quote:Op dinsdag 22 januari 2013 11:38 schreef Yuki het volgende:
[..]
Muzikale mannen
Mijn hobby's zijn ook niet echt bijster boeiend. Muziek, zelf zingen, biosje/kroeg in, "gezellig doen met vrienden"Heel standaard
Alle mannen vragen dan weer heel standaard of ik ook een keer voor ze wil zingen...Damn it, ik vind het altijd leuk als andere mensen inzingenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar goed, je hebt mijn youtube kanaal al gechecked dus je kent m'n voor mij belangrijkste hobby
Bovendien, van gitaarspelen krijg je hele soepele vingers... If you know what I mean![]()
A morning of awkwardness is far better than a night of loneliness...
I won't go down in history, but I will go down on your sister...
Freedom is just another word for missing someone...
Satisfaction is the death of desire...
Wil je dan een keer voor me gezellig doen met vrienden?quote:Op dinsdag 22 januari 2013 11:38 schreef Yuki het volgende:
Muziek, zelf zingen, biosje/kroeg in, "gezellig doen met vrienden"
Alle mannen vragen dan weer heel standaard of ik ook een keer voor ze wil zingen...
quote:Op dinsdag 22 januari 2013 11:42 schreef Murdera het volgende:
[..]
Wil je dan een keer voor me gezellig doen met vrienden?
quote:Op dinsdag 22 januari 2013 11:42 schreef Murdera het volgende:
[..]
Wil je dan een keer voor me gezellig doen met vrienden?
quote:Op dinsdag 22 januari 2013 11:38 schreef Yuki het volgende:
[..]
Muzikale mannen
Mijn hobby's zijn ook niet echt bijster boeiend. Muziek, zelf zingen, biosje/kroeg in, "gezellig doen met vrienden"Heel standaard
Alle mannen vragen dan weer heel standaard of ik ook een keer voor ze wil zingen...ah toe ah toe ah toe!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I bet I'm helium, I never get chemistry with anyone...
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"Unicorns don't whinny, they just open their mouths and Enya falls out" GWS
Ach man, jij hebt me allang horen zingenquote:
quote:Op dinsdag 22 januari 2013 11:42 schreef Murdera het volgende:
[..]
Wil je dan een keer voor me gezellig doen met vrienden?
Andersom is net zo irritant kan ik je vertellen:quote:Op dinsdag 22 januari 2013 12:09 schreef ook_gek het volgende:
Ik kan mij mateloos irriteren aan mensen die perse moeten spelen op hun instument of moeten zingen.
Ooit zo een date gehad.
"Zal ik wat voor je spelen op m'n gitaar"
Nee is niet nodig hoor
"Zeg maar welk nummer"
Uhm geen, ik houd ee niet zo van
"Ja maar ik kan echt goed spelen"
Ja dat zeggen de kandidaten bij idols ook altijd. Maar sorry ik houd er gewoon niet van
"Ja nee zal nog eens wat vragen"
Pfff als je blieft zeg
Flauw hoorquote:Op dinsdag 22 januari 2013 12:11 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Andersom is net zo irritant kan ik je vertellen:
"Speel eens wat voor me"
Nee, moet gewoon vanzelf gaan
"Ah toe, we moeten echt een nummer samen opnemen!!!!"
Nee, moet groeien...
Ja hoor, behoorlijk wat.quote:Op dinsdag 22 januari 2013 12:14 schreef Dr_Flash het volgende:
Heeft er nou niemand positieve ervaringen met online dating?
quote:Op dinsdag 22 januari 2013 12:14 schreef Dr_Flash het volgende:
Heeft er nou niemand positieve ervaringen met online dating?
jawel hoor.quote:Op dinsdag 22 januari 2013 12:14 schreef Dr_Flash het volgende:
Heeft er nou niemand positieve ervaringen met online dating?
Offline werkt voor mij veel beter.quote:Op dinsdag 22 januari 2013 12:14 schreef Dr_Flash het volgende:
Heeft er nou niemand positieve ervaringen met online dating?
Volgende keer zeg ik gewoon: "Na alles wat er vannacht en vanochtend is gebeurd, gaan m'n snaren roestenquote:
Nou ik heb alleen badoo en paiqquote:
quote:Op dinsdag 22 januari 2013 11:38 schreef Yuki het volgende:
[..]
Muzikale mannen
Mijn hobby's zijn ook niet echt bijster boeiend. Muziek, zelf zingen, biosje/kroeg in, "gezellig doen met vrienden"Heel standaard
Alle mannen vragen dan weer heel standaard of ik ook een keer voor ze wil zingen...Noem het dan ook niet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Things can't get any worse than this", the pessimist yelled. "Ofcourse they can", the optimist replied
Duidelijk!quote:Op dinsdag 22 januari 2013 12:23 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
[..]
Nou ik heb alleen badoo en paiq
paiq -> geen mooie dames (uit de buurt)
badoo -> Alle knappe chicks worden volgens mij door ZOVEEL gasten aangesproken dat het praktisch onmogelijk is om d'r een date mee te regelen. 2x gelukt maar beide keren met soort van geluk dat ze er net die dag op die site kwamen/zich hadden ingeschreven. Maar die bleken beide totaal niet m'n type qua karakter. Ik blijf erbij dat het in de kroeg oid makkelijker is iemand te vinden die goed bij je past. (misschien heb ik nou ook niet echt de goeie sites geprobeerd hoor)
(en ja, ik wil perse een knappe vriendin)
Huh wat?quote:Op dinsdag 22 januari 2013 12:23 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
(en ja, ik wil perse een knappe vriendin)
Looks > rest... duh! Als je knap van jezelf bent dan wil je geen afdankertje.quote:
Begrijpelijk. Maar als je knap van jezelf bent heb je geen datingsite nodig, denk ik danquote:Op dinsdag 22 januari 2013 12:29 schreef -Splash- het volgende:
[..]
Looks > rest... duh! Als je knap van jezelf bent dan wil je geen afdankertje.
Hij zegt ook iets over karakter, dus weet niet of looks > rest.quote:Op dinsdag 22 januari 2013 12:29 schreef -Splash- het volgende:
[..]
Looks > rest... duh! Als je knap van jezelf bent dan wil je geen afdankertje.
Ha, hier hebben we de kloon van Zucht93quote:Op dinsdag 22 januari 2013 12:36 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Begrijpelijk. Maar als je knap van jezelf bent heb je geen datingsite nodig, denk ik danMaar misschien denk ik wel raar hoor
Niemand heeft een datingsite 'nodig'. Die had voor 1995 toch ook niemand nodig.quote:Op dinsdag 22 januari 2013 12:36 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Begrijpelijk. Maar als je knap van jezelf bent heb je geen datingsite nodig, denk ik danMaar misschien denk ik wel raar hoor
Ik heb wel een datingsite nodig hoorquote:Op dinsdag 22 januari 2013 12:38 schreef Silenus het volgende:
[..]
Niemand heeft een datingsite 'nodig'. Die had voor 1995 toch ook niemand nodig.
Het is en/en (reallife/datingsite), niet 'niet/danmaaralslaatsteoptiedatingsite'.
Natuurlijk niet, dat maak je jezelf maar wijs. Stel dat er geen internet was, dan werd je later toch ook geen eenzaam duivenmevrouwtje dat woont in het bos. (wat lijkt op die ene vrouw uit Home Alone weet je wel)quote:Op dinsdag 22 januari 2013 12:42 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik heb wel een datingsite nodig hoor. Zou niet eens weten hoe ik irl een vrouw zou moeten versieren
(maar ik heb dan ook een hoorprobleem, dat maakt dat ik bepaalde situaties vermijd).
Wat? Neequote:Op dinsdag 22 januari 2013 12:36 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ha, hier hebben we de kloon van Zucht93.
Offtopicquote:
True, maar ik ben begonnen met internet, heb het nog nooit op een andere manier gedaan en moet zeggen dat ik er daarbuiten ook helemaal niet mee bezig ben.quote:Op dinsdag 22 januari 2013 12:48 schreef Silenus het volgende:
[..]
Natuurlijk niet, dat maak je jezelf maar wijs. Stel dat er geen internet was, dan werd je later toch ook geen eenzaam duivenmevrouwtje dat woont in het bos. (wat lijkt op die ene vrouw uit Home Alone weet je wel)
1. ik ben wel vaker uit geweest in het verleden en met te veel herrie om me heen kan ik echt níet converseren hoor. Daar zou je nog van staan te kijken.quote:Je hebt natuurlijk ook gewoon gay-kroegen waar de muziek niet hard staat. Ik heb zelf ooit een eerste date gehad in een gaybar...met een vrouw die twee lesbische vriendinnen bij zich had. Echt een top-avond. En als ik het kan, kan jij het ook!
Lekker heaquote:Op dinsdag 22 januari 2013 12:52 schreef Joysa het volgende:
[..]
Offtopic
Als ik jou zie posten moet ik nog steeds aan zwarte worst denken
Oehhhhh!quote:Op dinsdag 22 januari 2013 12:56 schreef Viking84 het volgende:
Iig, on topic: vanavond date. Heb een jurkje dat altijd wel veel indruk maakt mee
.
Komt goedquote:
En als ze na 1 opmerking al kil doet en je afwijst, is ze je sowieso niet waardquote:Op dinsdag 22 januari 2013 13:02 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Komt goed.
Gisteren alleen een opmerking gemaakt die volgens mij niet zo goed viel. Kreeg daarna een wat koele reactie terug, maar ze heeft niet afgezegd, dus het zal wel loslopen.
Leuk leukquote:Op dinsdag 22 januari 2013 12:56 schreef Viking84 het volgende:
Iig, on topic: vanavond date. Heb een jurkje dat altijd wel veel indruk maakt mee
.
Juistquote:Op dinsdag 22 januari 2013 13:08 schreef Yuki het volgende:
[..]
En als ze na 1 opmerking al kil doet en je afwijst, is ze je sowieso niet waard
Merciquote:
Nee... foto...quote:
Leuk karakter is natuurlijk een pré.quote:Op dinsdag 22 januari 2013 12:36 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Hij zegt ook iets over karakter, dus weet niet of looks > rest.
Hmpf... vooruit dan maar.quote:
Onzin, enige wat je nodig hebt is lef en (bijna) alles is mogelijk.quote:Op dinsdag 22 januari 2013 12:36 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Begrijpelijk. Maar als je knap van jezelf bent heb je geen datingsite nodig, denk ik danMaar misschien denk ik wel raar hoor
Nee, die zijn allemaal allang onder de pannen natuurlijkquote:Op dinsdag 22 januari 2013 13:26 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
Nooit een keer gewoon een normaal meisje, die er ook nog leuk uitziet (hoeft echt (juist) geen barbie popje te zijn maar gewoon beetje uitstraling)
Is dat een grapje of?? Jij wilt dus best je leven doorbrengen met een stomvervelend iemand, als ze maar knap is?quote:Op dinsdag 22 januari 2013 13:24 schreef -Splash- het volgende:
[..]
Leuk karakter is natuurlijk een pré.
[..]
Hmpf... vooruit dan maar.
quote:Op dinsdag 22 januari 2013 13:31 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Is dat een grapje of?? Jij wilt dus best je leven doorbrengen met een stomvervelend iemand, als ze maar knap is?
Ik kan me niet voorstellen dat iemand er echt zo over denkt. Natuurlijk: leuk koppie is belangrijk, maar toch niet belangrijker dan dat ze een leuk persoon is en goed bij je past? Dat is tenminste nog iets waar je zelf invloed op kunt uitoefenen/aan kunt werken.quote:Op dinsdag 22 januari 2013 13:37 schreef ook_gek het volgende:
[..]als ik al oppervlakkig ben... Wat is hij dan wel niet
Pfiew, bijna m'n vertrouwen in de mensheid kwijtquote:Op dinsdag 22 januari 2013 13:45 schreef -Splash- het volgende:
Waar is Spirit met haar signature.
"Sarcasme, herken het!"
Karakter is erg belangrijk juist, maar je moet het er wel op kunnen doen. Anders heeft een relatie ook zo weinig zin.quote:Op dinsdag 22 januari 2013 13:46 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Pfiew, bijna m'n vertrouwen in de mensheid kwijt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |