quote:Op donderdag 31 januari 2013 17:30 schreef Maxerazzi het volgende:
Iron & Wine komt in april met een nieuw album, Ghost on Ghost, en die eerste single is echt geniaal!![]()
Ook toen vond ik januari een fijne maand hoor. Had in het begin van het jaar toen al een paar fijne platen te pakken. Dat is nu weer het geval, altijd leuk.quote:Op donderdag 31 januari 2013 22:33 schreef Bol_Wan het volgende:
Ik vind het een hele sterke januari. Kan me niet herinneren dat er vorig jaar al zoveel lekkere releases waren, deze tijd van het jaar
Klinkt tot nu toe leuk die plaat. Al vind ik dat-ie met het onderstaande nummer gewoon Syd Barrett nadoet. Bij een artiest lenen, dat is oké, maar dit is gewoon bijna letterlijk Syd (ook qua tekst e.d.):quote:Op vrijdag 1 februari 2013 16:06 schreef methodmich het volgende:
[..]
Ook toen vond ik januari een fijne maand hoor. Had in het begin van het jaar toen al een paar fijne platen te pakken. Dat is nu weer het geval, altijd leuk.
Vandaag Jacco Gardner ontvangen van Excelsior, hetgeen helemaal leuk is.
Eens. Nu al betere platen dan heel 2012 zo ongeveerquote:Op donderdag 31 januari 2013 22:59 schreef Tchock het volgende:
2013 is in elk geval op papier echt vele malen beter dan 2012.Wat sowieso nogal een zwak muziekjaar was maar om die reden heb ik wel veel nieuwe dingen ontdekt
quote:Op zaterdag 2 februari 2013 17:36 schreef Aisumasen het volgende:
Gezien de liefhebbers van Peace ineens overal opduiken heb ik iets voor jullie op YouTube gezet:
De volledige opname van hun show die ik ze 3 maanden geleden in de kleine zaal van Paradiso zag spelen.
Geen idee... Het zou best kunnen dat er een herpersing volgt, maar die is voor de Nederlandse importeurs in ieder geval (nog?) niet te bestellen, wat ook niet alles hoeft te betekenen. Zie dat alle Peace-releases voor aardig wat van de kostprijs gaan op de tweede markt, ja! Zakt wel weer in over een tijdje.quote:Op zaterdag 2 februari 2013 18:01 schreef Tchock het volgende:
Trouwens, Aisumasen, ik wil heel erg graag de Delicious EP op wit vinyl hebben, maar die zijn stijf uitverkocht natuurlijk. Als ik op webshops zoek noemen sommige een releasedate van 19/02/13, weet jij toevallig iets hier van? Is het pure oplichting of wordt 'ie herdrukt? En zo ja, is 'ie dan weer op wit vinyl?
Niet uberhipster genoeg als je de eerste Nederlandse show voor een halfvolle bovenzaal al hebt gemist.quote:Op zaterdag 2 februari 2013 17:55 schreef Norrage het volgende:
Wordt Peace ook al zo erg gehyped op andere fora dan hier? Of zijn wij hier gewoon uberhipster?
Die Delicious EP kan ik helemaal niet vinden, maar misschien zoek ik verkeerdquote:Op zaterdag 2 februari 2013 18:22 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Geen idee... Het zou best kunnen dat er een herpersing volgt, maar die is voor de Nederlandse importeurs in ieder geval (nog?) niet te bestellen, wat ook niet alles hoeft te betekenen. Zie dat alle Peace-releases voor aardig wat van de kostprijs gaan op de tweede markt, ja! Zakt wel weer in over een tijdje.
http://www.ebay.co.uk/itm(...)&hash=item337f7a9994quote:Op zaterdag 2 februari 2013 18:23 schreef Tchock het volgende:
[..]
Die Delicious EP kan ik helemaal niet vinden, maar misschien zoek ik verkeerd
Haha, dan zocht ik inderdaad verkeerd, ik had alleen op ebay.com gekekenquote:Op zaterdag 2 februari 2013 18:25 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
http://www.ebay.co.uk/itm(...)&hash=item337f7a9994
http://www.ebay.co.uk/itm(...)&hash=item2579f7d545
Sja...
Dat zou wel zo moeten zijn, hoor. Maar dit zijn afgelopen aanbiedingen, het klopt dat er op dit moment helemáál geen item wordt aangeboden.quote:Op zaterdag 2 februari 2013 18:26 schreef Tchock het volgende:
[..]
Haha, dan zocht ik inderdaad verkeerd, ik had alleen op ebay.com gekekenDacht dat dat inwisselbaar was tussen de ebay's. Overigens is die ene een CD, dat hoef ik niet
Ik zag een exemplaar van de debuutsingle Follow Baby al voor 200+ weggaanquote:Op zaterdag 2 februari 2013 18:44 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Dat zou wel zo moeten zijn, hoor. Maar dit zijn afgelopen aanbiedingen, het klopt dat er op dit moment helemáál geen item wordt aangeboden.
Nee, maar om aan te duiden hoe geflatteerd de prijzen op het moment van een hype zijn.
Heeft mij ook altijd verbaasd. De manier waarop ik 'festivalshop' is gewoon wachten tot de hoofd-lineup bekend is en dan de leukste uitzoeken. En Slayer en BVMV zijn toch om te jankenquote:Op zaterdag 2 februari 2013 18:44 schreef Maxerazzi het volgende:
Ik ga deze vraag niet in LL-topic stellen, want dan krijg ik te veel discussie, en daar ben ik echt te lui voor, maar...waarom the fuck kopen mensen toch massaal een kaartje voor een festival met een eerste rits namen die echt belabberd is? Gaat toch nergens over, man.
Goede ervaringen uit het verleden. Het is een vaste factor voor een grote groep mensen. Plus de interesse van de bezoekers van Lowlands is sinds de mid-00's merkbaar verschoven, steeds meer mensen gaan voor de sfeer en de 'belevenis', en elke muzikale act die ze zien is een leuke plus. Heb vorig jaar een schrijnend hoog aantal programmaboekjes en krantjes gezien waarop alleen iets als Ed Sheeran en Go Back To The Zoo was aangekruist.quote:Op zaterdag 2 februari 2013 18:44 schreef Maxerazzi het volgende:
Ik ga deze vraag niet in LL-topic stellen, want dan krijg ik te veel discussie, en daar ben ik echt te lui voor, maar...waarom the fuck kopen mensen toch massaal een kaartje voor een festival met een eerste rits namen die echt belabberd is? Gaat toch nergens over, man.
Ik! Althans dat is het plan. Even kijken of het te regelen is.quote:Op donderdag 24 januari 2013 20:34 schreef Beregd het volgende:
iemand die naar primavera gaat
http://www.primaverasound.es/cartel
hoe krijgen ze het weer voor elkaar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |