abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_120928382
Nav van de discussie in het OUD FB topic is besloten het lijstje in dit topic te laten vervallen.
Alle OUD-users en hun kindjes die daar behoefte aan hadden, kun je terugvinden in het verjaardagslijstje op de Fok!wiki:

http://wiki.fok.nl/index.php/Ouder%28s%29_Kalender

Voel je vrij om daar je eigen gegevens aan te passen
pi_120928422
Heb ik weer..

Oké, het duurt even, maar dan draait de server weer goed ;)

Dus ik spam de foto's gewoon nog een keer :P
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 13% gewijzigd door Deepfreeze op 29-12-2012 22:07:21 ]
pi_120929702
Wat een leuk kereltje is het toch DF O+
pi_120946800
Ik kom ook maar weer eens om het hoekje spieken....

Na even ziek te zijn geweest gaat Cas met sprongen vooruit! Meer woordjes, de eerste losse stapjes en gewoon ontzettend lief en ondeugend tegelijk zijn O+
  zondag 30 december 2012 @ 16:39:23 #5
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_120961410
jaaaa! Nu zie ik ze ook! Wat een moppie DF! O+

wat vervelend dat Cas zo ziek is geweest Cyntiaa, maar nu weer lekker genieten dus!

Hier een dametje met een vreselijk eigen willetje op het moment, als iets niet mag is het huis te klein :X Maar buiten dat is het een moppie, die als je een zoen vraagt haar mond open doet en die op je wang zet :D (met de nodige kwijl, want dat blijft weer komen!)
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_120962191
Hahaha, dat zijn de lekkerste kusjes susie.

Hier hebben we de 'nee' fase bereikt. OMG!! Wel lachwekkend vaak ook hoor, zoals gisteren in de winkel waarbij onbekenden haar allerlei vragen stellen en Eva standaard met 'nee!' antwoord. Zelfs al je verkeerd naar haar kijkt is het al 'neehee'.
Helaas heeft ze soms gewoon pech als papa en mama vinden dat het 'ja' is.
Ze heeft een duidelijk eigen willetje en heeft precies in haar hoofd hoe iets moet verlopen, dus als wij dan anders doen is het 'neehee'.

Verder is ze juist superlief. Ik merk dat de fantasie nu ontwikkeld wordt, want haar pop moet verschoont worden of we krijgen thee aangeboden.
Sinds de kerst speelt ze nog maar met 3 dingen:pop (lees: heilig!), met haar theeservice, waarbij ze dan ook al echt inschenkt met de theepot en een kopje met een lepeltje komt brengen. En dan stralen als je het opdrinkt, en 'bouwuh' (met de duplo).
pi_120999798
Jaaa, toch nog de foto´s. Wat een leukerd, Df O+
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
pi_121000081
Cynthia, leuk dat hij zo vooruit gaat, ondanks het ziek zijn!

Lekkere kusjes susie :P

Danic, zo'n nee fase kan wel samenhangen met dat ontwikkelen van de fantasie. Dus hopelijk nog niet de grote "ik ben twee en zeg nee"fase ;)

Dan is die van mij toch echt nog wel mini hoor. Hij begint wel met zijn auto's te rijden en dan een mmmm geluid te maken. En vanochtend hoorde ik mamamamama. Alleen papa ging eruit, hij doet de deur open, en zo hoor ik verder papapapa :D
pi_121000168
Hier al een poos de neehee fase en de zelf doen fase.
Allemaal alvast een gelukkig 2013 met doorslapende dreumessen.
  maandag 31 december 2012 @ 10:33:32 #10
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_121000286
De mijne is wel op rond de jaarwisseling gok ik hoor, gezellig :Y

Toen O. net een dreumes was zei hij bij alles wat niet mocht 'nee nee' maar inmiddels zet hij nee niet zo vaak meer in eigenlijk. Hij nep huilt liever als hem iets niet zint :')
Hij is wel een wervelwind die overal aanzit en van alles kapot maakt gewoon door er aan te zitten. Echt een typisch jongetje dat door het huis raast en geen seconde op zijn kont kan blijven zitten.
Zelfs de slee in Oostenrijk kon hem maar matig boeien. Rennen, rennen, rennen, het liefst een andere kant op dan dat je ouders gaan is het enige wat hij wilt.

Maar die niet doorslapende dreumes dat hij ooit was laat zich nu overal neerleggen en een uurtje later naar bed brengt hem nog steeds niet uit zijn normale doen. Hij accepteert het allemaal. Hij keek wat vreemd toen opa&oma ook in Oostenrijk verschenen maar dat was binnen een minuut ook compleet normaal.
Ik heb je lief mijn hele leven
  maandag 31 december 2012 @ 11:36:06 #11
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_121002189
leuk om te lezen al die streken die ze uithalen!

Hier zal ze vanzelf wel wakker worden vannacht en dan zien we wel weer.

Iedereen alvast veel plezier en al het goede voor 2013 toegewenst! :*
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
  maandag 31 december 2012 @ 11:49:57 #12
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_121002674
Vorig jaar hadden wij een wakkere baby, want toen dronk ze een late avond voeding om 23.30 uur.
Gisteravond had ik al wat moeite om Lientje aan het slapen te krijgen, ze is dan bijna vertrokken en dan is er opeens ergens een knal en is ze boos omdat het haar stoort in haar slaap. :')

Dus ik ben benieuwd of ze vanavond wel lekker zal slapen. Of ze doorslaapt heb ik geen idee van, als ze slaapt is ze 's nachts niet snel wakker van geluid, dus het zou zomaar kunnen. Ik ga haar in ieder geval niet wakker maken. :)
pi_121004616
Leuk al die streken en nee zeggende dreumesjes!

Hier hebben we een pokkedreumes, ze heeft de waterpokken, arm ding.
En hier slapen de meisjes allebei door als het goed is vanavond. Als ze wakkerworden dan mogen ze er best uit en naar het vuurwerk kijken maar we maken ze er nietvoor wakker. Ik ben er niet eens trouwens, want ik moet werken.
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
  maandag 31 december 2012 @ 13:58:32 #14
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_121007831
Ahh sneu, pokjes... beterschap voor de kleine dame, ik hoop dat ze er niet al teveel jeuk van zal hebben.
pi_121010349
Sneu die pokjes :*

Hier een dreumes die zelfs door melkbus schieten heen slaapt :7 keiharde knallen in de straat en hele stad. En vanaaf zien we wel weer ;)
  maandag 31 december 2012 @ 16:13:22 #16
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_121013520
oh, toch de pokken MP? beterschap en werk ze dan maar! :*

hier ook van die harde knallen, word ze tot op heden ook niet wakker van (1 zo hard dat mijn ramen trilde! :X)
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_121014332
Ja toch de waterpokken. We hebben kidsclin gehaald tegen de jeuk, maar ik vind Saar er zelf vrij ontspannen onder. Zolang ze kleren aan heeft krabt ze niet, zo gauw de kleertjes uitgaan begint ze te krabben. Ze Heeft momenten van actief spelen, en momenten van sloom op de bank hangen, dus echt ziek is ze er gelukkig niet van. Nu is het afwachten of het nog veel erger wordt of dat het zo blijft en weer minder wordt.
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
  dinsdag 1 januari 2013 @ 11:59:09 #18
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_121032682
Beterschap Sarah!

Zoals voorspeld werd mijn kind om half twaalf wakker. We waren bij vrienden en hij is opgebleven tot we om twee uur naar huis gingen.
Ze vonden hem zo lief zoals hij zo zoet wat at, naar vuurwerk keek dat papa afstak en hen imponeerde met zijn iphone skills :')

Hij sliep uit tot 09.30uur dus geslaagd feestje!
Ik heb je lief mijn hele leven
  dinsdag 1 januari 2013 @ 14:08:13 #19
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_121034850
oh wow, lekker uitgeslapen laziness! Anouk werd niet wakker van het geknal dat pal onder haar raam afgestoken werd, zag haar wel af en toe draaien, maar dat was het :D Helaas 'gewoon' om 6 uur wakker...
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
  dinsdag 1 januari 2013 @ 14:31:06 #20
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_121035387
Hier het mupke wat later naar bed gebracht, we hadden bezoek en gingen gourmetten, ze heeft gewoon 45 minuten aan tafel gezeten, zo knap! Om 20.00 uur in bedje en ze ging zonder morren slapen.
Om 0.05 werd ze wakker van het lawaai en heb ik haar uit bed gehaald en een lekker warme outfitt aangetrokken. Ze heeft staan hupsen voor het raam van enthousiasme, en maar roepen naar dr papa en oom die buiten vuurwerk gingen afsteken.
Om 02.00 uur ging ze pas weer naar bed, toen wij ook gingen slapen, al die tijd vuurwerk gekeken en lekker gespeeld. Ik dacht dat gaat een nachtje in ons bed worden, maar heerlijk in dr eigen bed tot 09.00 uur vanochtend.
pi_121035669
Ean werd om 00:30 wakker dus mee naar huis genomen en pas na 03:00 ging ze slapen. Maar vanmorgen om 07:30 was ze weer wakker.
  dinsdag 1 januari 2013 @ 19:09:54 #22
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_121043168
Hier een hel van een nacht, ventje werd om half twaalf wakker en huilde en schreeuwde bijna non-stop tot half vijf. Echt zo zielig! Vandaag bleek waarom, zes luiers met op het eind water i.p.v. poep. Zo lullig ook voor onze vrienden, we zaten in een huisje :'(
pi_121044093
Waterpokken, beterschap MP

Gelukkig niet allemaal drama nachten.. Hier wel jammer genoeg. We sliepen bij mijn ouders, dus dan zit je ook niet lekker.
Hij was al in de avond onrustig aan het slapen,om half 12 werd hij echt wakker. Maar echt heel helder keek hij ook niet uit zijn ogen. Tot half 2 geprobeerd hem in zijn ledikant in slaap te krijgen. Daarna van half 2 tot half 7 naast me geslapen, en zeker elk half uur wakker voor een aai/knuffel. Daarna echt wakker. Om 9 uur weer poging gedaan, en dat lukte uiteindelijk om 10 uur, met wat gefrustreerd gemopper van mini..
En wat het was? De wind die langs zijn kamertje waaide, het vreemde bedje, een warmer kamertje, ik heb geen idee. Maar hopelijk nu in zijn eigen bedje wel een lekker nachtje..
pi_121044620
Beterschap zieke ukkies en vermoeiende mamas :*

Vorige week bij mijn ouders was het ook vreselijk..ze kon de slaap niet vatten. Bleef maar woelen in het camping bedje, liggen/zitten en huilen...borst maakte het goed maar was elke keer van korte duur...gelukkig nu in eigen bedje op onze slaapkamer is het weer prima
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  dinsdag 1 januari 2013 @ 20:07:12 #25
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_121045173
wat vervelend die niet slapende kindjes :*

hier overigens weer een kies! *O* das nummer 3! Nu heeft ze dus 2 tanden onder, 4 boven, kies aan de onderkant en 2 aan de bovenkant! Gaat hard vind ik :D
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_121045446
Ik zat vanmorgen in de sc nog te vertellen dat ik om 09.30 beneden zat, maar zelfs eva nog sliep. Die werd tegen 10.00 wakker. Heerlijk!
Hoor ik later vn mijn vriend dat ze van 02.00 tot 04.00 heel lief in haar bedje heeft liggen spelen hahaha. We hadden een vriend op visite die bleef slapen, dus ik ben om 01.00 naar bed gegaan om een beetje fris met eva op te staan. De mannen gingen pas om 04.30 naar bed. Toen heeft mijn vriend haar dus om 04.00 verteld dat het nog nacht was en papa ook ging slapen en dat zij dat ook maar moest doen. En dat heeft ze dus lief gedaan.
pi_121045865
De beste wensen allemaal!

Sarah heeft gewoon overal door heen geslapen en gelukkig hebben de waterpokkies geen invloed op haar nachtrust! Wel slaapt ze overdag veel meer.

Danic wat superschattig dat Eva zo een het kletsen is geweest O+
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_121045938
Hier ook heerlijk door geslapen. Van 20.00 tot 10 ongeveer.
Ook alle bij ziek dus wel nodig.

Hier 4 onder en 4 boven tanden.

Beterschap voor iedereen!
pi_121071946
Happy new year!

Hier hebben we een loslopende dreumes O+ wel 5 of 6 stappen!
  woensdag 2 januari 2013 @ 15:31:09 #30
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_121072886
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2013 15:08 schreef Cyntiaa het volgende:
Happy new year!

Hier hebben we een loslopende dreumes O+ wel 5 of 6 stappen!
*O* Top!
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_121082794
Cool Cynthia!
  woensdag 2 januari 2013 @ 19:59:40 #32
337708 __Isis__
Met een knipoog ;)
pi_121082997
Wat gaaf Cynthia! *)
Twee harten, een liefde
Uit liefde, een hart
pi_121083294
Cas leuk he stappen O+
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_121108174
Goooo Cas! *O*
pi_121112765
Dank u dank u :@
pi_121126481
*O* voor Cas

En :* voor Anouk met haar tandjes

Woensdag voor het eerst een hele dag op het nieuwe kdv, ging heel goed :)
En na bijna 2 weken thuis durf ik bijna niet te zeggen dat hij weer goed slaapt.. Maar 2 nachten is natuurlijk nog niets, maar het kan dus ook anders :)
pi_121127342
Zo, laat ook weer even m'n gezicht zien hier :P

Met mijn Eva gaat het heel goed, 15 maanden alweer. Ze heeft al een boel tandjes en kiesjes, heeft van haar kiezen wel last gehad.
Laatst heeft ze oorontsteking gehad, zo sneu! Gelukkig vond ze de antibioticakuur erg lekker :')

Verder loopt ze sinds een week of 3, laat ze goed merken wat ze wil (wijzen en dan 'die! Dies!' zeggen), schudt ze haar hoofd als ze iets niet wil en is ze lekker vaak aan het boeven.
Wat ze sindskort doet is proberen m'n shirt omlaag te trekken, en dan wijst ze naar haar ochtend- en voorhetslapenmaal. Te grappig en de teleurstelling is dan weleens groot als ze niets krijgt :')

Over het algemeen slaapt ze lekker door, wat een luxe. Wat een heerlijk kind O+
Ze gaat gewoon alweer een jaar naar t kdv en dat houdt in dat m'n zeangerschapsverlof alweer een jaar is afgelopen... Wat vliegt de tijd!!! Niet normaal.

En verder weet ik niks te zeggen :P lekkere egopost maarja :')

Ik ga proberen weer wat vaker hier te posten!
Tralalalaaa
pi_121127554
quote:
0s.gif Op donderdag 3 januari 2013 20:44 schreef Nirak het volgende:

Woensdag voor het eerst een hele dag op het nieuwe kdv, ging heel goed :)
En na bijna 2 weken thuis durf ik bijna niet te zeggen dat hij weer goed slaapt.. Maar 2 nachten is natuurlijk nog niets, maar het kan dus ook anders :)
Ik hoop voor een stijgende lijn! :*
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_121130561
hier gaan we langzaam terug naar normaal. Tienus had zijn eerste volle dag op het nieuwe kdv, dat ging gelukkig goed. Slapen is nog steeds een ramp, bij ons in bed wil meestal wel, maar dat willen wij dan weer niet. Maandag weer naar de osteopaat, ben benieuwd.
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_121158716
Ik vroeg er natuurlijk ook om door het hier te melden :') Vannacht weer 2 keer wakker... Maar na troosten was het de eerste keer meteen stil en de tweede keer na 1 minuut ofzo al :) Verbetering :)
  vrijdag 4 januari 2013 @ 17:37:06 #42
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_121159859
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 januari 2013 17:07 schreef Nirak het volgende:
Ik vroeg er natuurlijk ook om door het hier te melden :') Vannacht weer 2 keer wakker... Maar na troosten was het de eerste keer meteen stil en de tweede keer na 1 minuut ofzo al :) Verbetering :)
Oeh fijn zeg!
Ook meteen duidelijk dat die fles dus gewennig was.
Ik ben echt blij voor jullie want daar knapt een mens van op.
Ik heb je lief mijn hele leven
  vrijdag 4 januari 2013 @ 18:51:18 #43
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_121162283
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 januari 2013 17:07 schreef Nirak het volgende:
Ik vroeg er natuurlijk ook om door het hier te melden :') Vannacht weer 2 keer wakker... Maar na troosten was het de eerste keer meteen stil en de tweede keer na 1 minuut ofzo al :) Verbetering :)
ik dacht gisteravond, wat slaapt ze weer heerlijk.... Vannacht weer 5 keer wakker. Dus het alleen maar denken mag ook al niet meer :P
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
  vrijdag 4 januari 2013 @ 20:03:13 #44
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_121165586
Zit er iets in de lucht ofzo? Was ik eindelijk gewend aan nachten doorslapen, begint het hele geëmmer opnieuw... Afgelopen 2 nachten heeft ze weer tussen ons in gelegen omdat slapen volgens haar toch echt voor mietjes is ;).
  vrijdag 4 januari 2013 @ 20:18:29 #45
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_121166350
Damn, had verhaaltje getypt, niet op verzenden geklikt ofzo :?

Anyway, hier meestal een paar nachten goed, en dan weer een paar nachten slecht, ben er wel aan gewend inmiddels, alleen zo'n eerste slechte nacht hakt er altijd in. Nu weet ik dat er waarschijnlijk weer een slechte nacht komt, dus ben ik er op ingesteld :P

Wanneer stoppen kindjes niet zoveel meer in hun mond? Alles gaat hier nog steeds geproefd worden, behalve eten natuurlijk :D
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
  vrijdag 4 januari 2013 @ 20:20:19 #46
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_121166421
Nou die vraag stelden wij elkaar van het weekend nog en hij wordt over een maand twee dus :+
Het is wel minder maar nog niet geheel over.
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_121166682
Nirak, fijn dat hij zo snel ging slapen, al is het jammer dat hij wakker wordt ;)

NTS, spookt draakje nou alweer, hopelijk van korte duur deze keer!

Daan is deze week ook elke nacht wel een paar keer wakker, maar valt na een minuut mopperen wel weer in slaap. Hij is wat verkouden, dus zal daar wel last van hebben.

We hebben vandaag voor het eerst zijn haar geknipt. Dat pluishaar kwam tot op zijn wenkbrauwen, en een mooi pluk over de oren. Nu dus korter, wel gek gezicht, hij lijkt gelijk weer groter..
  vrijdag 4 januari 2013 @ 20:31:41 #48
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_121166871
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 januari 2013 20:20 schreef laziness het volgende:
Nou die vraag stelden wij elkaar van het weekend nog en hij wordt over een maand twee dus :+
Het is wel minder maar nog niet geheel over.
fijn vooruitzicht! :P

DF haren laten knippen! Anouk d'r haar loopt scheef aan de achterkant en ziet ook niet veel als ik geen speldje erin doe (en zij die laat zitten :D ) Maar ik wil niet dat ze een of ander potkapsel krijgt, *mompelt iets van jeugdtrauma enzo* ;)
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_121166963
Ik denk er wel over om Ean's haar iets te laten bij punten in de hoop dat het dan wat gaat groeien.
En ik zag een lopende cas *O*
En goede *O* en slechte -O- slapers.
Ik heb een ondeugend spookje ze gaat overal opstaan speelt kiekeboe met mij en een kledingstuk O+ . En heel een heel erg sterke eigenwil.
pi_121167055
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 januari 2013 20:31 schreef Susie het volgende:

DF haren laten knippen! Anouk d'r haar loopt scheef aan de achterkant en ziet ook niet veel als ik geen speldje erin doe (en zij die laat zitten :D ) Maar ik wil niet dat ze een of ander potkapsel krijgt, *mompelt iets van jeugdtrauma enzo* ;)
Paps heeft het zelf geknipt :P

Maar mijn kids hebben hetzelfde soort haar en zit precies die ene kant op, dus dat is makkelijk bijknippen
  vrijdag 4 januari 2013 @ 20:44:23 #51
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_121167423
kiekeboe spelen O+

zelf knippen? Ik heb al moeite met haar nagels knippen! :D En als ik al orde in haar haar wil krijgen, dan zit ze ook al niet stil.... Dus ik laat het gewoon voorlopig maar zo!
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
  vrijdag 4 januari 2013 @ 21:18:55 #52
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_121169008
Toevallig dat ik het daar met manlief over had daarstraks... Zeker de voorkant is gewoon niet meer in toom te houden, het hangt continu in d'r ogen en dan is het dus vegen en huilen want ze krijgt het niet weggeveegd. Speldjes en elastiekjes zijn 15 minuten leuk en daarna trekt ze ze uit om ze in de mond te steken.
Ik denk dat ik volgende week gewoon een bezoekje aan de kapper ga brengen met haar. Zij zal het allicht beter kunnen dan ik ;)!
pi_121170488
Ik moet ook gaan knippen maar durf de kapper nog niet aan (hij kan toch niet stil zitten) en zelf vind ik het ook doodeng....

ik hoor hier nog niet. sorry ;)
pi_121170866
Ja ik ga haar ook niet naar de kapper brengen hoor...dan is zo zo nieuwsgierig en zal proberen de schaar te pakken...
:W Kyara ;)
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  vrijdag 4 januari 2013 @ 22:03:05 #55
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_121171038
Kyara :W geduld, nog even :P

scheelt hier wellicht dat de kapster ook een vriendin van mij is, dus ze kent haar een beetje.... Aan de andere kant, juist omdat ze haar kent, zou ze zich wellicht juist niet rustig kunnen gaan gedragen natuurlijk... Nah, doe het toch nog niet :P
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
  vrijdag 4 januari 2013 @ 22:04:19 #56
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_121171093
O. is met 13 maanden al naar de kapper geweest hoor en zijn oren en ogen zitten er nog steeds :D
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_121171324
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 januari 2013 22:04 schreef laziness het volgende:
O. is met 13 maanden al naar de kapper geweest hoor en zijn oren en ogen zitten er nog steeds :D
Bij Floris ook :D
Die.ging.met 12 maanden voor t eerst. Wel 2 kapsters :D (1 knipte, de andere leidde m af :D)
pi_121171514
Yaro ging ook voor zijn eerste jaar. Een thuis kapper en vind het super. Vooral de plantenspuit. Hij zit ook niet stil maar dat is ze gewend. Ik probeer hem wel een beetje af te leiden. Hij gaat gewoon elke zes weken en dat is echt nodig. Sinds zijn tweede verjaardag doen we zijn haar ook met de tondeuse :D
pi_121171560
Jullie waren uit mijn actieve topics verdwenen.. Hi :W
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_121174298
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 januari 2013 20:31 schreef Susie het volgende:

[..]
Maar ik wil niet dat ze een of ander potkapsel krijgt
Wat is er mis met mijn kapsel?
pi_121174332
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 januari 2013 22:14 schreef Vanyel het volgende:
Jullie waren uit mijn actieve topics verdwenen.. Hi :W
Zo ver is het toch nog niet? ;)
Welcome back :W
pi_121174357
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 januari 2013 23:12 schreef Nirak het volgende:

[..]

Wat is er mis met mijn kapsel?
_O- _O- _O-
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_121176958
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 januari 2013 23:13 schreef bitterend het volgende:

[..]

_O- _O- _O-
Ja toch? Ik heb ook gewoon leuk lang haar met laagjes enzo.. M'n korte coupe heb ik achter me gelaten ;)
  zaterdag 5 januari 2013 @ 01:01:29 #64
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_121179343
Nirak! :D :'( :D _O-
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_121184233
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 januari 2013 23:12 schreef Nirak het volgende:

[..]

Wat is er mis met mijn kapsel?
:D
Ik heb wel kort haar :Y
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_121184494
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 januari 2013 22:14 schreef Vanyel het volgende:
Jullie waren uit mijn actieve topics verdwenen.. Hi :W
:W

hoe is t met je meisje?

En Nirak :D _O-

Mn mini's haar is nog niet geknipt, het valt nu zo geinig op de een of andere manier een soort van '70's ofzo, ik laat het maar even nog :D het hangt wel in haar ogen maar knipjes laat ze maar een half uurtje zitten :')

de oudste heb ik na eh 4 of 5 maanden voor t eerst bijgeknipt omdat haar haartjes constant in de ogen hingen :')
:)
  zaterdag 5 januari 2013 @ 08:33:46 #67
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_121184503
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 januari 2013 23:12 schreef Nirak het volgende:

[..]

Wat is er mis met mijn kapsel?
vast helemaal niets :P Ik had moeten zeggen bloempotkapsel :D
Als ik tijd heb, zal ik eens een foto van mezelf van vroeger plaatsen, dan begrijp je mijn 'trauma' :P
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_121184511
nice save xD
:)
  zaterdag 5 januari 2013 @ 10:05:29 #69
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_121185138
Wat ik bedoelde was dus zoiets:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
  zaterdag 5 januari 2013 @ 10:21:52 #70
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_121185317
Maar wel echt een Anouk gezicht, wat leuk om te zien!
Ik heb je lief mijn hele leven
  zaterdag 5 januari 2013 @ 10:40:02 #71
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_121185537
Jeej wat lijkt Anouk veel op jou, Susie!!!

Hier is de omgekeerde fok!wet in werking getreden. Vannacht heeft Draakje weer lekker doorgeslapen tot 6.00uur :D!
Daarna is manlief eruit gegaan en nu zijn ze samen op pad. Kan ik ff rustig wakker worden, puinhopen opruimen etc.
pi_121187355
Haren knippen? Bij Eva valt er nog maar weinig te knippen :') het komt wel, maar aan de bovenkant is het nog niet zo lang hoor. Zijkanten gaat wel wat harder, maar om het nou te knippen... Niet echt, haha! Ben wel heel benieuwd wanneer ze wel wat langer haar op haar koppie heeft!
Tralalalaaa
pi_121187383
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 januari 2013 08:30 schreef mignonne het volgende:

[..]

:W

hoe is t met je meisje?

Goed. Al twee keer naar de kapper geweest wegens enorme mat. En ze gaat denk ik een record breken hier. Bijna twee en ze loopt nog immer niet.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_121191254
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 januari 2013 06:19 schreef Vanyel het volgende:

[..]

:D
Ik heb wel kort haar :Y
Ik ben van heeeeeel kort (begin zwangerschap) gegaan naar haar tot over m'n schouders. Ik hoorde nml dat de meeste vrouwen hun haar kort knippen na het moederschap.. Dus ik dacht weet eens lekker dwars te doen ;)

Susie, dat bloempottenkapsel is veel meiden van onze generatie aangedaan.. Ik heb zelfs stekeltjes bovenop en een matje in m'n nek gehad, tegelijkertijd... Stel je daarbij ook nog een bril voor én een pleister over m'n oog...
Dus ik begrijp hoe je jezelf voelt :* ;)
Maar het kapsel daargelaten weet ik nu wel van wie Anouk haar looks heeft, 2 druppels water :D

Maar met D moet ik echt naar de kapper... Want het is geen gezicht die mat in z'n nek.. Bovenop groeit het niet net zo hard mee...
pi_121191326
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 januari 2013 12:21 schreef Vanyel het volgende:

[..]

Goed. Al twee keer naar de kapper geweest wegens enorme mat. En ze gaat denk ik een record breken hier. Bijna twee en ze loopt nog immer niet.
Slimme dame dus, die laat zich dragen = veel relaxter :)

Is dat erg, als ze dan nog niet lopen?
Die van ons maakt ook nog geen aanstalte.. Af en toenoer ongeluk een paar pasjes los, maar dan valt hij ook vrij snel op z'n billen en doet hij het weer even niet (faalangst?).
pi_121193036
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 januari 2013 14:41 schreef Nirak het volgende:

[..]

Slimme dame dus, die laat zich dragen = veel relaxter :)

Is dat erg, als ze dan nog niet lopen?
Die van ons maakt ook nog geen aanstalte.. Af en toenoer ongeluk een paar pasjes los, maar dan valt hij ook vrij snel op z'n billen en doet hij het weer even niet (faalangst?).
Ze heeft wat issues met haar enkels waardoor het gewoon niet echt lukt en mogelijk nog iets niet goeds. Als ze aan de handen loopt maakt ze met een been veel kortere stappen. Niet helemaal ok dus.

Ik heb in mijn zwangerschap mijn haar laten groeien omdat mevrouw V bang was voor dikke zwangere kop. Toen ik t later weer liet knippen was ze dolblij...
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
  zaterdag 5 januari 2013 @ 15:38:56 #77
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_121193170
Ja, Anouk lijkt vreselijk op mij! Dus ik weet ook dat die bolle wangen wel goed komen ;)

Moet er nog actie ondernomen worden Vanyel of groeit ze er vanzelf overheen ofzo?
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_121193989
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 januari 2013 15:38 schreef Susie het volgende:
Moet er nog actie ondernomen worden Vanyel of groeit ze er vanzelf overheen ofzo?
Voorlopig fysio,als er geen verandering in komt eens naar een medisch specialist.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
  zaterdag 5 januari 2013 @ 19:56:42 #79
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_121203487
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 januari 2013 16:02 schreef Vanyel het volgende:

[..]

Voorlopig fysio,als er geen verandering in komt eens naar een medisch specialist.
Laten we maar hopen dat de fysio gaat helpen dan! :*
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_121205533
Oh dat is vervelend voor je meisje V... Frustreerd het haar niet? Of heeft ze er pijn aan?
pi_121206695
Frustratie lijkt wel mee te vallen, pijn weet ik niet. Ze loopt nogal weinig, wie weet.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_121237559
Susie, die wangetjes zijn duidelijk erfelijk ;)
En het kapsel is ook bekend :{

Vanyel, is ze wel mobiel genoeg nu? Of heeft ze er echt last van, dat ze meer wil?
pi_121240215
Valt op zich wel mee, alleen buiten is t lastig dat ik haar niet overal wil laten kruipen.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_121240861
Ow Vanyel, dat lijkt me best lastig zeg. Maar het is ook maar net wat je gewent bent natuurlijk. Sarah loopt al zo lang ;) die is in mijn hoofd zowat lopend geboren en ik vind het zo makkeljik dat we naar de dierentuin kunnen zonder een wagen of buggy, want mevrouw wil toch alles lopen en red dat nog ook..
Hopelijk werkt de fysio wel voor jullie kleine dame!

Hier heeft Sarah nog steeds last van waterpokken, maar toch twijfel ik of dat het is/was. Het word nu minder de pokjes, maar ze hebben zich niet uitgebreid het is constant dezelfde hoeveelheid gebleven afgelopen week. Het kriebelde wel maar er zijn ook niet van die vochtblaasjes op gekomen.. (misschien is dat dan het atypische aan het verloop ofzo hoor, waar de ha het over had).
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_121241361
Ja, wat een verschil is dat, hè MamaPurk. Ivan liep rond de leeftijd die Lena nu heeft ook allang en hij liep enorme afstanden. Met Lena is dat gewoon anders. Ze loopt nu prima, maar die souplesse en dat uithoudingsvermogen heeft ze nog niet.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  zondag 6 januari 2013 @ 20:34:20 #86
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_121241362
Hier hetzelfde qua waterpokken verloop MP!
Maar gezien de littekens op zijn voorhoofd waren ze het toch wel echt -O-
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_121241610
quote:
0s.gif Op zondag 6 januari 2013 20:34 schreef Claudia_x het volgende:
Ja, wat een verschil is dat, hè MamaPurk. Ivan liep rond de leeftijd die Lena nu heeft ook allang en hij liep enorme afstanden. Met Lena is dat gewoon anders. Ze loopt nu prima, maar die souplesse en dat uithoudingsvermogen heeft ze nog niet.
Nou he! Jaël was ook wel snel, maar die is nog steeds liever lui dan moet. Die zegt gister in de dierentuin gewoon tegen mij dat ik een domme mama ben omdat ik de buggy niet mee heb, want nu kan zij niet zitten :')

quote:
0s.gif Op zondag 6 januari 2013 20:34 schreef laziness het volgende:
Hier hetzelfde qua waterpokken verloop MP!
Maar gezien de littekens op zijn voorhoofd waren ze het toch wel echt -O-
Ow nou dan wacht ik wel af of er littekens komen.. Maar Jaël heeft het dus ook als baby gehad zeggen ze en ze zou het zeker nog wel een keer krijgen dus ik verwachtte nu dat ze het wel zou krijgen maar die heeft nog niets, dus vermoed ik dat ze dan toch antistoffen heeft opgebouwd als baby, maar we zullen het wel merken in de toekomst. Bij Sarah zaten de pokken gelukkig alleen op haar romp en oksel dus als daar littekens komen ben ik er niet heel verdrietig van ;)
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_121242629
quote:
0s.gif Op zondag 6 januari 2013 20:38 schreef MamaPurk het volgende:

[..]

Nou he! Jaël was ook wel snel, maar die is nog steeds liever lui dan moet. Die zegt gister in de dierentuin gewoon tegen mij dat ik een domme mama ben omdat ik de buggy niet mee heb, want nu kan zij niet zitten :')

:D!

Lena is enorm dol op "de kar". Ze wordt zelfs boos als we met de auto ergens naartoe gaan en ze heeft er geen boodschap aan dat een uur rijdafstand wel een heel eind lopen met de kar is. :Y) Ik moet alles uit de kast halen om haar de kar uit te krijgen.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_121243542
quote:
0s.gif Op zondag 6 januari 2013 20:53 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

:D!

Lena is enorm dol op "de kar". Ze wordt zelfs boos als we met de auto ergens naartoe gaan en ze heeft er geen boodschap aan dat een uur rijdafstand wel een heel eind lopen met de kar is. :Y) Ik moet alles uit de kast halen om haar de kar uit te krijgen.
Ow Sarah word ook heel boos als we naar buiten gaan en ik doe de auto open, want ze wil lopen! En als ik de wagen mee heb roept ze steeds 'mij' en als J er in probeert te klimmen dan schiet zij er ook in om vervolgens weer te roepen dat ze wil lopen, maar J mag gewoon niet in de wagen want die is van haar.. Het was steeds gedoe dus ik neem de wagen niet meer mee. En als we met de auto weg moeten dan moet ik altijd eventjes worstelen om haar erin te krijgen.. Maar ze kan nu zelf in de stoel klimmen en dat vind ze leuk dus de worstelfase is ook weer zo goed als voorbij ;)

Maar ik vind het heerlijk hoe Saar voor zichzelf opkomt en dingen echt vind en daar dus ook een strijd van maakt. En hoe goed ze zich duidelijk kan maken enzo! Ze is gewoon zo slim en vlot!
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_121243744
quote:
1s.gif Op zondag 6 januari 2013 21:06 schreef MamaPurk het volgende:

Maar ik vind het heerlijk hoe Saar voor zichzelf opkomt en dingen echt vind en daar dus ook een strijd van maakt. En hoe goed ze zich duidelijk kan maken enzo! Ze is gewoon zo slim en vlot!
Ja, heel herkenbaar! Echt een eigen willetje.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_121244410
Dots willetje is precies andersom. Op de trap roept ze al auto rije auto rije. Vindt ze heerlijk.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_121244505
quote:
1s.gif Op zondag 6 januari 2013 21:17 schreef Vanyel het volgende:
Dots willetje is precies andersom. Op de trap roept ze al auto rije auto rije. Vindt ze heerlijk.
Dat komt omdat ze het lopen nog niet ontdekt heeft ;)
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_121245284
Gaan we zien als ze t echt kan :)
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
  zondag 6 januari 2013 @ 21:38:15 #94
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_121246016
Hier nog zo'n eigenwijs! Ventje wil ook per se lopen. Al sinds hij dat kan, dus vanaf zijn verjaardag ongeveer, wil hij liever niet meer in de kinderwagen. We vinden dat niet altijd handig, want hij rent alle kanten uit en dat is erg vermoeiend. Voor ons dan :P Ik heb nu een alternatief gevonden: een driewieler met duwstang. Dat is acceptabel voor 'm. Genoeg 'zelf doen' en toch ook zitten.
pi_121262523
Daan stond gisteren wel 5 seconden los :P
Lopen gaat lekker achter de gereedschapstroley/keukenstoel/kleuterstoel etc. Los lijkt hij soms te proberen, maar dan durft hij toch nog niet helemaal. Ik geloof dat Chris 6 maand in die fase heeft gehangen, dus we wachten af..
pi_121303228
Zo, we hebben nu een echte klimgeit. Hij kroop gisteren zo op het tv-kastje (40cm hoog), jammer genoeg is naar beneden gaan met head-first niet zo'n strak plan :P
En zonet is hij helemaal zelf naar boven geklommen op de trap. :o
pi_121303458
De trap opklimmen dat mag Cas hier ook altijd, dat gezichtje dan ook hé! O+
Gisteravond heeft meneer ook zitten bunkeren in zijn bordje pasta! Heerlijk heel de nacht geslapen daarna, niet eerder gehoord dat 5 minuten voor de wekker :7 Groeispurtje?!
pi_121303760
Inderdaad, helemaal trots boven.
En lekker zo'n nacht. Hier ook stilte tot half 8. Terwijl hij gisteren om kwart voor 6 al spookte. Denk dat er weer tanden op komst zijn, gezien de luiers, maar blijkbaar vannacht even rust gehad..
pi_121303843
Hier komen boven 2 hoektanden door maar aan zijn luiers merk ik niets, gelukkig.
  dinsdag 8 januari 2013 @ 20:51:44 #100
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_121327340
Hier was er in ene een kies, niets gemerkt aan haar luiers eigenlijk :? En nu die kies er is, kwijlt ze weer enorm. Dacht dat dat juist voordat er een tand of kies komt toeneemt?

Heel fijn, net bericht dat er een kindje met waterpokken op het kdv is :( Hoop dat het Anouk nog even overslaat eigenlijk....
Gisteren ging de afspraak voor de bmr prik niet door, arts ziek. Nu zou ik gebeld worden voor een nieuwe afspraak? Of kan ik beter zelf maar even bellen?
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')