Nee dat was niet onduidelijk want als ik wetenschappelijk had bedoeld had ik het wel gezegdquote:Op woensdag 2 januari 2013 20:16 schreef TBakkert het volgende:
[..]
maar je zei wel 'analyse', weer zo onduidelijk
Oke, ik denk van niet maar oke. Kan zo zijn, niks is risicoloosquote:Op woensdag 2 januari 2013 20:18 schreef Cuppiecake het volgende:
[..]
Ik denk wel dat hij dan iets te snel gaat hoor.
maar je zei 'analyse', dat is dit nog zeker nietquote:Op woensdag 2 januari 2013 20:19 schreef Cuppiecake het volgende:
[..]
Nee dat was niet onduidelijk want als ik wetenschappelijk had bedoeld had ik het wel gezegd
Ik heb ook niet wetenschappelijke analyse gezegd hoor... gewoon dat een analyse dat niet vereist juist... Je deed toch net alsof mensen hier het zo analyseerden. Ik gaf gewoon aan dat het niet echt een analyse is naar mijn idee maar vrij simpel om te zien, dat het gewoon opvalt...quote:Op woensdag 2 januari 2013 20:19 schreef Cuppiecake het volgende:
[..]
Nee dat was niet onduidelijk want als ik wetenschappelijk had bedoeld had ik het wel gezegd
Je had het over hogere wetenschapquote:Op woensdag 2 januari 2013 20:20 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Ik heb ook niet wetenschappelijke analyse gezegd hoor... gewoon dat een analyse dat niet vereist juist... Je deed toch net alsof mensen hier het zo analyseerden. Ik gaf gewoon aan dat het niet echt een analyse is naar mijn idee maar vrij simpel om te zien, dat het gewoon opvalt...
Daar heb je dan wel weer gelijk inquote:Op woensdag 2 januari 2013 20:23 schreef Cuppiecake het volgende:
[..]
Je had het over hogere wetenschap
Primaquote:Op woensdag 2 januari 2013 20:24 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Daar heb je dan wel weer gelijk inzullen we elkaar tegemoet komen in het midden?
Wat jij nu doet is wel een analyse trouwens
Hij wacht nog op zijn SMSquote:
Omdat dit een van de weinige topics van de afgelopen tijd in R&P is, die je met plezier kunt lezenquote:Op woensdag 2 januari 2013 20:56 schreef Kurzweil het volgende:
Waarom ben ik eigenlijk in godsnaam een topic aan het volgen waarin één of andere sociaal incapabele faalhaas een meisje denkt te 'hosselen' met de slechtste sms'jes die ik ooit heb gezien? Al zegt dat waarschijnlijk meer over mijzelf dan over TS.
Omdat we stiekem allemaal hopen dat het hem toch gaat lukkenquote:Op woensdag 2 januari 2013 20:56 schreef Kurzweil het volgende:
Waarom ben ik eigenlijk in godsnaam een topic aan het volgen waarin één of andere sociaal incapabele faalhaas een meisje denkt te 'hosselen' met de slechtste sms'jes die ik ooit heb gezien?
Klopt, maar ik denk dat het voor mij en met mij velen hier die net doen of ze de grootste vrouwenverslinder zijn en moeten lachen om de knulligheid hiervan, maar ondertussen zelf in de kroeg op niemand af durven te stappen en zelfs tijdens het sms-en niet weten welke houding ze moeten aannemen een pijnlijk moment van zelfreflectie is. Wat dat betreft kan ik eigenlijk alleen maar bewondering hebben voor TS!quote:Op woensdag 2 januari 2013 20:57 schreef Unsub het volgende:
[..]
Omdat dit een van de weinige topics van de afgelopen tijd in R&P is, die je met plezier kunt lezen
Hij pakt het imo niet ideaal aan, maar hij toont wel durf.quote:Op woensdag 2 januari 2013 21:08 schreef Kurzweil het volgende:
[..]
Klopt, maar ik denk dat het voor mij en met mij velen hier die net doen of ze de grootste vrouwenverslinder zijn en moeten lachen om de knulligheid hiervan, maar ondertussen zelf in de kroeg op niemand af durven te stappen en zelfs tijdens het sms-en niet weten welke houding ze moeten aannemen een pijnlijk moment van zelfreflectie is. Wat dat betreft kan ik eigenlijk alleen maar bewondering hebben voor TS!
Dit inderdaad.quote:Op woensdag 2 januari 2013 21:08 schreef Kurzweil het volgende:
[..]
Klopt, maar ik denk dat het voor mij en met mij velen hier die net doen of ze de grootste vrouwenverslinder zijn en moeten lachen om de knulligheid hiervan, maar ondertussen zelf in de kroeg op niemand af durven te stappen en zelfs tijdens het sms-en niet weten welke houding ze moeten aannemen een pijnlijk moment van zelfreflectie is. Wat dat betreft kan ik eigenlijk alleen maar bewondering hebben voor TS!
Omdat niet alles valt of staat met een paar zinnen.. en vind het eigenlijk niet zo raar... ze sms'en, dat willen genoeg meiden nog wel doen. En hij durft en doet zijn best.. beetje geluksfactor en dan is het al snel geen wonder meer ofzo als je contact kan onderhouden met een meidquote:Op woensdag 2 januari 2013 21:23 schreef Skippy_ball het volgende:
Hoe kan het nou dat het hem ook nog lukt
Friendzone inderdaad.quote:Op woensdag 2 januari 2013 21:35 schreef BeamofLight het volgende:
Dit gaat uiteraard geen wippen worden. Ze sluit ook al niet meer af met X...
Ts je moet wat ondernemen, dit gaat fout.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |