Wat zou het mij dan ongeveer kosten als ik iets koop, per maand? Ik heb totaal geen ervaring hiermee. Moet het een beetje tegen elkaar opwegen. De waardedaling in 6 maanden moet ik betalen + de vaste kosten als verzekering etc. Bij het kopen van een auto. Als dat duurder is dan 150¤ per maand, zou huren aantrekkelijker zijn.quote:Op woensdag 2 januari 2013 22:29 schreef error_404 het volgende:
Uiteraard is dat exclusief brandstof. Heb wel eens van iemand die privé leasde dat ze 200 euro in de maand kwijt was voor een C1/aygo, inclusief verzekeringen etc, ex brandstof. Niet duur.
Daar heb je dan ook iets redelijks voor dat 200km per dag aankan?quote:Op woensdag 2 januari 2013 22:28 schreef kanovinnie het volgende:
Of je koopt een auto van 1000 euro?
200 km per dag? Waarom ga je niet op kamers ofzo? Das 2/3 uur in de auto per dag, als het niet meer is...quote:Op woensdag 2 januari 2013 22:34 schreef Snoepje5 het volgende:
[..]
Wat zou het mij dan ongeveer kosten als ik iets koop, per maand? Ik heb totaal geen ervaring hiermee. Moet het een beetje tegen elkaar opwegen. De waardedaling in 6 maanden moet ik betalen + de vaste kosten als verzekering etc. Bij het kopen van een auto. Als dat duurder is dan 150¤ per maand, zou huren aantrekkelijker zijn.
[..]
Daar heb je dan ook iets redelijks voor dat 200km per dag aankan?
Op kamers kan niet, en dat zou ik ook niet echt graag willen. Heb hier namelijk ook andere werkzaamheden die ik niet even kan verplaatsen.quote:Op woensdag 2 januari 2013 22:36 schreef kanovinnie het volgende:
200/15*5*4*1.7=453 euro ofzo benzine per maand![]()
1/15 verbruik
5 dagen per week
4 weken per maand
1.7 euro benzine/liter
Klopt niet helemaal.
Maar wel een stuk duurder in de vaste lasten. MRB is een stuk duurder voor LPG.quote:Op woensdag 2 januari 2013 23:34 schreef Snoepje5 het volgende:
[..]
Hmm da's indd de helft ongeveer goedkoper in benzine?
Eens kijken dan..
Nee hoor, type maakt in principe niet zo veel uit.quote:Op woensdag 2 januari 2013 23:39 schreef monsterd. het volgende:
Ik zou dan eerder een goedkoop bakkie scoren die je na die 6 maanden aan een opkoper goedkoop doorverkoopt. Met LPG zou ik voor een laag budget voorzichtig zijn, dan zou ik nog eerder voor diesel gaan met de afstanden die je wilt afleggen.
Heb je enige voorkeuren wat betreft een type auto?
Dit zou 'm dan moeten zijn:quote:Op donderdag 3 januari 2013 06:24 schreef kanovinnie het volgende:
Als ik 400 km per dag zou moeten rijden zou ik wel een beetje een luxe auto willen.
Van waar naar waar op welke tijden moet je rijden? Want 2 uur 15 min is niet zo heel lang eigenlijk. Zou me verbazen als je met de auto sneller bent... En als je nou een fiets neerzet op het eindstation scheelt dat ook weer.
Dat is denk ik ook wel een beetje te verwaarlozen. Ik ga het natuurlijk niet op mijn eigen zetten, die verzekering. Want dan word ik gewoon afgeknepen omdat ik nog 'student' ben.quote:Op donderdag 3 januari 2013 07:20 schreef Basp1 het volgende:
ik zie ook nergens iets van verzekering staan.
Handig ja, verzekering verwaarlozen. Beginnend bestuurder, veel km's maken. Slim hoor.quote:Op donderdag 3 januari 2013 07:25 schreef Snoepje5 het volgende:
[..]
Dat is denk ik ook wel een beetje te verwaarlozen. Ik ga het natuurlijk niet op mijn eigen zetten, die verzekering. Want dan word ik gewoon afgeknepen omdat ik nog 'student' ben.
De kosten te verwaarlozen. Is volgens mij geen tientallen euro's zon verzekering.quote:Op donderdag 3 januari 2013 07:26 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Handig ja, verzekering verwaarlozen. Beginnend bestuurder, veel km's maken. Slim hoor.
Ah, de boel oplichten. Volwassen hoorquote:Op donderdag 3 januari 2013 07:28 schreef Snoepje5 het volgende:
[..]
De kosten te verwaarlozen. Is volgens mij geen tientallen euro's zon verzekering.
Ik rij overigens al een jaar of 2, 'schadevrij'
Bedoel, vul ik mijn geboortedatum in, ben ik ongeveer 400% duurder uit dan als ik invul dat ik in 1960 ben geborenStelletje afzetters. Bij iets willekeurigs bij independer.nl
Volgens mij gaan we nu van het onderwerp af..quote:Op donderdag 3 januari 2013 07:34 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ah, de boel oplichten. Volwassen hoorEn je rijd 2 jaar schadevrij in de auto van papa? Jongeren hebben nou eenmaal een hoger risico op de weg.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |