Idd, hij is spatwatervast, niet watervast. Als je dat ding 24u in een bak water laat liggen doet hij het echt niet meer.quote:Op maandag 7 januari 2013 10:22 schreef SherlockHolmes het volgende:
En?
Sony reclame hier.
Water resistant en vervolgens een paar druppeltjes laten zien op het scherm
-SH
ik wil t niet. Ik krijg het echt benauwd in een badquote:Op maandag 7 januari 2013 10:48 schreef Sealnova het volgende:
Lekker porno kijken in bad, wie wil dat nou niet
De Xperia V is ook waterdicht en een stukje kleiner, zag ik op de site.quote:Op maandag 7 januari 2013 11:08 schreef Apotheose het volgende:
ik vinnum mooi! Alleen het design van een xperia T vind ik wel wat meer hebben. Dit is best een joekel van een phone. Dat water'dicht' vind ik wel top!
[..]
ja inderdaadquote:Op maandag 7 januari 2013 11:10 schreef wonderer het volgende:
[..]
De Xperia V is ook waterdicht en een stukje kleiner, zag ik op de site.
Mja, gezien het verkoopsucces van de Note (1 én 2) is er toch vraag naar.quote:Op maandag 7 januari 2013 11:11 schreef error_404 het volgende:
Wat is dat ding achterlijk groot. Net zoiets als bellen met je ipad
Dat ding is 3mm langer en 1 mm breder dan een galaxy s3, waar miljoenen mensen mee rondlopen.quote:Op maandag 7 januari 2013 11:11 schreef error_404 het volgende:
Wat is dat ding achterlijk groot. Net zoiets als bellen met je ipad
grote broekzakken heb je danquote:Op maandag 7 januari 2013 11:15 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Mja, gezien het verkoopsucces van de Note (1 én 2) is er toch vraag naar.
En ik ben al een jaar bijzonder content met mijn Note. Past gewoon in je broekzak en er is goed mee te bellen
Ik vind het heel prettig. Gebruik mijn ipad bijvoorbeeld nooit, want mijn Note is groot zat.quote:Op maandag 7 januari 2013 11:39 schreef wonderer het volgende:
Oh, ongetwijfeld. Ik zal wel iets fout doen (of misschien is een wat grotere helemaal zo vervelend niet... misschien moet ik een poosje met een plankje op S3 formaat rondlopen om te kijken hoe het gaat).
is de xperia S geen highend toestel?quote:Op maandag 7 januari 2013 11:50 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Ik vind het heel prettig. Gebruik mijn ipad bijvoorbeeld nooit, want mijn Note is groot zat.
Maar ik vind het wel raar dat er geen/weinig highend 4/4.3" toestellen met android zijn, gezien het succes van de iphone zijn er genoeg mensen die nog zo'n kleine telefoon willen
De Ray is 3.5 of 3.7 (wel met een hoge resolutie), maar ik denk dat ik voor een volgende wel een 4" wil proberen (met 1280x720 bij voorkeur).quote:Op maandag 7 januari 2013 11:50 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Ik vind het heel prettig. Gebruik mijn ipad bijvoorbeeld nooit, want mijn Note is groot zat.
Maar ik vind het wel raar dat er geen/weinig highend 4/4.3" toestellen met android zijn, gezien het succes van de iphone zijn er genoeg mensen die nog zo'n kleine telefoon willen
quote:
quote:Op maandag 7 januari 2013 11:51 schreef Apotheose het volgende:
[..]
is de xperia S geen highend toestel?Dies 4.3 inch
jawel, maar ik heb het over de huidige generatiequote:Op maandag 7 januari 2013 11:51 schreef Apotheose het volgende:
[..]
is de xperia S geen highend toestel?Dies 4.3 inch
Voordeel is dat je bereik / wifi sterker isquote:Op dinsdag 8 januari 2013 09:58 schreef Catch22- het volgende:
- ZL heeft een kunststoffen achterkant ipv de glazen van de Z (wat engadget als voordeel ziet)
dat ligt er maar net aan waar de antenne zit natuurlijkquote:Op dinsdag 8 januari 2013 10:12 schreef Olle. het volgende:
[..]
Voordeel is dat je bereik / wifi sterker is
iphone heeft dat ook...
dankje voor de update trouwens!
Sony heeft in principe 2 design lijnen.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 10:31 schreef Catch22- het volgende:
Dat komt omdat dit een telefoon uit NXT-Lijn (Strak) is en de S uit de Arc-lijn (natuurlijke vormen) komt. Ook in de Arc serie komen nog wel nieuwe telefoons
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Paar geweldige filmpjes over de Xperia Z:OP mag wel iets strakker om eer aan te doen aan dit toestelquote:
[
[ Bericht 0% gewijzigd door kurk_droog op 10-01-2013 01:45:22 ]
quote:Op donderdag 10 januari 2013 01:32 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Sony heeft in principe 2 design lijnen.
Boxy: X10, NXT, Z ( Z = Omni Balance maar past in de boxy-lijn met zijn rechte vormen )
Arc: Arc, Arc S, T en V
Op de MWC komen nog veel meer nieuwe Sony toestellen met minder grote schermen ( 4,65", 4,3", 4", )Kan je die filmpjes even in code ipv quote tags zetten? dan pleur ik ze er inSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Paar geweldige filmpjes over de Xperia Z:
[..]
OP mag wel iets strakker om eer aan te doen aan dit toestel![]()
Heel veel groetjes, Catch22
En zoals mijn opa zei: "Al is het meisje nog zo mooi, haar poep stinkt ook". Rust Zacht opa..
Met GHB nooit meer nee
Storneren een optie?
ok. Ik meende dat 'ie tegen de 700 zou gaan kosten.quote:Op donderdag 10 januari 2013 13:34 schreef Catch22- het volgende:
Dat valt ook wel mee, hij krijgt een normale highendprijs (~550¤ zal de winkelprijs worden). Dat betaal je ook voor een Galaxy S3 (of S4 zo), of een OneX+. En dan nog is het 130 euro goedkoper dan een iPhone5.
630 euro staat die op belsimpel.nl. Die zijn meestal nog 1 van de goedkopere losquote:Op donderdag 10 januari 2013 13:34 schreef Catch22- het volgende:
Dat valt ook wel mee, hij krijgt een normale highendprijs (~550¤ zal de winkelprijs worden). Dat betaal je ook voor een Galaxy S3 (of S4 zo), of een OneX+. En dan nog is het 130 euro goedkoper dan een iPhone5.
Ook de zijkant is van hetzelfde glas als de andere kanten, ik zie er duidelijk een Sony telefoon in, helemaal met die opstaande randen rond het scherm..typisch Sony.quote:Op donderdag 10 januari 2013 14:00 schreef Catch22- het volgende:
Nee, het is beide een strak design, alleen is de Z strakker/hoekiger en compleet van glas (buiten de zijkant).
Nee, gewoon hetzelfde materiaal als de achterkant..kijk maar:quote:Op zaterdag 12 januari 2013 12:40 schreef Catch22- het volgende:
Opstaande randen? De zijkant is gewoon van metaal hoor
je Hebt Helemaal Gelijkquote:Op zaterdag 12 januari 2013 13:26 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Nee, gewoon hetzelfde materiaal als de achterkant..kijk maar:
[ afbeelding ]
Dat maakt het toestel nou juist zo mooi en daarom noemt Sony het een Omni Balance design.
Opstaande randen bedoel ik de randjes rondom het scherm mee zoals de X10 dat had, de S, T, V en Z/ZL nu ook hebben. Het scherm ligt iets dieper, die rand heeft het scherm bij mijn S menig keer bschermd.
[ afbeelding ]
Godverdomme mooi toestel he?quote:Op zaterdag 12 januari 2013 22:00 schreef Catch22- het volgende:
[..]
je Hebt Helemaal Gelijk
[ afbeelding ]
Met een vervangbare accu zou het waarschijnlijk ook iets dikker zijn. Sony wilde dit toestel denk ik zo strak mogelijk houden zonder teveel accu capaciteit op te offeren en zoals je al zei is waterbestendigheid veel makkelijker gegarandeerd zo.quote:Op zondag 13 januari 2013 15:28 schreef gebrokenglas het volgende:
Je hebt een andere simkaart nodig - zo'n microSIM-, en hij kan niet open, las ik. De accu is niet vervangbaar. Anders kunnen ze 'm nooit waterdicht garanderen natuurlijk.
Hoewel Samsung een B2100 heeft die wel degelijk praktisch waterdicht en onverwoestbaar is, en die wel open kan.
dat is een notificatieled. waarschijnlijk per app de mogelijkheid de kleur aan te passen (dan zie je niet alleen dát je een notificatie hebt, maar ook van welke app)quote:Op zondag 13 januari 2013 15:25 schreef gebrokenglas het volgende:
Dat kleine groene ledje, aan de onderkant, waar is die voor?
Beetje verwarrend, die foto van dat toestel met die led is de Xperia ZL ( zelfde hardware maar niet waterdicht ), de Z heeft een klein notificatie ledje rechtsboven.quote:Op zondag 13 januari 2013 17:02 schreef Catch22- het volgende:
[..]
dat is een notificatieled. waarschijnlijk per app de mogelijkheid de kleur aan te passen (dan zie je niet alleen dát je een notificatie hebt, maar ook van welke app)
en kurkdroog, hij is echt prachtig
Gaat vooral om de dikte inderdaad en om het toestel echt een premium gevoel te geven wat met een klepje altijd minder zal zijn, de Xperia V had wel een verwisselbare accu bijvoorbeeld en is ook waterdicht.quote:Op zondag 13 januari 2013 16:16 schreef WH141 het volgende:
[..]
Met een vervangbare accu zou het waarschijnlijk ook iets dikker zijn. Sony wilde dit toestel denk ik zo strak mogelijk houden zonder teveel accu capaciteit op te offeren en zoals je al zei is waterbestendigheid veel makkelijker gegarandeerd zo.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Behoorlijk inderdaad, ik verwacht alleen dat de prijzen snel dalen onder de 600 dus ik wacht sowieso met bestellen tot hij er daadwerkelijk is. En ik hoop op een belletje van T-mobile begin maartquote:Op maandag 14 januari 2013 16:04 schreef Catch22- het volgende:
Belsimpel heeft een goede aanbieding
http://www.belsimpel.nl/sony/sony-xperia-z-black/abonnement
Bel+SMS+Web Altijd 47.50 140 min
+ Onbeperkt SMS en MMS
+ Mobiel Internet 4 GB (14.4 Mb/s) ¤47,50 ¤23,75 12 mnd. ¤119,-
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |