abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_121690606
quote:
0s.gif Op donderdag 17 januari 2013 16:33 schreef BlueRoom het volgende:
aan het eind van de rit heeft iedereen hetzelfde programma gehad, maar toch lijkt het er op alsof PSV een makkelijker programma heeft dan de rest: Zwolle thuis aanstaand weekend
Weet je meteen van jezelf dat je nogal subjectief bent in je oordeel.
pi_121690713
quote:
1s.gif Op donderdag 17 januari 2013 19:10 schreef Afhaalchinees het volgende:
Burgemeester wil az - Ajax verbieden :') :r
Die zijn nu al bang
pi_121691954
quote:
0s.gif Op donderdag 17 januari 2013 16:51 schreef Doublepain het volgende:

[..]

Uiteindelijk moet iedereen tegenelkaar
Verdeling van de westrijden speelt ook mee. Als je pakweg Willem II of Zwolle-thuis hebt na een Europees duel is dat minder kans op puntverlies dan een topduel.
pi_121692028
quote:
1s.gif Op donderdag 17 januari 2013 19:50 schreef Artillerieschaap het volgende:

[..]

Verdeling van de westrijden speelt ook mee. Als je pakweg Willem II of Zwolle-thuis hebt na een Europees duel is dat minder kans op puntverlies dan een topduel.
Hoeft niet persé
  donderdag 17 januari 2013 @ 20:01:20 #230
171953 MrStock
Zedde gej joa!
pi_121692548
Welke wedstrijd je ook na een Europese wedstrijd krijgt, je kan het altijd zo verkopen dat het in je nadeel werkt...
Krijg je PSV na een Europees duel: Ja heej, wij hebben een topper na een Europees duel

Krijg je NAC na een Europees duel: Ja heej, hun weten dat we vermoeid zijn en ga extra kort op de bal zitten en met krachten smijten, zodat Ajax vanzelf breekt.

We moeten als Ajax zijnde gewoon niet zeuren, we moeten er trots op zijn dat we nog op 3 fronten actief zijn, ondanks dat we een keer tegen een gelijkspel of verlies aanlopen na een Europees duel. Wij spelen tenminste Europees itt de rest van Nederland.....
Neem jezelf niet te serieus, dat doen anderen ook niet bij jou......
pi_121696373
quote:
Meleg: I do not know if I'm going to Ajax

Continues to dance around the transfer of young midfielder in. Butorović: I'm not going to comment on anything. On Monday, we'll explain everything to

Dejan Meleg (18) from Vojvodina in Ajax is still shrouded in secrecy, although the Dutch media reported that an agreement was reached and that the young midfielder signed a contract at 3.5 years.

In Vojvodina refute it in his own way.

- I'm not going to comment anything on this subject. On Monday we will have a press conference where we will explain everything - said the president of Vojvodina Ratko Butorović.

Saga takes six months. Ajax agreed with Vojvodina for compensation of 500,000 euros and 12 percent of future transfers. Since the agreement was not met, the amount is increased. It was announced as the Dutch and the new payment amount, I'll let Meleg because they do not want players who are not happy with the team.

Youth team member is 15 January began with trainings, when answered the roll call in the youth soccer facility in the center of "Vujadin Boskov" and points out that its managers in Switzerland should know much more about the story.

- I saw the news in the Dutch media, but nothing about it I do not know - says Meleg.

- Nothing like no one answered or whether the two clubs reached an agreement or not. I guess Ajax contact with Stankovic manager in Switzerland and I expect to hear officially that it is. Because, no one called me - says Meleg.
bron: http://www.novosti.rs/ves(...)-znam-da-idem-u-Ajax

Maandag dus persconferentie met baas Butorović.
pi_121696536
Meleg niet kopen hoor. Niks over de voetballer, maar zijn zaakwaarnemer is echt een schurk en dit soort figuren moet weren.
pi_121696802
quote:
1s.gif Op donderdag 17 januari 2013 21:07 schreef Afhaalchinees het volgende:
Meleg niet kopen hoor. Niks over de voetballer, maar zijn zaakwaarnemer is echt een schurk en dit soort figuren moet weren.
Raiola weren, Stankovic weren, Sigi Lens weren. Zo blijven er weinig voetballers over. Al is het met Meleg wel wat erger ja.
pi_121697337
quote:
0s.gif Op donderdag 17 januari 2013 21:13 schreef j0rdiiii het volgende:

[..]

Raiola weren, Stankovic weren, Sigi Lens weren. Zo blijven er weinig voetballers over. Al is het met Meleg wel wat erger ja.
Er blijft dan ook weinig jeugd over binnen de club :'(
pi_121698228
quote:
Veltman verslaat door hard werken het talent van anderen

Sinds dit seizoen maken twee jonge, centrale verdedigers deel uit van de A-selectie: Joël Veltman en Stefano Denswil. Denswil is zo'n naam die je al tijden hoorde vallen, voor Veltman geldt dat eigenlijk niet. Een puur talent is de verdediger nooit geweest. "Door hard te werken kun je ook ver komen," vertelt Veltman.

Slordig

"Met vlag en wimpel geslaagd," was het oordeel van Frank de Boer na de test in Groningen. "Joël heeft de eigenschap altijd goed te staan in duels." Ook Toby Alderweireld heeft het volste vertrouwen. Voelt de Belg zich niet goed, zoals tegen PEC Zwolle, Roda JC en PSV, dan stapt hij met gerust hart uit omdat de 21-jarige Veltman het kan overnemen.

"Dat zijn leuke dingen om te horen," reageert Veltman als Ajax Life hem de uitspraken van De Boer en Alderweireld voorlegt. "Ik zag het bekerduel met Groningen niet echt als een test, maar aan de andere kant ook weer wel. Het was meer een graadmeter, weet je. Zoeken naar bevestiging voor jezelf."

Alderweireld sprak al diverse keren openlijk zijn vertrouwen uit in Veltman, maar het is niet zo dat de Belg hem even de fijne kneepjes van het vak leert. "Toby weet wat ik wel en niet kan. We praten er soms na de wedstrijd over en dat is alleen maar goed. Toby hoeft niet de hele week op me in te praten. Als hij niet verder kan, dan is het aan mij om het goed in te vullen."

Op basis van zijn optredens in het eerste krijgt Veltman puur lovende kritieken, maar de centrale verdediger weet dat de slordigheden uit zijn spel moeten. Enkele dagen voor de puike wedstrijd tegen Groningen leverde hij als Jong Ajacied nog de ene na de andere bal in, op zo'n avond dat werkelijk niets lukte en er uiteindelijk 0-3 op het scorebord stond.

"We werden van de mat gespeeld door Jong sc Heerenveen. Zo... dat was echt niet leuk meer. Ik verspeelde zelf ook een paar ballen. Dat moet eruit, ik ben af en toe te slordig. Het kan een keer gebeuren dat je de bal kwijtraakt, maar niet vier of vijf keer in een helft. Die avond lukte helemaal niets," weet Veltman nog.

"Het heeft ook met vlieguren te maken. Ik moet de juiste momenten herkennen om de middenvelder in te spelen of teruggaan om de andere kant van het veld te zoeken. Ook daarom is het goed in het eerste te spelen, want het niveau is hoger en spel gaat sneller, waardoor je ook sneller moet denken en beslissen."

"Het is goed om in het eerste te spelen," meldt Veltman. Eerlijk zeggen: wie had dat precies een jaar geleden verwacht? De verdediger was net terug van een zware knieblessure en had nog amper een volledige wedstrijd bij Jong Ajax in de benen. Natuurlijk is hij talentvol, anders speel je niet bij Ajax, maar het was nooit van: let op, Veltman komt eraan! Het ging altijd over Denswil, Davy Klaassen, Viktor Fischer.

"Ik heb nooit gehoord van: Joël is het toptalent. Ik voel mezelf ook niet zo'n talent als hij hier naast me," beaamt Veltman, die naar Fischer wijst. Van de Deen wordt al jaren verwacht dat-ie de top gaat halen. "Door hard te werken kun je ook ver komen. Ik zag een tijdje terug op De Herdgang, het jeugdcomplex van PSV, een zinnetje op de muur staan: hard werken verslaat talent, als talent niet hard werkt. De trainer zei laatst ook zoiets. Als ik die tekst zie, denk ik: dat is mijn zinnetje."
pi_121702513
Baasje met Bazoer, Ligeon, Veltman en Denswil zijn we komende jaren voorzien.
pi_121702853
Ik hoop niet dat het gaat sneeuwen in het weekend in ZH en NH :P
pi_121703468
Moet Ligeon wel verlengen.
I just had to get that stress off my chest like breast reduction.
pi_121709680
Damn zondag overdag temperaturen van -7 tot -3.
pi_121711059
quote:
7s.gif Op donderdag 17 januari 2013 23:06 schreef Seam het volgende:
Moet Ligeon wel verlengen.
Die gaat het niet redden bij ajax.
  vrijdag 18 januari 2013 @ 09:24:43 #241
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_121711251
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 januari 2013 06:36 schreef tammepiet het volgende:
Damn zondag overdag temperaturen van -7 tot -3.
Heerlijk op de bank liggen met EL , kachel aan ^O^
Ik ben inmiddels overleden
pi_121716107
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 januari 2013 06:36 schreef tammepiet het volgende:
Damn zondag overdag temperaturen van -7 tot -3.
:'(
  Redactie Games vrijdag 18 januari 2013 @ 12:00:42 #243
140137 Wessiej
A.F.C.A.
pi_121716193
Dubbele broek aan, ik heb wel geleerd van Ajax-Utreg vorig jaar.
.....Kennedy
pi_121717557
Tijdens Ajax - ADO vorig jaar was het ook aardig koud kan ik me herinneren. brrr
pi_121718344
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 januari 2013 12:00 schreef Wessiej het volgende:
Dubbele broek aan, ik heb wel geleerd van Ajax-Utreg vorig jaar.
Thermo shirt en trainingsbroekie onder de broek :7
  Redactie Games vrijdag 18 januari 2013 @ 13:06:54 #246
140137 Wessiej
A.F.C.A.
pi_121718440
Mijn Sana-shirt zal mij warm houden O+
.....Kennedy
pi_121718683
Uitverkocht zal dus direct een nieuw nationaal? toeschouwersrecord worden.
pi_121718737
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 januari 2013 13:13 schreef tammepiet het volgende:
Uitverkocht zal dus direct een nieuw nationaal? toeschouwersrecord worden.
Neuh, zit toch niet vol.

Thermobroek, -shirt, 3 paar sokken, muts, sjaal. Kom maar op. :7
It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, its dark, and we're wearing sunglasses. Hit it.
pi_121718778
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 januari 2013 13:14 schreef TJV het volgende:

[..]

Neuh, zit toch niet vol.

Thermobroek, -shirt, 3 paar sokken, muts, sjaal. Kom maar op. :7
wel een recordaantal kaarten verkocht..

Ik ga gewn blote bast zoals altijd
  vrijdag 18 januari 2013 @ 13:18:02 #250
319097 Dekatria
Sterker Door Strijd
pi_121718836
quote:
0s.gif Op donderdag 17 januari 2013 15:23 schreef wieisboos het volgende:
10k boete gekregen voor dit :') !!!!

[ afbeelding ]
Ik zag het op indehekken, echt hoor :') in het geval van het UEFA MAFIA spandoek wat wij in Kiev lieten zien kan ik de beredenering nog wel begrijpen, maar voor zoiets als dit al boetes gaan uitdelen :z
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')