Voor de actuele stand van zaken en de dagelijkse weerroddels en -feitjes kan je ook in deze reeks terechtquote:Winter in aantocht
Nederland lijkt komende week al direct in 2013 de winterkou in te duiken.
Onder de impulsen van toenemende hogedruk die zich van Groenland naar de Noorse Zee uitbreidt, komt er eind volgende week een noordoostcirculatie op gang waarmee vrieslucht uit Noordoost-Europa ons kan bereiken.
De koude-oplossingen in de weermodellen van vanmorgen sturen alsmaar duidelijker aan op een interessanter winterpatroon. De eerste dagen is het nog zacht weer met een zuidwestenwind en 6-10 graden. Na woensdag kantelt de stroming en worden de kansen op echt winterweer serieuzer met vorst tegen het weekeinde.
In het noorden en oosten van Europa koelt het komende week extreem af en duiken de temperaturen tot 10-15 graden onder nul op klaarlichte dag.
Dit idd.quote:
Dan vriezen er veel insecten kapotquote:Op zaterdag 5 januari 2013 12:09 schreef DeTolk het volgende:
Is wel goed als er een strenge vorstperiode aankomt.
Dat is ook een groot voordeel. Scheelt weer wespen in augustusquote:Op zaterdag 5 januari 2013 12:13 schreef -CRASH- het volgende:
[..]
Dan vriezen er veel insecten kapot
die hebben meer schade van veel winterregen.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 12:13 schreef -CRASH- het volgende:
[..]
Dan vriezen er veel insecten kapot
Maar goed dat ik andere bronnen in de gaten hou.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 13:04 schreef pinine het volgende:
Is natuurlijk wel een bericht uit sensatiekrant de telegraaf, zou allemaal best wel mee kunnen vallen.
In de stromende regen.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 13:32 schreef QBay het volgende:
Nee hé, nu geen winter meer graag. Liever 10+ graden zodat je tenminste normaal kan fietsen zonder handschoenen en sjaal.
Vorig jaar begon de winter pas in februariquote:
Oh.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 14:01 schreef -CRASH- het volgende:
[..]
Vorig jaar begon de winter pas in februari
Yeeeeeepquote:
Blijft een pareltjequote:Op zaterdag 5 januari 2013 13:59 schreef Arcee het volgende:
[..]
Mooi: KLB / God's meest waardeloze creatie: insecten #2
Niet teveel sneeuw graag. Maar dat gaat geheid komen met een luchtstroming over zee.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 14:22 schreef WeerServies het volgende:
Ik citeer ...
"Sneeuw of winterliefhebbers moesten de afgelopen weken flink op hun tanden bijten. De winter anno 2012-2013 stelt tot op heden flink teleur. Na een kouder intermezzo in december 2012 werd het vanaf 14 december gevoelig zachter. Met een sterk inzettende zonale stroming kregen we veel regen en zachte maxima. Zelfs nachtvorst was vanaf toen nauwelijks te bespeuren. Het nieuwe jaar brengt ons nog 2 maanden waarin de winter flink kan toeslaan en het lijkt wel of er inderdaad verandering op til is."
Volledige winterpraatje hier
@ Aloa, zet de slee maar klaar![]()
deze winter niet hoor. Het is leuk dat het wat kouder wordt, maar veel meer dan wat speldenprikken zit er echt niet in.quote:
De winter is pas net begonnen, stel je niet zo aanquote:Op zaterdag 5 januari 2013 13:32 schreef QBay het volgende:
Nee hé, nu geen winter meer graag. Liever 10+ graden zodat je tenminste normaal kan fietsen zonder handschoenen en sjaal.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |