prima. Kijk jij lekker Tron en LoTR op je 2.0 of 2.1. Kijk ik wel de DTS-HD track op surround 7.1/5.1. Als je zoiets roept met je het wel kunnen onderbouwen. Het is overigens waar dat voor 100 euro je dan toch beter een 2.1 setje kan kopen.quote:
http://www.logitech.com/en-us/product/speaker-system-Z906?crid=47quote:Op vrijdag 18 januari 2013 14:58 schreef SosuaCafe het volgende:
[..]
prima. Kijk jij lekker Tron en LoTR op je 2.0 of 2.1. Kijk ik wel de DTS-HD track op surround 7.1/5.1. Als je zoiets roept met je het wel kunnen onderbouwen. Het is overigens waar dat voor 100 euro je dan toch beter een 2.1 setje kan kopen.
yep. Ging meer over de films die ik noemde.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 15:10 schreef Ame_thyst het volgende:
En DTS-HD is een compressie techniek, zegt niets over of iets goed is of slecht
Nee ff zitten lezen, begrijp eruit dat het een nieuw compressie systeem is zodat er in post of nog later in de bioscoop zelf de geluidservaring verbeterd kan worden. Klinkt goed.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 15:16 schreef SosuaCafe het volgende:
[..]
yep. Ging meer over de films die ik noemde.
Dat dolby atmos. Heb jij dat al eens gehoord?
Gewoon voor je in de straat?!quote:Op vrijdag 18 januari 2013 16:19 schreef TJV het volgende:
Bohh nu die schotse hooglanders nog. Bazenkoeien zijn dat.
Ja kan tochquote:
kan-ker.quote:
Fixed.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 16:40 schreef Ame_thyst het volgende:
inb4 sharderon met "ER ZIJN WEL BOMMEN IN SYDNEY"
hoop dat er wel bommen zijn ja. heel die stad kapotquote:Op vrijdag 18 januari 2013 16:40 schreef Ame_thyst het volgende:
inb4 sharderon met "ER ZIJN WEL BOMMEN IN AMSTERDAM"
Het ergste is dat daar mensen in zitten waarbij ik op school en zelfs in de klas mee heb gezetenquote:
quote:Op vrijdag 18 januari 2013 16:43 schreef MineraalWater het volgende:
[..]
Het ergste is dat daar mensen in zitten waarbij ik op school en zelfs in de klas mee heb gezeten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |