SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 35% gewijzigd door PietjePuk007 op 08-01-2013 09:28:13 ]Als iedereen aan zichzelf denkt, wordt er aan iedereen gedacht.
Ik vertel het om 20:25quote:Op donderdag 3 januari 2013 18:53 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Ik weet het ook, maar ik vertel het pas ná de Serie....
Ah jaquote:Op donderdag 3 januari 2013 18:18 schreef ejiraM het volgende:
[..]
Ja, dat is waarHet waren (in mijn herinnering) veel psychologische opdrachten dat jaar, waar fysieke opdrachten het vaak spannender maken.
Ik zit het trouwens nu terug te kijken, en bij die eerste opdracht moesten ze vragen over elkaar beantwoorden. Onder andere de vraag waar Frederique over 10 jaar isKlotevraag
Nepmollen vind ik op zich wel leuk hoor, het maakt het moeilijker voor de kijkers.quote:Op donderdag 3 januari 2013 18:24 schreef ejiraM het volgende:
En hoewel het toen ook BN'ers waren ging het geloof ik sowieso nog veel meer om de eer van het winnen, en niet om het nepmollen, tof was dat
Ik vind deze klacht altijd zo apart in combinatie met de klacht dat iemand maar één of twee mensen kent.quote:Op donderdag 3 januari 2013 18:58 schreef Ro-ald het volgende:
Ik vind dat ze volgend seizoen,(weer) met onbekende Nederlanders moeten doen.
True, maar het zorgt wel voor een spannendere serie wat mij betreft; je hebt geen/weinig voorkennis over iemand en dus wordt het veel avontuurlijker en moeilijker.quote:Op donderdag 3 januari 2013 19:01 schreef Maarten-Pieter het volgende:
[..]
Ik vind deze klacht altijd zo apart in combinatie met de klacht dat iemand maar één of twee mensen kent.
Het duurt bij mij dan alleen twee, drie afleveringen voor ik iedereen ken en kan onthouden wie wat ook weer deedquote:Op donderdag 3 januari 2013 19:07 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
True, maar het zorgt wel voor een spannendere serie wat mij betreft; je hebt geen/weinig voorkennis over iemand en dus wordt het veel avontuurlijker en moeilijker.
En de pot is belangrijker omdat BN'ers niet echt om het geld spelen, en ze daarom liever mollen om het spel te winnen dan dat ze geld in de pot brengen.quote:Op donderdag 3 januari 2013 19:07 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
True, maar het zorgt wel voor een spannendere serie wat mij betreft; je hebt geen/weinig voorkennis over iemand en dus wordt het veel avontuurlijker en moeilijker.
juistquote:Op donderdag 3 januari 2013 18:58 schreef Ro-ald het volgende:
Ik vind dat ze volgend seizoen,(weer) met onbekende Nederlanders moeten doen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hier staat al wie afvalt, vermoedelijk.
quote:Op donderdag 3 januari 2013 19:47 schreef Beaudelaire het volgende:
Handig.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hier staat al wie afvalt, vermoedelijk.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
quote:Op donderdag 3 januari 2013 19:47 schreef Beaudelaire het volgende:
Das lulligSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hier staat al wie afvalt, vermoedelijk.
Als iedereen aan zichzelf denkt, wordt er aan iedereen gedacht.
Ik probeer spoilers maar gewoon niet aan te klikken.quote:Op donderdag 3 januari 2013 19:50 schreef FritsFlits het volgende:
Misschien verstandig om dit topic maar even niet te volgen met vermoedelijke spoilers, zelfs in spoilertags
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |