Zal echt mooi zijn als vitesse heel dat veld omploegt ook al vriest het niet.quote:Op woensdag 16 januari 2013 19:16 schreef Catch22- het volgende:
[..]
"@MOTTENZEDAN: Veld in Emmen heeft geen veldverwarming. Met wat geluk wordt de wedstrijd afgelast en speelt Vitesse op de nieuwe datum alsnog in Gelredome."
lees t meer
Is vaker voorgekomen denk aan verbouwingen of instortingenquote:Op woensdag 16 januari 2013 20:15 schreef Triptamine2 het volgende:
Al dat gezeik over dat Gelredome. Het zou toch zo moeten zijn, dat als je geen ploeg kan ontvangen in je stadion, je automatisch verliest?
Ik snap al die drukte niet. Ze hebben nog tot maandag om een fatsoenlijk veld te vinden. Die wedstrijd zal heus wel doorgaan, van mijn part spelen ze op curaçao (ook Nederlands grondgebied). Bovendien speelt Bony niet en zou je met Jong Ajax nog kans maken op een overwinning. Verder maakt de beker mij ook niet veel uit.quote:Op woensdag 16 januari 2013 20:15 schreef Triptamine2 het volgende:
Al dat gezeik over dat Gelredome. Het zou toch zo moeten zijn, dat als je geen ploeg kan ontvangen in je stadion, je automatisch verliest?
Ik heb er ook geen drukte over, en maak me totaal geen zorgen over die wedstrijd. Maar het is gewoon vreemd dat je door een concert niet over je eigen stadion kunt beschikken.quote:Op woensdag 16 januari 2013 20:22 schreef mabo11 het volgende:
[..]
Ik snap al die drukte niet. Ze hebben nog tot maandag om een fatsoenlijk veld te vinden. Die wedstrijd zal heus wel doorgaan, van mijn part spelen ze op curaçao (ook Nederlands grondgebied). Bovendien speelt Bony niet en zou je met Jong Ajax nog kans maken op een overwinning. Verder maakt de beker mij ook niet veel uit.
Dat zou de eerste keus van mij zijn geweest. Maar het moet neutraal en dat is volgens de KNVB niet neutraal denk ik.quote:Op woensdag 16 januari 2013 20:25 schreef mabo11 het volgende:
Is het niet mogelijk om die wedstrijd op het trainingscomplex van Vitesse te spelen. Dan bouwen ze net zoals bij F1 in Monaco tijdelijke tribunes. Schoot me net ff te binnen.
Nee, liever niet. Sowieso jammer dat het niet in Alkmaar of Utrecht kan. Ben dat reizen naar dat schijt Arnhem ook wel een beetje zat. En verder wachten we het wel af, zoals anderen, ik geef geen fuck om waar we moeten spelenquote:Op woensdag 16 januari 2013 20:25 schreef mabo11 het volgende:
Is het niet mogelijk om die wedstrijd op het trainingscomplex van Vitesse te spelen. Dan bouwen ze net zoals bij F1 in Monaco tijdelijke tribunes. Schoot me net ff te binnen.
De reden dat het niet in Amsterdam mocht was omdat Vitesse het thuisvoordeel niet mocht opgeven, nu begrijp ik niet welk voordeel ze nog hebben van een wedstrijd in Emmen, maar goed. Maar het mocht dus niet bij ons, verder is de keuze aan Vitesse.quote:Op woensdag 16 januari 2013 20:28 schreef JanCees het volgende:
[..]
Dat zou de eerste keus van mij zijn geweest. Maar het moet neutraal en dat is volgens de KNVB niet neutraal denk ik.
kut , dan ben ik op vakantiequote:Op woensdag 16 januari 2013 22:12 schreef Littlerabbit het volgende:
[ afbeelding ]
Hopelijk worden de verbouwingen niet te drastisch. Dit feestje moet wel leuk blijven.
Ha, ver hoeven. Omdat hij Verhoeven heet en redelijk dik is. Classic. Zeker nu hij niet meer bij Ajax speelt ben je precies op het juiste moment met dit grapje gekomen!quote:
quote:Op woensdag 16 januari 2013 22:59 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ha, ver hoeven. Omdat hij Verhoeven heet en redelijk dik is. Classic. Zeker nu hij niet meer bij Ajax speelt ben je precies op het juiste moment met dit grapje gekomen!
Deze man.
Nee gestolen van twitteraccount bart van merwijkquote:Op woensdag 16 januari 2013 22:59 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ha, ver hoeven. Omdat hij Verhoeven heet en redelijk dik is. Classic. Zeker nu hij niet meer bij Ajax speelt ben je precies op het juiste moment met dit grapje gekomen!
Deze man.
Je bent echt goed bezig!quote:Op woensdag 16 januari 2013 23:22 schreef mabo11 het volgende:
[..]
Nee gestolen van twitteraccount bart van merwijk
Kijk, dit is iemand die ik blij maak met mijn inspanningen. Zal ik er meer posten?quote:
Ik hou wel van een woordgrapje op z'n tijdquote:Op woensdag 16 januari 2013 23:40 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Ik vind dit zulke verschrikkelijke plaatjes....![]()
JODEN!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |