij echt de rots in de branding die ik nodig had.
Tweede keer hadden we haar weer gevraagd, maar niet gekregen. Toen kregen we helemaal een fantastisch mens! Zo mogelijk nog leuker dan de eerste :D.
Clubsodadinsdag 29 januari 2013 @ 18:21
Mijn eerste kraam was briljant! Jonge meid, onwijs kordaat en lief. Geweldige combinatie. Ze heeft me enorm geholpen met de borstvoeding maar me wel de vrijheid gegeven om na een dag een flesje te geven, gezellig, lekkere lunches maken enzo. Helaas bleef ze maar twee dagen en de volgende was ook prima, maar ik had wel minder een klik met haar,.
Ticootjedinsdag 29 januari 2013 @ 18:36
Hmz. Volgende week terug voor gehoortest. Niet geslaagd.
rebel-angeldinsdag 29 januari 2013 @ 18:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 18:36 schreef Ticootje het volgende:
Hmz. Volgende week terug voor gehoortest. Niet geslaagd.
enig idee waarom ?
Ticootjedinsdag 29 januari 2013 @ 18:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 18:51 schreef rebel-angel het volgende:

[..]

enig idee waarom ?
Bram is natuurlijk net uit het ziekenhuis vanwege rs. Bij een verkoudheid kan de test vaker niet slagen. Dus over een week terug en anders komt er iemand thuis een andere test afnemen.
rebel-angeldinsdag 29 januari 2013 @ 18:57
ooooh dus grote kans dat hij volgende week glansrijk slaagt w/

was even vergeten dat die ''verkoudheid" van invloed was
Ticootjedinsdag 29 januari 2013 @ 19:03
We gaan er maar ff vanuit dat het verkoudheid is.
Soempiedinsdag 29 januari 2013 @ 19:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 18:05 schreef Twinkle20 het volgende:
Wij hadden eentje die prima aansloot op onze visie en mij de eerste dagen (terecht!) naar bed dirigeerde. Soms heb ik dat nodig :p.
En tussen 1 en 3 geen bezoek. Boeide haar niet wat we in die tijd deden.. maar gewoon geen bezoek. Ook heel goed van der.
Wel grappig om te lezen dat anderen dat prettig vinden, omdat ik daar bijvoorbeeld echt de kriebels van zou krijgen. :P
Kyaradinsdag 29 januari 2013 @ 19:23
krijgt hij dan de uitgebreide test tico?

Hier stonden ze vandaag thuis op de stoep voor de hielprik :') echt zo suf. Vorig jaar ook al het geval bij M. Moet je er zelf weer achteraan dat ze in t ziekenhuis liggen en dat de hp al is afgenomen.
Ticootjedinsdag 29 januari 2013 @ 19:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 19:23 schreef Kyara het volgende:
krijgt hij dan de uitgebreide test tico?

Hier stonden ze vandaag thuis op de stoep voor de hielprik :') echt zo suf. Vorig jaar ook al het geval bij M. Moet je er zelf weer achteraan dat ze in t ziekenhuis liggen en dat de hp al is afgenomen.
Als hij nog een keer niet slaagt wel ja.
kleinzusjedinsdag 29 januari 2013 @ 19:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 19:23 schreef Kyara het volgende:
krijgt hij dan de uitgebreide test tico?

Hier stonden ze vandaag thuis op de stoep voor de hielprik :') echt zo suf. Vorig jaar ook al het geval bij M. Moet je er zelf weer achteraan dat ze in t ziekenhuis liggen en dat de hp al is afgenomen.
Hoe gaat het verder ? Met jou en de meiden ?
coviedinsdag 29 januari 2013 @ 20:09
Hier was de eerste kraam geweldig. Een keer aangeven wat je wel en niet wil en ze begreep het. Lekker rustig en super voor de bv.
Een paar dagen later een ander gekregen wel aardig en opzicht wel goed maar ze dwong mijn vriend zon beetje om zondags in bed te blijven zodat ze ontbijt op bed kon maken voor ons. En ze racede door het huis heen, beetje te druk type voor mij.
Omentielvodinsdag 29 januari 2013 @ 20:18
Tico, ik hoop dat het door de verkoudheid komt. Heb je zelf het idee dat hij reageert op geluiden? :*
Kersjesdinsdag 29 januari 2013 @ 20:20
Lekker suf Kyara :o

Wij hadden de laatste keer zo'n toffe kraam O+
Een gezellige kletskous, zelf ook oma, die zo lief voor ons was. Lunch maken voor de kinderen, spelletjes met ze doen....
We kregen verlengde kraamzorg omdat Seth niet goed groeide en de borstvoeding niet goed op gang was gekomen. Ze leefde zo mee, en heeft 2 weken later nog eens opgebeld om te vragen hoe het ging.
Ticootjedinsdag 29 januari 2013 @ 20:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 20:18 schreef Omentielvo het volgende:
Tico, ik hoop dat het door de verkoudheid komt. Heb je zelf het idee dat hij reageert op geluiden? :*
Geen idee. Het is een onwijs mak ventje. Het gegil van z'n zussen maakt m in elk geval niets uit.
Kersjesdinsdag 29 januari 2013 @ 20:27
Ticootje, dat is "ie natuurlijk al gewend.

Hier ook een die geen last heeft van al het lawaai om hem heen. Rennende en gillende broers, no problem. Maar als je bij je moeder aan de borst in slaap dommelt en ze moet niezen dan schrik ze zo hard dat je er bijna in blijft :')
Vind ik altijd een beetje eng :@
Dan loopt hij rood aan, zwaait met zijn armpjes en stopt even met ademen. Meestal blaas ik hem dan zachtjes in z'n gezicht, en dan begint hij eindelijk te brullen.
Xantehdinsdag 29 januari 2013 @ 20:33
Tico, volgens mij kan de test ook negatief uitvallen als er teveel oorsmeer in het oor zit. Hoop dat je kleintje de volgende keer glansrijk slaagt :)

Kyara haha, lekker suf inderdaad.

Kersjes dat klinkt best wel eng als ik dat zo lees :o
Kersjesdinsdag 29 januari 2013 @ 20:38
Mijn middelste heeft het nog steeds Xanteh. Ik ben er inmiddels aan gewend, maar bij zo'n mini is het toch weer anders.
Clubsodadinsdag 29 januari 2013 @ 20:45
Zo, slingers opgehangen, wishbonebike in elkaar geklust, ik ben er klaar voor *O* Nog even een kaarsje klaarzetten, neem ik dat morgenochtend mee als ik hem uit bed haal, vindt hij vast mooi O+
Phaidradinsdag 29 januari 2013 @ 20:50
Veel plezier alvast Clubsoda!

Tico -O- Hopelijk is het idd z'n verkoudheid.

Kyara, goed gecommuniceerd :{
Fee-nixdinsdag 29 januari 2013 @ 20:52
Tico, balen van de test. Maar zal idd vast de verkoudheid zijn.

Kyara, irritant zeg!

Clubsoda wat een lief idee van dat kaarsje O+ . Als hij de lamp al zo leuk vindt, vindt hij dit vast het einde! Niet vergeten veel foto's te maken O+ . Alvast een hele fijne dag morgen!! *O*
Kersjesdinsdag 29 januari 2013 @ 21:00
Ahh Clubsoda, een wishbonebike!!
Zo te horen ben je er helemaal klaar voor :Y
PureEvildinsdag 29 januari 2013 @ 21:07
Zo, héhé...heb een beetje bijgelezen.

Sinds vanavond ben ik terug uit het ZH ....(en niemand van FOK! heeft me gemist :'( :+ )

Clubsoda, veel plezier morgen!

Tico, fijn dat Bram weer thuis is, hopelijk blijft alles nu goed gaan! :*

Kyara, wat stom van het CB :(
Joenedinsdag 29 januari 2013 @ 21:08
Laten we het hopen , ik ging toch met een rot gevoel weg bij die test.
Twinkle20dinsdag 29 januari 2013 @ 21:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 19:17 schreef Soempie het volgende:

[..]

Wel grappig om te lezen dat anderen dat prettig vinden, omdat ik daar bijvoorbeeld echt de kriebels van zou krijgen. :P
Ja echt .. want ik ben zon kip die zich de dag na de bevalling al helemaal geweldig voelde en de hele wereld dacht aan te kunnen. Maar nog geen vijf tellen op mijn poten kon staan door het bloedverlies.

Ik heb er een grafhekel aan als anderen voor mij zorgen en mijn huis gaan poetsen en zulks .. voel me dan zo ondankbaar en zon profiteur dat ik het liefste mee zou helpen :$
Zoë23dinsdag 29 januari 2013 @ 21:16
PE je bent er weer! *O*
Hoe ging het?
Twinkle20dinsdag 29 januari 2013 @ 21:21
Pe! Ik heb je wel gemist hoor ;)
Hoe is het gegaan?

Kyara idd beetje suf en nog suffer dat je er dan zelf weer achteraan mag gaan.

Tico .. ik zou ook. doodongerust zijn. Hopelijk valt het mee! Ik duim voor je.

Clubsoda druk met de voorbereidingen. Genieten morgen en alvast gefeliciteerd!

Kersjes .. je bent het gewend lees ik. Maar dan nog .. schrikken zeg!

D heeft er vandaag en gister een handje van om bij de slaapjes overdag om de drie kwaetier (dus een slaapcyclus) soms brullend wakker te worden .. duidelijk nog moe. Daarna slaapt ze wel weer in. Maar waar dat ineens vandaan komt?
PureEvildinsdag 29 januari 2013 @ 21:26
Ja euhm....gaat nu wel goed. ben alleen doodmoe, en ik hijg als een oud paard. verschrikkelijk.
ben opgenomen met hartkloppingen, en een vaag gevoel op mn borst...maar ze konden niks vinden..Dus vandaag weer naar huis...

Was wel gezellig met 2 van die ouwe besjes op de kamer :+
Zoë23dinsdag 29 januari 2013 @ 21:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 21:26 schreef PureEvil het volgende:
Ja euhm....gaat nu wel goed. ben alleen doodmoe, en ik hijg als een oud paard. verschrikkelijk.
ben opgenomen met hartkloppingen, en een vaag gevoel op mn borst...maar ze konden niks vinden..Dus vandaag weer naar huis...

Was wel gezellig met 2 van die ouwe besjes op de kamer :+
PE :* wat eng, waar het hijgen en moe- zijn vandaan komt weet je dus ook niet?
het-is-mijdinsdag 29 januari 2013 @ 21:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 18:36 schreef Ticootje het volgende:
Hmz. Volgende week terug voor gehoortest. Niet geslaagd.
Succes volgende week!
Joep is ook 3x gezakt. ......na de 2e x moest ik janken er ging vanalles ineens door me heen.
Ik dacht stel je toch voor.
Hij was toen ook erg verkouden.
T is goed gekomen maar ken t gevoel erbij
PureEvildinsdag 29 januari 2013 @ 21:40
quote:
1s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 21:31 schreef Zoë23 het volgende:

[..]

PE :* wat eng, waar het hijgen en moe- zijn vandaan komt weet je dus ook niet?
Idd eng...en ik heb totaal geen conditie, moest ook een fietstest doen..was bekaf. (maar zo moe als nu was ik vorige week écht nog niet)

Nu slaat mn hart ook af en toe over, ga dus ook nu naar bed..hopelijk kan ik slapen
Xantehdinsdag 29 januari 2013 @ 21:41
Wat leuk Clubsoda! :) Alvast een leuke dag gewenst morgen.

PE wel jammer dat ze niet weten wat het nu precies is, maar wens je beterschap :*
Clubsodadinsdag 29 januari 2013 @ 21:45
:W PE! Wat naar dat je je niet goed voelt. Lekker slapen, misschien is het morgen beter.
Kwisteddinsdag 29 januari 2013 @ 21:48
nou even de discussie over laten huilen over geslagen, want geen zin in. Daarmee waarschijnlijk ook andere dingen niet gelezen.

Maar ik wilde nog even terug komen op alle goede adviezen uit het vorige deel!
ik ga proberen
- slapen zonder speen
- niet elke dag in bad, maar met washandje
- over een tijdje de droom voeding overslaan

Verder was ik vandaag naar het CB geweest. F.leur weegt nu met 4 maanden 6580 en is 65cm :)
En ondanks dat ik baal van de voeding om 3u snachts, zijn ze niet voor niets geweest! Eindelijk wel goed aangekomen! Jeuj *O*
Ticootjedinsdag 29 januari 2013 @ 21:54
quote:
1s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 21:39 schreef het-is-mij het volgende:

[..]

Succes volgende week!
Joep is ook 3x gezakt. ......na de 2e x moest ik janken er ging vanalles ineens door me heen.
Ik dacht stel je toch voor.
Hij was toen ook erg verkouden.
T is goed gekomen maar ken t gevoel erbij
Leyla slaagde ook niet in 1x.

Maar ik was thuis, want 2 zieke meiden. Dus J alleen op stap met Bram. Dus die kwam thuis, helemaal over de zeik. Hij hoort helemaal niets...
We zien wel, de kans dat het echt zo is is zo vreselijk klein. Hij is echt goed ziek geweest en is er nog niet bovenop. Dus ik verwacht dat de volgende test gewoon slaagt, of anders die erna wel.
Mangostinedinsdag 29 januari 2013 @ 22:00
Mooie stats Kwis!

Beterschap PE.. :*

Clubsoda, je laatste nacht met een baby! Morgen heb je een dreumes :D

Tico en J, hebben jullie zelf wel de indruk dat Bram op geluid reageert?

Een welkom nog voor R-A *O* van harte!

... Hier stopt mijn olifantengeheugen, sorry. :{

Mijn baby heeft last van slijm in zijn keel, hij rochelt ervan... En als ie hoest blijft ie er bijna in (althans, zo ervaart de bezorgde moeder in mij dat). Vannacht verliep wel rustiger met het hoofdeinde wat hoger, maar vanochtend trof ik hem scheef aan in bed. Had hij zich naar de zijkant laten zakken.

Vanmiddag op mijn werk had ik voor het eerst het gevoel dat ik hem miste. Ik liep naar mijn bureau en ineens rook ik zijn geur. En werd ik instant overvallen door een enorme knuffeldrang. O+
Maar ja, overleg hè. -O-
ohneedinsdag 29 januari 2013 @ 22:05
Sterkte met Bram tico en joene. fijn dat hij wer thuis is en hopelijk hoort hij gewoon ff niks door verkoudheid. :*

Wat rot pureevil dat ze niks hebben gevonden.hopelijk is t een eenmalig iets geweest.

en mijn kraam was geweldig. O+ deed t super met mn zoon en hield me in de gaten maar liet me wel mn ding doen. dat verplichte rusten hoefde ook niet. ik deed heel de dag aan bankhangen das rust genoeg. :+ gezellig met mn kinders. O+ en ondertussen laten verwennen door de kraam. :s) _O_
Mangostinedinsdag 29 januari 2013 @ 22:15
Mijn kraam was een bescheiden vrouwtje met een enorm plichtsbesef. Netjes elke dag haar schema afwerken, de douchebak uitschrobben, per se alles willen strijken en zulks, en dit in een mum van tijd.

En een heldin. Ze kwam op dag 1, liet alles vallen en heeft eerst geholpen met het goed op gang krijgen van de bv. Ik zat er redelijk doorheen na 4 dagen aankloten in het zkh, met een pijnlijk lijf na de ks. Op dat moment zat ik aan een volcontinu rooster van aanleggen, fingerfeeden, kolven.
Na 5 dagen was Max volledig borstgevoed. O+

Goud waard, dat mens.
Mangostinedinsdag 29 januari 2013 @ 22:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 16:31 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

De eerste avond dat ik thuis was uit het ziekenhuis, lag ik boven met Saartje in bed. Toen ook al een heel tevreden baby'tje. Ze lag lekker te slapen in mijn armen, en ik lag als een idioot te janken en mijn best te doen om mijn tranen niet op haar te lekken :')

Ik voelde me zo ontzettend gelukkig en dat gevoel was zo overweldigend, dat ik niets anders kon dan huilen O+ *;
En godsamme, hiervan schoot ik vol. Zo herkenbaar. Al was het bij mij een soort gevoel van "ik lig hier een wrak te wezen en dit schitterende wezentje is zo ontzettend afhankelijk van mij en hij doet het zo geweldig en is zo mooi en waarom stel ik me zo aaahaaa-aaaan" :'(
Mangostinedinsdag 29 januari 2013 @ 22:21
Conclusie: tof, baby's. Maar die kraamweek sla ik volgende keer over.
kleinzusjedinsdag 29 januari 2013 @ 22:23
Clubsoda *O* super leuk !
PE: :*
Tico en J : rottig ! :{ Komt vast goed !
Mango: Wie heb je toen geknuffeld ?

Rest: hug ^)

Tiep met 1 vinger. baby ligt op me. Heb alles geprobeerd, maar ze wil bij me zijn. Ik geniet er van.
Twinkle20woensdag 30 januari 2013 @ 05:24
Lekker zo houden kz :)

Ik merk dat D steeds meer alles om haar heen wil ontdekken. Dus ze zit niet meer rustig bij mij.. alleen als ze net haar fles op heeft of moe is of getroost wil worden. Daar geniet ik dan van.

Pe vervelend dat ze niks gevonden hebben. Je voelt je al niet goed en dan zit je thuis zonder diagnose .. lijkt me niet fijn nee. Hopelijk gaan de klachten over .. of dat je alsnog een diagnose krijgt.

Vanmiddag even heupecho laten maken. Het is vandaag drie maanden na uitgerekende datum. Hoop dat het niks ernstigs is. We zullen zien.

Kwisted mooie stats! Mijn verwachting is dat D daar ook ongeveer op uit zal komen met vier maanden.. als ze zo blijft groeien zoals ze nu doet.

Mango voor het eerst echy heimwee naar mini. Lijkt me ook echt niks .. weg van je mini te moeten zijn terwijl je weet dat hij niet lekker is.

Hier weer om kwart over vier klaar. wakker. snap echt niet waarom ik de rust niet kan vinden om gewoon lekker nrt als D tot acht uur te slapen. We lagen er gister om negen uur wel in dus ik heb opzich wel voldoende slaap gehad maar toch. Komt ooit wel weer goed :)

Enf wanneer mocht jij alweer beginnen bij je nieuwe baan? Of was je al begonnen?
Tinuvielwoensdag 30 januari 2013 @ 06:45
Kwisted, mooie stats.

Mango, je kind missen is niet leuk.

Zoe fin van de baan. Heel veel succes morgen voor jou en voor D.

CS feli met je baby/ dreumes vandaag *G*

PE, beterschap. Balen, dat je nog niet weet wat het is.

Tico en Joene, balen van de test. Hopelijk gaat het volgende keer gewoon goed.

Kz, zeker lekker genieten.

Twinkle succes met de heupecho vandaag. Hopelijk is alles goed. Balen van het slapen.

Tandje nummer 3 komt hier door, boven voor *G*. Nog 1 tandje ernaast erbij en ik heb een konijn :)
Kyarawoensdag 30 januari 2013 @ 07:08
Clubsoda, gefeliciteerd met je dreumes *G*

PE, wat naar dat je nog steeds niks weet.

Ovwe keaam kan ik weer niet meepraten. Had gehoopt dat het dit keer wel een echte kraamperiode kon worden maar helaas.
Tinuvielwoensdag 30 januari 2013 @ 07:14
Oh Kyara, ik weet niet wat te zeggen. Stuur je even een grote knuffel en een :*
Rixtjewoensdag 30 januari 2013 @ 07:49
Ik heb nooit een konijntje gehad Tinuviel die kinderen van mij doen 4 boventanden in 1 keer :D
Estryswoensdag 30 januari 2013 @ 08:20
Jolie heeft van 23:00 tot 5 uur geslapen en daarna weer tot half 8 *O* en oudste heeft studiedag dus hoef niet door het slechte weer. Heerlijk :)
Fee-nixwoensdag 30 januari 2013 @ 08:22
Kwisted mooie stats!! En succes met het uitproberen van de tips & trucs ;).

Kyara :*

Clubsoda M is 1 jaar!! *O* Hieperdepiep hoeraaaaa! *O* Van harte en maak er een mooie dag van :) *;
Kyarawoensdag 30 januari 2013 @ 08:25
maar ik krijg wel ontbijt op bed. En lunch, en avondeten ;)
Marjolijntjewoensdag 30 januari 2013 @ 08:25
Lekker Estrys! Mijn baby slaapt helemaal niet meer :( Of nouja, niet is een groot woord, maar overdag met pijn en moeite en 's nachts extreem vaak wakker. Het is mis sinds ze ziek is en we lijken het niet te kunnen doorbreken :(

Straks CB, ben benieuwd wat hun advies is..
Estryswoensdag 30 januari 2013 @ 08:28
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 08:25 schreef Kyara het volgende:
maar ik krijg wel ontbijt op bed. En lunch, en avondeten ;)
En je hebt twee prachtige meiden en een geweldige zoon :*
bodpa09woensdag 30 januari 2013 @ 08:34
Marjolijntje: Sil is ook erg benauwd en slaapt eigenlijk alleen maar goed als hij rechtop zit. We laten hem 's nachts in de wandelwagen slapen. En overdag vaak ook of in de wipstoel. Dan is de druk op zijn longen minder.

Ik weet niet of je er wat aan hebt hoor, want Faye was altijd al een lastige slaper geloof ik.
Marjolijntjewoensdag 30 januari 2013 @ 08:36
Ik probeer ook overdag nog regelmatig in de doek te laten slapen, maar ze vecht gewoon echt enorm tegen de slaap.
Zoë23woensdag 30 januari 2013 @ 08:42
Vervelend marjolijntje :( hoop dat het cb goede tips heeft!

Fijn estrys!

Kyara :* !!

Gefeliciteerd clubsoda met M *O* fijne verjaardag!

Hier een goede nacht na een voeding O+ meer zal ik er maar niet over zeggen ivm fokwet ofz
Vanmorgen na het aankleden heeft ze weer overgegeven, een hele boog.
Daarn deed ze 'pfffftt' lekker.. :+ maar echt last leek ze er niet van te hebben, begrijp er niets van al dat overgeven.
Heeft ze misschien van (8> en zijn moeder, die geven bijv over als ze heel erg moeten hoesten ofzo :{ Brrr...
Zoë23woensdag 30 januari 2013 @ 08:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 21:40 schreef PureEvil het volgende:

[..]

Idd eng...en ik heb totaal geen conditie, moest ook een fietstest doen..was bekaf. (maar zo moe als nu was ik vorige week écht nog niet)

Nu slaat mn hart ook af en toe over, ga dus ook nu naar bed..hopelijk kan ik slapen
-O- klinkt echt niet goed.
Heb je nog adviezen van de arts gekregen? Wanneer je weer moet bellen bijv?
Beterschap
Soempiewoensdag 30 januari 2013 @ 10:28
Clubsoda, van harte gefeliciteerd met de eerste verjaardag van M! *O* :*
Sam1993woensdag 30 januari 2013 @ 10:46
Clubsoda gefeliciteert met de verjaardag van M! 1 jaar alweer :o Dat gaat snel zeg..

Wij zijn ons aan het klaarmaken voor op bezoek te gaa bij papa :) Lisa lijkt er zin in te hebben als ik het over papa heb word ze helemaal hyper. Maar ik daarintegen zie er een beetje tegenop.. Want ja ik moet hem toch weer achter laten daar... ach komt goed :)

Iedereen een fijne dag verder.
Cocotrimoniumwoensdag 30 januari 2013 @ 10:46
Clubsoda, gefeliciteerd!! *O* Ga je wel missen hier, hoor!

PE, het kan ook 'gewoon' door stress komen he? Hoop dat je je beter voelt :*

Zoë, fijn dat de nacht goed ging :)
Cocotrimoniumwoensdag 30 januari 2013 @ 10:47
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 10:46 schreef Sam1993 het volgende:
Clubsoda gefeliciteert met de verjaardag van M! 1 jaar alweer :o Dat gaat snel zeg..

Wij zijn ons aan het klaarmaken voor op bezoek te gaa bij papa :) Lisa lijkt er zin in te hebben als ik het over papa heb word ze helemaal hyper. Maar ik daarintegen zie er een beetje tegenop.. Want ja ik moet hem toch weer achter laten daar... ach komt goed :)

Iedereen een fijne dag verder.
Is bekend hoe lang hij moet blijven?
Sam1993woensdag 30 januari 2013 @ 10:48
quote:
1s.gif Op woensdag 30 januari 2013 10:47 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Is bekend hoe lang hij moet blijven?
minimaal 2 weken maar het orginele progamma bevat 3 maanden. We hebben afgesproken dat we dat niet gaan doen omdat ik dat zelf niet trek maar ik gok toch wel op zo'n 3 a 4 weken dat zou nu nog 2,5 tot 3,5 week zijn. Best lang als je elkaar iedere dag bijna de hele dag ziet. Het loopt hier dat is het belangrijkste maar ik merk dat mijn rug het er erg zwaar mee heeft. Veel pijn weer enzo..

[ Bericht 19% gewijzigd door Sam1993 op 30-01-2013 11:00:54 ]
Phaidrawoensdag 30 januari 2013 @ 10:49
Clubsoda, nu is het echt zover: M is 1 jaar!! *G* Gefeliciteerd en een fijne dag gewenst!
kleinzusjewoensdag 30 januari 2013 @ 11:44
ClubSoda: Gefeliciteerd !!!! *O*
Zolenawoensdag 30 januari 2013 @ 12:05
*O* Gefeliciteerd Clubsoda. :)

PE beterschap en rustig aan doen hoor, goed luisteren naar jezelf.

Marjolijntje wat vervelend dat het slapen zo moeilijk gaat :*

En Kwisted F. goed aangekomen *O*

M. klinkt weer als een klein zeehondje, zo zielig, maar hij is wel zijn eigen vrolijke zelf en geen koorts, dus gewoon wachten tot het weer over is dan maar. Toch een nadeel van het kdv, zieke baby's. Ik was er gisteren hoorde ik nog een baby ook zo hoesten. -O-
_Ophelia_woensdag 30 januari 2013 @ 12:19
quote:
1s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 17:13 schreef Zoë23 het volgende:

[..]

http://www.beslist.nl/pro(...)563281/c/merk~477221

'theraline maan pluche' heb ik
Thnx, ga ik eens naar kijken.
_Ophelia_woensdag 30 januari 2013 @ 12:20
Cs gefeliciteerd met je dreumes! *O*

quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 10:48 schreef Sam1993 het volgende:

[..]

minimaal 2 weken maar het orginele progamma bevat 3 maanden. We hebben afgesproken dat we dat niet gaan doen omdat ik dat zelf niet trek maar ik gok toch wel op zo'n 3 a 4 weken dat zou nu nog 2,5 tot 3,5 week zijn. Best lang als je elkaar iedere dag bijna de hele dag ziet. Het loopt hier dat is het belangrijkste maar ik merk dat mijn rug het er erg zwaar mee heeft. Veel pijn weer enzo..
Kunnen ze hem dan wel een volledig behandeltraject aanbieden? Als hij er over een half jaar weer zit heb je er ook niets aan.
kleinzusjewoensdag 30 januari 2013 @ 12:28
Sam en PE: sterkte voor jullie ! pittig ! :*
Zoe: Hoop dat het goed gaat vandaag !
Zolena: beterschap voor m :*
Tinu: een konijn _O-
rebel-angelwoensdag 30 januari 2013 @ 12:36
clubsoda gefeliciteerd met je kleine man w/

PE heel veel succes en sterkte

sam ook veel succes met het bezoek vandaag

beterschap voor de mini van zolena

kyara ik hoop dat je je zoveel als mogelijk is laat verwennen en dat het op die manier toch een soort van fijne kraamtijd is

:* voor iedereen die ik vergeet en nodig heeft

mijn meisje was deze ochtend ontroostbaar telkens al ze in slaap viel en ik haar even neer wilde leggen om wat te gaan doen begon ze binnen 5 minuten te huilen.
nu slaapt ze na een voeding even op het voedingskussen.
vanmiddag maar even lekker aan de wandel want zodra ze de wagenbak raakt slaapt ze.
Omentielvowoensdag 30 januari 2013 @ 13:27
Zoë wat fijn dat de nacht goed ging *O*

PE, wat balen. Sterkte :*

Sam dat is zeker lastig en moeilijk. Sterkte ook :*

ClubSoda, gefeliciteerd met je zoon.

RA, dat klinkt zo herkenbaar. De mijne wordt ook vaak wakker zodra je haar weglegt. En dan pakken we haar weer en proberen het later nogmaals. Nu slaapt ze. En ik ga ook even bijtanken.
Cocotrimoniumwoensdag 30 januari 2013 @ 13:50
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 10:48 schreef Sam1993 het volgende:

[..]

minimaal 2 weken maar het orginele progamma bevat 3 maanden. We hebben afgesproken dat we dat niet gaan doen omdat ik dat zelf niet trek maar ik gok toch wel op zo'n 3 a 4 weken dat zou nu nog 2,5 tot 3,5 week zijn. Best lang als je elkaar iedere dag bijna de hele dag ziet. Het loopt hier dat is het belangrijkste maar ik merk dat mijn rug het er erg zwaar mee heeft. Veel pijn weer enzo..
Ik kan me goed voorstellen dat dat zwaar is hoor! Maar wel erg verstandig dat hij (jullie) die beslissing genomen heeft :Y Heb je wel iets van hulp van familie/vrienden?
kleinzusjewoensdag 30 januari 2013 @ 14:45
Wat mij hiep en helpt, is haar in een luchtig dekentje inwikkelen. Op mn schoot voeden en daarna wegleggen. Het verschil tussen op mij liggen en haar bed wordt dan kleiner. Werkt hier goed. Behalve vannacht :+

Zoe: Hier helpt babymassage ook heel goed. ^O^
kleinzusjewoensdag 30 januari 2013 @ 14:46
Oment en RA: Succes met de lieve kleine inimini ukkies *; *; *;
PureEvilwoensdag 30 januari 2013 @ 14:52
quote:
1s.gif Op woensdag 30 januari 2013 08:45 schreef Zoë23 het volgende:

[..]

-O- klinkt echt niet goed.
Heb je nog adviezen van de arts gekregen? Wanneer je weer moet bellen bijv?
Beterschap
Ze hebben verder niks gezegd....Als het echt te gek wordt dan bel ik gewoon weer 112...
Heb ook geen medicijnen...
Moet alleen rustig aan doen (kan ook niet anders helaas...)
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 10:46 schreef Cocotrimonium het volgende:
PE, het kan ook 'gewoon' door stress komen he? Hoop dat je je beter voelt :*
ja dat zei de arts in het ZH ook al. Die wou dat ik een gesprek aanging met een psycholoog van het zh....Euhm...NEE dus. 'Ja want je hebt toch 3 kinderen, en dat geeft toch stress....' blablabla

Ja DUH tuurlijk heb je stress als je kinderen hebt, lijkt me logisch. Daarom hoef ik toch niet naar een psycholoog :( Mafketel }:|

Pff, sorry, klaagpost :@ Eigenlijk hoort dat ook helemaal niet thuis hier in het babytopic :@

Oh, nou lijkt het net alsof ik het 'boos' bedoel tegen jou coco, maar dat is natuurlijk niet zo he! ;)

En tnx iedereen voor de sterkte/beterschap wensen, lief O+ ^O^
Fee-nixwoensdag 30 januari 2013 @ 15:38
PE sterkte! Wat een narigheid allemaal. Ik hoop dat je je snel beter voelt.

Sam ik heb geloof ik even gemist waar je vriend dan is. Toch sterkte, aangezien het klinkt alsof je dat nodig hebt!

Verder een knuf voor alle moeders met kindjes die niet goed willen slapen.

Hier zit S vandaag niet zo lekker in z'n vel. Snotjeverkouden. Heb m maar even een extra tukje laten doen. Nu is ie gelukkig lekker aan t spelen.
Cocotrimoniumwoensdag 30 januari 2013 @ 15:55
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 14:52 schreef PureEvil het volgende:
ja dat zei de arts in het ZH ook al. Die wou dat ik een gesprek aanging met een psycholoog van het zh....Euhm...NEE dus. 'Ja want je hebt toch 3 kinderen, en dat geeft toch stress....' blablabla

Ja DUH tuurlijk heb je stress als je kinderen hebt, lijkt me logisch. Daarom hoef ik toch niet naar een psycholoog :( Mafketel }:|

Pff, sorry, klaagpost :@ Eigenlijk hoort dat ook helemaal niet thuis hier in het babytopic :@

Oh, nou lijkt het net alsof ik het 'boos' bedoel tegen jou coco, maar dat is natuurlijk niet zo he! ;)
Oh nee, ik vatte het niet op alsof je boos was tegen mij hoor :D

Ik dacht zelf aan stress omdat ik me goed kan voorstellen dat het best 'zwaar' kan zijn met drie kinderen. En wat ik me meen te herinneren (zo goed lees ik niet altijd bij), is de mini'ste mini best veel wakker 's nachts. Toch? En dan slaap je dus ook nog niet eens goed. Dus dat maakt het nog lastiger.

Waarom je dan meteen een psycholoog zou moeten praten... Kan me heel goed voorstellen dat je nogal pissig werd door zijn voorstel. Wil daarbij wel opmerken dat psychologen er niet alleen voor 'gekken' of 'mensen-met-wie-iets-mis-is' zijn. Goede vriendin van mij met ''gewoon" veel stress, heeft een tijdje met een zgn. lifecoach gepraat, en voor haar hielp dat goed :Y

Voor mij persoonlijk zou het overigens ook niks zijn, dus kan me goed voorstellen dat je het idee niks vindt. Alleen zit er meteen zo'n etiket op het-praten-met-een-psycholoog, en dat is eigenlijk niet meer van deze tijd, zeg maar.

Anyhoo, ik hoop in ieder geval dat je je snel weer helemaal lekker voelt :)
Oognipwoensdag 30 januari 2013 @ 17:10
PE, terecht dat je boos wordt als je naar een psycholoog wordt doorverwezen hoor. Psychologen zijn alleen voor echt hele gekke mensen.

[ Bericht 1% gewijzigd door Oognip op 30-01-2013 17:25:15 ]
Sonnetje85woensdag 30 januari 2013 @ 17:25
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 17:10 schreef Oognip het volgende:
PE, terecht dat je boos wordt als je naar een psycholoog wordt doorverwezen hoor. Psychologen zijn alleen voor echt hele gekke mensen.
Ja precies.
En t kan nooit fijn zijn om met een onafhankelijke partij te praten
PureEvilwoensdag 30 januari 2013 @ 17:39
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 17:10 schreef Oognip het volgende:
PE, terecht dat je boos wordt als je naar een psycholoog wordt doorverwezen hoor. Psychologen zijn alleen voor echt hele gekke mensen.
Heb ik niet gezegd of wel? IK vind het voor mijzelf niet nodig. Heb nergens last van....(dingen die ik zou 'moeten' bespreken bedoel ik)
Rixtjewoensdag 30 januari 2013 @ 17:46
Dus jullie willen zeggen dat ik gek ben :o
Mangostinewoensdag 30 januari 2013 @ 17:46
Nou ja, als een arts suggereert dat je vanwege je gezinssamenstelling een psycholoog zou moeten bezoeken, omdat het zo stressvol is, dan vind ik dat toch wel onder de gordel.

Hetzelfde als dat je grondig uit je slof schiet, omdat je oprecht boos bent, en dat de ander vraagt of je soms last hebt van je hormonen.

Ik kan me heel goed voorstellen dat je eerst fysieke oorzaken uitgesloten wil hebben voordat je serieus aan stressgerelateerde klachten gaat denken. Zeker als je doorgaans al streng bent voor jezelf.

De ellende is alleen dat als je je max hebt bereikt maar daar zelf niet aan kunt of wil toegeven, je lichaam zelf op de rem gaat staan.

Hoe dan ook beterschap PE!
Rixtjewoensdag 30 januari 2013 @ 17:47
Ik vond het toen ook grote onzin hoor en hoe kwamen ze er bij maar wat ben ik blij dat ik uiteindelijk gegaan ben heb er enorm veel rust voor terug gekregen ;)
Mangostinewoensdag 30 januari 2013 @ 17:49
En hoe leg ik mijn baby uit dat ie niet HOEFT om te rollen als ie op zijn buik ligt? Nou slaapt ie dus niet meer op zijn buik. -O-
Estryswoensdag 30 januari 2013 @ 17:59
O mensen, krijg een spuuglelijk pakje opgestuurd van een familielid. Moeten we er nog ruim twee euro strafport voor betalen ook :D Ik weet het het is het gebaar wat telt maar hoe knullig om er 1 postzegel op te doen.

Morgen eerste keer cb. Ben benieuwd of ze goed groeit :)

[ Bericht 20% gewijzigd door Estrys op 30-01-2013 18:09:16 ]
rebel-angelwoensdag 30 januari 2013 @ 18:41
quote:
1s.gif Op woensdag 30 januari 2013 17:59 schreef Estrys het volgende:
O mensen, krijg een spuuglelijk pakje opgestuurd van een familielid. Moeten we er nog ruim twee euro strafport voor betalen ook :D Ik weet het het is het gebaar wat telt maar hoe knullig om er 1 postzegel op te doen.

Morgen eerste keer cb. Ben benieuwd of ze goed groeit :)
doe is een foto O-)

en hier morgen ook 1e keer cb
Twinkle20woensdag 30 januari 2013 @ 19:01
O ik ook van de week Estrys. Echt spuuglelijk .. krijgt D nooit van mij aan :+
Oognipwoensdag 30 januari 2013 @ 19:08
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 17:46 schreef Rixtje het volgende:
Dus jullie willen zeggen dat ik gek ben :o
Even voor de duidelijkheid, was een grapje natuurlijk ;) :*
becky27woensdag 30 januari 2013 @ 19:10
Even een korte update van Isabel. Na zes weken alleen maar huilen zijn we uiteindelijk bij de huilpoli van ons ziekenhuis terecht gekomen.
Ik kwam alleen voor een controle van haar heupen maar ze huilde echt keihard. En ik huilde ook toen ze vroeg hoe het ging.
Nu dus andere medicijnen voor de reflux, afspraak bij de kinderpsycholoog en we worden in de gaten gehouden. Mocht er geen verbetering optreden dan wordt ze opgenomen.
We zijn maandag ook bij een osteopaat geweest. Die gaf aan dat ze heel erg veel spanning in haar lijfje heeft. Over anderhalve week weer daar naar toe.
Tis ff ego maar zit naast Noortje die in bad zit.
Troetawoensdag 30 januari 2013 @ 19:12
Kyara krijg je helemaal geen kraamzorg? Mijn schoonzusje kreeg na haar keizersnede van een tweeling thuis gewoon 3 uur hulp per dag en toen de tweeling thuiskwam nog eens 2 dagen.
Ik was verbaasd, want had dat nog nooit gehoord, maar de kraam zei dat dat heel normaal was.
Misschien de moeite waard om uit te zoeken?

Oh becky...niet leuk!
Kwistedwoensdag 30 januari 2013 @ 19:21
Gisteren F.leur naar bed gebracht zonder speen, heeft prima geslapen! Wel n voeding om 3u, maar daarna doorgeslapen tot 7u en uitgeslapen tot 8.30u. Maar niet allemal dat gekloot snachts dat ze haar fiep kwijt is! En inslapen gaat prima zonder speen, ik gaf hem gewoon uit gewoonte!

Vanavond niet in bad gedaan. Maar ingesmeerd met bodylotion. Verder t ritueel vrijwel hetzelfde gehouden. Ze lag net nog wat te kreunen voor ze in slaap viel, waar ze normaal meteen knockout is. Maar t duurde nog geen 5min.

Ik ben dus een blije mama!

Sorry voor de egopost voor de 2e keer, ik kom niet bijgelezen.. Maar bedankt allemaal voor de reacties!
Kwistedwoensdag 30 januari 2013 @ 19:27
Ohh becky, wat erg. Wel fijn dat je hulp krijgt. Hopelijk kunnen ze de oorzaak vinden. Arme isabel!
Ticootjewoensdag 30 januari 2013 @ 19:29
Heftig becky. Maar het klopt niet, zoveel huilen. Ik hoop echt dat er een oorzaak wordt gevonden.
Estryswoensdag 30 januari 2013 @ 19:35
Becky, wat fijn dat ze je heel serieus nemen en hopelijk snel een oplossing voor haar en jullie. :*
Phaidrawoensdag 30 januari 2013 @ 19:41
Becky, fijn dat je nu gehoord wordt. Ik hoop dat er een oplossing komt :*

Kwisted ^O^

PE, beterschap!
Estryswoensdag 30 januari 2013 @ 19:49
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 19:01 schreef Twinkle20 het volgende:
O ik ook van de week Estrys. Echt spuuglelijk .. krijgt D nooit van mij aan :+
ik wil niemand voor het hoofd stoten want er zijn vast mensen die het heel mooi vinden :@
Het is overigens maatje 68, als ik even een inschatting maak dan denk ik dat ze het in mei wel aan kan :+ lekker warm, dat wel.

SPOILER
full.jpg
Sam1993woensdag 30 januari 2013 @ 19:50
Ik vind het niet heel erg lelijk maar zou het zelf niet kopen. En dat legginkje hoort dat erbij? dan zou ik zowiezo al hebben gekozen voor een effen kleur en geen streepjes. Maar idd sonde van de 2 euro portokosten :p
becky27woensdag 30 januari 2013 @ 19:52
Oh ik vind het nog wel meevallen hoor.
Estryswoensdag 30 januari 2013 @ 19:52
Nou lijk ik wel heel ondankbaar :@ Ik weet dat smaken verschillen. En ik vind het gebaar echt wel heel lief hoor :Y
Twinkle20woensdag 30 januari 2013 @ 19:55
Becky ik hoop zo dat er voor jullie snek een oorzaak wordt gevonden met een gerichte oplossing. Goed dat je naar de osteopaat bent geweest.. spanning in haar lijfje hmmm. kan hij daarin iets betekenen voor jullie? Had je hrt idee dat je mini erna iets rustiger was of maakte het geen verschil?

Kwisted goed om te horen dat het eigenlijk wel mee viel zo. Nu die nachtvoeding nog een keer en dan ist weer toppie denk ik of niet? Keep up the good work!

Waar D de afgelopen dagen bij haar slaapjes iedere keer na drie kwartier huilend wakker werd.. ging het vandaag weer super goed. Had zodoende ook een fijne gezellige dag met haar met mooie momenten. Heb haar voor het eerst horen schaterlachen.. super grappig.

Merk wel steeds vaker dat ze niet in de kinderwagenbak wil liggen. Ze wil echt lekker om haar heen kunnen kijken. Maar ze is nog te jong om wat meer in de wandelwagen te zitten toch? Nirt een buggy.. maar dat ik de kinderwagenbak eraf klik en het zitgedeelte erop. Die houding is volgens mij nog niet zo goed. voor haar. Maxi Cosi jan ik er ook op klikken maar ben ik geen fan van.. ook vanwege de houding. Kan die bovendien niet afdekken met de regenhoes en dat hebben we wel nodig met dit weer.
Vanaf welke leeftijd gebruik je uberhaupt het zitgedeelte van de kinderwagen?
Tinuvielwoensdag 30 januari 2013 @ 19:57
Zoe, fijn, dat het zo goed gaat.

Becky fijn, dat er wat hulp is en je gehoord wordt. Ook fijn, dat de fysio iets heeft gevonden. Ik hoop het helpt.

PE balen van de controle in het zkh, dat ze niets hebben gevonden.

Twinkle buggyzit kan vanaf ongever 6 maanden dacht ik.

Marjo, sterkte en beterschap voor Faye. Hoop dat het slapen toch weer beter wordt.

Hier echt een baaldag. Mijn baby is onrustig, tanden en weet ik wat nog meer. Ik heb stress en ruzie op werk, ze willen dat ik minder uren werk of hetzelfde aantal maar dan die 4 uur die ik nu thuis doe op kantoor. Tegelijkertijd is de werkdruk heel hoog en wordt ik u al vergeleken met collega, die geen kinderen heeft, officieel 40 uur werkt, inofficieel waarschijnlijk zelfs 50 en ik vrees dat als ik terugga naar 32 uur, de vergelijking in de werkdruk nog erger wordt. En mijn manager en projectmanager hebben allebei geen kinderen en ik vrees, dat ze zich niet helemaal kunnen inleven in mijn werk/ thuisritme. En die stress maakt mij onrustig en mijn baby ook. En kolven speelt daar ook nog bij in, ondanks dat ik al doorwerk tijdens kolven.
Solagratiawoensdag 30 januari 2013 @ 19:57
Nee dat zou ik Viktor niet aantrekken :+
Amy dan weer wel, zo lelijk vind ik hem niet. Ik zag al gewaden voor me met heel veel strikjes, kantjes en roezeltjes :P

Becky, wat heftig, maar wat fijn dat er nu actie ondernomen wordt. Heb je al snel een afspraak bij de kinderpsycholoog?
Ticootjewoensdag 30 januari 2013 @ 19:58
Oh ik vind het een leuk pakje!

En Bram zit al krap in 56. Het lijkt alsof hij 56 overslaat ofzo. Want hij paste wel in 50. Dat is nu echt te klein, maar de meeste 56 die ik heb zit ook al als naveltruitjes. En 62 past gewoon al.
Twinkle20woensdag 30 januari 2013 @ 19:58
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 19:49 schreef Estrys het volgende:

[..]

ik wil niemand voor het hoofd stoten want er zijn vast mensen die het heel mooi vinden :@
Het is overigens maatje 68, als ik even een inschatting maak dan denk ik dat ze het in mei wel aan kan :+ lekker warm, dat wel.

SPOILER
Nee dat snap ik. Het is ook een super lief gebaar van die mensen en ik waardeer het wel dat ze uberhaupt op bezoek komen om D te bewonderen en niet met lege handen aan komen (al had ik dat ook prima gevonden.. eerlijk waar!)
Maar kleertjes vind ik altijd een tricky iets. Zoveel verdchillende smaken.
Solagratiawoensdag 30 januari 2013 @ 19:59
Dat had Viktor ook Tico. Het ene moment zwom hij in maat 56 (ik had een grote baby verwacht dus geen maatjes 50 in huis) en ineens paste hij goed in maatje 62. Alleen broeken zijn nog veel te groot in maat 62.
Ticootjewoensdag 30 januari 2013 @ 20:01
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 19:59 schreef Solagratia het volgende:
Dat had Viktor ook Tico. Het ene moment zwom hij in maat 56 (ik had een grote baby verwacht dus geen maatjes 50 in huis) en ineens paste hij goed in maatje 62. Alleen broeken zijn nog veel te groot in maat 62.
Ik heb 2 van die Hema pakjes, die passen dus gewoon, qua lengte ook dus. Mijn beertje.
Estryswoensdag 30 januari 2013 @ 20:01
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 19:58 schreef Ticootje het volgende:
Oh ik vind het een leuk pakje!

En Bram zit al krap in 56. Het lijkt alsof hij 56 overslaat ofzo. Want hij paste wel in 50. Dat is nu echt te klein, maar de meeste 56 die ik heb zit ook al als naveltruitjes. En 62 past gewoon al.
Hier past maatje 50 nog prima, 56 ook wel met mouwen omslaan en zo. Dus maatje 68 gaat hem deze winter niet worden denk ik.
Maar ik denk dat Bram het nog wel past als het nog winter is. :+ Stuur ff je adres ;)
Ticootjewoensdag 30 januari 2013 @ 20:03
Oh en gehoortest: vandaag kwam de wijkverpleegkundige en we hebben even aangegeven dat het gister allemaal onwijs lomp verliep. J was alleen, eerste kind. Werd erg nors gereageerd. Kind was net uit ziekenhuis. Maar ze ging contact opnemen en de volgende test wordt thuis gedaan.
Twinkle20woensdag 30 januari 2013 @ 20:03
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 19:58 schreef Ticootje het volgende:
Oh ik vind het een leuk pakje!

En Bram zit al krap in 56. Het lijkt alsof hij 56 overslaat ofzo. Want hij paste wel in 50. Dat is nu echt te klein, maar de meeste 56 die ik heb zit ook al als naveltruitjes. En 62 past gewoon al.
Herkenbaar! Had ik met D ook. Jammer wel.. zaten zon lieve schattige poepige spulletjes tussen maja.

Ondertussen krijg ik links en rechts zo onbeschoft veel kleren binnen gegooid van collega/vrienden/familie waar echt wel leuk spul tussen zit. Maar dat eindigt ergens bij 104!!! Wanneer kan dat kind 104 aan joh? Dan gaat ze onderhand naar school denk ik of niet?

Tinu wat baaalen zrg! Een onrustige baby.. op je werk waar de verwachtingen hoog gespannen zijn. Loop jezelf niet voorbij he! Echt lastig als mensen niet een beetje empatisch naar jouw situatie kunnen kijken terwijl jij vast heeel veel voor je wetkgever terug doet ... ik bedoel: kolven en gewoon doorwerken?

Zo.. en nu errst een Bossche bol .. gewoon omdat het kan :+
Ticootjewoensdag 30 januari 2013 @ 20:04
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 20:01 schreef Estrys het volgende:

[..]

Hier past maatje 50 nog prima, 56 ook wel met mouwen omslaan en zo. Dus maatje 68 gaat hem deze winter niet worden denk ik.
Maar ik denk dat Bram het nog wel past als het nog winter is. :+ Stuur ff je adres ;)
Eh... Bram is enorm stoer, hij zou het kunnen hebben. :D
Ticootjewoensdag 30 januari 2013 @ 20:04
104-> rond een jaar of 3/4.
Estryswoensdag 30 januari 2013 @ 20:05
Seb heeft 104.
bitterendwoensdag 30 januari 2013 @ 20:05
Tinu 36 uur werken en 2 kinderen is ook erg veel!zo vervelend dat ze totaal niet mee denken :( wat is de reden dat je niet thuis kan werken??
Troetawoensdag 30 januari 2013 @ 20:08
Hoe is het met jullie solagratia?

Ik vind het ook een leuk pakje hoor! Alleen het seizien is idd erg verkeerd, maar dat vergeten mensen vaak.

Ik hou Nena zo lang mogelijk in de ligbak, ze ligt nog zo lekker, vooral nu met jas en wallaboo en het is lekker warm. Ze slaapt er ook nog vaak in als ik teug kom van de psz.
En je legt ze er zo in, geen gedoe met riempjes en rechtzetten.
Estryswoensdag 30 januari 2013 @ 20:14
Wij moeten met een maand of 3 of 4 zeker over op de zit want dan past ze denk ik niet meer in de bak. Maar dat komt omdat het een Stokke is, die bak is niet zo groot. De zitting kan wel helemaal plat waardoor ze eigenlijk toch ligt, want zelf zitten kan ze dan nog niet natuurlijk.

Vandaag zoiets schattigs. Mijn ouders waren altijd van 'geen foto's in huis'. Kom ik daar, hangt er een enorme lijst met een collage van onze zoon en dochter boven de bank. Zo trots dat ze zijn. O+
Twinkle20woensdag 30 januari 2013 @ 20:16
Had ik het dus goedTico.. kunnen we voorlopig vooruit :+

Hmm .. dan moet D toch nog efkes een paar maanden geduld hebben (wat dat betreft lijkt ze op mama.. die heeft dat ook niet :+).
becky27woensdag 30 januari 2013 @ 20:19
Noortje zit nu in 98/104, al een tijdje vanaf 2.5 jaar.
Isabel is trouwens in zes weken tijd 10 cm gegroeid. Vandaag bij de ka 55 cm. Er is vast ergens iets niet goed gegaan.
Zoë23woensdag 30 januari 2013 @ 20:19
Becky
Hoop dat er een oplossing gevonden wordt! :*

esteys
Vind het pakje wel meevallen, maar smaken verschillen idd haha

Kwisted
Wat goed! Zonder speen

PE
-O- hoop echt dat je je snel beter voelt, is niet niks als ik t zo lees.. Denk goed om jezelf!

Tinu
Jeetje wat pittig, jammer dat ze niet met je meedenken :(
Vind het echt knap, het aantal uren dat je werkt, 2 kids en bv/kolven. Ze moeten respect voor je hebben & begrip. Jammer dat ze zich niet kunnen inleven.

*O*
SPOILER
Gesprek op nieuwe afd ging goed.
Omdat ik 'goed' ben in verslagen/behandelplannen enz ga ik me daar mee bezig houden. De ouderenpsychiatrie is echt interessant en de collega's zijn superaardig en gezellig.
Begin maandag voor 1uurtje en vrijdag weer. En heb iemand gevonden die wil oppassen omdat het gastouder gedoe nog niet geregeld is en mijn moeder op die werktijden toevallig moet werken.
En S heeft heerlijk gespeeld bij mijn ouders O+
becky27woensdag 30 januari 2013 @ 20:20
Twinkle, je kan D ook op haar buik in de bak leggen.
Sam1993woensdag 30 januari 2013 @ 20:20
Twinkle de universele regenkappen van de HEMA kun je met klittenband kleiner maken waardoor hij op de maxi cosi past :) Lisa zat hier met 5 maandjes ongeveer in de buggy want de bak was te krap wel nog n maand of 1.5 alleen op ligstand en namate dat ze zelf aangaf rechtop te willen (zichzelf omhoog proberen te trekken) hebben we hem steeds n beetje rechter gezet :)

Wat ik ooke ens iemand heb zien doen was een kussentje in de wandelwagenbak waar het kindje dan in kon leunen. dus het idee als wanneer je met spugen het matras verhoogd. Zo kon het kleintje toch om zich heen kijken. miss een idee ?
Fee-nixwoensdag 30 januari 2013 @ 20:23
Niet uitgebreid gelezen, maar wat ik zo even vluchtig zag:

Kwisted, wat goed! Ben echt blij voor je!

Becky wat klote... Hoop dat er snel een oplossing komt.

Zoë fijn dat de het gesprek goed ging. En dat S zo lekker gespeeld heeft :).

Dat pakje wat ik voorbij zag komen vond ik wel leuk trouwens :D.
Estryswoensdag 30 januari 2013 @ 20:29
Ja zeg :{ Nou begin ik te denken dat ik gewoon een vreemde smaak heb wb kleding :D

Ik hou geloof ik meer van felle en harde kleuren. Dat staat onze pinda ook het best :P
Maar zoals ik al zei het is wel heel lief, dat mensen die je een keer per jaar ziet iets opsturen.
Zo kreeg ik van een tante een zelfgemaakte mobiel voor in de wieg opgestuurd. Gewoon heel attent dat mensen de moeite voor je nemen. O+
Twinkle20woensdag 30 januari 2013 @ 20:30
Sam wat goed meegedacht van jou! Dat ik daar zelf niet op ben gekomen.. ben niet zo creatief :-p
En dat van. die universele hoes houd ik in mijn achterhoofd.

Zoe wat goed! Vond je het niet enorm spannend om weer aan het werk te gaan? Want dit was de eerste keer toch dat je weer aan de slag ging sinds je verlof?
kleinzusjewoensdag 30 januari 2013 @ 20:30
Becky sterkte ! :*
Rest moet ik nog bijlezen ! Zag alleen een erg "leuk" pakje voorbij komen _O- :N
coviewoensdag 30 januari 2013 @ 20:56
Nou estrys het is ook niet bepaald wat ik uit zou kiezen hoor.. :+
Gelukkig zal het in mei vast niet meer vriezen dus geen schuldgevoel dat je het niet aantrekt :P

Zoe fijn dat alles zo goed ging vandaag!

Tinu echt belachelijk dat het zo niet langer mag. Beetje jammer dat je dan zo je best doet maar dat het niet gewaardeerd wordt.
SupremeEvilwoensdag 30 januari 2013 @ 21:26
Tip van flip: http://www.babypark.nl/is(...)el.html#.UQmAzXy9KSM
Was blij dat ik 'm had vandaag, wolkbreukje!

Enne, lees wel mee, maar t gaat zo snel! En dan vergeet ik weer wie wat zei en wat ik wilde reageren...sowwy

Kom ik ook ff binnenvallen, alles goed hier. Druk. Afgelopen maandag voor t eerst gewerkt, was fijn! Volgende week weer twee a drie dagen! Zit alleen een beetje met of ik genoeg melk ga kolven, die kleine tikt gewoon 2x 180cc weg op t kdv O+ morgen naar 't cb, ben benieuwd of ze nog lekker dr lijntje volgt. Ook starten met bijvoeding binnenkort, de kinderstoel staat al klaar! Zelf dan ook maar netjes aan tafel t avondeten eten ipv op de bank :@ goed voorbeeld geven enzo, haha
PureEvilwoensdag 30 januari 2013 @ 21:32
Ik vind het nog best een leuk pakje hoor...Maar kan natuurlijk goed dat het niet leuk staat bij je baby...Dat had ik met een roze jurkje wat ik heb gekregen...en een grijze die ik zelf had gekocht...was niks :@

Net ff zitten googlen...kan goed zijn dat het door de pil komt dat ik die hartkloppingen heb, lees dat meer mensen er last van hebben...Ik pak m dus mooi niet meer...Heb t net ook gezegd tegen manlief...Dan verzint ie maar wat anders...Of niet natuurlijk :+
Sam1993woensdag 30 januari 2013 @ 21:34
pe,

Misschien een andere pil vragen ? van de yaz had ik de minste last van bijwerkingen :)

nu de implanon en volgens de huisarts is mijn hoofdpijn of daarvan of van de stress. laten we hopen van het laatste duurt al 1.5 week en is amper te doen.. en de pil wil ik echt niet meer ! ik ben niet zon held met dagelijkse pilletjes en mijn anti depressiva iedere dag is al heel veel moeite om daar aan te denken :P
Xantehwoensdag 30 januari 2013 @ 21:47
Condooms hier, ga echt geen hormonenzooi slikken.
Twinkle20woensdag 30 januari 2013 @ 21:50
Se bedankt voor de tip van flip. Wist niet dat die ook voorC verkrijgbaar is.
Sam1993woensdag 30 januari 2013 @ 21:55
die zijn er idd wel maar wij hebben toen die van de hema gehaald omdat deze eigenlijk voor de buggyinzet zijn maar door hem te verkleinen ook te gebruiken zijn op de maxi cosi zo hoefde we niet met verschillende hoezen te zeulen want die van de buggy past ook op onze bak dus op alle drie zo hadden we altijd een passende regenhoes bij haha:P

We hebben 1 keer gehad dat er n hoosbui kwam geen plek om te schuilen lisa lag in de bak en geen regenhoes. zat niks anders op dan beide onze jas uit te doen en die over de bak te hangen. Lisa is kantjeboord droog gebleven maar wij hadden het daarna wel erg koud en we moeten nog 45 minuten bus in bus uit tot we thuis zouden zijn :P
PureEvilwoensdag 30 januari 2013 @ 21:58
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 21:47 schreef Xanteh het volgende:
Condooms hier, ga echt geen hormonenzooi slikken.
Condooms lijkt me ook weer zo'n 'gedoe'... :@

Heb trouwens gelachen daar op die zh kamer...vrouwtje kwam met deze spreuk:
"An der Nase des Mannes erkennt man seinen Johannes"

En nog meer van dat soort ongein :P En maar kletsen dat ze deed :+ Was wel goed voor mn duits trouwens :P Gisteravond was ik nog niet helemaal omgeschakeld naar NL _O-
Sonnetje85woensdag 30 januari 2013 @ 22:02
Ik vind het ook wel een leuk pakje :D zou t zelf niet zo snel kopen, maar als ik t had gekregen had ik t wel aangetrokken.

Ik ben verliefd op mijn baby O+ ze is zo leuk. Ik weet niet wat ze heeft, maar ze is opeens nog gezelliger dan normaal :D
Ze is gek op dr eten wat ze nu legaal mag :P ze is druk aan t bewegen, lachen, kletsen, lekker slapen.
Vandaag zulke leuke filmpjes van dr gemaakt O+
Clubsodawoensdag 30 januari 2013 @ 22:15
Dank voor de felicaties allemaal O+ Wij hadden een fijne dag en M-etje is verwend met mooie cadeaus en gezellig bezoek. Hij vond de slingers prachtig en de taart lekker. Ik kom binnenkort nog wel even waardig afscheid nemen met een fotospam!
Tinuvielwoensdag 30 januari 2013 @ 23:07
quote:
1s.gif Op woensdag 30 januari 2013 20:19 schreef Zoë23 het volgende:
Tinu
Jeetje wat pittig, jammer dat ze niet met je meedenken :(
Vind het echt knap, het aantal uren dat je werkt, 2 kids en bv/kolven. Ze moeten respect voor je hebben & begrip. Jammer dat ze zich niet kunnen
Laatste redmiddel bedacht ik eerder om nog met iemand binnen het bedrijf te spreken, die mijn positie misschien beter begrijpt, zelf moeder is. En ik ga mijn gevoelens naar mijn projectmanager en manager ook uitspreken. Het is alleen echt niet fijn, want ik ben bang dat ze dan contractverlenging as drukmiddel gebruiken. Volgens mij mag een tussentijdse wijziging ook niet zonder wederzijds akkoord. Sorry voor de egopost.
Kersjeswoensdag 30 januari 2013 @ 23:19
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 22:15 schreef Clubsoda het volgende:
Dank voor de felicaties allemaal O+ Wij hadden een fijne dag en M-etje is verwend met mooie cadeaus en gezellig bezoek. Hij vond de slingers prachtig en de taart lekker. Ik kom binnenkort nog wel even waardig afscheid nemen met een fotospam!
Gefeliciteerd!!
Hoe vond hij het kaarsje vanmorgen?

Becky, ik hoop dat er gauw betere tijden aanbreken voor jullie :*
Omentielvodonderdag 31 januari 2013 @ 01:51
Het truitje zou ik aantrekken. Maar niet i.c.m. die legging.

Tinu lastig zeg jouw werksituatie. Niet fijn dat er geen rekening wordt gehouden met je thuissituatie. Sterkte :*

Becky, ik hoop dat ze gauw vinden waar het huilen vandaan komt. Sterkte :*

Tico, die Bram van jou is gewoon een beer. Wat fijn dat ie weer thuis is.
En wat fijn dat de tweede gehoortest ook thuis is. Ik blijf duimen voor jullie. :*

Estrys wat een smeltmomentje O+

SE fijn dat je eerste werkdag beviel. Hoe vond de kleine het KDV?

Clubsoda, veel plezier in het andere topic.

Hier had ik zo'n gezellig momentje met Riley. Ik had haar op mijn bed gelegd en ging naast haar leggen en kusjes geven. Ze vond dat zo geweldig. O+
Estrysdonderdag 31 januari 2013 @ 06:20
Zieke man naar de bank verbannen en zelf drie uurtjes slaap gehad vannacht. Ook mooi.

Ik heb goed geslapen zegt ie. Joh.

[ Bericht 21% gewijzigd door Estrys op 31-01-2013 07:27:00 ]
Zoë23donderdag 31 januari 2013 @ 07:55
PE
Nog een mini zou je wel willen toch? *;

Twinkle
Ja klopt, sinds vorig naar feb zit ik thuis, dus na precies een jaar ga ik weer aan de slag :s)
Ik schrok wel.. Whaa..2x een uur!! Wat veel :') stelt geen drol voor natuurlijk
Ben echt dol op oudere mensen, deze mensen hebben helaas een psychische stoornis als schizofrenie en zijn lichamelijk ook ziek, bijv parkinson, diabetes enz, Die hulp en ondersteuning die ze nodig heb kan ik niet bieden maar vind het wel fijn om te leren wat deze mensen nodig hebben.

Clubsoda
Jaa fotospam *G*

Lekker genieten Sonnetje :s)

Tinu
Kan me voorstellen dat je het even van je af moet schrijven hoor! Heb veel waardering voor hoe je het allemaal doet :Y zouden ze op je werk ook moeten hebben

Omen
O+ lieff

Estrys
-O-

Begin vd avond was S af en toe wakker, werd ingestopt of gevoed
Zo rond 1uur ging het moeizamer, toen kon ze ons niet echt om zich heen hebben ofzo. Toen ik wegging en haar liet was het goed. Later hetzelfde & heeft ze een aantal uur geslapen. Ze mopperde eventjes maar dat was alles.
De reden dat ik eerder op de avond er heen ging was dat ik haar hoorde kokhalzen en vind ik niet zo prettig. Hoofdeinde wat omhoog gedaan en toen was het beter. En voor 23u mag ze drinken wat ze wil bij me ( snachts ook wel als ze dorst heeft natuurlijk, maar zo kan ze clusteren voor de nacht)
Vanmorgen lag ze bij me en heeft ze ons bed onder gespuugd -O-

Ik merk dat als ze zelf in slaap valt ze niet wakker schrikt en rustiger slaapt. Dus dat is wel fijn.
Phaidradonderdag 31 januari 2013 @ 09:09
Tinu, wat een vervelende situatie zo. Volgens mij mag een contractwijziging idd niet zonder akkoord. Sterkte!

Zoë, fijn dat het goed ging op het werk. Het zal wel flink wennen zijn ja, zelfs dat uurtje ;). Wat spuugt S toch steeds... Nog steeds niet lekker of is het iets anders (te veel melk ineens drinken bijvoorbeeld)? Fijn dat ze af en toe zelf in slaap kan vallen. Dat gaat vast elke keer beter :).

Ik durf het bijna niet te zeggen hier, maar wij hebben zo'n goede nacht gehad! Nog gevoed om 23.15 en daarna werd hij pas vlak voor 4 uur weer wakker. Hij was wat aan het pruttelen en kletsen en na 10 min. werd hij weer stil. Ik denk dat hij weer in slaap was, maar na een kwartiertje moest hij ontzettend hoesten en ging hij alsnog huilen. Toen dus wel gevoed en daarna moesten we hem wakker maken om op te staan. Blije mama, maar ik durf nog nergens op te hopen...
Zoë23donderdag 31 januari 2013 @ 09:15
Phaidra
Ja vind het spugen ook lastig, vaak snachts of smorgens. En dan drinkt ze het langst achter elkaar, als ik bijv in slaap val ligt ze bijv een uur aan de borst en dan krijgt ze wel steeds iets binnen. Svonds/ snachts drinkt ze ook met minder uren ertussen en overdag zit er nu wel 4-5u tussen de voedingen.
misschien is dat het 'probleem' wel. Ga proberen haar vandaag en begin vd avond zoveel mogelijk te voorzien van voeding. Misschien dat het dan snachts mee valt.
Dit vind ik wel sneu :(

Wat fijn van de goede nacht! Hopen dat dit doorzet! :s)
freecelldonderdag 31 januari 2013 @ 09:45
bijgelezen, maar nog gevloerd door bo, geheugen van 0.

Leuke legging, truitje matig, niet bij elkaar ;) voordeel: bij een baby staat alles schattig

En ik wilde becky ff een knuffel geven, een baby die zoveel huilt is zo slopend!
Zoë23donderdag 31 januari 2013 @ 09:57
quote:
0s.gif Op donderdag 31 januari 2013 09:45 schreef freecell het volgende:
bijgelezen, maar nog gevloerd door bo, geheugen van 0.

Leuke legging, truitje matig, niet bij elkaar ;) voordeel: bij een baby staat alles schattig

En ik wilde becky ff een knuffel geven, een baby die zoveel huilt is zo slopend!
Sterkte met de bo -O- :(
Estrysdonderdag 31 januari 2013 @ 10:28
Voor de goede nachten *O*
Die komen hier ook wel weer. Dadelijk naar het cb. Erg nieuwsgierig hoe goed ze groeit.

Wij zaten gisteren naar kleine baby's grote zorgen te kijken. Kijk ik naar rechts, zit er eentje naast me met tranen. 'Stomme hormonen' zegt ie :D
Maar gewoon zo blij en gelukkig dat alles goed is gegaan bij ons. En dat we gezond zijn. O+
Cocotrimoniumdonderdag 31 januari 2013 @ 10:42
quote:
1s.gif Op woensdag 30 januari 2013 23:07 schreef Tinuviel het volgende:

[..]

Laatste redmiddel bedacht ik eerder om nog met iemand binnen het bedrijf te spreken, die mijn positie misschien beter begrijpt, zelf moeder is. En ik ga mijn gevoelens naar mijn projectmanager en manager ook uitspreken. Het is alleen echt niet fijn, want ik ben bang dat ze dan contractverlenging as drukmiddel gebruiken. Volgens mij mag een tussentijdse wijziging ook niet zonder wederzijds akkoord. Sorry voor de egopost.
Draai je het aantal uren dat je hoort te draaien? In totaal, bedoel ik. En is jouw werk te doen vanuit thuis? (want als ik het goed begrijp werk je een deel thuis?).

Bedoel, als dat gewoon allemaal in orde is, waarom doen ze dan zo moeilijk? Dat lijkt me een erg onprettige situatie inderdaad!

Qua begrip hebben voor je situatie; persoonlijk denk ik dat je situatie los moet staan van je werk en je uren. Ik snap dat begrip fijn zou zijn, maar als jij je uren gewoon draait en je werk loopt goed, dan doet het er niet toe of je moeder bent van twee kinderen of niet. Wat niet wil zeggen dat ik vind dat een bedrijf niet hoeft mee te denken om een medewerker te ondersteunen. Dat is iets anders. Als er een oplossing (zoals thuiswerken) gevonden kan worden, die voor beide partijen prima werkt, en waardoor jouw functioneren/werk/prestatie niet minder is dan normaal, dan hoort een organisatie daaraan mee te werken imo. Alleen, als jouw persoonlijke situatie ervoor zorgt dat je structureel minder kunt werken/slechtere prestaties levert, dan wordt het een ander verhaal.
Cocotrimoniumdonderdag 31 januari 2013 @ 10:42
quote:
1s.gif Op donderdag 31 januari 2013 10:28 schreef Estrys het volgende:
Wij zaten gisteren naar kleine baby's grote zorgen te kijken. Kijk ik naar rechts, zit er eentje naast me met tranen. 'Stomme hormonen' zegt ie :D
O+ !
Omentielvodonderdag 31 januari 2013 @ 10:45
Ik had vannacht een lange nacht. Van 1-4.30. Viel me zwaar. Gelukkig waren mijn zus en ik om half 10 al naar bed gegaan. En heeft ze van 4.30-7.30 geslapen
Zoë23donderdag 31 januari 2013 @ 11:25
quote:
1s.gif Op donderdag 31 januari 2013 10:28 schreef Estrys het volgende:
Voor de goede nachten *O*
Die komen hier ook wel weer. Dadelijk naar het cb. Erg nieuwsgierig hoe goed ze groeit.

Wij zaten gisteren naar kleine baby's grote zorgen te kijken. Kijk ik naar rechts, zit er eentje naast me met tranen. 'Stomme hormonen' zegt ie :D
Maar gewoon zo blij en gelukkig dat alles goed is gegaan bij ons. En dat we gezond zijn. O+
:D ik had het opgenomen en heb net gekeken.
ook tranen in mijn ogen haha
ik had weeën met 30weken, nu zie ik wat er had kunnen gebeuren zegmaar.. vond ik best pittig.
gelukkig heeft S uiteindelijk gewacht tot 41+3 :+

succs bij het cb!
Estrysdonderdag 31 januari 2013 @ 11:29
3555 gram en 51 cm *O* (vorige week dinsdag was het 3150)

En reflux denkt de arts. En jullie hoeven het advies niet te raden... Ze zag aan mijn gezicht wat ik van het advies vond denk ik. Johannesbroodpitellende. :(
freecelldonderdag 31 januari 2013 @ 11:43
Oew Estrys :X je kunt het proberen, maar als het niet helpt zsm weer terug daarheen! Er zijn gewoon goede medicijnen tegen reflux.
Estrysdonderdag 31 januari 2013 @ 11:52
quote:
0s.gif Op donderdag 31 januari 2013 11:43 schreef freecell het volgende:
Oew Estrys :X je kunt het proberen, maar als het niet helpt zsm weer terug daarheen! Er zijn gewoon goede medicijnen tegen reflux.
Dit was het cb. Als het niet werkt dan moet het via de huisarts. Nou weet je, eerlijk gezegd, het werkt gewoon niet voor mij. Ik trek het niet. Dat rotspul op een lepeltje. Het gaat nu net zo goed, kunnen we weer met een lepeltje behangplak gaan kloten.

De vorige keer is uiteindelijk door al die reflux ellende de borstvoeding misgelopen. En dat zit me weer erg hoog nu merk ik.
mikoxxdonderdag 31 januari 2013 @ 11:53
Estrys, heb je dat ook aangegeven bij het cb toen ze je dat advies gaven?
Estrysdonderdag 31 januari 2013 @ 11:58
quote:
0s.gif Op donderdag 31 januari 2013 11:53 schreef mikoxx het volgende:
Estrys, heb je dat ook aangegeven bij het cb toen ze je dat advies gaven?
Ja ik moest er bijna van huilen daar. Toen merkte ik eigenlijk pas hoe hoog het nog zit.
Maar die cb arts kan geen ander advies geven. Het is dat of het nog even aankijken. Of naar de huisarts. Maar waarschijnlijk moet ik het daarvan eerst met indikken proberen.
Ik ga ook maar eens naar de osteopaat denk ik.
mikoxxdonderdag 31 januari 2013 @ 13:08
quote:
1s.gif Op donderdag 31 januari 2013 11:58 schreef Estrys het volgende:

[..]

Ja ik moest er bijna van huilen daar. Toen merkte ik eigenlijk pas hoe hoog het nog zit.
Maar die cb arts kan geen ander advies geven. Het is dat of het nog even aankijken. Of naar de huisarts. Maar waarschijnlijk moet ik het daarvan eerst met indikken proberen.
Ik ga ook maar eens naar de osteopaat denk ik.
Als je gevoel niet goed is, dan zou ik naar de huisarts gaan. Het is al zo heftig voor jullie nu! Sterkte...!!
kleinzusjedonderdag 31 januari 2013 @ 13:40
Morning ladys !

Omentiel: Pittig meid ! Fijn dat je zus er nog is. Lieve momentjes *;
Tinu: Wat een gedoe zeg...................pffffffffffffffffffffff.............heb niet veel toe te voegen. :*
Zoe: Fijn dat het werken is gelukt. 2 uur is na een jaar heel lang. Kost energie !!!
Estrys: Mooi gegroeid ! Jammer van het spugen. Jij moet dus JPM mengen met BV ?
CS: Fijn dat jullie een leuke dag hebben gehad. Foto spam *O*
Rest: c_/ c_/ c_/ Neem mij niet kwalijk, het is druk hier :*

Heb tegen advies van het CB in mn baby vannacht terug in de wieg gelegd, de wieg naast ons bed gezet en haar in slaap gevoed. :@ Eindelijk weer even lekker geslapen met 2 onderbrekingen. Erg he *O* *O* *O* Nu is ze vast voor dr leven verpest !

En nu is ze haar record aan het verbreken. Al bijna 2 uur in wiegje *;
Ledikantje is nog zo groot :@
Solagratiadonderdag 31 januari 2013 @ 14:28
@ Troeta, hier gaat het goed! Hij groeit goed en drinkt goed. Peuter is dol op hem en heel lief ook. Gaat veel beter dan ik had verwacht. En sinds gister (8 weken oud) lacht hij eindelijk :D Schatje is het :Y

Free, beterschap met je bo!

Estrys, dat spul is inderdaad ellende. Amy spuugde altijd gewoon behangplaksel uit. Kan je niet gelijk naar de ha?

Ow peuter is wakker, tot zo ver Fok! :D Tot zover tijd voor mezelf :+
Estrysdonderdag 31 januari 2013 @ 14:49
Ja ik kan wel meteen naar de HA maar dan lijkt het me verstandig dat mijn man mee gaat. . Grote kans dat de HA gaat adviseren om de voeding in te dikken. Denk niet dat ik er nu tegen opgewassen ben en waarschijnlijk laat ik me dan afschepen met jbp wat ik niet zie zitten.
rebel-angeldonderdag 31 januari 2013 @ 16:15
zooo bij heb cb geweest ze is helemaal goedgekeurd *O*

ze weegt 3750 gram en is ongeveer 54 cm de borstvoeding doet het w/

estrys veel succes
freecelldonderdag 31 januari 2013 @ 16:34
Woppa re! *O*

Estrys, samen gaan lijkt me dan een goed plan!
Omentielvodonderdag 31 januari 2013 @ 16:50
RA, *O*
Zoë23donderdag 31 januari 2013 @ 17:29
Fijn RA! *O*

S doet 'klap eens in je handjes' O+ en ook uit zichzelf als ze een ander muziekje hoort :D
kleinzusjedonderdag 31 januari 2013 @ 17:35
RA *O*
Voor klappen in de handjes *O* :D
Omentielvodonderdag 31 januari 2013 @ 18:49
Zoë wat lief O+
Estrysdonderdag 31 januari 2013 @ 19:00
Klap eens in je handjes *O*

Vooralsnog lieve mensen,mag ik even trots zijn: mijn man is nu precies 12 uur de deur uit. En ik heb ontbeten met kind, twee kinderen en mezelf in kleren gehesen. Kind weggebracht en opgehaald van school,boodschappen gedaan, consultatie bureau geweest, eten gekookt en gegeten, en de baby borstvoeding gegeven. And I survived! En dat op drie uurtjes slaap! *O*
Fee-nixdonderdag 31 januari 2013 @ 19:06
De kleine van RA helemaal goedgekeurd *O*

Estrys, ik hoop dat je niet hoeft te gaan klooien met jbpm... Succes met t vinden van een andere oplossing.

Zoë, wat lief, klap eens in je handjes!

Mijn S klapt ook al een tijdje in z'n handjes. Als hij muziek hoort, gaat hij heen en weer wiegen O+ . En kijk eens wat hij vandaag ineens ging doen :D. Super komisch. (Wel een beetje een crap filmpje, want hij was erg moe en begon meteen na het 'trucje' te jammeren, dus snel de camera uit :P)



[ Bericht 6% gewijzigd door Fee-nix op 31-01-2013 19:23:14 ]
Kwisteddonderdag 31 januari 2013 @ 19:10
Goed bezig Estrys!! En ging t makkelijk?

Wat leuk zoe! Dat poezenshirtje op de foto op fb heeft F ook! Zo leuk.

Sola, leuk he dat lachen! F schatert nu wel eens, dat is ook tof.

Cs, fotospam!

RA, goedgekeurde mini! Fijn hoor. En nog welkom, is het je eerste kindje eigenlijk?
Soempiedonderdag 31 januari 2013 @ 19:10
Fee O+
coviedonderdag 31 januari 2013 @ 19:33
Super schatting fee :D O+

Hier een beetje 'eenzaam'
M vandaag op tijd naar het kdv gebracht, eind vd dag een vergadering die uitliep dus pas 17.45 weer opgehaald. Bleek dat ze op het kdv alleen waarvan 13 tot 14 geslapen heeft. :?
Dus ipv warme hap maar een grotere papfles gegeven want ze was te moe om te eten dus ze ligt er al vvanaf half 7 in. ;(

Vind het wel gek dat ze haar niet nog opnieuw naar bed hebben gedaan...
Ticootjedonderdag 31 januari 2013 @ 19:36
Vandaag nieuw pak voor naar buiten gekocht... Gewoon maat 62 dus. Morgen even langs m'n mama, die had kleertjes maat 62 gekocht. Ik heb veel noppies spul, en dat valt al kleiner... De meeste dingen heeft hij niet eens 1x aangehad.
Troetadonderdag 31 januari 2013 @ 20:07
Leuk klap eens in je handjes!!!

Klinkt fijn bij jullie sola! Leuk dat amy hrt zo gezellig vind!

Wat vreemd covie, heb je het niet gevraagd waarom ze dat niet gedaan hebben? Lijkt me ook niet zo leuk dat je je kindje amper ziet op een dag.
Zoë23donderdag 31 januari 2013 @ 20:19
Fee :D wat een schatje! En wat klink jij lief *;

Toevallig kwisted :D

Idd raar Covie -O-
kleinzusjedonderdag 31 januari 2013 @ 20:37
Fee, wat knap en leuk ! Jij klinkt echt super lief ! O+
coviedonderdag 31 januari 2013 @ 21:01
Nee ik las het pas thuis in het mapje, en ze had ook nog haar hele billen rood.
Leidsters laatste dag op het kdv en ze was de hele dag alleen op de groep, dus ga er maar vanuit dat het een eenmalig ding is. Ben normaal echt super tevreden!
Xantehdonderdag 31 januari 2013 @ 21:14
Wat een lief filmpje Fee! :)

Zoë O+ C doet het alleen als ik 'klap is in je handjes' zing, dan wordt ze wild en gaat giebelen haha.

RA *O* je bv rockt ^O^

Ben vandaag 4 uurtjes weggeweest terwijl mijn stiefvader op C paste. Toen ik weer thuis kwam zei hij dat ze lief was geweest maar het laatste half uur had gehuild en steeds mama had gezegd ( O+ O+ )
Ze weigerde trouwens wel de fles, sloeg hem steeds weg -O-
Twinkle20donderdag 31 januari 2013 @ 21:27
Jeetje Tico Bram gaathard!

Fee lief filmpje.

Estrys dat was een hele happening. Heb soms al moeite om dat voor elkaar te krijgen met 1 kind. Maar we worden er steeds handiger in :)

Zoe gaaf! Ik zing dat liedje vaak voor D en dan doe ik dat bij haar. Gaat ze altijd lachen :)

Sam bedankt voor je super tip.. vandaag uitgevoerd en mevrouw vond het geweldig dat rond kijken in de wandelwagen. Er is ook zoveel te zien!

En saai alleen in de box is een no go op het moment. Als papa aan het koken is moet ze er gewoon bij zijn. Dus hup.. schommelstoel waar ze eerst een bloedhekel aan had (kreng heeft me129 euries gekost $%¤¡%!!) ... was de oplossing! Kon ze mooi commentaar geven op papa's kookkunsten. Een Gordon Ramsey zal het nooit worden :+

Vaders heeft nog een mooie foto gemaakt maar zit bijna altijd even vlug mobiel.. dus krijg hem nu niet gepost. Maar misschien dat dat morgen lukt als ik achter de gewonepc zit :)

SPOILER
En eindelujk eindelijk eindelijk een punt kunnen zetten achter het arbeidsconflict ... welke is begonnen door mijn zwangerschap. Ja.. anno 2012 gebeurt dat nog steeds, dus ik leef enorm mee met Tinuviel en anderen die onbegrip ondervinden.

Wat een enorme stresszooi is dat al die tijd geweest (liep al vanaf april vorig jaar.. toen ik net 8 weken zwanger was ofzo). Maar kan het nu dus allemaal met een goed gevoel afsluiten en mijn neus weer richten naar een mooie toekomst. Hoop niet dat D daar veel mee geleden heeft.


Sam1993donderdag 31 januari 2013 @ 22:11
Covie wat vervelend dat ze zon rode billetjes had en dat ze niet meer nar bed was gebracht. (hier ook zo iets gehad met het feit dat ze lisa haar poepbilletjes schoonveegde met wc papier... ze was 9 weken had nog nooit sudocreme nodig gehad en toen dus wel 2 dagen lang omdat het helemaal kapot was...)

Twink, De tip van het kussen/verhogen matrasje in de kinderwagenbak? Fijn zeg dat ze het zo interresant vond :) Alleen extra opletten met stoepradnjes etc omdat ze natuurlijk minder ruimte aan de randen heeft zodat ze er dan niet uitdonderd maargoed je zal haar vast in de gaten houden :p

Hier merkte we de eerste periode in de wandelwagenbak wel eens dat ze wat overprikkeld werd van alles wat ze zag dan moesten we haar echt naar een kale hoek draaien in een winkel ofzo of een vest etc over de wagen hangen dat is dan weer fijn van de wandelwagenbak ze raken niet zo snel overprikkeld...

Vandaag naar het uwv voor een wajong uitkering.. helemaal naar heerlen met Lisa en een kruk want kan amper lopen sinds 2 dagen. Kom ik daar aan bleek de afspraak verzet te zijn en er zou een voicemail bericht ingesproken zijn... die had ik om half elf nog afgeluisterd en daar stond alleen een bericht van het AZM op dus was behoorlijk pist off.. Maargoed de meiden liggen nu lekker boven op bed en ik ga zo ook maar eens :) Als het morgen droog blijft hoop k met Amber naar de speeltuin te kunnen. ik miste dr zo erg dat ik haar toch heb laten komen ondanks dat papa er niet is :)
becky27donderdag 31 januari 2013 @ 22:16
Je doet het goed hoor Sam!

Wat gaan de mini's van Tico, Estrys en RA hard. En omentielvo leuk he knuffelen.

Isabel doet het ook wel goed hoor. Van 2935 gr en 45 cm zes weken terug naar 4125 gram en 55 cm gisteren.
becky27donderdag 31 januari 2013 @ 22:18
Ze gaat niet heel hard qua gewicht maar wel in lengte. En energie moet ergens heen he. Ze zit ineens ook goed in 56.
Sam1993donderdag 31 januari 2013 @ 22:27
vind et een mooi gewicht voor bij haar lengte hoor becky ! Lisa woog ook zoiets toen ze 55 cm was k d8 4320 ofzo. en zeker als ze zo klein was vind ik dat echt een mooit gewicht hoor :) Lisaq werd namelijkgeboren met 51 cm en 3990 gram :P

En dankje :) Ik weet dat ik het goed doe en nu na 1 week begin ik dat ook zeker wel te merken :) En veel mensen steunen me ook al is t op n afstand alleen al horen dat je het kan enzo is al fijn i.p.v schoonmoeders die anders beweren maar zelf dr jong op zn 11e alleen thuisliet voor 6 weke... achjah verschil moet er zijn :P
Ticootjedonderdag 31 januari 2013 @ 22:28
Nu ik Bram heb vind ik al jullie mini's klein en lichtgewicht. :D
Sam1993donderdag 31 januari 2013 @ 22:31
Dat snap ik best tico :P Hoe oud is bram nu ? ik vodn Lisa namelijk al tamelijk zwaar maar die zat pas met 10 weken ofzo in maat 62.. (ook al was dat maar voor n week of 2 en zit ze nu in mat 80 ) 86 past hier ook al en soms zit dat zelfs beter. als ik dat vergelijk met Amber op die leeftijd Amber zat toen nog in 68/74 en nu is ze 3 en kan ze al in maat 110/116 :p
Ticootjedonderdag 31 januari 2013 @ 22:31
Bram is 3 weken. :D
Ticootjedonderdag 31 januari 2013 @ 22:32
In tegenstelling hebben leyla die net uit 86 is. :D die is 2,5.
Sam1993donderdag 31 januari 2013 @ 22:33
Die gaat inderdaadheel hard :p die eindigd met zijn 9 maanden ook ergens in maat 86 denk :P of hij stopt straks even met groeien ;) Slaat hij een spurtje over :P ik vind namelijk maat 86 en belachelijk groot :o bedenkend dat als dit niet past ik gewoon al bij kinderkleding moet kijken i.p.v babykleding :P
Ticootjedonderdag 31 januari 2013 @ 22:33
Nog ff en Bram gaat leyla voorbij.
Sam1993donderdag 31 januari 2013 @ 22:35
Nou inderdaad. Maa leyla krijgt ook nog wel een spurt Amber heeft to ze 2 jaar was en n maand of 5 ook in maat 86 gezeten toen ging ze ineens naar 98/104 maatje 92 sloeg ze over en nu is ze 3 en is haar 104 dus te klein en aangezien 110 niet zo heel veel te koop is bij zeeman enzo gooi ik alles in maat 110/116 fftjes in de droger en dat past nu prima :) ze groeien ook veel te snel
kaatjejanniedonderdag 31 januari 2013 @ 22:38
Herkenbaar tico. Luuk heeft nu shirts aan maat 62 die eigenlijk niet meer kunnen. Hij is nu met 2 maand 6500 gram. Sofie was dat toen ze 4 maanden was.
Troetadonderdag 31 januari 2013 @ 22:42
Hoe loop je met een kruk en een kinderwagen? Vroeg ik me af:-) je kan toch op je kiderwagen steunen? Lijkt mij makkelijker dan een kruk erbij.

Vreemd is dat he tico, ik vond 2 jaar terug al die anderen ook zo klein.
Maar Mex heeft wel een jaar lang maat 74 aangekund, eerst vanwege zijn dikte, daarna werd dat minder maar hij bleef die lengte.
Nu zit maat 86 nog steeds het best eigwnlijk, maar in maat 92 zijn leukere kleren, dus draagt ie dat.
Keshetdonderdag 31 januari 2013 @ 22:44
Tico, ik snap je!

Hendrikje is nu 8 weken en weegt ongeveer 5,5kg. De oudste woog 6kg toen ze een jaar was. ;(

En dames, ik lees en leef echt met jullie mee maar ik heb gewoon niks nieuws te melden! Het gaat hier prima. Hij is blij, wij zijn blij. :D
Hendrikje is en blijft gewoon het leukste jongetje ooit. :+

En Becky en Sam, even een dikke :* voor jullie!
Sam1993donderdag 31 januari 2013 @ 22:56
Als ik op mijn kinderwagen moet steunen dan kiept hij om.. Dus de wagen met een hand duwen ) deze is toch makkelijk te besturen :) en dan de kruk ter ondersteuning. Wanneer ik zoveel pijn in mijn rug heb heb ik last van uitval en pijnscheuten in mijn rechterbeen en dan heb ik wel eens een kruk nodig. Helaas.
Mangostinevrijdag 1 februari 2013 @ 04:59
Bah. Ik ben net wakker geschrokken uit een afschuwelijke nachtmerrie waarin mijn baby ineens dood was. :{ :'(
Hij doet het gelukkig nog.
freecellvrijdag 1 februari 2013 @ 05:05
Sam, wat onhandig van die afspraak!

mijn mini is nu precies 9 pond, maat 56 :D en dat bij 3 maanden. En zijn broer van 4,5 is net een maandje in maat 104. Ik maak mini's ;)
draculettetjevrijdag 1 februari 2013 @ 06:01
Keshet fijn bericht joh!

Ik lees ook veel mee maar tis hier een beetje druk...

Sam ik heb getest op welke kinderwagen ik kon leunen zodat ik met 1 kruk kon lopen
Eigenlijk maar 1x gedaan (scoot mobiel was stuk en de hond moest uit)
Verder alles in draagdoek of bondolino

mango das schrikken!
Marjolijntjevrijdag 1 februari 2013 @ 06:41
We hadden vannacht maar 3 voedingen! O+ En een lange ruk van 01:00 tot 05:30 (waarvan ze wel 2 uur tegen me aan geslapen heeft, maar toch!) O+
Ik voel me zowaar een heel klein beetje wakker! *O*
Phaidravrijdag 1 februari 2013 @ 07:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 06:41 schreef Marjolijntje het volgende:
We hadden vannacht maar 3 voedingen! O+ En een lange ruk van 01:00 tot 05:30 (waarvan ze wel 2 uur tegen me aan geslapen heeft, maar toch!) O+
Ik voel me zowaar een heel klein beetje wakker! *O*
wat fijn!! Ze komt er wel O+
Phaidravrijdag 1 februari 2013 @ 07:25
Keshet, zo fijn dat je nu meemaakt hoe het ook kan zijn, maar het lijkt me ook erg confronterend :*.

RA en Becky goede stats! *O*

Fee, wat een schattig filmpje O+. Knap ook van S!

Zoë, leuk dat klappen! I. vindt het liedje geweldig, wordt dan ook superenthousiast. Maar meedoen, dat nog niet.

Mango, brrr wat naar! :*

Mijn uk heeft gewoon 8!! uur achter elkaar geslapen (van 19 tot 3 uur) 2x heb ik hem gehoord, eerste keer twee kreetjes en toen was het stil, tweede keer hoorde ik hem wat brabbelen O+. Zelf weer in slaap gevallen. Na de voeding van 3 uur heeft hij ook weer in zijn eigen bedje geslapen tot ik hem wakker moest maken om 6.30. Ik vind het ongelofelijk, zo opeens. :o

[ Bericht 0% gewijzigd door Phaidra op 01-02-2013 08:53:32 ]
Zoë23vrijdag 1 februari 2013 @ 08:15
Fijn marjolijntje en Phaidra! *O*
Hebben jullie toevallig iets anders gedaan dan anders, of 'gewoon' toeval?

Hier ook een goede nacht :@
Tussen 20 en 7:30 2 voedingen(en dus maar 2x wakker) *O*

Lees later even bij :+
Phaidravrijdag 1 februari 2013 @ 08:52
quote:
1s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 08:15 schreef Zoë23 het volgende:
Fijn marjolijntje en Phaidra! *O*
Hebben jullie toevallig iets anders gedaan dan anders, of 'gewoon' toeval?

Hier ook een goede nacht :@
Tussen 20 en 7:30 2 voedingen(en dus maar 2x wakker) *O*

Lees later even bij :+
In de nacht van dinsdag op woensdag is mijn vriend 's nachts steeds naar hem toegegaan als hij wakker werd (laatste voeding had ik om 23 uur gegeven). Hij is er 4x uitgeweest geloof ik, steeds even kort troosten (aai over z'n hoofd, instoppen en speen geven) en om 5 uur heb ik pas weer gevoed. Mijn vriend wilde het graag proberen of het hielp om hem 's nachts niet zo vaak meer aan te leggen. Ik was het er eigenlijk niet mee eens, het leidde tot een knallende ruzie :@, maar omdat mijn vriend aangaf dat hij het anders niet meer trok, ben ik er uiteindelijk mee akkoord gegaan. De mini heeft die nacht niet echt gehuild, troosten duurde steeds maar 5 min. en dan sliep hij weer. En op wonderbaarlijke wijze slaapt hij sindsdien dus een stuk beter, valt zelf ook weer in slaap (ik wacht nu ook iets langer voor ik naar hem toega, om te kijken of hij echt wakker wordt). Ik zou het eigenlijk gek vinden als 1 nacht al voldoende is om een patroon te doorbreken, maar anders kan ik het niet verklaren :P.
Estrysvrijdag 1 februari 2013 @ 09:05
Yes wakkere Marjolijntje *O*

Hier onrustige avond kwam ook omdat mijn man pas laat thuis was en ik alles alleen moest doen dit keer. Op het moment dat Seb zich klaar moest gaan maken voor bed kwam mijn schoonvader onverwachts langs. Toen werd alles onrustig. Seb wilde niet naar bed want opa was er en Jolie moest eten maar voel me nog wat bezwaard bv te geven waar schoonvader bij zit. onze buren kwamen net nadat schoonvader weg was maar dat was afgesproken. We hadden wel een redelijke nacht van 23 tot 4. Daarna weer erg onrustig.

We hebben besloten om toch even een weekendje te proberen om jbp te geven en als dat niks wordt ga ik maandag met haar naar de huisarts. Waarschijnlijk tegen beter weten in maar dan hebben we het in ieder geval geprobeerd en kan de huisarts ons daar niet mee wegsturen.
Marjolijntjevrijdag 1 februari 2013 @ 09:15
Wij hebben niks anders gedaan dan normaal, maar denk dat Faye nu eindelijk echt aan het opknappen is. We hadden gisteren een hele blije hyper stuiter baby en die hebben we een hele tijd niet gehad (en dat drukke blije is wel echt Faye) dus ik denk dat dat wel helpt hier.
(Of ze is geschrokken van het 'advies' van het CB, dat kan ook :P )
Hun advies was wakker in bed leggen en laten huilen (werkt niet, dan wordt ze echt heel erg boos), vlees geven 's avonds (mag ze van mij pas na een jaar, is nu echt nog niet nodig) of kunstvoeding voor het slapen (maar de vpk snapte wel dat dat voor mij geen optie was)
Xantehvrijdag 1 februari 2013 @ 09:18
Waarom vlees geven?

Hier een gewone nacht van 18.45 tot 22.55 en van 23.25 tot 6.55. Ze is net weer in slaap gevallen.
Estrysvrijdag 1 februari 2013 @ 09:20
Laten huilen, vlees geven of kunstvoeding? Wat is dat voor een CB?
Xantehvrijdag 1 februari 2013 @ 09:23
Lekker groot stuk droge metworst, om zichzelf in slaap te sabbelen :P
Estrysvrijdag 1 februari 2013 @ 09:27
Ik heb al veel adviezen voorbij horen komen maar vlees geven? Voor de proteïne of zo? Lekker biefstukje slaap ik ook altijd beter ;)

Mijn man is ziek thuis *O* ja geen jompel omdat hij ziek is maar nu hoeft Jolie niet met mij mee naar de kapper.
Clubsodavrijdag 1 februari 2013 @ 09:38
Fotospam!

SPOILER
Paar uurtjes oud:

6893773056_8cb77fa356_o_zps464e2d0c.jpg

Twee weken, lekker in bad:

7039886003_bd7458ce75_o_zpsb4816900.jpg

Drie maanden op de verjaardag van zijn overgrootoma:

20120330-IMG_4132_zps4bb4ce2b.jpg

Vijf maanden, in de ergo:

7482023758_0de3beea4d_o_zps84a3937f.jpg

Zes maanden, zomervakantie:

7664538420_683b89894c_o_zpsf4dbcc84.jpg

Negen maanden, kleine flirt :D

IMG-20121118-WA0011_zps38594d76.jpg

Elf maanden:

micah_zps4739d06f.jpg

En op zijn verjaardag:

2013-01-30114823_zpsf5a0fb55.jpg
Phaidravrijdag 1 februari 2013 @ 09:44
Clubsoda O+ O+ O+ O+ Wat is het toch een vrolijk jochie met prachtige blauwe kijkers!

Tot over 4,5 maand :o in het volgende topic! :W
Mineolavrijdag 1 februari 2013 @ 09:46
O+ O+ O+
Wat een lieverd Clubsoda, en wat een ogen! Mooie spam van je kleine grote jongetje. Nog van harte gefeliciteerd!

en wat heb je een mooie camera/lens!
Clubsodavrijdag 1 februari 2013 @ 09:50
Dankjulliewel O+ Mijn stoere kabouter.

Mineola, ik niet, maar zijn papa wel. Die maakt prachtige foto's. De laatste is van mij, met mijn telefoon, dat zie je inderdaad direct :+
PureEvilvrijdag 1 februari 2013 @ 09:50
O+ Wat een leuke fotospam! Mooi ventje O+ :Y
En ik ben jaloers op de 'scherpe' foto's :@

En even een *O* voor de goede slapers vannacht! Ontzettend fijn voor jullie dat het vannacht beter ging ^O^

Cristel heeft een 3e tandje kwam ik dinsdag achter....(en dan zal (8> dat ook niet vertellen he... :') ) En volgens mij komt nr 4 ook (die tand dan he, geen baby :P )

Edit: Net ff filmpje gekeken van Fee-Nix, leuk! O+ En wat is je ventje al groot :o

[ Bericht 10% gewijzigd door PureEvil op 01-02-2013 10:18:28 ]
Fee-nixvrijdag 1 februari 2013 @ 09:56
Jay voor de goede slapers! *O*

Clubsoda, jaaaaa fotospam!! *O* Mooi ventje O+ en mooie foto's! Wat keek hij al wijs met twee weken oud! En die flirt foto is ook heeeel cute. Tot gauw in t dreumestopic!
Mineolavrijdag 1 februari 2013 @ 10:29
PE, ik dacht ook al, wow scherpe foto's! :D Maakt niet uit hoe ik mijn camera (spiegelreflex) instel, niks is opgewassen tegen mijn beweeglijke baby... Stom vind ik dat. (Tips anyone toevallig? Korte sluitertijd geeft vaak te donkere foto's helaas)

En idd hoera voor goede nachten! Zo fijn is dat!
PureEvilvrijdag 1 februari 2013 @ 10:32
Deze foto's zijn gemaakt zonder flits volgens mij, maar dan heb je weer een hoop buitenlicht nodig ( ik wel iig :P) en dan op handmatig foto's maken (M - stand) en veeeeeel oefenen :P
Mijn fotokwaliteiten zijn ook bedroevend ;(
Clubsodavrijdag 1 februari 2013 @ 10:33
Jongens, ik weet echt he-le-maal niets van fotograferen :D Maar ze zijn idd met een spiegelreflex gemaakt, zonder flits.

Fee, wijs kijkt hij daar he? Valt me ook nu pas op, hoe snel hij al 'geland' was.
Marjolijntjevrijdag 1 februari 2013 @ 10:36
Het is een raar cb bij ons ja.. En vlees had ze nodig voor het ijzer, dikke onzin, maargoed. Ik ga er heen voor wegen/meten/prikjes en mijn vragen leg ik ergens anders wel neer.

CS wat een heerlijk ventje! O+
PureEvilvrijdag 1 februari 2013 @ 10:41
Denk dat we morgen maar een nieuw autostoeltje gaan halen, de maxi cosi is gewoon geen doen meer nu (vind t best gevaarlijk) dus denk dat we voor deze gaan

http://www.halfords.nl/shop/auto-accessoires/autostoeltjes/105042

Zou wel goed zijn toch? Ik kan verder ook niet echt goedkopere vinden (en duurder wil ik écht niet) Via ebay durf ik het niet aan om een nieuwe te kopen...weet toch niet wat je krijgt dan ...
Mineolavrijdag 1 februari 2013 @ 11:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 10:32 schreef PureEvil het volgende:
Deze foto's zijn gemaakt zonder flits volgens mij, maar dan heb je weer een hoop buitenlicht nodig ( ik wel iig :P) en dan op handmatig foto's maken (M - stand) en veeeeeel oefenen :P
Mijn fotokwaliteiten zijn ook bedroevend ;(
Doe ik al. Meeste manual en anders automatisch zonder flits. Kan wellicht nog even de andere lens proberen, maar de camera is al een oudje en heeft vrij veel licht nodig. Ach, filmpjes zijn ook leuk en er zit vast ook wel eens een mooie foto tussen!

/offtopic
Mineolavrijdag 1 februari 2013 @ 11:13
Van autostoeltjes heb ik geen verstand maar ik zou daarmee geen risico nemen en zodoende niet via een schimmige website de allergoedkoopste bestellen. Liever wat meer betalen dan maar. Prijs lijkt me op zich prima, misschien nog even op de ANWB site kijken hoe het model uit de test komt?
Phaidravrijdag 1 februari 2013 @ 11:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 10:29 schreef Mineola het volgende:
PE, ik dacht ook al, wow scherpe foto's! :D Maakt niet uit hoe ik mijn camera (spiegelreflex) instel, niks is opgewassen tegen mijn beweeglijke baby... Stom vind ik dat. (Tips anyone toevallig? Korte sluitertijd geeft vaak te donkere foto's helaas)

En idd hoera voor goede nachten! Zo fijn is dat!
ISO-waarde omhoog gooien? Alles handmatig instellen scheelt ook een hoop, ik doe mijn sluitertijd vaak korter dan dat hij automatisch zou doen met nog steeds goed resultaat. Oplichten kan je eventueel nog doen met nabewerking. Ik gebruikte nooit een flitser op mijn DSLR, maar ik ben daar laatst toch eens mee gaan experimenteren. Resultaat was eigenlijk nog best ok! Niet overbelicht ofzo, maar wel in het geheel wat lichter. Werkt wel alleen overdag.

Ik moet wel zeggen dat de foto's van de compactcamera vaak sneller resultaat geven :+. Het aandeel onscherpe foto's op de DSLR is aanmerkelijk groter :').
kleinzusjevrijdag 1 februari 2013 @ 11:16
Clubsoda ! Wat lief !! *; Flirtertje is favo hier :D
Clubsodavrijdag 1 februari 2013 @ 11:17
PE, ze zijn niet allemaal even veilig. Heb je gekeken bij de ANWB en ADAC? Ik heb uiteindelijk een Römer King gekocht, prima middenklasse stoel (je hebt ze nog véél duurder namelijk). Ik ben dus pas geleden met 100 km/h de vangrail ingereden, en de stoel heeft zo goed z'n werk gedaan dat ik nu wel echt overtuigd ben van het belang van een goede stoel. Ik zou er ook niet snel op bezuinigen, ze gaan bovendien behoorlijk lang mee.