SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 3% gewijzigd door chufi op 26-01-2013 13:31:56 ]
Maakt niet uit maar dat iemand anders er een cat in zet is iets andersquote:Op zaterdag 26 januari 2013 01:53 schreef ElizabethR het volgende:
Sorry Choefke, ik zit een horror te kijken op Netflix, en had niet in de gaten dat je een nieuw topic wildeVolgende is voor mij hoor!!
Boeien, halen we er toch gewoon weer uit dan.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 01:58 schreef chufi het volgende:
[..]
Maakt niet uit maar dat iemand anders er een cat in zet is iets anders
gonequote:Op zaterdag 26 januari 2013 02:02 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Boeien, halen we er toch gewoon weer uit dan.
Lekker bezig Chufquote:
Fleedwood Mac met You Can Go Your Own Wayquote:Op zaterdag 26 januari 2013 01:28 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
je spreekt echt in raadsels, vrouwe??
Ik heb nog een hoop zooi op zolder die ik kwijt wilquote:Op zaterdag 26 januari 2013 04:42 schreef Piet_Piraat het volgende:
Je ken gewoon posten wat je kwijt wilt hier.
die snapte ik ook nietquote:Op zaterdag 26 januari 2013 02:39 schreef Bluezz het volgende:
[quote]wat is een cat plaatje
ennuh ER :
Heb je het gezien? Manuela Kemp ging het zingen en nog een zangeres waar ik de naamquote:Fleedwood Mac met You Can Go Your Own Way![]()
Jeugdsentiment, sterk verbonden met mijn stage tijd ergens in de jaren 76 of zo
Nog eentje die een borrel teveel op had?quote:Op zaterdag 26 januari 2013 04:31 schreef EricOscuro het volgende:
Wauw wat een geweldige manier om het topic monddood te maken..Iemand uit te nodigen die verder geen topic kan verzinnen.
Of is dit persoon niet persoonlijk uitgenodigd?
Ellen ten Damme is een lekker wijf.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 12:47 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Manuela Kemp ging het zingen en nog een zangeres waar ik de naam
van ben vergeten, nee toch niet, Ellen ten Damme, Manuela zong wel een beetje schor![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |