Waar zie jij precies dat Fisker failliet is gegaan? Dat zijn ze namelijk niet.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:44 schreef Panthera. het volgende:
Fiskers hebben een verbrandingsmotor die indien nodig accu oplaadt.
Maar ze zijn ook failliet, dat ook.
Volgens mij ook niet. Ze hebben geloof ik gezeik met de onderdelen aanvoer van derden waardoor ze niet kunnen leverenquote:Op zaterdag 5 januari 2013 22:52 schreef Thrasyllus het volgende:
[..]
Waar zie jij precies dat Fisker failliet is gegaan? Dat zijn ze namelijk niet.
Ja ik word 9 van de 10 keer ingezet voor het verhuurbedrijf met de vogelnaam, zit in een Ford-dealer... dus dat zijn vooral heel veel Fordjes die ik rij.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 14:37 schreef maxmin het volgende:
[..]
Je eerste hybride? (!) Pff ik word er mee doodgegooid, vooral vanuit Vianen. Die civic rijdt in mijn herinneringen stukken lekkerder dan een prius en ziet er ook beter uit.
Wat!! Jammer dat ze niet zo'n auto beschikbaar hadden toen ik dat gedicht over doomsday bij m'n bescikbaarheid had gezet..quote:
Me jelly!quote:
Is niet echt een auto waar je even lekker in gaat werken inderdaad.quote:Op zondag 6 januari 2013 17:48 schreef DrSnuggle het volgende:
[..]
Me jelly!
Ik ben benieuwd waarom de klant niet mag/kan rijden, rijbewijs afgepakt?(ik neem aan de het een pc rit is)
Golf 5 in de Ves...straat in Alphen?quote:Op zondag 6 januari 2013 20:03 schreef gehaktstaaf123 het volgende:
Morgen alweer beginnen vanuit Groningen. Wordt weer vroeg dus.
Dan met een Picanto naar Nieuwegein..Daarna Alphen ad Rijn - Amersfoort, een Golf, moet ik ophalen bij een rijschool.
Is die nieuwe locatie in Amersfoort wat? Ik vond die locatie in Barneveld altijd wel ideaal.
Een zwarte station, zie ik net. In de vlierboomstraat.quote:Op zondag 6 januari 2013 20:07 schreef QuiCk01 het volgende:
[..]
Golf 5 in de Ves...straat in Alphen?
Ah balen, dat is de concurrent. Dacht even dat je "mijn" lesauto zou meekrijgenquote:Op zondag 6 januari 2013 20:35 schreef gehaktstaaf123 het volgende:
[..]
Een zwarte station, zie ik net. In de vlierboomstraat.
quote:Op zondag 6 januari 2013 20:17 schreef Marco001 het volgende:
Wat vinden jullie trouwens van de Honda Insight?
Klopt, komt doordat hun hoofdleverancier van accu's failliet is gegaan.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 23:42 schreef Panthera. het volgende:
Ja, klopt, echt failliet zijn ze niet, maar sinds augustus hebben ze niet meer geproduceerd.
In het gebouw van de Bijenkorf, of in het gebouw aan de andere kant met o.a. de Media Markt?quote:Op zondag 6 januari 2013 21:53 schreef bitowner het volgende:
Eerste afleveradres is a in het centrum van Eindhoven, ben benieuwd waar ik die auto moet laten. Bij een bedrijf gevestigd in een gebouw naast busstation Piazza
overkant mediamarkt en dan niet de bijenkorf:pquote:Op zondag 6 januari 2013 22:10 schreef Pizzabodem het volgende:
[..]
In het gebouw van de Bijenkorf, of in het gebouw aan de andere kant met o.a. de Media Markt?
Bijenkorf? Dan zou ik gewoon op het stationsplein parkeren, gebouw waar de Media Markt in zit heeft als ik het me goed herinner een parkeergarage. Of gewoon de cp ff bellen dat hij naar de straat toe komt
Ik vind 't niet echt wat, maar ik was ook al niet zo'n fan van die oude locatie. De OV-verbinding is iig kutterquote:Op zondag 6 januari 2013 20:03 schreef gehaktstaaf123 het volgende:
Is die nieuwe locatie in Amersfoort wat? Ik vond die locatie in Barneveld altijd wel ideaal.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |