Ik moet eerlijk bekennen dat ik Parachutes niet eens zo slecht vond, staan best een paar hele toffe nummers opquote:
quote:Op zondag 30 december 2012 12:35 schreef glittertje39 het volgende:
tjongejonge...1 kopje thee en meteen is het topic gesloten als ik terug kom....doe eens ff rustig aan
Zeg, ga jij weer eens in de zandbak spelen ofzoquote:Op zondag 30 december 2012 12:37 schreef Saind het volgende:
De top2000 zit echt helemaal vol met dit soort ontzettend simpele, bombastische nummers, zo jammer.
En maar 1x Zappa, met een matig nummer
Mijn stoel breekt zo nog door midden met dat swingenquote:Op zondag 30 december 2012 12:37 schreef glittertje39 het volgende:
Hier word je toch gewoon vrolijk van!!
quote:Op zondag 30 december 2012 12:37 schreef Saind het volgende:
De top2000 zit echt helemaal vol met dit soort ontzettend simpele, bombastische nummers, zo jammer.
En maar 1x Fappa, met een matig nummer
dat komt door het velen eten omnomnom....quote:Op zondag 30 december 2012 12:38 schreef FritsFlits het volgende:
[..]
Mijn stoel breekt zo nog door midden met dat swingen
quote:Op zondag 30 december 2012 12:39 schreef glittertje39 het volgende:
[..]
dat komt door het velen eten omnomnom....
Welke van Zappa ? Van Dancing Fools word ik altijd vrolijk.quote:Op zondag 30 december 2012 12:37 schreef Saind het volgende:
De top2000 zit echt helemaal vol met dit soort ontzettend simpele, bombastische nummers, zo jammer.
En maar 1x Zappa, met een matig nummer
Ja, is wel leukquote:Op zondag 30 december 2012 12:40 schreef glittertje39 het volgende:
is er iemand in het top 2000 cafe geweest? en zo ja is het de moeite waard?
Erg jammer dat uitgerekend dit nummer erin staat. En dat zeg ik als iemand die alle officiele CDs in zijn bezit heeft. (Dat zijn er meer dan van welke artiest dan ook.)quote:Op zondag 30 december 2012 12:39 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Welke van Zappa ? Van Dancing Fools word ik altijd vrolijk.
Kan. Persoonlijk vind ik Zappa verder geen fuck aan. Ieder zijn smaak zullen we maar zeggen.quote:Op zondag 30 december 2012 12:41 schreef Molurus het volgende:
[..]
Erg jammer dat uitgerekend dit nummer erin staat. En dat zeg ik als iemand die alle officiele CDs in zijn bezit heeft. (Dat zijn er meer dan van welke artiest dan ook.)
Ten eerste omdat het zo'n beetje zijn slechtste nummer ooit is. Ten tweede omdat het totaal verkeerd begrepen is: het nummer is bedoeld om disco-hitjes af te zeiken, en werd zelf een disco-hitje.
Zappa is voor veel mensen moeilijk te verteren. Dat ben ik wel gewend. Er zijn voor mij maar weinig artiesten die ik zo vaak kan draaien zonder dat het gaat vervelen.quote:Op zondag 30 december 2012 12:43 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Kan. Persoonlijk vind ik Zappa verder geen fuck aan. Ieder zijn smaak zullen we maar zeggen.
Hij mompeltquote:Op zondag 30 december 2012 12:43 schreef FritsFlits het volgende:
Ligt het aan mij of kunnen meerderen hier zijn zang niet volgen?
Is maar beter ook..als je ontdekt wat hij - als je het vertaalt naar het Nederlands - zingt, zijn het best wel Hazestekstenquote:Op zondag 30 december 2012 12:43 schreef FritsFlits het volgende:
Ligt het aan mij of kunnen meerderen hier zijn zang niet volgen?
Nee hij gaat zo snel als een thunderquote:Op zondag 30 december 2012 12:43 schreef FritsFlits het volgende:
Ligt het aan mij of kunnen meerderen hier zijn zang niet volgen?
quote:Op zondag 30 december 2012 12:43 schreef glittertje39 het volgende:
Hij was de eerste en enige artiest die boven mijn bed heeft gehangen
Get a roomquote:Op zondag 30 december 2012 12:46 schreef glittertje39 het volgende:
* glittertje39Bruce en een beetje van meneer Frits
Journeyquote:Op zondag 30 december 2012 12:47 schreef NaturalScience het volgende:
Echt belachelijk trouwens dat er maar 1 nummer van Journey in deze lijst staat!
Laat me raden : Don't stop believingquote:Op zondag 30 december 2012 12:47 schreef NaturalScience het volgende:
Echt belachelijk trouwens dat er maar 1 nummer van Journey in deze lijst staat!
quote:Op zondag 30 december 2012 12:46 schreef glittertje39 het volgende:
* glittertje39Bruce en een beetje van meneer Frits
blauwquote:Op zondag 30 december 2012 12:48 schreef Doedezemaar het volgende:
Dit was een hit toen ik eindexamen deed. Ik zie ons nog zitten op de ochtend na het examenfeest
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |