quote:Op woensdag 23 januari 2013 16:11 schreef 75020 het volgende:
[..]
Wat ik begrepen heb heeft Bianca het niet meer zo op portretten. Omdat ze er om bekend staat hele goede te maken kreeg ze alleen nog maar portretopdrachten en dat schijnt haar de neus uit te komen.
Dat is wat ik gehoord heb he.....
Ferry van Tattoo Placein Amsterdam heeft bij mij een paar goede gezet en House of Tattoos ook in Amsterdam zit ook een goede
Lol, dat wist ik nietquote:Op woensdag 23 januari 2013 16:11 schreef 75020 het volgende:
[..]
Wat ik begrepen heb heeft Bianca het niet meer zo op portretten. Omdat ze er om bekend staat hele goede te maken kreeg ze alleen nog maar portretopdrachten en dat schijnt haar de neus uit te komen.
Dat is wat ik gehoord heb he.....
Dat is wat ik van verschillenden hoorde he. Het is een gerucht, of het waar is...... Niet dat ik straks bericht krijg van een boze Bianca.quote:
Gerrit van Tattoomania zet ook leuke portretten.quote:Op woensdag 23 januari 2013 12:01 schreef KunsKapare. het volgende:
Kent iemand een goede portretten/realistische tattoo artiest? Liefst omgeving limburg/brabant maar hoeft natuurlijk niet.
Dat ligt eraan welke opleiding je doet, hoeveel uren je stage loopt en waar je stage loopt.quote:Op woensdag 23 januari 2013 20:34 schreef GimmeGore het volgende:
Ik wil weten hoe het zit met stagevergoeding! Dan weet ik hoeveel maanden ik moet sparen. (Misschien maandelijks een sessie, misschien moet ik nog een dik jaar wachten)
Per maand? Grapjas.quote:Op woensdag 23 januari 2013 20:40 schreef artelligence het volgende:
Hbo over het algemeen gem 500 euro
ik kreeg 350 euro per maand voor mijn hbo stage, is volgens mij nog vrij veel.quote:Op woensdag 23 januari 2013 20:34 schreef GimmeGore het volgende:
Ik wil weten hoe het zit met stagevergoeding! Dan weet ik hoeveel maanden ik moet sparen. (Misschien maandelijks een sessie, misschien moet ik nog een dik jaar wachten)
Is weer even geleden, dacht dat het 500 was dat ik kreeg. Maar even opgezocht in de admin, ik kreeg 300 per maandquote:Op woensdag 23 januari 2013 20:53 schreef AlbinoBambi het volgende:
[..]
Dat ligt eraan welke opleiding je doet, hoeveel uren je stage loopt en waar je stage loopt.
Binnen mijn opleiding is het bijvoorbeeld al een uitzondering dat je stagevergoeding krijgt, dus ik ben helemaal gelukkig met mijn 1,75 per uur.
[..]
Per maand? Grapjas.
Ik moet toch ook maar eens serieuze stappen ondernemen om die tattoo te laten zetten...
Heeft ook mijn voorkeur. Punt is alleen dat ik aan krachttraining doe en een discipline heb van lik-mijn-vestje. Ik kan een periode heel fanatiek trainen en dan weer een periode lopen te kloten. M.a.w. omvang triceps en biceps varieren nogal door de tijd heen en ik vroeg me af of dit effect heeft op de vorm van de tattoo.quote:Op donderdag 24 januari 2013 14:59 schreef Chesben het volgende:
Binnenkant bovenarm is mooier naar mijn idee. Maar goed, smaken kunnen verschillen natuurlijk
Da's mijn twijfel dus. Binnenkant bovenarm is mijn favoriete plek. Op mijn rug... dat vind ik al een stuk minder...quote:Op donderdag 24 januari 2013 15:07 schreef Chesben het volgende:
Dat gaat zeker wel effect hebben op hoe je tattoo er uitziet. Wat dat aangaat kun je beter een plekje kiezen dat niet zo aan verandering onderhevig is.
quote:Op donderdag 24 januari 2013 15:38 schreef saaw het volgende:
Het is best nog lastig om zelf een fatsoenlijke foto van je eigen kuit te maken
[ afbeelding ]
hoelang was je sessie?quote:Op donderdag 24 januari 2013 16:44 schreef AppleMartini het volgende:
[..]
Nu terugtreinen, vanavond wel pics
Dat wist ik al jaquote:Op donderdag 24 januari 2013 16:58 schreef dawg het volgende:
[..]
lang genoeg, vond ik destijds tenminste.
ben benieuwd. maar dat wist je al, toch?
Viel mee, ik had langer door kunnen gaanquote:Op donderdag 24 januari 2013 17:13 schreef theKiD het volgende:
[..]
3 uur lang krassen is anders niet al te fijn...
Mooi echt gaaf.. geeft mij weer een ideetje om symboliekjes voor mijn kids te maken.. een winter dochter een lente knul en een herfst meisje.. Eens kijken wat ik daar mee kan.. En dan verwerkt in iets op mijn rugquote:Op donderdag 24 januari 2013 15:38 schreef saaw het volgende:
Het is best nog lastig om zelf een fatsoenlijke foto van je eigen kuit te maken
[ afbeelding ]
Duurde bij mij op mijn kuit ook 3 uur. Dat is inderdaad nog wel overleefbaar.quote:Op donderdag 24 januari 2013 17:44 schreef AppleMartini het volgende:
[..]
Viel mee, ik had langer door kunnen gaan
oeehh.. dat is een goede.- ik heb een lente- en een herfstmeisjequote:Op donderdag 24 januari 2013 19:57 schreef janeway het volgende:
[..]
Mooi echt gaaf.. geeft mij weer een ideetje om symboliekjes voor mijn kids te maken.. een winter dochter een lente knul en een herfst meisje.. Eens kijken wat ik daar mee kan.. En dan verwerkt in iets op mijn rug
Heb je daar misschien voorbeelden vnquote:Op donderdag 24 januari 2013 15:07 schreef Chesben het volgende:
Dat gaat zeker wel effect hebben op hoe je tattoo er uitziet. Wat dat aangaat kun je beter een plekje kiezen dat niet zo aan verandering onderhevig is.
Ondanks de wazige foto vind ik 'm tof maar wat is het,?quote:
Is nog niet af, het is de achtergrond wat je nu zietquote:Op donderdag 24 januari 2013 21:40 schreef LostFormat het volgende:
[..]
Ondanks de wazige foto vind ik 'm tof maar wat is het,?Gewoon een abstract ding of is het nog niet af?
tof wel, maar ook erg tijdgevoelig en verouderingsgevoelig lijkt me.quote:Op donderdag 24 januari 2013 22:35 schreef AntiChrist het volgende:
[ afbeelding ] zoiets vind ik toch wel heel erg tof zeg
ja zou het zelf ook niet zo snel doen maar vind het wel mooi om te zien, je ziet het wel vrij veel op het moment dat watercolor gebeuren.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 07:46 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
tof wel, maar ook erg tijdgevoelig en verouderingsgevoelig lijkt me.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |