Juist.
Heb dus met wat vrienden een muziek projectje genaamd "NoSense"
het begon als een grap maar het word nu wel semi-serieus (We hebben laatst een nummer opgenomen voor een bekende Fillipijnse acteur "Jeff Vasquez" en die vond het helemaal top.
Nu komt het dus.
Die vriend van me die er voor zorgde dat die gast het tof vond en er naar ging luisteren doet dus net alsof ik er niks mee te maken heb..
Hij noemt constant zichzelf en Maya (Bijnaam van een vriend van me) En hij zegt ook constant " Ja, ik ga echt een keer met Maya naar je toe in de fillipijnen, en ik en Maya nemen nog meer nummers voor je op "
dat maakt me zo kwaad.. Doet me een beetje denken aan Milli Vanilli. Ik speel alle instrumenten en alle muziek in, en die 2 strijken de eer op en doen net alsof ik niet besta " Het Youtube kanaal heet ook heel leuk " MayaAndRyan" en de Facebook pagina heet óók "MayaAndRyan" Nou sorry hoor.. maar het mag dan wel begonnen zijn als grap, maar ik vind het op dit moment niet meer grappig.. Eerder énorm vervelend dat er zo gedaan word tegen mij.
Zonder mij was er helemaal geen "NoSense" (Aangezien die gasten geen instrumenten kunnen bespelen, Alles bij elkaar misschien 4 akkoorden op gitaar)
Klacht: Vrienden waar ik een leuk projectje mee heb, strijken alle eer op en doen net alsof ik niet besta, en alsof hun alles doe.