LFR wel jaquote:Op vrijdag 18 januari 2013 16:09 schreef cherrycoke het volgende:
kan je een raidboss nog een keer doen maar dan met coins rollen? als je hem al gedaan hebt?
nou, wat maureentje dus zegtquote:Op vrijdag 18 januari 2013 16:09 schreef cherrycoke het volgende:
kan je een raidboss nog een keer doen maar dan met coins rollen? als je hem al gedaan hebt?
Heb ze in LFR ook gebruikt voor sha-touched weapon, tier en trinkets (elegon en sha)quote:Op vrijdag 18 januari 2013 16:15 schreef Olment het volgende:
[..]
nou, wat maureentje dus zegt
Mja, zijn LFR bosses het waard? Gebruik mijn muntjes alleen nog in normal raids.
ik zou de LFR tier head wel willen van sha, want set bonusquote:Op vrijdag 18 januari 2013 16:17 schreef Maureentje het volgende:
[..]
Heb ze in LFR ook gebruikt voor sha-touched weapon, tier en trinkets (elegon en sha)
Nu gebruik ik ze alleen in HoFGister 1ste boss : bracers en 2e boss offhand (van muntjes dus )
![]()
![]()
Setbonus had ik.. Tot ik mijn MS respecte naar elementalquote:Op vrijdag 18 januari 2013 16:31 schreef cherrycoke het volgende:
[..]
ik zou de LFR tier head wel willen van sha, want set bonus
Had de legs en hands van Sha of anger al na de eerste 2 keerquote:Op vrijdag 18 januari 2013 16:31 schreef cherrycoke het volgende:
[..]
ik zou de LFR tier head wel willen van sha, want set bonus
Nice. Ik dacht al toen ik weer een plaatje van je zag dat er een mount gedropped was.quote:
ik ookquote:Op vrijdag 18 januari 2013 17:56 schreef Junglebeast het volgende:
[..]
Nice. Ik dacht al toen ik weer een plaatje van je zag dat er een mount gedropped was.
daar pop ik mirror image en TWquote:Op vrijdag 18 januari 2013 18:09 schreef Blistering het volgende:
Nice, Panther boss in ZG ook gesoloed. Moest er wel voor prot speccen (en prot gear kopen voor 10k gold), maar goed het is gelukt. Op het laatst hit die bitch wel hard!
had nog een wotlk resto druid waarmee ik herald of the titans heb gehaaldquote:Op vrijdag 18 januari 2013 20:40 schreef Blistering het volgende:
Haha. Ik zou wel graag resto druid willen spelen, maar daarvoor moet ik dat ding eerst naar 90 schoppen en ik vind feral echt verschrikkelijk om te levellenEn balance lijkt me niet viable, want als feral kun je wel gemakkelijk meerdere mobs aan volgens mij.
M'n druids zijn nu beide level 85, maarja..
Als feral valt dat vies tegen hoor. Kun je beter als guardian gaan. Zelfs als ik in bearform ga op mijn feral dan knallen ze mijn hp er snel genoeg af.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 20:40 schreef Blistering het volgende:
Haha. Ik zou wel graag resto druid willen spelen, maar daarvoor moet ik dat ding eerst naar 90 schoppen en ik vind feral echt verschrikkelijk om te levellenEn balance lijkt me niet viable, want als feral kun je wel gemakkelijk meerdere mobs aan volgens mij.
M'n druids zijn nu beide level 85, maarja..
Hmm ja. Ik ben ook guardian specced op m'n level 85, en heb die archeology 463 polearmquote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:34 schreef Junglebeast het volgende:
[..]
Als feral valt dat vies tegen hoor. Kun je beter als guardian gaan. Zelfs als ik in bearform ga op mijn feral dan knallen ze mijn hp er snel genoeg af.
1 tegen 1 zijn ze super met de shred/tiger fury glyph. En ik heb ook al een 450 wapen.
je hebt geluk dat je nu meer van die dingen vindt per digsite.. In het begin was dat maar 3x. En volgens mij krijg je nu een level elke keer dat je iets opgraaft.. Dat was in het begin tot level 50 of 100.. en daarna moest je het doen met 3 levels (meen ik) per ding wat je completed had. (meer levels voor die rares)quote:Op vrijdag 18 januari 2013 21:51 schreef cherrycoke het volgende:
archeology is zooo saai ik kan mezelf er niet overheen zetten om dat te levelen
Maaktr niet uit op welk level je een achievement doet, als je hem maar doet.quote:Op zaterdag 19 januari 2013 01:07 schreef Thealexfiles het volgende:
Vraagje (tijd niet gespeeld): ik moet nog twee WOTLK dungeons doen (voor achievement) maar ik val net boven het toegestane level (80, ben 81). Kan je hem dan niet meer doen? Of moet je hem solo-en?
Gewoon die dungeon inlopen in plaats van met de queue.quote:Op zaterdag 19 januari 2013 01:41 schreef Thealexfiles het volgende:
Sorry, ik bedoelde de dungeon, niet de achievement. Had te maken met de Dungeon Finder.
Wie?quote:Op zaterdag 19 januari 2013 00:18 schreef Maax het volgende:
Kat en muis met een priest van immersion in silithus
http://www.icy-veins.com/(...)on-farming-guide-wowquote:Op zaterdag 19 januari 2013 11:01 schreef Omega het volgende:
Ik krijg voor Augustus Celestials maar 3 dailies, ik ben honored, klopt dat?
Bij anderen is het een stuk of 5.
Kindjahquote:
Pics?quote:Op zaterdag 19 januari 2013 13:16 schreef Blistering het volgende:
Shield van Gruul, head van Hydross, shoulders van Morogrom, gloves van VashjDe transmogoden zijn me goed gezind vandaag!
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |