Ik heb nog een knuffel voor je. Er zitten alleen gaten in en zijn vacht is een beetje hard geworden op sommige plekken...quote:Op dinsdag 8 januari 2013 23:26 schreef inhetvliegtuigoverdezee het volgende:
Ik mis het heel erg, maar ik ben bang dat mensen me gaan zien als een baby ofzo. En hoe gaat het uitzien als ik een speelgoedwinkel binnenloop om een knuffel te kopen? Zijn er meer mensen die zich zo voelen?
Ik ookquote:Op dinsdag 8 januari 2013 23:30 schreef The_Voice_Within het volgende:
Ik heb ook nog knuffels die ik al m'n hele leven heb, en eerlijk gezegd geef ik nog liever m'n auto ofzo weg dan die beestjes. Niks om je te schamen.
Weet precies wat je bedoelt, zodra ik me rot voel grijp ik meteen naar m'n vier beestjes. Die weten me altijd weer te troosten als geen ander!quote:Op dinsdag 8 januari 2013 23:31 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik ookMaar bij mij eigenlijk om dezelfde reden als TS: dat ding heb ik vroeger gebruikt om mezelf te troosten en daar dient ie nu eigenlijk nog steeds voor. Na al die jaren werkt nog steeds niks beter dan dat stomme beest
Voor deze keer eens met Kingtoppie. Ik ga er ook een halen, een Toad (ja, die van Mario ja). Toad schopt kont.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 23:34 schreef kingtoppie het volgende:
Ik ga ook maar eens een knuffel kopen, knuffels zijn bad ass.
Ben je het normaal niet met mij eens dan?quote:Op dinsdag 8 januari 2013 23:36 schreef Mucha-Girl het volgende:
[..]
Voor deze keer eens met Kingtoppie. Ik ga er ook een halen, een Toad (ja, die van Mario ja). Toad schopt kont.
Een knuffelbeest is eigenlijk ook het enige dat je niet 'in de steek kan laten', om het zo maar even te zeggen. Hoe vaak huilen kinderen niet omdat hun ouders even weggaan.. en een knuffel is dan wellicht even het enige dat wel bij ze is (en blijft).quote:Op dinsdag 8 januari 2013 23:35 schreef Tropanzia het volgende:
Wel apart dat knuffelbeesten zo'n gevoelige dingen zijn.
Mwah, knuffeltje in je bed is wel gewoon schattig...quote:Op dinsdag 8 januari 2013 23:50 schreef inhetvliegtuigoverdezee het volgende:
Dankjulliewel voor jullie reactiesmaar niet beledigend bedoelt maar het klinkt redelijk normaal voor vrouwen om een knuffelbeest te hebben, gewoon als hebbedingetje. Maar als jongen is het weer gelijk gay of kinderachtig of wat dan ook. Zijn er echt geen mannen hier die nog echt slapen met hun knuffel?
Dan kan ik misschien begrijpen of het echt niet voorkomt of dat het gewoon enorm taboe is.
Mijn moeder heeft zonder reden alles wat ik had van speelgoed en dat was echt niet veel weggegooid ook zonder reden. Nou zie ik ergens een leuk knuffelbeest liggen wat op een van die knuffels lijkt welke ik had koop ik hem gewoonquote:Op dinsdag 8 januari 2013 23:26 schreef inhetvliegtuigoverdezee het volgende:
Hoi,
ik ben 15 jaar. Ik zit de laatste tijd niet bepaald lekker in mijn vel en eigenlijk zou ik heel graag een knuffelbeest hebben. Ik meen het, iedere keer dat ik een kind met een knuffel zie lopen krijg ik een steek van verdriet. Ik vind mezelf zo kinderachtig en mijn ego zegt nee. Maar diep vanbinnen wil ik er toch nog een. Gewoon een lief teddybeertje of een schildpadje.
Toen ik 11 was heeft mijn stiefmoeder mijn knuffels zonder reden naar een rommelmarkt gebracht. Ik ben daar heel boos en verdrietig over geweest. Een van die knuffels was tijgertje, zoals ik hem noemde. Ik had hem met mijn echte moeder gekocht op een rommelmarkt toen ik 5 was. Hij heeft me heel erg getroost toen mijn moeder kwam te overlijden en ik praatte altijd tegen hem.
Ik mis het heel erg, maar ik ben bang dat mensen me gaan zien als een baby ofzo. En hoe gaat het uitzien als ik een speelgoedwinkel binnenloop om een knuffel te kopen? Zijn er meer mensen die zich zo voelen?
Alvast bedankt voor evt. reacties.
Zo is het maar netquote:Op dinsdag 8 januari 2013 23:51 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Maar fuck dat, als jij een beertje wilt dan moet jij een beertje nemen en er trots op zijn dat je geen mietje bent dat zich daar iets van aantrekt.
Vaak is de echte oorzaak van dat zo'n beertje kinderachtig/gay gevonden wordt de gevoelens die bovenkomen van heimwee en verlangzucht naar beertjes en tijden waarin je nog met beertjes kon slapen. (kindertijd)quote:Op dinsdag 8 januari 2013 23:51 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Mwah, knuffeltje in je bed is wel gewoon schattig...
Denk niet dat dames daar erg opgewonden van worden ofzo.
Maar fuck dat, als jij een beertje wilt dan moet jij een beertje nemen en er trots op zijn dat je geen mietje bent dat zich daar iets van aantrekt.
Wat liefquote:Op dinsdag 8 januari 2013 23:31 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik ookMaar bij mij eigenlijk om dezelfde reden als TS: dat ding heb ik vroeger gebruikt om mezelf te troosten en daar dient ie nu eigenlijk nog steeds voor. Na al die jaren werkt nog steeds niks beter dan dat stomme beest
Dit is dan ook wel waarheid.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 23:56 schreef teknomist het volgende:
Ik zou wel oppassen, TS, want het is een hellend vlak, voor je het weet heb je een luier fetisj.
[ afbeelding ]
Uiteraard, iedereen moet doen waar -ie zich bij gelukkig/comfortabele voelt maar de kans dat je zo chicks scoort is wel nihil.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 23:59 schreef Tropanzia het volgende:
[..]
Dit is dan ook wel waarheid.
Deze meneer voelt zich waarschijnlijk weer helemaal baby/kind.
''Heerlijk, dit gevoel!'' zal hij telkens wel denken.
Ondertussen wordt hij wel door de massa uitgelachen, en da's natuurlijk ook niet gek.
Bedenk je dus wel even wat belangrijk is en wat niet. Jij hebt de vrijheid om te doen wat je wilt.
Dan verberg je dat beest toch? En je hoeft niet luidkeels uit te dragen dat je er één hebt toch?quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:02 schreef teknomist het volgende:
[..]
Uiteraard, iedereen moet doen waar -ie zich bij gelukkig/comfortabele voelt maar de kans dat je zo chicks scoort is wel nihil.
Onzin.. Hij neemt de knuffel (neem ik aan) toch niet mee op een date e.d.... Dat ziet zo'n meisje dan later wel een keer, en het lijkt me sterk dat als ze hem al leuk vindt dat ineens hét struikelblok zou zijn.quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:02 schreef teknomist het volgende:
[..]
Uiteraard, iedereen moet doen waar -ie zich bij gelukkig/comfortabele voelt maar de kans dat je zo chicks scoort is wel nihil.
ik zit liever lekker in mijn vel dan dat er 'chicks' op mij geilenquote:Op woensdag 9 januari 2013 00:02 schreef teknomist het volgende:
[..]
Uiteraard, iedereen moet doen waar -ie zich bij gelukkig/comfortabele voelt maar de kans dat je zo chicks scoort is wel nihil.
Of hij verbergt dat beest in een kast ofzo elke ochtendquote:Op woensdag 9 januari 2013 00:07 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Onzin.. Hij neemt de knuffel (neem ik aan) toch niet mee op een date e.d.... Dat ziet zo'n meisje dan later wel een keer, en het lijkt me sterk dat als ze hem al leuk vindt dat ineens hét struikelblok zou zijn.
Als je lekker in je vel zit gaan er vanzelf 'chicks' op je geilen.quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:07 schreef inhetvliegtuigoverdezee het volgende:
[..]
ik zit liever lekker in mijn vel dan dat er 'chicks' op mij geilen![]()
Maar ik ga het denk ik toch doen. Kijken of ik een lieve kan vinden
Gewoon doen iddquote:Op woensdag 9 januari 2013 00:07 schreef inhetvliegtuigoverdezee het volgende:
[..]
ik zit liever lekker in mijn vel dan dat er 'chicks' op mij geilen![]()
Maar ik ga het denk ik toch doen. Kijken of ik een lieve kan vinden
Ach in het begin kun je dat nog wel doen, maar ik denk dat je er beter eerlijk over kunt zijn en er zelf een grapje over kunt maken dan het proberen te verbergen. Het is niks om je voor te schamen, zeker niet tegenover je vriend/vriendin lijkt me.quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:08 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Of hij verbergt dat beest in een kast ofzo elke ochtend
Pics van je zus knuffel straksquote:Op woensdag 9 januari 2013 00:07 schreef inhetvliegtuigoverdezee het volgende:
[..]
ik zit liever lekker in mijn vel dan dat er 'chicks' op mij geilen![]()
Maar ik ga het denk ik toch doen. Kijken of ik een lieve kan vinden
Wat een wijsheid. Ik kan het toch zeggen want ben anoniem; ik heb ook één knuffel met een naam.quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:07 schreef inhetvliegtuigoverdezee het volgende:
[..]
ik zit liever lekker in mijn vel dan dat er 'chicks' op mij geilen![]()
Hij is 15 he? Niet 25quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:10 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ach in het begin kun je dat nog wel doen, maar ik denk dat je er beter eerlijk over kunt zijn en er zelf een grapje over kunt maken dan het proberen te verbergen. Het is niks om je voor te schamen, zeker niet tegenover je vriend/vriendin lijkt me.
O ja, nou ja als ie 'm over 10 jaar nog heeft dan kan ie m'n post nog eens lezenquote:Op woensdag 9 januari 2013 00:11 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Hij is 15 he? Niet 25![]()
Ik denk niet dat er voorlopig samen overnacht gaat worden of dat hij zijn knuffel nodig zal hebben als dat onverhoopt wel zo is..
Oja, trouwens. Toevallig de documentaire 'The 15 Stone Babies' gezien?quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:02 schreef teknomist het volgende:
[..]
Uiteraard, iedereen moet doen waar -ie zich bij gelukkig/comfortabele voelt maar de kans dat je zo chicks scoort is wel nihil.
quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:12 schreef kwiwi het volgende:
[..]
O ja, nou ja als ie 'm over 10 jaar nog heeft dan kan ie m'n post nog eens lezen
Maar een man met knuffel is wel anders dan een vrouw met knuffel moet ik TS meegeven.quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:15 schreef Franknfurter het volgende:
Gewoon doen, ik vind het juist leuk als iemand gewoon eerlijk is in wat ie wil. Mijn ex had drie knuffelschapen in bed liggen, gewoon omdat ze ze leuk vond. Als ik er dan was gingen ze gewoon het bed uit en als ik weg was weer erin. Niks vreemds aan. Heb zelfs wel eens met een knuffel én mn ex geslapen, die knuffel heeft gewoon de perfecte knuffelafmeting
Knap uitziende meisjes hebben vaak zoiets van: ''Ik zie er knap uit, dus ik mag géén knuffel'' Volgens mij hebben minder knap-uitziende meisjes vaak een knuffel.quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:10 schreef Mignon het volgende:
[..]
Wat een wijsheid. Ik kan het toch zeggen want ben anoniem; ik heb ook één knuffel met een naam.De weinig mensen die het weten maken wel eens grappen maar meer ook niet. Alleen ik denk dat het voor een jongen wel anders ligt, misschien?
WTF?? Wat is dit nou weer voor rare theorie? En andersom lijkt me logischer trouwens (al geloof ik daar ook geen drol van)quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:19 schreef Tropanzia het volgende:
[..]
Knap uitziende meisjes hebben vaak zoiets van: ''Ik zie er knap uit, dus ik mag géén knuffel'' Volgens mij hebben minder knap-uitziende meisjes vaak een knuffel.
Die hebben toch iets meer schijt aan hun imago jegens jongens. En daar is niets mis mee.
Ook niet heel vreemd volgens mijquote:Op woensdag 9 januari 2013 00:22 schreef littledrummergirl het volgende:
ik knuffel met mn tweede kussen als mn vriend er niet is
quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:22 schreef littledrummergirl het volgende:
ik knuffel met mn tweede kussen als mn vriend er niet is
Ik snap de gedachte erachter niet helemaal... Of je wel of niet een knuffel hebt lijkt me meer met je verleden en/of karakter te maken te hebben dan met je uiterlijk - maar ik ben geen psychquote:Op woensdag 9 januari 2013 00:19 schreef Tropanzia het volgende:
[..]
Knap uitziende meisjes hebben vaak zoiets van: ''Ik zie er knap uit, dus ik mag géén knuffel'' Volgens mij hebben minder knap-uitziende meisjes vaak een knuffel.
Die hebben toch iets meer schijt aan hun imago jegens jongens. En daar is niets mis mee.
Heb jij trouwens nog een knuffel?quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:22 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
WTF?? Wat is dit nou weer voor rare theorie? En andersom lijkt me logischer trouwens (al geloof ik daar ook geen drol van)
Hamster je vrouwen of knuffels?quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:19 schreef FAUSTINO het volgende:
En dat niemand met je wil daten als je een knuffelbeest hebt is bullshit. Neem dat maar van deze hamsteraar aan
Je gaat toch ook niet meteen aan een date vertellen dat je (een) knuffel(s) hebt.quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:19 schreef FAUSTINO het volgende:
En dat niemand met je wil daten als je een knuffelbeest hebt is bullshit. Neem dat maar van deze hamsteraar aan
Ja, ik heb hem nog steedsquote:Op woensdag 9 januari 2013 00:26 schreef FAUSTINO het volgende:
[..]
Heb jij trouwens nog een knuffel?
Ik denk dat de meeste mensen veel oppervlakkiger onbewust naar hun uiterlijk/populariteit kijken dan naar andere dingen.quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:26 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik snap de gedachte erachter niet helemaal... Of je wel of niet een knuffel hebt lijkt me meer met je verleden en/of karakter te maken te hebben dan met je uiterlijk - maar ik ben geen psych
Vind het juist wel wat hebben, laat zien dat ze niet zoveel geven om stoer doen maar het gewoon zijn vanwege hun persoonlijkheid.quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:19 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Maar een man met knuffel is wel anders dan een vrouw met knuffel moet ik TS meegeven.
Knuffels poppen Foto's schilderijen oude kasten boeken. En meuk uit een ver verledenquote:
Neem ze gelijk mee die knuffels kan hij er gelijk mee kennismaken vind die dat niet leuk is het mijn typ toch nietquote:Op woensdag 9 januari 2013 00:27 schreef Mignon het volgende:
[..]
Je gaat toch ook niet meteen aan een date vertellen dat je (een) knuffel(s) hebt.
Hihi schattigquote:Op woensdag 9 januari 2013 00:28 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja, ik heb hem nog steeds, maar ik gebruik 'm niet meer om mee te knuffelen.. Is jeugdsentiment he? Ga 'm écht nooit weg doen als is er bijna geen knuffel meer in te herkennen
![]()
![]()
Dan nog lijkt het psychologisch onlogisch.. Meiden die populair zijn komen met ongeveer alles en weg en meiden die niet populair zijn juist niet.. Dus zou het precies andersom moeten zijnquote:Op woensdag 9 januari 2013 00:28 schreef Tropanzia het volgende:
[..]
Ik denk dat de meeste mensen veel oppervlakkiger onbewust naar hun uiterlijk/populariteit kijken dan naar andere dingen.
Uiterlijk had ik beter kunnen verander in populariteit. Hoewel deze 2 ook wel een beetje aan elkaar verwant zijn.
Populaire mensen maken zich vaak nogal druk om wat andere mensen van hun denken.
Iedereen maakt zich druk om wat andere mensen van hun denken. Of vrijwel iedereen. En onzekere mensen nog meer. Ook als onzeker persoon kan je met een knuffel slapen om het vervolgens enkel voor jezelf te houden uit schaamte. Uiterlijk erbij betrekken snap ik niet helemaal.quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:28 schreef Tropanzia het volgende:
[..]
Ik denk dat de meeste mensen veel oppervlakkiger onbewust naar hun uiterlijk/populariteit kijken dan naar andere dingen.
Uiterlijk had ik beter kunnen verander in populariteit. Hoewel deze 2 ook wel een beetje aan elkaar verwant zijn.
Populaire mensen maken zich vaak nogal druk om wat andere mensen van hun denken.
Ik gok dat de meeste vrouwen een stuk oppervlakkiger zijn dan jij.quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:28 schreef Franknfurter het volgende:
[..]
Vind het juist wel wat hebben, laat zien dat ze niet zoveel geven om stoer doen maar het gewoon zijn vanwege hun persoonlijkheid.
Viel mij idd meteen op dat iedereen zo lief reageerdequote:Op woensdag 9 januari 2013 00:30 schreef Franknfurter het volgende:
[..]
Dan nog, aandoenlijk topic waarin de fokmannen wat punten kunnen scoren bij fokvrouwen
Vrouwen doen het niet zo goed bij mij, sorry.quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:30 schreef Franknfurter het volgende:
[..]
Dan nog, aandoenlijk topic waarin de fokmannen wat punten kunnen scoren bij fokvrouwen
Stuur ze door naar mij danquote:Op woensdag 9 januari 2013 00:31 schreef FAUSTINO het volgende:
[..]
Vrouwen doen het niet zo goed bij mij, sorry.
Top! Ik zou toch wel heel raar opkijken als mijn vriend met een knuffel in bed slaapt.quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:28 schreef Franknfurter het volgende:
[..]
Vind het juist wel wat hebben, laat zien dat ze niet zoveel geven om stoer doen maar het gewoon zijn vanwege hun persoonlijkheid.
Boeit niet, dan nog is het een aanmoediging voor degenen die NIET trollenquote:
quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:31 schreef FAUSTINO het volgende:
[..]
Vrouwen doen het niet zo goed bij mij, sorry.
En ik ben al zo'n oppervlakkig secreetquote:Op woensdag 9 januari 2013 00:30 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ik gok dat de meeste vrouwen een stuk oppervlakkiger zijn dan jij.
Oké. Ik vroeg het ook voorzichtig. Maar, als het serieus is, gewoon doen.quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:32 schreef inhetvliegtuigoverdezee het volgende:
[..]? Dit is een serieus topic.
Ik ook, maar echt boeien zou het me ook niet moet ik zeggen. Het is nou niet alsof ik 's nachts wat ziequote:Op woensdag 9 januari 2013 00:32 schreef Mignon het volgende:
[..]
Top! Ik zou toch wel heel raar opkijken als mijn vriend met een knuffel in bed slaapt.
Want?quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:32 schreef Franknfurter het volgende:
[..]
En ik ben al zo'n oppervlakkig secreet
Uiteraardquote:
Op uitzondering van bepaalde vrouwenquote:
soms ruikt ie ook naar hemquote:Op woensdag 9 januari 2013 00:24 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
En dan wel aan hem denken he! Alsof hij een kussen is!
Ik val sowieso niet op mannen dus zou heel vreemd opkijken als er een man in mijn bed slaaptquote:Op woensdag 9 januari 2013 00:32 schreef Mignon het volgende:
[..]
Top! Ik zou toch wel heel raar opkijken als mijn vriend met een knuffel in bed slaapt.
Ik neem aan dat hij de knuffel weglaat als er een meisje/vrouw in zijn bed ligtquote:Op woensdag 9 januari 2013 00:33 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik ook, maar echt boeien zou het me ook niet moet ik zeggen. Het is nou niet alsof ik 's nachts wat zie
Nee. Toch zou ik het wel zeer lachwekkend vinden.quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:33 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik ook, maar echt boeien zou het me ook niet moet ik zeggen. Het is nou niet alsof ik 's nachts wat zie
Dat geloof ik gewoon graag over mezelf, dan hoef ik me minder te schamen als ik weer wat doms blaat.quote:
quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:34 schreef Franknfurter het volgende:
[..]
Dat geloof ik gewoon graag over mezelf, dan hoef ik me minder te schamen als ik weer wat doms blaat.
quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:29 schreef Mignon het volgende:
[..]
Iedereen maakt zich druk om wat andere mensen van hun denken. Of vrijwel iedereen. En onzekere mensen nog meer. Ook als onzeker persoon kan je met een knuffel slapen om het vervolgens enkel voor jezelf te houden uit schaamte. Uiterlijk erbij betrekken snap ik niet helemaal.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Digo
Als jij zo'n ding wil, dan koop je zo'n ding. Puntquote:Op woensdag 9 januari 2013 00:35 schreef FAUSTINO het volgende:
Stom topic trouwens ben nu op Marktplaats op zoek naar een speelgoedkraanDie wou ik vroeger maar dat zat er helaas nooit in
Dat is dan wel weer lichtelijk vreemd om in het bed van een ONS aan te treffenquote:Op woensdag 9 januari 2013 00:35 schreef FAUSTINO het volgende:
Stom topic trouwens ben nu op Marktplaats op zoek naar een speelgoedkraanDie wou ik vroeger maar dat zat er helaas nooit in
quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:36 schreef Franknfurter het volgende:
[..]
Dat is dan wel weer lichtelijk vreemd om in het bed van een ONS aan te treffen
Niemand verplicht je ertoe man..quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:37 schreef Hamast het volgende:
Ik fok niet meer met knuffels is voor die kleine kids man.
Doe ik ookquote:Op woensdag 9 januari 2013 00:36 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Als jij zo'n ding wil, dan koop je zo'n ding. Punt
Ben ook nog op zoek naar een Mowgli maar dat wil niet echt lukkenquote:Op woensdag 9 januari 2013 00:36 schreef Franknfurter het volgende:
[..]
Dat is dan wel weer lichtelijk vreemd om in het bed van een ONS aan te treffen
Ga ik ook doen denk ik.quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:33 schreef Tchock het volgende:
[..]
Oké. Ik vroeg het ook voorzichtig. Maar, als het serieus is, gewoon doen.
Nee weet ik, ik wou gewoon even stoer en mannelijk overkomen in tegenstelling tot al die mietjes hier.quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:37 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Niemand verplicht je ertoe man..
En niet bang zijn over wat meisjes er van denken. Verstop 'm in het begin, als je het later vertelt en een meisje gaat er moeilijk over doen was ze toch niet goed genoeg voor je.quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:38 schreef inhetvliegtuigoverdezee het volgende:
[..]
Ga ik ook doen denk ik.
Mijn vriendin is mijn knuffel als ik troost nodig hebquote:Op dinsdag 8 januari 2013 23:50 schreef inhetvliegtuigoverdezee het volgende:
Dankjulliewel voor jullie reactiesmaar niet beledigend bedoelt maar het klinkt redelijk normaal voor vrouwen om een knuffelbeest te hebben, gewoon als hebbedingetje. Maar als jongen is het weer gelijk gay of kinderachtig of wat dan ook. Zijn er echt geen mannen hier die nog echt slapen met hun knuffel?
Dan kan ik misschien begrijpen of het echt niet voorkomt of dat het gewoon enorm taboe is.
Grappig, dat is ze voor mij ook.quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:39 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Mijn vriendin is mijn knuffel als ik troost nodig heb![]()
Dat heb ik sowieso al in mijn hoofd, als partners er problemen mee mochten hebben kunnen ze de tering krijgen.quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:39 schreef Tchock het volgende:
[..]
En niet bang zijn over wat meisjes er van denken. Verstop 'm in het begin en als je het later vertelt en een meisje gaat er moeilijk over doen was ze toch niet goed genoeg voor je.
Knap dat je zo op je 15e denkt, en je hebt helemaal gelijk ookquote:Op woensdag 9 januari 2013 00:47 schreef inhetvliegtuigoverdezee het volgende:
[..]
Dat heb ik sowieso al in mijn hoofd, als partners er problemen mee mochten hebben kunnen ze de tering krijgen.Als je mij kiest dan kies je ook het volledige, mentaal beschadigde pakket
quote:Op woensdag 9 januari 2013 00:51 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Knap dat je zo op je 15e denkt, en je hebt helemaal gelijk ook
Dit.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 23:28 schreef kwiwi het volgende:
Ik ben bijna twee keer zo oud als dat jij bent en heb ook nog gewoon een knuffelIedereen in m'n omgeving maakt er wel geintjes over maar het boeit ze verder helemaal niet. Lekker doen waar je zin in hebt, en wat betreft die speelgoedwinkel: geen mens die weet dat het voor jou is toch?
hahaquote:Op dinsdag 8 januari 2013 23:27 schreef teknomist het volgende:
[..]
Ik heb nog een knuffel voor je. Er zitten alleen gaten in en zijn vacht is een beetje hard geworden op sommige plekken...
Ik vind het gay.quote:Op woensdag 9 januari 2013 14:06 schreef Woutjeh het volgende:
Ik ben 21 en ik slaap gewoon met een knuffel.
Tot nu toe heeft er overigens nog nooit iemand een negatieve opmerking over gemaakt,
Dat mag je van mij vinden.quote:Op woensdag 9 januari 2013 14:08 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ik vind het gay.
Grow up zeg. Valt me trouwens op dat nog veel mensen hier gewoon met knuffels slapen.
Als mensen dat willen, laat ze lekker, zal vaak te maken hebben met een bepaalde (traumatische/verdrietige) ervaring die ze als kind meemaken (toen ze een knuffel hadden) en hun verdriet daarop kwijt konden waardoor zo'n ding veel emotionele waarde kan hebben voor iemand.quote:Op woensdag 9 januari 2013 14:08 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ik vind het gay.
Grow up zeg. Valt me trouwens op dat nog veel mensen hier gewoon met knuffels slapen.
Die met de petquote:Op woensdag 9 januari 2013 15:53 schreef FAUSTINO het volgende:
[ afbeelding ]
Nou TS welke wil je hebben?
Heeft ook nog een jasje van G-starquote:
Een hipster beer dusquote:Op woensdag 9 januari 2013 16:03 schreef FAUSTINO het volgende:
[..]
Heeft ook nog een jasje van G-starMaar ze moeten even in de wasmachine om weer mooi schoon te worden
quote:Op woensdag 9 januari 2013 19:50 schreef madeliefff het volgende:
http://9gag.com/gag/3053 deze kwam laatst voorbij op facebook haha![]()
[ afbeelding ]
p.s. hoe plaats je een foto in een topic :?
Thanx!quote:Op woensdag 9 januari 2013 20:06 schreef kwiwi het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[img ] *url plaatje* [/img ]
Dit alles zonder spaties.
Ik heb deze bij de kringloop gehaald. Daar kosten ze maximaal 1 euro. En de lui die daar werken interesseert het echt geen bal als je daar een knuffel kooptquote:Op donderdag 10 januari 2013 03:00 schreef eefje801 het volgende:
Heerlijk zo'n topic. Ik heb ze ook tot mijn 20ste gehad. Nu liggen ze misschien niet meer in mijn bed maar zou ze nooit weg doen, vooral de knuffel die mijn moeder nog heeft gemaakt niet. Dus TO neem het aanbod van Faustino aan of ga zelf naar de winkel.
Overigens wordt dit in de psychologie ook wel self-soothing genoemd en het is juist een gezond verschijnsel en goed voor mensen, helemaal als ze niet bij een ouder (meer) terecht kunnen. Een vorm van "het kind in jezelf" troosten.
Wow, hipster-beer is TOFquote:Op woensdag 9 januari 2013 15:53 schreef FAUSTINO het volgende:
[ afbeelding ]
Nou TS welke wil je hebben?
Het is net een poppenhuis hier in huisquote:Op dinsdag 15 januari 2013 16:34 schreef probeer het volgende:
[..]
Wow, hipster-beer is TOF:D wat een baasje zeg.
Als je die drang zo hebt dan gewoon kopen. In een speelgoedwinkel binnenlopen is niet raar. Je kan hem ook zogenaamd kopen voor een nichtje ofzo toch? Heb je blijkbaar gewoon nodig omdat ze je eigenlijk ontnomen zijn voordat je er volgroeit voor was. En dan hou je die drang. Ik zou het kopen en wat verbergen voor je stiefmoeder. Wat een trut is dat zeg imo.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 23:26 schreef inhetvliegtuigoverdezee het volgende:
Hoi,
ik ben 15 jaar. Ik zit de laatste tijd niet bepaald lekker in mijn vel en eigenlijk zou ik heel graag een knuffelbeest hebben. Ik meen het, iedere keer dat ik een kind met een knuffel zie lopen krijg ik een steek van verdriet. Ik vind mezelf zo kinderachtig en mijn ego zegt nee. Maar diep vanbinnen wil ik er toch nog een. Gewoon een lief teddybeertje of een schildpadje.
Toen ik 11 was heeft mijn stiefmoeder mijn knuffels zonder reden naar een rommelmarkt gebracht. Ik ben daar heel boos en verdrietig over geweest. Een van die knuffels was tijgertje, zoals ik hem noemde. Ik had hem met mijn echte moeder gekocht op een rommelmarkt toen ik 5 was. Hij heeft me heel erg getroost toen mijn moeder kwam te overlijden en ik praatte altijd tegen hem.
Ik mis het heel erg, maar ik ben bang dat mensen me gaan zien als een baby ofzo. En hoe gaat het uitzien als ik een speelgoedwinkel binnenloop om een knuffel te kopen? Zijn er meer mensen die zich zo voelen?
Alvast bedankt voor evt. reacties.
Hij heeft er al eentje gekocht spuit elf.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 16:42 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Als je die drang zo hebt dan gewoon kopen. In een speelgoedwinkel binnenlopen is niet raar. Je kan hem ook zogenaamd kopen voor een nichtje ofzo toch? Heb je blijkbaar gewoon nodig omdat ze je eigenlijk ontnomen zijn voordat je er volgroeit voor was. En dan hou je die drang. Ik zou het kopen en wat verbergen voor je stiefmoeder. Wat een trut is dat zeg imo.
Vind ik goedquote:Op dinsdag 15 januari 2013 16:43 schreef FAUSTINO het volgende:
[..]
Hij heeft er al eentje gekocht spuit elf.
Zo vind men het raar dat ik een stapel poppen heb maar een dubbelloops jachtgeweer is dan weer tof en totaal niet raarquote:Op dinsdag 15 januari 2013 16:52 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Vind ik goedJe moet niet je levenskwaliteit (zeker niet als je er echt verdrietig van wordt) omlaag laten gaan alleen maar omdat andere mensen het misschien raar vinden. En nee dat is geen vrijbrief om maar in de blote kont over straat te rennen ofzo. Maar een knuffel kan helemaal geen kwaad en kan ik me prima in vinden
die vind ik zo leuk altijdquote:
Leuk!quote:
Een stuk. Ik heb binnenkort een afspraak voor rouwverwerking. Ik slaap er nu mee en ik moet zeggen dat ik een stuk meer rust heb. Als ik een negatieve gedachtengang voel opkomen duw ik hem wat dichter tegen me aan en word ik weer kalm.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 20:19 schreef Kaneelstokje het volgende:
Heel goed TS. Voel je je nu ook beter?
Wat een schatjequote:
Dat is fijn om te horen.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 21:27 schreef inhetvliegtuigoverdezee het volgende:
[..]
Een stuk. Ik heb binnenkort een afspraak voor rouwverwerking. Ik slaap er nu mee en ik moet zeggen dat ik een stuk meer rust heb. Als ik een negatieve gedachtengang voel opkomen duw ik hem wat dichter tegen me aan en word ik weer kalm.
Genoeg, maar niet in het openbaar.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 23:50 schreef inhetvliegtuigoverdezee het volgende:
Dankjulliewel voor jullie reactiesmaar niet beledigend bedoelt maar het klinkt redelijk normaal voor vrouwen om een knuffelbeest te hebben, gewoon als hebbedingetje. Maar als jongen is het weer gelijk gay of kinderachtig of wat dan ook. Zijn er echt geen mannen hier die nog echt slapen met hun knuffel?
Dan kan ik misschien begrijpen of het echt niet voorkomt of dat het gewoon enorm taboe is.
Das tegenwoordig geen probleem meerquote:Op woensdag 16 januari 2013 00:30 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Dat is TS' probleem: hij is man.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |