Dit. Wanneer er meer iconische scenes in de film hadden gezeten dan slechts de Riddles-scene had die meer kans gehad.quote:Op donderdag 10 januari 2013 17:49 schreef thettes het volgende:
Alleen de laatste werd goed onderscheiden, meteen met een record. Maar the Hobbit is dan ook een leuke film, maar onvergelijkbaar veel slechter dan LOTR imo. Een beste film nominatie zou echt lachwekkend zijn.
En ja ik heb toch echt genoten van the Hobbit hoor!
Freeman deed het leuk maar het is geen oscarrol. Andy Serkis, als ie hem al had moeten krijgen, had dat voor bv TTT moeten krijgen. Hier in de Hobbit is z'n rol natuurlijk maar heel beperkt.quote:Op donderdag 10 januari 2013 20:37 schreef Romanus het volgende:
Beste acteur had van mij ook wel naar Martin Freeman of Andy Serkis mogen gaan
Welke dan? Misschien Visual Effects, maar die gaat naar Life of Pi denk ik.quote:Op donderdag 10 januari 2013 16:45 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
Ja!
En daarvan wint hij er hooguit één.
De laatste LOTR kreeg pas de belangrijkse oscarsquote:
Maar de eerste won er wel vier en had dertien (!) nominaties.quote:Op donderdag 10 januari 2013 21:45 schreef Stefan het volgende:
[..]
De laatste LOTR kreeg pas de belangrijkse oscars
Hobbit zal niet veel oscars krijgen, het is toch meer een kinderfilmquote:Op donderdag 10 januari 2013 21:46 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Maar de eerste won er wel vier en had dertien (!) nominaties.
Dat het (min of meer) een kinderfilm is maakt niet zoveel uit, dat de film pure middelmaat is des te meer.quote:Op donderdag 10 januari 2013 21:47 schreef Stefan het volgende:
[..]
Hobbit zal niet veel oscars krijgen, het is toch meer een kinderfilm
make-upquote:Op donderdag 10 januari 2013 21:41 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Welke dan? Misschien Visual Effects, maar die gaat naar Life of Pi denk ik.
17 oscars, waarvan 11 voor deel 3. Daar zaten ook Beste Film en Beste Regie bij. Was ook meer een onderscheiding voor de hele trilogie. 11 oscars is het maximaal behaalde oscars door één film tot nu toe. Dit record wordt gedeeld met Ben Hur en Titanic.quote:
Nee, ik kan me goed voorstellen dat men Sir Ian McKellen een Oscar gaat geven voor zijn rol van Gandalf in 6(!) films, een zeer gedenkwaardige rol zet deze held neer; eentje die absoluut de boeken ingaat.quote:
quote:Op zaterdag 12 januari 2013 00:20 schreef gotrunks het volgende:
Iemand opgemerkt dat op de gate van erebor een grootte darth vader hoofd op staat ?
http://9gag.com/gag/6317832
quote:Op zaterdag 12 januari 2013 21:46 schreef Momo... het volgende:
[ afbeelding ]
wat leuke weetjes(ook van 9gag ja) , van die 3 trollen is me nooit opgevallen
Wat een reactie.quote:
kan me die scene met die trollen in lotr niet echt herinneren, terwijl ik die films al iets van 3x gezien heb..quote:Op zaterdag 12 januari 2013 21:46 schreef Momo... het volgende:
[ afbeelding ]
wat leuke weetjes(ook van 9gag ja) , van die 3 trollen is me nooit opgevallen
Simpele wiki search:quote:Op zondag 13 januari 2013 08:22 schreef Nielsch het volgende:
Waarom liggen de lijken van Ori en Balin trouwens in de Mines of Moria? Het hele punt van The Hobbit is toch om hun thuis Erebor terug te krijgen. Wat is het verhaal daarachter en in welk boek is dat te vinden?
quote:Though the riches of Erebor made the Dwarves prosperous again, there were many who longed to return to Moria. Dain Ironfoot counseled against it, but Balin mounted an expedition in T.A. 2989.
[16] They hoped to regain the treasures, and Balin had also hoped to find the Ring of Thrór, which was assumed to be lost when Thrór entered the Gates years before.[17]
Together with Flói, Óin, Ori, Frár, Lóni, Náli and many other Dwarves, Balin entered Dimrill Dale. After a short battle the group entered the Great Gate. They stayed in the Twenty-First Hall, and Balin set up his throne in the Chamber of Mazarbul. He proclaimed himself Lord of Moria.[18]
For five years the colony thrived. They managed to find many old treasures, mithril, and armories. But on 10 November T.A. 2994, as Balin went to look in Mirrormere, an orc archer fatally shot him. Balin's body was placed in a tomb in the Chamber of Mazarbul.[18]
But the archer was just the van of the orcs who came up the Silverlode. The Dwarves were trapped. After a fierce battle in the halls and a final stand in the Chamber of Mazarbul the colony was completely wiped out.[18] Not knowing what really happened, Glóin and his son Gimli were sent to Rivendell to seek news about the colony.
Gimli eventually learned of their fate when he crossed the dwarven realm with the Company of the Ring and found Balin's Tomb.[18]
Dat zie je in de Extended Edition van FotR.quote:Op zondag 13 januari 2013 02:38 schreef andreas612 het volgende:
[..]
kan me die scene met die trollen in lotr niet echt herinneren, terwijl ik die films al iets van 3x gezien heb..
De aanhangselen uit LotR. Nagenoeg alles wat niet in de Hobbit zit maar wel in de films komt daaruit. De rest heeft hij zelf verzonnen.quote:
Is die expeditie van de dwergen naar Moria dan misschien iets voor de derde Hobbit film om de twee trilogieën aan elkaar te knopen?quote:Op zondag 13 januari 2013 10:34 schreef Dagonet het volgende:
[..]
De aanhangselen uit LotR. Nagenoeg alles wat niet in de Hobbit zit maar wel in de films komt daaruit. De rest heeft hij zelf verzonnen.
Geen Happy End, dus niet geschikt voor danwel Peter Jackson, danwel zijn geldschieters. Als je zoiets wil doen, dan zou je een stuk van de cast van De Hobbit moeten regelen voor een stuk film wat speelt vóór LotR en daarna een stuk film wat vertelt over hoe de Dwergen onder Koning Elessar wél een succesvolle terugkeer uitvoeren (geen Balrog helpt vast). Niet iets wat ik in Hobbit 3 zie passen, maar als het goed gedaan wordt kan het wellicht een aardige standalone film zijn.quote:Op zondag 13 januari 2013 10:41 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Is die expeditie van de dwergen naar Moria dan misschien iets voor de derde Hobbit film om de twee trilogieën aan elkaar te knopen?
ook in de bioscoopversie. ze zijn duidelijk even in beeld. Ik herinner me dat omdat ik zo toen onder de indruk was dat ze zo een detail even lieten zien.quote:Op zondag 13 januari 2013 10:28 schreef Jivis het volgende:
[..]
Dat zie je in de Extended Edition van FotR.
Zou best kunnen, volgensmij is het letterlijk tien jaar geleden dat ik die voor het laatst zag. Ik kijk alleen de EE's en daar benoemt Sam ze zelfs als 'Bilbo's trolls'.quote:Op zondag 13 januari 2013 10:55 schreef attila_de_hun het volgende:
[..]
ook in de bioscoopversie. ze zijn duidelijk even in beeld. Ik herinner me dat omdat ik zo toen onder de indruk was dat ze zo een detail even lieten zien.
the force?quote:Op zondag 13 januari 2013 12:16 schreef Stefan het volgende:
.. iets zegt me dat ik deze film gewoon niet leuk vind voor in de bios
Jij spoort niet. Deze epische pracht is JUIST extreem de moeite waard om in de bios te zien. Troll.quote:Op zondag 13 januari 2013 12:16 schreef Stefan het volgende:
Had gereserveerd maar toch gecanceld, iets zegt me dat ik deze film gewoon niet leuk vind voor in de bios
Wat is er troll aan, kijk op movemeter.nl zijn zelfs fans die er niks aan vinden. Het lijkt mij een leuk filmpje voor op mn tv dat ik tussendoor op de ipad kan internettenquote:Op zondag 13 januari 2013 12:30 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Jij spoort niet. Deze epische pracht is JUIST extreem de moeite waard om in de bios te zien. Troll.
Maar ik hoop voor je dat je lekker over je stijve tampeloeris hebt gewreven bij Pitch Perfect.
Heb m in de bios gezien. Naja, de eerste helft, paar keer in slaap gevallen en weggevlucht in de pauze.quote:Op zondag 13 januari 2013 12:16 schreef Stefan het volgende:
Had gereserveerd maar toch gecanceld, iets zegt me dat ik deze film gewoon niet leuk vind voor in de bios
En de wetenschap dat je een jaar moet wachten op deel 2 en dan weer een half jaar op deel 3 werkt ook niet meequote:Op zondag 13 januari 2013 13:00 schreef matthijst het volgende:
[..]
Heb m in de bios gezien. Naja, de eerste helft, paar keer in slaap gevallen en weggevlucht in de pauze.
Transformers is zeker iets voor jou?quote:Op zondag 13 januari 2013 13:00 schreef matthijst het volgende:
[..]
Heb m in de bios gezien. Naja, de eerste helft, paar keer in slaap gevallen en weggevlucht in de pauze.
Zoals bij elke film die verhaal opoffert voor extra CGI en spanningsloze actiescenes.quote:Op zondag 13 januari 2013 12:30 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Deze epische pracht is JUIST extreem de moeite waard om in de bios te zien.
Wat een kut troll ben jij zegquote:Op zondag 13 januari 2013 12:54 schreef Stefan het volgende:
[..]
Wat is er troll aan, kijk op movemeter.nl zijn zelfs fans die er niks aan vinden. Het lijkt mij een leuk filmpje voor op mn tv dat ik tussendoor op de ipad kan internetten
Iedereen heeft zo'n zijn mening mischien vindt jij de film wel super goed en die mensen van moviemeter niet smaken verschillenquote:Op zondag 13 januari 2013 12:54 schreef Stefan het volgende:
[..]
Wat is er troll aan, kijk op movemeter.nl zijn zelfs fans die er niks aan vinden. Het lijkt mij een leuk filmpje voor op mn tv dat ik tussendoor op de ipad kan internetten
neu, maar zingende trollen zijn wel heel erg lame.quote:Op zondag 13 januari 2013 13:32 schreef gotrunks het volgende:
[..]
Transformers is zeker iets voor jou?
Je weet wel dat de hobbit een kinderboek is?quote:Op zondag 13 januari 2013 13:44 schreef matthijst het volgende:
[..]
neu, maar zingende trollen zijn wel heel erg lame.
Beetje Swiebertje idee; oubollige bende
Ik bedoel niet als main story-line, maar wel iets wat een rol speelt. Dus de dwergen die naar Moria teruggaan, daar een bestaan opbouwen en vervolgens worden verslagen door de Orcs.quote:Op zondag 13 januari 2013 10:53 schreef Litpho het volgende:
[..]
Geen Happy End, dus niet geschikt voor danwel Peter Jackson, danwel zijn geldschieters. Als je zoiets wil doen, dan zou je een stuk van de cast van De Hobbit moeten regelen voor een stuk film wat speelt vóór LotR en daarna een stuk film wat vertelt over hoe de Dwergen onder Koning Elessar wél een succesvolle terugkeer uitvoeren (geen Balrog helpt vast). Niet iets wat ik in Hobbit 3 zie passen, maar als het goed gedaan wordt kan het wellicht een aardige standalone film zijn.
je weet wel dat er ladingen volwassen groupies hier boos worden als je zegt dat je de film slaapverwekkend vindt?quote:Op zondag 13 januari 2013 13:45 schreef gotrunks het volgende:
[..]
Je weet wel dat de hobbit een kinderboek is?
Deel 3, denk ik, geen idee hoor, maar als je deel 2 laat eindigen bij de dood van Smaug dan heb je in deel 3 de hele, hang on...quote:Op zondag 13 januari 2013 10:41 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Is die expeditie van de dwergen naar Moria dan misschien iets voor de derde Hobbit film om de twee trilogieën aan elkaar te knopen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
The Hobbit een epos durven te noemen.quote:Op zondag 13 januari 2013 12:30 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Jij spoort niet. Deze epische pracht is JUIST extreem de moeite waard om in de bios te zien. Troll.
Maar ik hoop voor je dat je lekker over je stijve tampeloeris hebt gewreven bij Pitch Perfect.
Yoloquote:Op zondag 13 januari 2013 15:38 schreef Sloggi het volgende:
[..]
The Hobbit een epos durven te noemen.
De extended edition heb ik ook al 3x gezienquote:Op zondag 13 januari 2013 10:28 schreef Jivis het volgende:
[..]
Dat zie je in de Extended Edition van FotR.
The Hobbit is nu nog vol aan het cashen, ze zullen eerst even de hype van deel 1 voorbij laten gaan om vervolgens op het dieptepunt de hype weer aan te sterken (buitenom het punt waarop hij op bluray uitkomt).quote:Op zondag 13 januari 2013 17:08 schreef hafcfan het volgende:
Al wat beeldmateriaal voor deel 2? Had al wel een trailertje verwacht. Bij deel 1 was hij er ook een jaar van te voren.
quote:Op zondag 13 januari 2013 12:54 schreef Stefan het volgende:
[..]
Wat is er troll aan, kijk op movemeter.nl zijn zelfs fans die er niks aan vinden. Het lijkt mij een leuk filmpje voor op mn tv dat ik tussendoor op de ipad kan internetten
quote:Op zondag 13 januari 2013 13:01 schreef Stefan het volgende:
[..]
En de wetenschap dat je een jaar moet wachten op deel 2 en dan weer een half jaar op deel 3 werkt ook niet mee
Laat Jackson zich alsjeblieft nou concentreren op het verhaal wat hij wil vertellen in plaats van toegeven aan elke "dat kan er ook nog wel bij"-scheet die in zijn hoofd opkomt.quote:Op zondag 13 januari 2013 13:56 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik bedoel niet als main story-line, maar wel iets wat een rol speelt. Dus de dwergen die naar Moria teruggaan, daar een bestaan opbouwen en vervolgens worden verslagen door de Orcs.
Waar slaat dit nou weer op? Jackson heeft al gezegd dat hij de 3de Hobbitfilm wil gebruiken om de twee trilogieen aan elkaar te knopen. De passage over de dwergen die naar Moria gaan zou er dan prima inkunnen.quote:Op zondag 13 januari 2013 20:25 schreef Litpho het volgende:
[..]
Laat Jackson zich alsjeblieft nou concentreren op het verhaal wat hij wil vertellen in plaats van toegeven aan elke "dat kan er ook nog wel bij"-scheet die in zijn hoofd opkomt.
En waarom zou dat relevant zijn?quote:Op zondag 13 januari 2013 20:40 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Waar slaat dit nou weer op? Jackson heeft al gezegd dat hij de 3de Hobbitfilm wil gebruiken om de twee trilogieen aan elkaar te knopen. De passage over de dwergen die naar Moria gaan zou er dan prima inkunnen.
Omdat het uitlegt waarom The Fellowship zoveel dode dwergen vond in the Mines of Moria en hierom:quote:
quote:Until the Council of Elrond, the Dwarves did not know that Thráin had held the ring of Durin's line and had lost it to Sauron. They thought instead that it might have been lost when Thrór was killed by Azog in Moria. One of the motivations for Balin's doomed expedition to Moria was the possibility of recovering the ring. Sauron's messenger attempted to bribe the Dwarves of Erebor for news of Bilbo (the last known bearer of the One) with the promise of the return of the remaining three of the Seven.
Omdat overal maar extra scene's inflikkeren "omdat het kan" je hoofdverhaal ontzettend verwatert.quote:
Wat is dan het hoofdverhaal? Nogmaals, Peter Jackson heeft al gezegd dat hij de 3de film wil gebruiken om de twee trilogieën aan elkaar te binden en niet per sé om nog een gedeelte van The Hobbit in te behandelen (op the battle of the 5 armies na misschien dan...)quote:Op zondag 13 januari 2013 20:56 schreef Litpho het volgende:
[..]
Omdat overal maar extra scene's inflikkeren "omdat het kan" je hoofdverhaal ontzettend verwatert.
Leuk, maar die doden in Moria zijn nu niet echt essentieel voor het verhaal als geheel.quote:Op zondag 13 januari 2013 20:51 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Omdat het uitlegt waarom The Fellowship zoveel dode dwergen vond in the Mines of Moria en hierom:
[..]
Dat beweer ik toch ook nergens. Het kan onderdeel zijn van Jackson's plan om de twee trilogieën aan elkaar te knopen.quote:Op zondag 13 januari 2013 20:58 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Leuk, maar die doden in Moria zijn nu niet echt essentieel voor het verhaal als geheel.
Nee, maar als je iets (uitgebreid) in een film behandelt moet het mijns inziens wel essentieel zijn voor het grotere geheel. Dat is de voorgeschiedenis van Moria niet, en dus is het onzinnig om Moria op deze manier te behandelen.quote:Op zondag 13 januari 2013 20:59 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Dat beweer ik toch ook nergens. Het kan onderdeel zijn van Jackson's plan om de twee trilogieën aan elkaar te knopen.
De voorgeschiedenis is ook al een stuk eerder dan de dwergen die teruggaan om er een nieuw leven op te bouwen... Zeker omdat er in die tijd ook een messenger van Sauron om die dwergen heen hing om informatie over ringdrager Bilbo Baggins los te peuteren maakt het interessant als koppeling tussen The Hobbit en LOTR.quote:Op zondag 13 januari 2013 21:01 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Nee, maar als je iets (uitgebreid) in een film behandelt moet het mijns inziens wel essentieel zijn voor het grotere geheel. Dat is de voorgeschiedenis van Moria niet, en dus is het onzinnig om Moria op deze manier te behandelen.
Het verhaal van de Ring. En, uiteraard, nu ook het verhaal van de opkomst van Sauron.quote:
Dat is vlak voordat Gloin naar Elrond toe gaat, begin LotR. Dus ruimschoots nadat Balin al was gestorven. En zelfs áls het in die tijd was, dan waren het de Dwergen in Erebor die belangrijk waren, niet de Dwergen in Moria.quote:Op zondag 13 januari 2013 21:03 schreef Nielsch het volgende:
Zeker omdat er in die tijd ook een messenger van Sauron om die dwergen heen hing.
Dat had ik ook, prima fantasyfilm vond ik dit keer. Vergelijking met LOTR is natuurlijk snel gemaakt en vond dat meer een actiefilm dit was meer echt de fantasy kant van het verhaal.quote:Op maandag 14 januari 2013 10:29 schreef Serieus_Persoon het volgende:
Gisteren gezien
Prima film, prima vermaak!
Klopt, het is dan de oude Bilbo die terugkijkt op het avontuur dat hij had toen hij jong was. De oude Bilbo wordt ook door dezelfde acteur gespeeld als in LOTR.quote:Op maandag 14 januari 2013 17:33 schreef andreas612 het volgende:
Ik had het eigenlijk pas door bij de 2e keer dat ik de film zag, maar dat feest wat ze aan het begin aan het voorbereiden zijn.. da's dan zeker dat zelfde feest waar de lord of the rings mee begint? zal wel elk deel een korte inleiding zijn oid.
jup, dat had ik nog wel doorquote:Op maandag 14 januari 2013 17:34 schreef Felagund het volgende:
[..]
Klopt, het is dan de oude Bilbo die terugkijkt op het avontuur dat hij had toen hij jong was. De oude Bilbo wordt ook door dezelfde acteur gespeeld als in LOTR.
Ik zag hem eergisteren nog in Lord of War.quote:Op maandag 14 januari 2013 17:51 schreef andreas612 het volgende:
[..]
jup, dat had ik nog wel doormaar opzich wel vet dat hij dat zo opgelost heeft, best wel sneaky maar subtiel
klopt ja, heb ik ook gezien...quote:Op maandag 14 januari 2013 19:51 schreef Operc het volgende:
Hij zit ook in Hitchhikers Guide to the Galaxy. Ook briljante film
Was hij dat in Love Actuallyquote:Op maandag 14 januari 2013 19:47 schreef Nielsch het volgende:
Bilbo Baggins in Love Actually:
[ afbeelding ]
en in Ali G In Da House
[ afbeelding ]
$12,682,182 opgehaald in Nederland bron boxofficemojoquote:Op maandag 14 januari 2013 21:59 schreef andreas612 het volgende:
Ik las vanochtend geloof ik dat al 1 miljoen NL'ers naar the hobbit zijn geweest![]()
Hebben ze de mensen die meerdere keren zijn geweest niet mee geteld lijkt me, maar alsnog.. wel gewoon een miljoen tickets voor alleen Nederland
Was afgelopen vrijdag nog ernaartoe bij arena, opeens een rij van pakweg 200m, echt bizarquote:Op maandag 14 januari 2013 22:09 schreef gotrunks het volgende:
[..]
$12,682,182 opgehaald in Nederland bron boxofficemojo
GVD? Dat is kneitergaafquote:Op maandag 14 januari 2013 22:11 schreef andreas612 het volgende:
[..]
Was afgelopen vrijdag nog ernaartoe bij arena, opeens een rij van pakweg 200m, echt bizarkonden wel gelukkig soepel en snel naar binnen, zaten gvd nog een of andere preview van 10 min. te kijken van de nieuwe star trek..
Tja, ik kijk ook best wel uit naar de nieuwe star trek, maar moet eerlijk zeggen dat ik die 10 min. best wel bout gekozen vond, zat opeens in allemaal actie, lava hier lava daar.. allemaal vage aliens in een rood bos, was geen touw aan vast te knopen.. Zag er wel allemaal mooi uit hoor, maar kijk nu niet meer zo uit naar die film als eerstquote:Op maandag 14 januari 2013 22:55 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
GVD? Dat is kneitergaaf
Ik wil die preview ook zien
Oh, ik dacht dat het het begin van de film was. Dat is dus niet zo?quote:Op maandag 14 januari 2013 22:58 schreef andreas612 het volgende:
[..]
Tja, ik kijk ook best wel uit naar de nieuwe star trek, maar moet eerlijk zeggen dat ik die 10 min. best wel bout gekozen vond, zat opeens in allemaal actie, lava hier lava daar.. allemaal vage aliens in een rood bos, was geen touw aan vast te knopen.. Zag er wel allemaal mooi uit hoor, maar kijk nu niet meer zo uit naar die film als eerst
Nee.. ze laten gewoon 2 random actiescenes zien.. echt geen touw aan vast te knopen, 'k had dat eerste deel al gezien dus kende de personages wel, maar het hoe en waarom was me compleet bijster.. Dat was dat actiestukje uit die trailer met dat rode bos. Alleen dan 10 min.quote:Op maandag 14 januari 2013 23:10 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Oh, ik dacht dat het het begin van de film was. Dat is dus niet zo?
Bummer! Nou ja, dan maar ongeduldig wachten tot half juni. Dan zal het betreffende stuk vast wel op zijn plek vallen,quote:Op maandag 14 januari 2013 23:11 schreef andreas612 het volgende:
[..]
Nee.. ze laten gewoon 2 random actiescenes zien.. echt geen touw aan vast te knopen, 'k had dat eerste deel al gezien dus kende de personages wel, maar het hoe en waarom was me compleet bijster.. Dat was dat actiestukje uit die trailer met dat rode bos. Alleen dan 10 min.
Precies, 't zegt eigenlijk nog niksquote:Op maandag 14 januari 2013 23:12 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Bummer! Nou ja, dan maar ongeduldig wachten tot half juni. Dan zal het betreffende stuk vast wel op zijn plek vallen,
Want? Onscherp?quote:Op woensdag 16 januari 2013 12:52 schreef knep het volgende:
Gisteren voor de 2e keer gezien maar dit keer in 24 fps 3D.
Dat viel nogal tegen na de geweldige ervaring in Antwerpen met 48 fps HFR.
Volgens mij is er geen 2D met 48FPS, dus dat kan je nog niet zo stellig zeggen.quote:Op woensdag 16 januari 2013 16:58 schreef Nagil het volgende:
Ik geef echter bij 2D de voorkeur aan 24 fps.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |