Welke firmware gebruik je nu? Met die van de 31ste heb ik het gevoel dat de wifi beter is.quote:Op zaterdag 2 februari 2013 17:38 schreef Skiet het volgende:
Het enige wat ik jammer vind aan de Hero ii is dat het bereik van de WIFI matig is. Waar ik met de iPad wel prima bereik heb zie ik met de Hero het netwerk niet meer.
Verder afgelopen week op vakantie heel veel gebruikt. Vandaag van toch wel vanaf zes uur in de ochtend tot vijf uur in de middag een stuk of 5 afleveringen soprano's, 2 afleveringen Hawaii 5-0, wat tijdschriften gelezen, potje FIFA en wat andere spelletjes gespeeld in de auto en hij is nog op een goede 15% vol en ging weg op 88% vanmorgen.
Die van de 13e geloof ik, heb je een linkje? Dan gooi ik hem er morgen ff op als ik nog weet hoe het moet haha.quote:Op zaterdag 2 februari 2013 18:30 schreef Elysee het volgende:
[..]
Welke firmware gebruik je nu? Met die van de 31ste heb ik het gevoel dat de wifi beter is.
Gewoon even het topic doorlezen, dan zie je welke tablets aanbevolen worden. Ik zou zelf echt nooit kiezen voor een tablet van de Kruidvat of Trekpleister omdat je veel minder krijgt voor je euro's. Ik heb zelf de Hero ii uit China en die bevalt mij heel goed.quote:Op zondag 3 februari 2013 13:22 schreef Poesopstokje het volgende:
Ik ben een gigantische leek wat betreft tablets, pc's en laptops, dus hopelijk kunnen jullie mij uit de brand helpen
Mijn HP laptop is op sterven na dood, en ik wou nu graag een tablet kopen. Ik kwam deze -> http://www.trekpleisteron(...)prolinetabletpc.html tegen bij de Trekpleister. Is dit een goede vervanging?
Ik heb hem alleen nodig voor het dagelijkse internetten, ik download of game voor de rest niet. Wel moet ik er foto's op kunnen zetten, met een usbkabel.
Edit; Kruidvat heeft hem ook, ook de grotere versie: http://online.kruidvat.nl/product/69544/Proline97inchzwart.html
Zit daar nog veel verschil in?
Olaquote:Op zondag 3 februari 2013 13:22 schreef Poesopstokje het volgende:
Ik ben een gigantische leek wat betreft tablets, pc's en laptops, dus hopelijk kunnen jullie mij uit de brand helpen
Mijn HP laptop is op sterven na dood, en ik wou nu graag een tablet kopen. Ik kwam deze -> http://www.trekpleisteron(...)prolinetabletpc.html tegen bij de Trekpleister. Is dit een goede vervanging?
Ik heb hem alleen nodig voor het dagelijkse internetten, ik download of game voor de rest niet. Wel moet ik er foto's op kunnen zetten, met een usbkabel.
Edit; Kruidvat heeft hem ook, ook de grotere versie: http://online.kruidvat.nl/product/69544/Proline97inchzwart.html
Zit daar nog veel verschil in?
Je loopt achterquote:Op zondag 3 februari 2013 15:19 schreef Skiet het volgende:
[..]
Gewoon even het topic doorlezen, dan zie je welke tablets aanbevolen worden. Ik zou zelf echt nooit kiezen voor een tablet van de Kruidvat of Trekpleister omdat je veel minder krijgt voor je euro's. Ik heb zelf de Hero ii uit China en die bevalt mij heel goed.
die tablet s is wel vrij oud, zou ik niet nemen.quote:Op zondag 3 februari 2013 12:19 schreef Apotheose het volgende:
iemand ervaring met de sony tablet s? Inderdaad, zonder xperiaLijkt mij wel een leuk en niet al te duur (330 las ik bij MyCom en dan heb je 32gb). Hoef niet perse het allernieuwste van het allernieuwste, maar moet wel redelijk snel zijn en blijven. En sony heeft altijd wel mijn voorkeur gehad. De xperia tablet is 400 euro en 'maar' 16 gb...
Wat is dat?quote:Op zondag 3 februari 2013 18:03 schreef Klonk het volgende:
Nope,resistief beeldscherm ga je spijt van krijgen.
is ie dan niet snel meer enzo? Het gaat ook niet om gamen... Wel om wat leuk te internetten en hier en daar youtube oid. Mooiste zou zijn als de xperia s in prijs zou zakken omdat er een xperia z tablet is... maar ja...quote:Op zondag 3 februari 2013 17:52 schreef Catch22- het volgende:
[..]
die tablet s is wel vrij oud, zou ik niet nemen.
ok... thxquote:Op zondag 3 februari 2013 17:56 schreef Klonk het volgende:
Tablet s ligt hier op mijn schoot, valt nog mee te werken maar er zijn veel en veel betere tablets te krijgen. Tablet s is ondertussen al meer dan een jaar oud.
Ik zou voor dat bedrag eerder naar bijvoorbeeld een Samsung tablet kijken met wat betere specs.
een rottig beeldscherm, niet wat je gewoon bent met bijvoorbeeld een smartphone. Dat soort beeldschermen missen de gevoeligheid qua aanraken waardoor je al snel de neiging hebt om een hamer te pakken, eerst om de tablet mee te bedienen daarna om de tablet aan gort te slaanquote:
Okéquote:Op zondag 3 februari 2013 18:16 schreef Klonk het volgende:
[..]
een rottig beeldscherm, niet wat je gewoon bent met bijvoorbeeld een smartphone. Dat soort beeldschermen missen de gevoeligheid qua aanraken waardoor je al snel de neiging hebt om een hamer te pakken, eerst om de tablet mee te bedienen daarna om de tablet aan gort te slaan
Kijk anders is naar de ramos w42 of de pipo m8 die hebben ongeveer dezelfde specs en nog belangrijker hetzelfde 9.4 inch scherm als de sonyquote:Op zondag 3 februari 2013 12:19 schreef Apotheose het volgende:
iemand ervaring met de sony tablet s? Inderdaad, zonder xperiaLijkt mij wel een leuk en niet al te duur (330 las ik bij MyCom en dan heb je 32gb). Hoef niet perse het allernieuwste van het allernieuwste, maar moet wel redelijk snel zijn en blijven. En sony heeft altijd wel mijn voorkeur gehad. De xperia tablet is 400 euro en 'maar' 16 gb...
Ik zou zelf voor een tablet gaan met een rockchip processor.quote:Op zondag 3 februari 2013 17:46 schreef Poesopstokje het volgende:
Bedankt voor de reacties
Zoals ik al zei, ik heb er écht geen verstand van. Ik zoek gewoon een simpel ding om mee te internetten. Het moet een beetje vergelijkbaar zijn met mijn laptop, dus redelijk snel pagina's laden etc.
Budget is niet erg hoog, max 200,-. En dan graag incl keyboardhoes.
Importeren enzo doe ik niet aan, mij te ingewikkeld![]()
Maar die tweede die ik liet zien, die van het Kruidvat. Is dat nou een beetje een leuke tablet of niet? Kan ik er mee doen wat ik wil?
De tablet die ik hier boven heb genoemd is het extra bedrag makkelijk waard, veel sneller, krijgt waarschijnlijk nog vaker updates en internetten is veel sneller.quote:Op zondag 3 februari 2013 18:24 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Oké![]()
Wat vind je hier dan van? http://online.kruidvat.nl/product/69544/Proline97inchzwart.html
De kruidvat 10 inch dualcore die nu is is uitverkocht of een Momo 12 uit China importeren. Denk dat je met een momo12 voor 170 euro wel klaar kan zijn (incl douane).quote:Op zondag 3 februari 2013 18:10 schreef Thomas_nl het volgende:
Ik ben op zoek naar een quad core tablet met een scherm van minimaal 9 en maximaal 10.1 inch.
Ik heb al een beetje rond zitten kijken maar weet niet precies welke ik nou moet nemen.
Iemand ervaringen met een bepaalde tablet?
3G is niet belangrijk voor mij.
het liefst voor een bedrag rond de 150 euro.
Hoe is de batterij van de W42, van de andere modellen uit de range (w30hd, w30) is dat niet al te best helaas.quote:Op zondag 3 februari 2013 20:51 schreef SuperChips het volgende:
[..]
Kijk anders is naar de ramos w42 of de pipo m8 die hebben ongeveer dezelfde specs en nog belangrijker hetzelfde 9.4 inch scherm als de sony
Haha, ik moest 29,62 bijbetalen, jij ook? Als je een beetje handig bent kun je er firmware van TNT opzetten, dan zijn die toetsgeluiden ook verwijderd. www.topnotchtablets.comquote:Op vrijdag 1 februari 2013 00:03 schreef Bonald het volgende:
[..]
Ja hoor, ze stonden vanmiddag voor de deurHeb wel 29 euro moeten betalen helaas..
Nu heb ik nog wel een vraag, het toetsgeluid van de Momo12, kan dat uitgezet worden op 1 of andere manier? Ik heb het bij "geluiden" wel uitgezet, maar het blijft bestaan. Is overigens alleen zo bij tekst invoeren.
Dat van die batterij klopt inderdaad die is maar 5400 mah. De PiPo heeft echter een 6500 Mah batterij. Ik vind het design van die 2 gewoon zo mooiquote:Op zondag 3 februari 2013 22:53 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Ik zou zelf voor een tablet gaan met een rockchip processor.
Deze voldoet aan je eisen en valt binnen budget.
http://online.kruidvat.nl(...)ionid=13980000000683
[..]
De tablet die ik hier boven heb genoemd is het extra bedrag makkelijk waard, veel sneller, krijgt waarschijnlijk nog vaker updates en internetten is veel sneller.
Mocht je meer informatie hebben dan kan je ook altijd Dm'en.
(Voor iedereen natuurlijk. Als je achteraf even laat weten wat je hebt gekocht en wat je er van vindt ben ik tevreden
)
[..]
De kruidvat 10 inch dualcore die nu is is uitverkocht of een Momo 12 uit China importeren. Denk dat je met een momo12 voor 170 euro wel klaar kan zijn (incl douane).
[..]
Hoe is de batterij van de W42, van de andere modellen uit de range (w30hd, w30) is dat niet al te best helaas.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Say whaaaat?
Jep, precies hetzelfde haha! Ach, uiteindelijk was ik totaal 184 kwijt, valt dus nog mee.. Die TNT firmware heb ik er op gezet, maar heb nog steeds last van die geluidenquote:Op maandag 4 februari 2013 00:20 schreef dennisdebengel71 het volgende:
[..]
Haha, ik moest 29,62 bijbetalen, jij ook? Als je een beetje handig bent kun je er firmware van TNT opzetten, dan zijn die toetsgeluiden ook verwijderd. www.topnotchtablets.com
Ja Shiz, vanmorgen mijn Ramos W42, en ik ben helemaal om. Wat een fantastische processor die samsung exynos 4412, en wat een fantastisch apparaat de Ramos W42. Heel gevoelig heel bright scherm, vergelijkbaar met de momo12, heel goede wifi reach, en snel. Geen lag en freezes, heel goede bouwkwaliteit, licht en ligt heel fijn in de hand.quote:Op maandag 4 februari 2013 20:29 schreef shiznuts het volgende:
Touchsounds heb je bij je audioprofiel + toetsenbord uit staan?
@ Janesh, al nieuwe tabs binnen?
Oke, maar voor mij telt gewicht ook redelijk zwaar, en dit is nou echt een mooi compromis tussen gewicht (524 gr.) en zijn afmetingen. (9.4 inch, 244,6x170,3x10,5 mm)quote:Op maandag 4 februari 2013 23:36 schreef shiznuts het volgende:
Ah, tof! Ik vind de W42 echt een mooie clean business look hebben.
De Exynos-tabs zijn wat duurder, maar ja, die prijs zie je nu eenmaal in de performance terug gelukkig.
Alleen hadden ze er wel een 8000mAh accu in mogen plempen van mij.
En accessoires voor een 9.4"-tablet zijn natuurlijk wat kudter te verkrijgen.
Maar het is natuurlijk een zeker aantrekkelijke optie. Tof dat 'ie bevalt.
Nu nog zo'n no-nonsense pro design met een 10.1" FHD scherm, RK3188, 2GB RAM en 10.000mAh accu.
Zou je de Ramos W42 boven de Momo12 plaatsen op dit moment? Die W42 heeft een enorm goede look, maar weet niet of 9.4inch wel iets is.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 08:45 schreef Janesh het volgende:
[..]
Oke, maar voor mij telt gewicht ook redelijk zwaar, en dit is nou echt een mooi compromis tussen gewicht (524 gr.) en zijn afmetingen. (9.4 inch, 244,6x170,3x10,5 mm)
Grotere accu meer gewicht en waarschijnlijk prijs, en de exynos 4412 is echt een stuk zuiniger dan de RK3066.
Ik denk na één keer laden dat deze, van de chinatabs die ik gekocht heb, met meer dan vijf uur, de grootste batterij duur heeft.
Eind van deze week kun je op slatedroid ongetwijfeld een review verwachten van Jezzer(tablet collector), die er ook één heeft gekocht bij de zelfde verkoper.
Galaxy sexy 10 is wel te koop voor een leuke prijs bij med7markt zag ik laatst. De processor heetten geïntegreerde GPU die automatisch meer geschikte weer zoals ui overneemt va de CPU zonder tussen komst van softwaree .quote:Op woensdag 6 februari 2013 12:33 schreef dudenl het volgende:
Luitjes,
Graag even advies.
Ik zoek een tablet voor thuis/zakelijk gebruik.
IPS en ca 10 inch.
tethering is een vereiste
Mogelijkheid tot mooie keyboard case (ivm zakelijk)
Goede accu duur (ivm films kijken in vliegtuig etc).
Goed leesbaar scherm voor buiten (zal altijd lastig zijn).
Sta nu op het punt om een Asus TF300T 2e hands over te nemen inclusief docking voor 325,-
Maar ik twijfel ineens of een Chinese met leuke keyboard case niet beter kan zijn (ivm de lag verhalen van de asus etc).
Wie heeft een leuk model/tip.
p.s. voorkeur is snelle levering. DX.com Aliexpress en BIC duurt meestal 4 tot 6 weken
Nexus bedoel ikquote:Op woensdag 6 februari 2013 13:29 schreef dudenl het volgende:
De GT10.1 2 is nou niet echt de snelste tablet voor de prijs.
Of begrijp ik het verkeerd?
Vooral de nieuwe generatie rk3188 cpu's moeten hem makkelijk verslaan toch?
Bij samsung betaal ik gevoelsmatig nog steeds 50% voor de prijs.
Of bedoel je een andere met Galaxy sexy 10?
Dan kan ik hem niet vinden.
Dat heeft iedere SOC in tablet of telefoonquote:Op woensdag 6 februari 2013 13:25 schreef Daarnaast het volgende:
[..]
Galaxy sexy 10 is wel te koop voor een leuke prijs bij med7markt zag ik laatst. De processor heetten geïntegreerde GPU die automatisch meer geschikte weer zoals ui overneemt va de CPU zonder tussen komst van softwaree .
Aliexpress traag?quote:Op woensdag 6 februari 2013 13:31 schreef dudenl het volgende:
279,- heb ik gezien ja.
Daarnaast wordt de Asus TF300T beter gereviewed en benchmarked dan de GT2.
Daarom ben ik op zoek naar eventuele import tabs die de moeite waard zijn.
Hoe bedoel je dit?quote:Op woensdag 6 februari 2013 13:41 schreef RobertNL het volgende:
De TF300 is wel een mooie tablet inderdaad, met dock en 3g voor 350 euro bij de belcompany gedumpt (wellicht is er nog ergens 1 op voorraad ).
http://gathering.tweakers(...)//tf300%2Cbelcompanyquote:Op woensdag 6 februari 2013 15:09 schreef dudenl het volgende:
[..]
Hoe bedoel je dit?
Ik heb hem liever uit de winkel inderdaad dan van MP.
Waar is hij voor die prijs?
De 10.1" dualcore van Kruidvat is uitverkocht?Ik zie het nog staan op de site,waarschijnlijk niet aangepast.quote:Op zondag 3 februari 2013 22:53 schreef RobertNL het volgende:
De kruidvat 10 inch dualcore die nu is is uitverkocht
Dat is nog wel terug te schroeven door de backup partitie naar een andere machine te verplaatsen.quote:Op donderdag 7 februari 2013 11:47 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
De 10.1" dualcore van Kruidvat is uitverkocht?Ik zie het nog staan op de site,waarschijnlijk niet aangepast.
Of bedoel je soms de 9.7"?
Welke tabs hebben inmiddels 64 GiB intern,waarbij de bruikbare ruimte geen 23 GiB is?
En het kost $1000(meer zelfs dan de Ipad 4/5).quote:Op donderdag 7 februari 2013 12:05 schreef BurnaBoy het volgende:
[..]
Dat is nog wel terug te schroeven door de backup partitie naar een andere machine te verplaatsen.
Je kunt met gemak nog 15gb winnen op die machine.
Maargoed, waar heb je een tablet die photoshop/alle x86 apps die er zijn kan draaien.
Het heeft zijn voordelen en nadelen, het is een beetje zinloos en sensatiezoekerij om het af te kraken op 1 onderdeel wat niet zo rooskleurig is.
Als het puur voor de ontspanning is, dan is de Nexus 7 volgens mij een goede oplossing. Vrij goedkope consumeertablet. Volgens mij is de Tab 2 vooral leuk vanwege de stylus en de specs, maar daar heb ik te weinig kennis van. Zelf heb ik de Asus Transformer TF300T met dock, die combinatie is ideaal als je zowel tekst wilt verwerken als consumeren. Misschien, als je meer budget hebt, is een andere uit de transformerlijn ook het overwegeven waard.quote:Op donderdag 7 februari 2013 16:23 schreef Tja..1986 het volgende:
Denk dat ik hier wel goed zit met mn vraag, hoef ik geen los topic te maken.
Ik heb op het moment een iPad van mijn werk, aangezien ik binnenkort van functie ga wisselen raak ik die kwijt (in ruil voor een laptop en een smartphone), maar ik ben toch wel gewend geraakt aan het gemak van een tablet. Nu gaat mijn voorkeur daarbij wel uit naar een Andriod.
Zit zelf te denken aan de samsung galaxy tab 2. Mijn gebruik is vooral internet (eigenlijk alles van fok tot uitzendinggemist), mail, documenten als .doc en pdf, spelletjes. Zit ik dan met de samsung goed of hebben jullie een betere optie?
Wacht even tot eind februari, wordt het nieuwe bekend gemaakt.quote:Op donderdag 7 februari 2013 16:23 schreef Tja..1986 het volgende:
Denk dat ik hier wel goed zit met mn vraag, hoef ik geen los topic te maken.
Ik heb op het moment een iPad van mijn werk, aangezien ik binnenkort van functie ga wisselen raak ik die kwijt (in ruil voor een laptop en een smartphone), maar ik ben toch wel gewend geraakt aan het gemak van een tablet. Nu gaat mijn voorkeur daarbij wel uit naar een Andriod.
Zit zelf te denken aan de samsung galaxy tab 2. Mijn gebruik is vooral internet (eigenlijk alles van fok tot uitzendinggemist), mail, documenten als .doc en pdf, spelletjes. Zit ik dan met de samsung goed of hebben jullie een betere optie?
Heel goed en goedkoop. En inderdaad, vergiste ik me in, maar zoals gezegd: daar weet ik niet zoveel vanaf...quote:Op vrijdag 8 februari 2013 23:31 schreef Catch22- het volgende:
Tab2 heeft geen stylus en de nexus 7 is gewoon een hele goed tablet, geen goedkope meuk
Zat ik idd ook naar te kijken. De U30GT is een goed apparaat, een sterkere variant voor maar 225$ (richtprijs op cube-tablet.com) vind ik echt een goeie deal. Overweeg de U9GT ook nog, da's de 9.7inch met rk3066, die is 205$ ongeveer. De U30GT2 wordt over ongeveer een maand verwacht, dus als je zo lang kunt wachten (denk dat ik dat maar ga afwachten) is dat een goeie optie. Wil eigenlijk een 9.7 met die rk3188 me de specs van die U30GT2quote:Op zaterdag 9 februari 2013 01:24 schreef shiznuts het volgende:
This might just be my next adventure... de Cube U30GT2 RK3188.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Blik op de internals: http://bbs.51cube.com/thread-63296-1-1.html
3800mahX2 = 7600mAh accu
De RK3188 zou vrij zuinig doch krachtig zijn.
Benchmark van de RK3188 op de PiPO M9:
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 9 februari 2013 01:24 schreef shiznuts het volgende:
This might just be my next adventure... de Cube U30GT2 RK3188.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Blik op de internals: http://bbs.51cube.com/thread-63296-1-1.html
3800mahX2 = 7600mAh accu
De RK3188 zou vrij zuinig doch krachtig zijn.
Benchmark van de RK3188 op de PiPO M9:
[ afbeelding ]
Voor zulke tabletspecifieke ondersteuning kun je beter ff de grotere communities raadplegen op www.slatedroid.com en www.tabletrepublic.com bijvoorbeeld.quote:Op zaterdag 9 februari 2013 14:49 schreef Skiet het volgende:
Iemand toevallig ervaring met de Chuwi V99? Probeer firmware te upgraden, maar in PhoenixSuit doet hij niks. Doe alles zoals de uitleg het zegt, hij springt ook wel naar de voortgang balk. Maar daar gebeurt helemaal niks vervolgens.
Waaat?! Echt waar? Dat heb ik nog nergens terug kunnen vinden! Bron?quote:Op zaterdag 9 februari 2013 11:44 schreef RobertNL het volgende:
Edit:
De batterij van de cube is ook nog eens 7.4 volt! 2x 3800 mah @ 7.4 volt!!
True. Het is gelukt, je moest eerst de oude doen en dan steeds een nieuwere erop zetten. Hij is nu uptodate. Is de tablet van een vriend van me. Moet zeggen dat hij best snel is! Build quality ook prima in orde.quote:Op zaterdag 9 februari 2013 15:23 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Voor zulke tabletspecifieke ondersteuning kun je beter ff de grotere communities raadplegen op www.slatedroid.com en www.tabletrepublic.com bijvoorbeeld.
Nooit gedacht om op de foto te gaan kijken hahaha!quote:Op zaterdag 9 februari 2013 15:41 schreef shiznuts het volgende:
In de link die ik postte.
• http://bbs.51cube.com/thread-63296-1-1.html
[ afbeelding ]
Via USB OTG? Of microSD in het slot?quote:Op zondag 10 februari 2013 11:19 schreef Ditty het volgende:
Even een vraag, ik wil graag een usb stick of sd kaart gebruiken maar mijn tablet herkent ze beide niet als ik ze aansluit? iemand een idee wat ik verkeerd doe?
het gaat om een cube u30gt
ES File Explorer is een hele goeie app voor alle file managementquote:Op zondag 10 februari 2013 13:03 schreef Ditty het volgende:
via microSD is nu gelukt door file manager te instaleren. maar de usb via otg lukt nog niet. ik kan via instellingen wel zien dat de usb is aangesloten maar kan niet bij de bestanden komen.
Thx! oke ga ik dat proberenquote:Op zondag 10 februari 2013 13:22 schreef eleganza het volgende:
[..]
ES File Explorer is een hele goeie app voor alle file managementDaarmee werkt eigenlijk alles. Sommige USBsticks pakt ie niet omdat ze FAT of NTFS geformatteerd zijn, weet niet de exacte gegevens daarvan. Externe HDDs pakt ie bijv ook niet ;-)
Staat vaak gewoon op de later aangegevenquote:Op woensdag 13 februari 2013 22:08 schreef Hendriaque het volgende:
maat is 2.5mm bij 0.7 of 0.8mm
hoe kan ik het voltage terugvinden?
Wat is er mis met note 10.1?quote:Op donderdag 14 februari 2013 12:28 schreef Yi-Long het volgende:
Is er nou inmiddels al een fatsoenlijke 10inch chinese tablet met een goed pennetje waar je lekker uren op kunt tekenen!? (pressure-sensitive)
Weinig waarschijnlijk, maar ik zoek meer naar een chinees alternatief voor minder dan 200 euro waar je wel gewoon lekker op kunt tekenen.quote:
Goed de prijzen en acties in de gaten houden. Mij heeft de note 10.1 280 euro gekost(Mediamarkt btw korting + 75 euro cashback).quote:Op donderdag 14 februari 2013 13:49 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Weinig waarschijnlijk, maar ik zoek meer naar een chinees alternatief voor minder dan 200 euro waar je wel gewoon lekker op kunt tekenen.
Laatst ook op een Sony tablet getekend in een Sony-winkel, wat ook al best aardig werkte, maar die tablet was volgens mij best duur, dus geen optie.
Geen antwoord komt doordat alle Chinezen vrij zijn op dit moment.quote:Op woensdag 13 februari 2013 19:37 schreef Hendriaque het volgende:
Hallo,
Paar weekjes geleden kocht ik een Momo12.
Maar als ik de lader erin stak, dan laadde ie niet in bepaalde posities.
En nu laadt hij helemaal niet meer.
Iemand enig idee wat het kan zijn?
Heb een mailtje gedaan naar Grace Team via Aliexpress, maar nog geen antwoord gekregen;
EN heb ook een nieuwe lader besteld, mss is het de lader...
Had me ook wel fijn geleken, maar ik zit nu in Hong Kong, en hier zijn ze nog vrij prijzig. Daarnaast schijnen de nieuwere chinese tablets al FullHD te hebben en een shitload aan andere prima specs voor een fractie van de Note 10.1 prijs, dus vandaar dat ik me afvroeg of er al een goede chinese tablet is waarop ik dus ook kan tekenen (en aan kan sluiten op de plasma via HDMI en als 'OUYA' zou kunnen gebruiken, en entertainment-hub, inclusief emulators enzo...)quote:Op donderdag 14 februari 2013 14:21 schreef Daarnaast het volgende:
[..]
Goed de prijzen en acties in de gaten houden. Mij heeft de note 10.1 280 euro gekost(Mediamarkt btw korting + 75 euro cashback).
Zal eens kijken of ik die nog heb liggenquote:Op donderdag 14 februari 2013 17:58 schreef Hendriaque het volgende:
Dit staat op de lader 12v-2A en (100-240V~0.7A)
Als 'ie ook maar koffie kan zetten, bier koud houdt en kan transformeren in een auto.quote:Op donderdag 14 februari 2013 17:07 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Had me ook wel fijn geleken, maar ik zit nu in Hong Kong, en hier zijn ze nog vrij prijzig. Daarnaast schijnen de nieuwere chinese tablets al FullHD te hebben en een shitload aan andere prima specs voor een fractie van de Note 10.1 prijs, dus vandaar dat ik me afvroeg of er al een goede chinese tablet is waarop ik dus ook kan tekenen (en aan kan sluiten op de plasma via HDMI en als 'OUYA' zou kunnen gebruiken, en entertainment-hub, inclusief emulators enzo...)
Zoals gezegd, op de Note 10.1 en op die Sony tablet kan het, dus waarom zou het dan niet op zo'n high-specs chinese tablet kunnen...!?quote:Op donderdag 14 februari 2013 19:18 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Als 'ie ook maar koffie kan zetten, bier koud houdt en kan transformeren in een auto.
Anders hoef ik 'em niet.
Denk dat je te veel voor te weinig wilt. Dah kan natuurlijk nie.Zeker die Chinese dingen niet, een drukgevoelige pen tablet is echt nul prioriteit voor die lui hoor. Tenzij zo'n feature opeens inmens populair gaat worden bij de iPad, Asus, Acer enz etc, want wat ze graag doen is kopiëren van populair werk dat de massa trekt natuurlijk. Maar nu is het een nichemarkt en als je echt zoiets zoekt dan een Note of een echt grafisch tekentablet met display.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |