Lastig, lastig.quote:Op maandag 14 januari 2013 01:44 schreef leeell het volgende:
Ja, ik word geplaagd door chaos in mn hoofd
Dat heet leedvermaak jaquote:
Oei, maar jij heb een tastbare mentale hobbel nl. Egyptequote:Op maandag 14 januari 2013 01:46 schreef Dastan het volgende:
Zelfs de wandelingetjes werken niet meer.
Klaarblijkelijkquote:
Nee, deze periode werd ie gek van , ofzoquote:Op maandag 14 januari 2013 01:51 schreef Ezell het volgende:
Of heeft journalistiek hem de deur gewezen?
Valt best mee.quote:Op maandag 14 januari 2013 01:51 schreef leeell het volgende:
Jij ben altijd zo gematigd ezell, niks is leuk of stom, altijd maar van ; mwoah we houden t wel vol
Vermoeiend is dat om te lezen
Dan is het maar goed dat 'ie nu al is gestopt. Aangezien hij in het vorige blok een tweedejaars moest interviewen, weet ik in welk blok hij nu zit. Met die nieuwswebsite toch? In het tweede jaar is die opdracht honderd keer stressvoller.quote:Op maandag 14 januari 2013 01:51 schreef leeell het volgende:
[..]
Nee, deze periode werd ie gek van , ofzo
Meestal kunnen bepaalde dingen mij echt totaal niets schelen, maar dan heb ik ook momenten waarop ik alleen maar van alles zit af te kraken omdat het kut is. Liever dit dan dat, vind ik. Maak ik mensen tenminste niet helemaal gek van mij.quote:
Hoezo een jongen? Trouwens, die opmerking over dat blog van mij... Ik raakte er helemaal in paniek van omdat ik dacht dat 'ie heel slecht was.quote:Op maandag 14 januari 2013 01:55 schreef leeell het volgende:
Jajoh , bevestig het nog maar eens
En oke, als het over journalistiek gaat dwalen mijn gedachtens gauw af, vooral als een jongen het verteld
hahaquote:Op maandag 14 januari 2013 01:57 schreef leeell het volgende:
haar zul je niet op een misstap betrappen, s nachts zwalkend door de utrechtse straten, hmm nee
Het was niet des ezells , het was een inspiratieloos stukje proza, het was de vinexwijk onder de blogsquote:Op maandag 14 januari 2013 01:57 schreef Ezell het volgende:
[..]
Meestal kunnen bepaalde dingen mij echt totaal niets schelen, maar dan heb ik ook momenten waarop ik alleen maar van alles zit af te kraken omdat het kut is. Liever dit dan dat, vind ik. Maak ik mensen tenminste niet helemaal gek van mij.
[..]
Hoezo een jongen? Trouwens, die opmerking over dat blog van mij... Ik raakte er helemaal in paniek van omdat ik dacht dat 'ie heel slecht was.
Ik ben er ook niet helemaal blij mee, maar jouw reactie als eerste reactie krijgen... Dat was gewoon vervelend.quote:Op maandag 14 januari 2013 01:58 schreef leeell het volgende:
[..]
Het was niet des ezells , het was een inspiratieloos stukje proza, het was de vinexwijk onder de blogs
Alsof jij je wat van mij aatrektquote:Op maandag 14 januari 2013 01:59 schreef Ezell het volgende:
[..]
Ik ben er ook niet helemaal blij mee, maar jouw reactie als eerste reactie krijgen... Dat was gewoon vervelend.
Oh dankje....quote:Op maandag 14 januari 2013 02:01 schreef Ezell het volgende:
Verandert direct zodra het over schrijftwerk gaat. Dan kan een hersenloze mij zelfs van slag maken.
Je snapt toch wel wat ik bedoel.quote:
En is dit tegen mij?quote:Op maandag 14 januari 2013 02:01 schreef leeell het volgende:
Ik wacht al maanden op een respectabele uitnodiging maar nee hoor, ik ben niet gewenst, de stille hint was oorverdovend
http://somethingemporium.com/2007/7/ctaatgt-illegal-just-futurequote:Op maandag 14 januari 2013 02:02 schreef Dastan het volgende:
[ afbeelding ]
Welke film is dit?Ik heb 'm gezien maar geen idee
Uhuquote:Op maandag 14 januari 2013 02:03 schreef Ezell het volgende:
[..]
Je snapt toch wel wat ik bedoel.
[..]
En is dit tegen mij?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |