Oh die ken ik niet... maar ik zal het eens gaan bekijken...quote:Op donderdag 10 januari 2013 13:09 schreef HaywoodJablome het volgende:
Lees "Snuff" van Chuck Palahniuk, en je bent een instant expert als het om gangbangs gaat. Geen dank.
Wij hebben wel vaker gedate in de privésfeer (partnerruil bij ons thuis) maar dat was altijd met zn 4en (wel verschillende stellen)... daar gaan we er waarschijnlijk een paar van uitnodigen. Dus sexueel ken ik de meeste mannen al. Zou er wel nog graag 1 of 2 nieuwe bijwillen. Gaat waarschijnlijk via via de vrienden die ook komen en die ook daten in de privésfeer.quote:Op donderdag 10 januari 2013 12:51 schreef summer2bird het volgende:
Hoe nodig je die mannen uit?
Lijkt mij echt akward om naar een vriend te stappen en het te vragen
Leuk boek, over een pornoster op leeftijd (relatief op leeftijd dan) die besluit het wereldrecord gang bang te verbreken als laatste daad in haar carriere. Bijzonder onsmakelijk af en toe, maar dat is met al zijn boeken zo.quote:Op donderdag 10 januari 2013 14:56 schreef Irmak_Spermabak het volgende:
[..]
Oh die ken ik niet... maar ik zal het eens gaan bekijken...
ja ik zie dat hij ook fight club heeft geschreven...quote:Op donderdag 10 januari 2013 15:00 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
Leuk boek, over een pornoster op leeftijd (relatief op leeftijd dan) die besluit het wereldrecord gang bang te verbreken als laatste daad in haar carriere. Bijzonder onsmakelijk af en toe, maar dat is met al zijn boeken zo.
Yep, dat is een verfilming van een van zijn boeken. Wist ik ook niet hoor, pas een paar jaar later kwam ik daar achter.quote:Op donderdag 10 januari 2013 15:01 schreef Irmak_Spermabak het volgende:
[..]
ja ik zie dat hij ook fight club heeft geschreven...
dat was wel een leuke film... sorry heb het boek niet gelezen
Hier ben ik het helemaal mee eens.quote:Op donderdag 10 januari 2013 12:35 schreef Monopoly het volgende:
Je moet zorgen dat het een sausage fest wordt.
Mwah vanaf een standaard 14 cm vind ik het al prima! maar mag altijd langer natuurlijk hihiquote:Op donderdag 10 januari 2013 19:37 schreef Rodawa het volgende:
Is er nog een bepaalde minimumlengte waar de fallus aan moet voldoen? Stel je voor dat de flapjesklappers van de mannen die jij op het oog hebt niet groot genoeg zijn. Begrijp me niet verkeerd, ik meld me niet aan, maar laat ik zeggen dat wanneer je op zoek bent naar een tientonner, ik er één beschikbaar heb.
Dit is niet de humor van Oerbeer.quote:
Ga je het wel opnemen?quote:Op zondag 24 februari 2013 11:02 schreef Irmak_Spermabak het volgende:
Het is geregeld, volgende weekend is het zover! Heb er heeeeeel veel zin in
pics en filmpjes maken he! Heb je belooft!quote:Op zondag 24 februari 2013 11:02 schreef Irmak_Spermabak het volgende:
Het is geregeld, volgende weekend is het zover! Heb er heeeeeel veel zin in
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |