Klopt, dat donatie verhaal rammelt ook. Ook aan de kant van de UCI trouwens. Vragen om een donatie van een actief renner. Hoe dubieus wil je het hebben.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 09:05 schreef marcodej het volgende:
[..]
En over die donatie. Kan best zijn dat zijn herinnering niet helemaal top was, maar hij beweerde dat hij doneerde na zijn retirement op een verzoek van de UCI.
De UCI beweert dat hij al in 2002 (?), dus tijdens zijn carriere, op eigen initiatief de dopingstrijd financieel wilde steunen. Toen dat geld nog niet binnen was, vroeg de UCI rond de Tour van 2005 (dus niet na zijn retirement) waar dat geld bleef. Essentieel verschil.
Ca$hen, nu hij toch niet langer meer kon ontkennen en meineed verjaard lijkt te zijn.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 09:23 schreef marcodej het volgende:
Ben wel benieuwd wat nu zijn doel met dit interview was. Waarheidsvinding? Coming clean? Vergeving? Terugwinnen geloofwaardigheid? Vast vergeving, maar het interview heeft eigenlijk in alles gefaald.
Volgens mij werd door Oprah en consorten ontkent dat lance een cent kreeg voor het interview dus op welke manier zou hij dan cashen?quote:
Als dat idd zo is, dan valt die optie af. Ik kan het me haast niet voorstellen.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 09:28 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Volgens mij werd door Oprah en consorten ontkent dat lance een cent kreeg voor het interview dus op welke manier zou hij dan cashen?
Een Amerikaanse hoogleraar is het met jou eens, ook vanwege laster.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 09:29 schreef Szura het volgende:
En hij kan nog wat claims verwachten denk ik zo
Ik vroeg me al sinds 3 uur af wat je hier nou mee bedoelde (toch niet dat het een enorme verrassing was?), maar had mobiel geen zin om te quotenquote:Op vrijdag 18 januari 2013 03:02 schreef j0rdiiii het volgende:
waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaattttttttttttttttttttt
Mijneed lijkt me zijn grootste probleem, daarvoor zou je zomaar eens de bak in kunnen draaien.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 09:29 schreef Szura het volgende:
En hij kan nog wat claims verwachten denk ik zo
Al verjaard.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 09:48 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Mijneed lijkt me zijn grootste probleem, daarvoor zou je zomaar eens de bak in kunnen draaien.
In Amerika na 3 jaar al geloof ik.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 09:52 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Is meineed niet een uitzondering daarop?
Jammer wel
5 jaar verjaringstermijn in bijna alle gevallen in Amerika... Dus verklaren dat het na 2005 allemaal afgelopen was is wel zo praktisch!quote:Op vrijdag 18 januari 2013 09:52 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Is meineed niet een uitzondering daarop?
Jammer wel
Kan ik nergens terugvinden. Ook nog wat kranten die het wel hebben over een aanklacht wegens meineed.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 09:53 schreef marcodej het volgende:
[..]
In Amerika na 3 jaar al geloof ik.
En in Frankrijk?quote:Op vrijdag 18 januari 2013 09:57 schreef DeeBee het volgende:
[..]
5 jaar verjaringstermijn in bijna alle gevallen in Amerika... Dus verklaren dat het na 2005 allemaal afgelopen was is wel zo praktisch!
quote:Op vrijdag 18 januari 2013 09:57 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Kan ik nergens terugvinden. Ook nog wat kranten die het wel hebben over een aanklacht wegens meineed.
Bron: http://www.justice.gov/us(...)/title9/crm00650.htmquote:Current federal law contains a single statute prescribing a general period of limitations, as well as several statutes that provide longer periods for specific offenses.
Section 3282 of Title 18, United States Code, is the statute of general application. It states that, "(e)xcept as otherwise expressly provided by law," a prosecution for a non-capital offense shall be instituted within five years after the offense was committed.
Oplichting?quote:Op vrijdag 18 januari 2013 10:00 schreef DeeBee het volgende:
Behalve misschien dopinggebruik of bezit, zal nog even zoeken wat de periode daar is ja...
http://www.legifrance.gou(...)2&dateTexte=20130118quote:
Fingers crossed dusquote:Op vrijdag 18 januari 2013 10:09 schreef DeeBee het volgende:
[..]
http://www.legifrance.gou(...)2&dateTexte=20130118
Ook vijf jaar dus.
Zie ook: http://fr.wikipedia.org/wiki/Prescription_en_droit_fran%C3%A7ais
Al is het ook nog een beetje vaagjes, maar in 2008 lijkt die periode van 30 jaar beperkt te zijn naar 5 jaar... Dus ook in Frankrijk zullen ze hem niet gaan vervolgen denk ik, of ze moeten echt kwaad willen...
Ik vind het tot nu toe ook teleurstellend. UCI, ... wordt niet aangehaald. Terwijl daar volgens mij ook nog een vies potje geopend kan worden.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 10:15 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Lachwekkende bekentenis. Hij heeft geen grijntje respect teruggewonnen, zelfs nog meer verloren wat mij betreft. Teleurstellend allemaal.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |