SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zou die plaatsen ook niet verkopen aan de hooligans inderdaadquote:Op woensdag 9 januari 2013 13:27 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ze laten natuurlijk niet voor niets die kant gewoon open naar het veld, de kans dat er iemand het veld op loopt is nagenoeg 0
en dat Enoh een goed toernooi heeft zodat we die voor 5miljoen aan Newcastle of Sunderland kunnen slijtenquote:Op woensdag 9 januari 2013 13:55 schreef Marsenal het volgende:
Je kan dan ook geen foto's maken van geluid of het ontbreken daarvan.
Hoop dat Serero heelhuids terugkomt uit Afrika.
Kameroen doet niet mee.quote:Op woensdag 9 januari 2013 14:39 schreef The_Groove het volgende:
[..]
en dat Enoh een goed toernooi heeft zodat we die voor 5miljoen aan Newcastle of Sunderland kunnen slijten
.quote:Update: Ajax heeft geen interesse in Anouar Kali, dat meldt Voetbal International. Volgens verslaggever Simon Zwartkruis ziet voetbaldirecteur Marc Overmars niets in de middenvelder
Niet meer dan terecht, ik vind dat een speler die vooral zichzelf erg veel overschat.quote:
quote:Op woensdag 9 januari 2013 15:21 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Niet meer dan terecht, ik vind dat een speler die vooral zichzelf erg veel overschat.
Die jongen is beter dan Enoh (wie niet), maar voor de rest hebben jullie betere spelers op 't middenveld hoor...quote:Op woensdag 9 januari 2013 15:47 schreef Ajacied422 het volgende:
Heerlijk, op Ajax Netwerk zeggen ze over de ontkenning van Overmars: ''Het wordt in de doofpot gestopt, denk ik. Als het naar buiten lekt dan heeft die jongen geen leven meer in Utrecht. En hij moet er nog een half jaar voetballen. ''
http://ajax.netwerk.to/forums/HTML/forum9/3147-2.php
Zeker weten, Als Kali komt, moet er eerst een rits aan andere spelers weg.quote:Op woensdag 9 januari 2013 15:48 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Die jongen is beter dan Enoh (wie niet), maar voor de rest hebben jullie betere spelers op 't middenveld hoor...
Rits is al wegquote:Op woensdag 9 januari 2013 15:50 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Zeker weten, Als Kali komt, moet er eerst een rits aan andere spelers weg.
Kan toch, als ze hem willen hebben dan is er geen enkele reden om dat nu gelijk kenbaar te maken. Sowieso verwacht ik hem niet bij Ajax. Dan moet je eerst 2 man van het rijtje Poulsen, Enoh, Sporkslede en Boccara wegdoen.quote:Op woensdag 9 januari 2013 15:47 schreef Ajacied422 het volgende:
Heerlijk, op Ajax Netwerk zeggen ze over de ontkenning van Overmars: ''Het wordt in de doofpot gestopt, denk ik. Als het naar buiten lekt dan heeft die jongen geen leven meer in Utrecht. En hij moet er nog een half jaar voetballen. ''
http://ajax.netwerk.to/forums/HTML/forum9/3147-2.php
Contract tot 2014, Overmars heeft wel gezegd dat het in principe de bedoeling is dat Poulsen langzaam aan vervangen wordt door een talent. Die hebben we al met Boccara en Sporkslede.quote:Op woensdag 9 januari 2013 16:53 schreef BezigAapje het volgende:
Poulsen was volgens mij voor 1 jaar
je moet maar kijken hoe dat uit pakt, maar in principe is het voor Poulsen een mooi einde van zijn carrière.quote:Op woensdag 9 januari 2013 17:01 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Contract tot 2014, Overmars heeft wel gezegd dat het in principe de bedoeling is dat Poulsen langzaam aan vervangen wordt door een talent. Die hebben we al met Boccara en Sporkslede.
Zijn dat allemaal kaartjes voor de losse verkoop dan? Mn die naast de spelersstoelen?quote:Op woensdag 9 januari 2013 18:09 schreef JanCees het volgende:
[ afbeelding ]
http://www.ajaxlife.nl/nieuws/slideshow/detail/537
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |