Ohja, dat je al 4 maanden niet meer bloedt valt ook niet op.quote:
Ik heb er niet zoveel verstand van, maar ik werk in een drogisterij en als je ziet hoeveel luiers erdoorheen gaan bijvoorbeeld, en hoe duur die dingen zijn, alleen dat kost vrij veel geld.quote:Op vrijdag 28 december 2012 21:32 schreef Miracle_Drug het volgende:
[
[..]
Een kind is zo duur als je hem maakt![]()
Die van mij kosten meer dan gemiddeld ja (dure school, dure topsport). Maar in mijn ogen is het het waard. Daarom adviseer ik TS dan ook eerst eens te gaan praten en zeker zichzelf niet buiten te sluiten, je eigen kind op zien groeien is mooi
Collega op het werk is 6mnd zwanger (bevalt eind maart) en je ziet eigenlijk nog niks... Zwangerschappen zijn per vrouw verschillendquote:Op vrijdag 28 december 2012 21:35 schreef FAUSTINO het volgende:
[..]
Dan begint die buik ineens als een malle te groeien
Juist omdat ik kinderen heb ben ik van mening dat ook een man zijn verantwoordelijkheid heeft. Dat er tussen pa en ma geen liefde (meer) is, is het prima dat of hij of zij het kind grootbrengt. De ander heeft dan gewoon zijn/haar deel bij te dragen. Financieel. Omdat dat kind er niets aan kan doen. Dat heeft gewoon recht op de inzet van zowel de vader als de moeder.quote:Op vrijdag 28 december 2012 21:29 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Nee, maar als ik een kind zou hebben zou ik heel gelukkig zijn. Al valt dat financieel heel erg tegen natuurlijk.
Inderdaad. Nooit van het doorslikken van de pil gehoord?quote:Op vrijdag 28 december 2012 21:37 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]
Ohja, dat je al 4 maanden niet meer bloedt valt ook niet op.
Op een of andere manier ontgaat jou dat TS er gewoon niks mee te maken wil hebben, PUNT.quote:Op vrijdag 28 december 2012 21:36 schreef Miracle_Drug het volgende:
[..]
Ja ik wel.
![]()
Ik adviseer hem te gaan praten met haar, waar anderen er alleen maar op hameren dat hij moet gaan betalen. Ik weet het niet hoor maar wanneer IK op zo'n manier te horen zou krijgen dat ik ouder zou worden zou ik ook niet blij zijn.
Waarom alleen financieel?quote:Op vrijdag 28 december 2012 21:37 schreef beerten het volgende:
De ander heeft dan gewoon zijn/haar deel bij te dragen. Financieel.
Jawel, maar daar schijn je na een paar keertjes wel mee te moeten stoppen ivm bepaalde complicaties. En daarna kun je het weer enkele maanden doen.quote:Op vrijdag 28 december 2012 21:38 schreef CruellaDeVil het volgende:
[..]
Inderdaad. Nooit van het doorslikken van de pil gehoord?
Een puber kost vele malen meerquote:Op vrijdag 28 december 2012 21:37 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Ik heb er niet zoveel verstand van, maar ik werk in een drogisterij en als je ziet hoeveel luiers erdoorheen gaan bijvoorbeeld, en hoe duur die dingen zijn, alleen dat kost vrij veel geld.
Ja, of katoenen luiers, maar dan nog: flesjes, en eten, en kleding enzo... Ik bedoel de basisdingen kosten ook aardig wat.
Een medestanderquote:Op vrijdag 28 december 2012 21:37 schreef mirannie het volgende:
Altijd leuk die 2 kampen in dit soort discussies![]()
Ik ben voor het kamp dat hij niet hoeft te betalen. Zelf in deze situatie gezeten, alleen heb ik het wel face-to-face met hem besproken zodra ik het wist en niet eerst de rest van de wereld op de hoogte gesteld. Vriend 2,5 jaar jonger en wilde er toch ook niets mee te maken hebben, hij koos ook voor de abortus. Toen ik daar niet in mee wilde gaan, vond ik zelf ook dat het dus mijn verantwoordelijkheid was. Inmiddels zijn we 12 jaar verder vanaf het moment dat dit besluit genomen is en ik heb er nog geen dag spijt van gehad. En ik was destijds 20, zij zou met haar 27 jaar toch wel wat volwassener mogen zijn.
Ik zei dat dat mogelijk is.quote:Op vrijdag 28 december 2012 21:33 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
En hoe kom je tot de conclusie dat dat in dit geval zo is? En dat het -zelfs als het zo zou zijn- TS van zijn kinderalimentatieplicht vrijpleit? Is het dan ineens zijn kind niet meer ofzo?
Als ik TS was zou ik eerst maar eens afwachten of de baby geen zwarte krullen en een kleurtje heeft.quote:Op vrijdag 28 december 2012 21:39 schreef Whiskers2009 het volgende:
En nee, ik zou als ik TS was ook niet blij zijn met zo'n bericht. Maar ik zou iig zorgen dat mijn vlees en bloed eten en kleding en scholing kreeg...
Je hebt je er écht niet in verdiept he? Bloedingen (anders dan miskraam) kunnen gewoon voorkomen tijdens het prille begin ve zwangerschap. Daarnaast houdt niet elke vrouw haar cyclus bij en hebben stress en afvallen bijv ook invloed op de cyclus...quote:Op vrijdag 28 december 2012 21:37 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]
Ohja, dat je al 4 maanden niet meer bloedt valt ook niet op.
Mee eens.quote:Op vrijdag 28 december 2012 21:41 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Als ik TS was zou ik eerst maar eens afwachten of de baby geen zwarte krullen en een kleurtje heeft.
quote:Op vrijdag 28 december 2012 21:37 schreef mirannie het volgende:
Altijd leuk die 2 kampen in dit soort discussies![]()
Ik ben voor het kamp dat hij niet hoeft te betalen. Zelf in deze situatie gezeten, alleen heb ik het wel face-to-face met hem besproken zodra ik het wist en niet eerst de rest van de wereld op de hoogte gesteld. Vriend 2,5 jaar jonger en wilde er toch ook niets mee te maken hebben, hij koos ook voor de abortus. Toen ik daar niet in mee wilde gaan, vond ik zelf ook dat het dus mijn verantwoordelijkheid was. Inmiddels zijn we 12 jaar verder vanaf het moment dat dit besluit genomen is en ik heb er nog geen dag spijt van gehad. En ik was destijds 20, zij zou met haar 27 jaar toch wel wat volwassener mogen zijn.
Fijn voor TS dat je begrip voor hem hebt, en voor je ex (of ONS) dat je begrip voor hem had.. Je had echter wel recht op kinderalimentatie..
Omdat je zegt dat een kind zo duur is als je hem zelf maakt. Dat vind ik ook, maar niet alles is een keuze qua aanschaf.quote:Op vrijdag 28 december 2012 21:40 schreef Miracle_Drug het volgende:
[..]
Een puber kost vele malen meerEen baby groeit snel, kost misschien 5 tientjes aan kleding in de maand. Een puber het dubbele, want die groeit ook nog. Sport, school, luiers zijn er niets bij ben ik bang.
Omdat emotioneel niet af te dwingen is?quote:
Niet uitsluitend financieel. Dat is in mijn ogen het minimale. Ik geloof echter niet dat het in het belang van het kind is dat het opgescheept wordt met bemoeienis van een vader of moeder die het kind in het geheel niet wil. Daarin zullen de 2 ouders samen een weg moeten vinden. Als dat betekent dat ze niets met elkaar te maken willen hebben, en in dit geval hij niet met het kind, komt het op financiën neer.quote:
Whut???quote:Op vrijdag 28 december 2012 21:41 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Als ik TS was zou ik eerst maar eens afwachten of de baby geen zwarte krullen en een kleurtje heeft.
Je hebt als vader ook rechten.quote:Op vrijdag 28 december 2012 21:44 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Omdat emotioneel niet af te dwingen is?
Dit geval bewijst dat ook de pil niet 100% beschermt.quote:Op vrijdag 28 december 2012 21:38 schreef CruellaDeVil het volgende:
[..]
Inderdaad. Nooit van het doorslikken van de pil gehoord?
Wat weet jij nou van vrouwenlijven, hormonen, stress en menstruatie??quote:Op vrijdag 28 december 2012 21:43 schreef dinosteen het volgende:
De ex van TS is ook niet echt redelijk zwanger zijn merk je wel eerder dan na 4 maanden (menstruatie).
Vervolgens vertelt ze het TS per email ook erg leuk voor TS.
Een doorbraakbloeding bedoel je. Dat verschil zéér tussen vrouwen. De één kan nog geen twee maanden achter elkaar slikken, de ander prima één of meerdere jaren. 4 maanden is een doodnormale tijdsspanne om door te slikken.quote:Op vrijdag 28 december 2012 21:40 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]
Jawel, maar daar schijn je na een paar keertjes wel mee te moeten stoppen ivm bepaalde complicaties. En daarna kun je het weer enkele maanden doen.
TS wil niet. Daarom zeg ik dat emotioneel niet af yte dwingen is. Ik zou het toejuichen als TS ook (alleen richting kind) emotioneel betrokken zou zijn..quote:Op vrijdag 28 december 2012 21:45 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Je hebt als vader ook rechten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |