Ik kan dat niet echt in de spelregels terugvindenquote:Op zaterdag 29 december 2012 20:33 schreef Scrutinizer het volgende:
Op zaterdagavond mag hier altijd wat meer.
Als het nagerecht geserveerd wordt is opa al onderweg naar huis. Hij is niet zo'n toetjesmens.quote:Op zaterdag 29 december 2012 20:36 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Niet zo sikkeneurig joh, Over een uurtje is Oop weer terug. Misschien nog wel eerder, want hij wil Van Gerwen kijken. Ik heb zo het idee dat hij bij de bediening wel wat druk op de ketel zet en dat het nagerecht nu zo ongeveer wel door is.
Gert heeft dat direct na de tijdelijke onderbreking van deze reeks verkondigd.quote:Op zaterdag 29 december 2012 20:38 schreef QuarterBack het volgende:
[..]
Ik kan dat niet echt in de spelregels terugvinden
Dat zeg je nou, maar misschien staat er wel zoute drop op de kaart..quote:Op zaterdag 29 december 2012 20:38 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Als het nagerecht geserveerd wordt is opa al onderweg naar huis. Hij is niet zo'n toetjesmens.
Als dat zo is hoop ik dat die chinees hem de tyfus slaat.quote:Op zaterdag 29 december 2012 20:40 schreef Pearlbitch het volgende:
Wat mij nu ineens te binnen schiet: zou Oop zijn belletje hebben meegenomen naar de chinees?
Die gasten kunnen allemaal karate.quote:Op zaterdag 29 december 2012 20:41 schreef beequeen het volgende:
[..]
Als dat zo is hoop ik dat die chinees hem de tyfus slaat.
Hmz dat wist ik niet... Wel de teksten maar ik vind de teksten van ICP ook leuk...quote:Op zaterdag 29 december 2012 20:30 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Zijn teksten zijn nogal omstreden. Optredens in Amsterdam zijn daarom meer dan eens niet doorgegaan. Voorlopig zien we hem ook niet meer terug, hij is vorig jaar tot 10 jaar veroordeeld omdat hij een aantal kilo cocaïne probeerde te kopen van een undercover agent.
Yup...quote:Op zaterdag 29 december 2012 20:43 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Die gasten kunnen allemaal karate.
Oh jaquote:Op zaterdag 29 december 2012 20:43 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Die gasten kunnen allemaal karate.
Gezellig hèquote:Op zaterdag 29 december 2012 20:30 schreef QuarterBack het volgende:
Opa is er weer niet, Gert ook niet blijkbaar en dan mag de speeltuin weer open
quote:
quote:
quote:
Plausibele verklaringquote:Op zaterdag 29 december 2012 20:52 schreef tonja het volgende:
Aan de overkant zit een café met een groot scherm, kan ie toch nog kijken
Je kent toch het tempo waarmee opa dat wat op z'n bord ligt, z'n muil inschuift? Dat uurtje napulken kan-ie ook thuis doen.quote:Op zaterdag 29 december 2012 21:09 schreef Jian het volgende:
[..]
Nog vroeger, dan moet ie nu al met z'n jas aan staan, nog kauwend op z'n gebakken banaantje
Hahahaha... Geweldig!!!quote:
Hijs leuk.quote:
Hahahaha, wie is die randdebiel dan?quote:Op zaterdag 29 december 2012 21:33 schreef Pearlbitch het volgende:
Wie smakelijk wil lachen moet deze link eens aanklikken.
WTF, zou dat Qb zijn?quote:Op zaterdag 29 december 2012 21:33 schreef Pearlbitch het volgende:
Wie smakelijk wil lachen moet deze link eens aanklikken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |