Wat?quote:ik wil best je stront en darmen mentaliteit over straat schoppen dat een moslimvarken of hond zijn neus er voor op haalt maar waarom ben jij voor moslim en nikkers terwijl je de blanke arbeider vertrap in zijn bestan dan trap ik jou zinvol de moslimstront door je strot gore landverrader dat je benik laat mij in mijn levensopvattingniet de les les lezen door moslimparasieten zijn uitkeringparasieten mij uitspelen door jouw importvrienden veeg zelf je reet af met het paspoort met je stontpens wil je fascisme je krijg fascisme
Dat is standaard zo, in de VS zag je ook al dat de meeste mensen die tegen de zorgwet demonstreerden op het gebied van gezondheid echt een wandelende tijdbom waren die één hamburger verwijderd waren van een enorme hartaanval.quote:Op donderdag 10 januari 2013 14:29 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Iets doet me denken dat deze Gertje alleen maar profiteert van het nivelleringsfeestje van onze Spektrui
Amerika........daar denken ze dat doodsoorzaak #1 in Nederland (onvrijwillige) euthanasie isquote:Op donderdag 10 januari 2013 14:32 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Dat is standaard zo, in de VS zag je ook al dat de meeste mensen die tegen de zorgwet demonstreerden op het gebied van gezondheid echt een wandelende tijdbom waren die één hamburger verwijderd waren van een enorme hartaanval.
Gelukkig ben jij een baken van intelligentie waar nooit een facepalm-uitspraak uitkomt.quote:Op donderdag 10 januari 2013 14:35 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Echt weer de typische rechtsmens.
Basisschool afgerond tot groep 5. daarna niets meer bijgeleerd en dat is helaas zeer duidelijk af te lezen aan de schrijfstijl van deze Gert.
Moraal van dit verhaal: school is best belangrijk.
Oh en ik ben zelf geen PvdA-fan, die partij is mij te rechts namelijk.
Gelukkig is onze wiet nog wel altijd een stuk beter.quote:Op donderdag 10 januari 2013 14:35 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Amerika........daar denken ze dat doodsoorzaak #1 in Nederland (onvrijwillige) euthanasie is![]()
Hoewel in sommige staten wiet nu wel legaler is dan hier, dat dan weer wel.
Eigenlijk zou ik president van de Republyk Fryslan moeten worden.quote:Op donderdag 10 januari 2013 14:37 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Gelukkig ben jij een baken van intelligentie waar nooit een facepalm-uitspraak uitkomt.
Ik heb geen idee waar jij toch de behoefte vandaan haalt om elke keer met deze kutkloon te posten, maar echt nuttig is het allemaal nietquote:Op donderdag 10 januari 2013 14:40 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Eigenlijk zou ik president van de Republyk Fryslan moeten worden.
Misschien komt die dag ooit nog eens.
Papieren Tijger mag ook een ministerspost bemannen, die is niet echt rechts, maar liberaal en consequent daarin, dus die mag ik wel.![]()
![]()
Maar conservatieve rechtsmensen, van die Teeven-typetjes, nee, die mag ik niet zo.
Doe jij er ook veel langer over om thuis te komen, omdat je alleen maar routes rijd waarbij je enkel linksaf hoeft te slaan?quote:Op donderdag 10 januari 2013 14:40 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Eigenlijk zou ik president van de Republyk Fryslan moeten worden.
Misschien komt die dag ooit nog eens.
Papieren Tijger mag ook een ministerspost bemannen, die is niet echt rechts, maar liberaal en consequent daarin, dus die mag ik wel.![]()
![]()
Maar conservatieve rechtsmensen, van die Teeven-typetjes, nee, die mag ik niet zo.
quote:Op donderdag 10 januari 2013 14:44 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Doe jij er ook veel langer over om thuis te komen, omdat je alleen maar routes rijd waarbij je enkel linksaf hoeft te slaan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |