Ik moet een einde lease auto ophalen op de Van Beethovensingel, bij iemand thuis. Is dat bij jou in de buurt? Mocht ik in de problemen raken zal ik natuurlijk jouw deskundige hulp vragen.quote:Op vrijdag 28 december 2012 21:59 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Waar in Vlaardingen? Mijn home-town namelijk
Ben dan ook thuis dus mocht het lastig worden kan ik wellicht te hulp schieten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Uiteindelijk de auto om half 9 de auto's afgeleverd en dus nog 8 uur terug naar huis ov'en. Uiteindelijk bij de overstap in Frankfurt besloten de volgende trein te nemen en in die 3 uur tussentijd met zeven van de tien hikers nog even een biertje te doen in Frankfurt. Net om 8 uur aangekomen op Utrecht CS; prima dag met veel uren!
[ Bericht 0% gewijzigd door Hojdhopper op 29-12-2012 20:59:00 ]Nederlander in München, met voorliefde voor Taiwan en auti's gonna aut.
quote:Op zaterdag 29 december 2012 20:48 schreef Hojdhopper het volgende:
Zo, dat was het dagje wel!
Gelukkig hadden we deze bolides:Vet! Als je er de tijd voor hebt is het wel een erg mooie afwisseling van de gebruikelijke ritten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Uiteindelijk de auto om half 9 de auto's afgeleverd en dus nog 8 uur terug naar huis ov'en. Uiteindelijk bij de overstap in Frankfurt besloten de volgende trein te nemen en in die 3 uur tussentijd met zeven van de tien hikers nog even een biertje te doen in Frankfurt. Net om 8 uur aangekomen op Utrecht CS; prima dag met veel uren!Op maandag 27 februari 2012 12:54 schreef wise het volgende:
dus volgende keer poepen in een wit puntje en deze in de koelkast doen zodat het net een broodje kroket lijkt¡¡¡¡¡
Inderdaad, alleen 400 ton? dus al 40 miljoen km gereden?quote:Op zaterdag 29 december 2012 20:53 schreef Babananana het volgende:
[..]
Vet! Als je er de tijd voor hebt is het wel een erg mooie afwisseling van de gebruikelijke ritten.
Ja dat is een minuut of 5-10 vanaf mijn huis met de auto.quote:Op zaterdag 29 december 2012 16:11 schreef Ordinateur het volgende:
[..]
Ik moet een einde lease auto ophalen op de Van Beethovensingel, bij iemand thuis. Is dat bij jou in de buurt? Mocht ik in de problemen raken zal ik natuurlijk jouw deskundige hulp vragen.
Op basis van... werkwijze, salaris?quote:Op zaterdag 29 december 2012 21:36 schreef Antwoordapparaat het volgende:
Is er eigenlijk wel veel verschil tussen AR en EW?
Ja, en AR vereist ook rijervaring? op de website staat "aantoonbare rijervaring", wat bedoelen ze hiermee precies? of je eerder als chauffeur/hiker hebt gewerkt?quote:Op zaterdag 29 december 2012 21:38 schreef Hojdhopper het volgende:
[..]
Op basis van... werkwijze, salaris?
Toppie, bedankt.quote:Op zaterdag 29 december 2012 22:01 schreef Jieuwst het volgende:
Bij mij wilden ze gewoon een scan van het rijbewijs maken. Ik neem aan dat er toen ook gecontroleerd is dat ik een jaar mijn rijbewijs had. Verder niks aan hoeven te tonen
De auto, die is wel belangrijkquote:Op zondag 30 december 2012 12:37 schreef Elmer901 het volgende:
Nou mensen, ik heb morgen mijn eerste rit.
Ritje van Groningen naar Vianen met een Audi A6.
Zijn er nog dingen die ik niet moet vergeten?
Je rijbewijs.quote:Op zondag 30 december 2012 12:37 schreef Elmer901 het volgende:
Zijn er nog dingen die ik niet moet vergeten?
*proest*quote:Op zondag 30 december 2012 12:38 schreef CaptainCookie het volgende:
[..]
De auto, die is wel belangrijk
Primark in Almere!quote:Op zondag 30 december 2012 12:42 schreef gehaktstaaf123 het volgende:
. Iemand nog een idee wat ik even zou kunnen doen?
Sorry, lezen is soms best moeilijk!quote:Op zondag 30 december 2012 13:13 schreef joppie_saus het volgende:
Er staat toch in je ritopdracht welk transportformulier je in moet vullen?
Yeps ben ik vorige week nog geweest, ik zal zo even kijken in m'n telefoon of ik het adres er nog in heb staan. Nijkerkerstraat komt me wel bekend voor trouwens, het zag er allemaal nog erg nieuw uit.quote:Op zondag 30 december 2012 14:39 schreef maxmin het volgende:
Is iemand van hier wel eens in Amersfoort geweest bij de LM die ook een depot in Barneveld noord heeft? Volgens mij heb ik verkeerde gegevens gekregen van EW, want het adres aan de nijkerkerstraat dat ze opgeven is niet het adres van de LM. ("afleveren bij X lease amersfoort" en "eindadres: nijkerkerstraat xxx amersfoort")
Op hun website geven ze een ander adres aan en op google maps is de LM op beide adressen niet te vinden.
De vraag is of ik dan aangenomen word als ik het meld bij de sollicitatie. Als ik eenmaal aangenomen ben kan ik het op m'n beschikbaarheid zetten, maar het is meer of zij het op voorhand accepteren. Niet geschoten is altijd mis zullen we maar zeggen=pquote:Op zondag 30 december 2012 12:35 schreef joppie_saus het volgende:
Dan heb je niet goed gelezen. Eén dag per week beschikbaar zijn is het vereiste. Soms krijg je ritten ophalen na 11 uur, dus ja, dan zou het kunnen. Moet je dan gewoon aangeven bij je beschikbaarheid.
Klopt helemaal ja! Was inderdaad van plan om de metro te nemen tot Schiedam, dan de trein naar Vlaardingen en het laatste stukje gewoon lopen, tenzij het regent. Heb ook geen haast, dus dat moet wel goed komen. Bedankt voor je tips iig!quote:Op zaterdag 29 december 2012 21:16 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Ja dat is een minuut of 5-10 vanaf mijn huis met de auto.
Het is trouwens in een minuut of 10-15 aan te lopen vanaf station Vlaardingen Centrum, maar je kan ook een paar haltes bus 57 nemen. Halte ligt tussen de Hoogvliet en Partycentrum Prikkewater, beetje voor de deur van dat partycentrum. Je moet dan de halte hebben waarvoor je de weg moet oversteken. Hij gaat echter maar eens in het half uur en die tijden weet ik niet want het is een bus die ik nooit neem
Treinen gaan wel elk kwartier.
Als je uit Capelle komt neem je zeker de metro? Dan zou ik als ik jou was bij Schiedam Centrum de trein nemen. Misschien dat je een reisadvies krijgt om in de metro te blijven tot Vijfsluizen maar dat zou ik zelf niet doen.
Het grootste verschil is denk ik de kledingvoorschriften. Voor EW moet je altijd met pantalon en nette schoenen, ook in de regen, vrieskou en als je auto's moet schoonmaken. Bij AR zeggen ze alleen dat je er representatief uit moet zien, dus gewoon je eigen keus.quote:Op zaterdag 29 december 2012 21:36 schreef Antwoordapparaat het volgende:
Is er eigenlijk wel veel verschil tussen AR en EW?
Huh, zijn ze helemaal verhuist? Ik had verwacht dat ze er nog een vestiging hadden bij genomen. Wel balen, de verbinding naar het station is inderdaad niet zo lekker.quote:Op zondag 30 december 2012 15:05 schreef Panthera. het volgende:
Ja, die zijn verhuisd zeiden ze, ik was er vrijdag.
Wel jammer, je kan niet meer meteen naar de trein. Er gaat wel een bus ('s middags eens in het half uur) naar Amersfoort of Apeldoorn via Hoevaleken station, op 5 minuten afstand, maar ik moet dan via Hoevelaken naar Ede, met een overstaptijd van 25 minutenben nu dus een dik uur bezig om naar huis te komen van hun, vroeger was het 20 minuten.
Dan houd je daarover je mond bij de sollicitatie en pas je dat later aan bij de beschikbaarheid. Eerst maar eens zien dat je een uitnodiging krijgt.quote:Op zondag 30 december 2012 15:25 schreef qua111 het volgende:
[..]
De vraag is of ik dan aangenomen word als ik het meld bij de sollicitatie. Als ik eenmaal aangenomen ben kan ik het op m'n beschikbaarheid zetten, maar het is meer of zij het op voorhand accepteren. Niet geschoten is altijd mis zullen we maar zeggen=p
Ja ik was ook verbaasd. Ze liepen in Barneveld al tijden met de parkeerplaats te rommelen, dan verwacht je niet dat ze opeens weg zijn.quote:Op zondag 30 december 2012 17:00 schreef S-RS het volgende:
[..]
Huh, zijn ze helemaal verhuist? Ik had verwacht dat ze er nog een vestiging hadden bij genomen. Wel balen, de verbinding naar het station is inderdaad niet zo lekker.
Ja inderdaad, en ik kreeg nou niet de indruk dat ze hier meer ruimte hebben. Of er moet achter nog een deel zijn dat ik niet heb gezien. Maar het zag er allemaal wel lekker nieuw en netjes uitquote:Op zondag 30 december 2012 17:04 schreef Panthera. het volgende:
[..]
Ja ik was ook verbaasd. Ze liepen in Barneveld al tijden met de parkeerplaats te rommelen, dan verwacht je niet dat ze opeens weg zijn.
Is Barneveld nu echt helemaal weg dan?quote:Op zondag 30 december 2012 17:56 schreef S-RS het volgende:
[..]
Ja inderdaad, en ik kreeg nou niet de indruk dat ze hier meer ruimte hebben. Of er moet achter nog een deel zijn dat ik niet heb gezien. Maar het zag er allemaal wel lekker nieuw en netjes uit
Tegen Panthera zeiden ze dat ze verhuisd waren, dus dan neem ik aan van wel.quote:Op zondag 30 december 2012 18:30 schreef maxmin het volgende:
[..]
Is Barneveld nu echt helemaal weg dan?
Is een optie inderdaad, al is het niet echt mijn ding. Ik hoop maar gewoon dat het goed weer isquote:[b]Op
Primark in Almere!
Dat zijn idd aparte types. Parkeren is ook een hell daar. Achteruit inparkeren is echt bijna niet te doen.quote:Op zondag 30 december 2012 19:23 schreef joppie_saus het volgende:
Ach, je kan altijd nog naar DL, waar ze altijd vrolijk zijn. Not
Is mij ook nooit echt gelukt. Precies wat je zegt.. Je kop moet er ook naar staan. Vaak waren die langere tijden in de trein vaak de terugweg aan het einde van de dag en dan had ik helemaal geen zin meer om nog wat te doen behalve muziek luisteren. Hooguit wat artikelen lezen ofzo.quote:Op zondag 30 december 2012 19:52 schreef Warrick21 het volgende:
Zijn er hier trouwens mensen die wel eens heel lang in de trein of bus hebben moeten zitten en daardoor huiswerk hebben kunnen doen?
Want dat leek me wel één van de voordelen van dit baantje, maar echter ben ik vaak toch maar maximaal 20 tot soms 30 minuten in één vervoersmiddel. Tegen de tijd dat ik helemaal in de mindset ben om wat te moeten gaan doen, moet ik al gaan opletten op waar ik uit moet gaan stappen...
Dit dus. Heb regelmatig een boek vol goedemoed meegenomen, tegenwoordig laat ik die gewoon thuis. Ik kijk wel TG of luister wel gewoon muziek of de ogen dichtquote:Op zondag 30 december 2012 20:32 schreef Mallet het volgende:
[..]
Is mij ook nooit echt gelukt. Precies wat je zegt.. Je kop moet er ook naar staan. Vaak waren die langere tijden in de trein vaak de terugweg aan het einde van de dag en dan had ik helemaal geen zin meer om nog wat te doen behalve muziek luisteren. Hooguit wat artikelen lezen ofzo.
Klopt helemaal. Heb ook wel eens een boek meegenomen, maar het komt er eigenlijk nooit van.quote:[b]Op
Dit dus. Heb regelmatig een boek vol goedemoed meegenomen, tegenwoordig laat ik die gewoon thuis. Ik kijk wel TG of luister wel gewoon muziek of de ogen dicht
Dat is degene die verplaatst isquote:Op zondag 30 december 2012 19:23 schreef joppie_saus het volgende:
Ach, je kan altijd nog naar DL, waar ze altijd vrolijk zijn. Not
Niet zo streng zoals wel wordt gezegd. Maatje van me kreeg vorige week pas een belletje: Je hebt sinds november 2011 niet meer gewerkt, wil je nog wel in het bestand blijven staan?quote:Op zondag 30 december 2012 12:03 schreef qua111 het volgende:
Ik zou ook graag beginnen als hiker, zeker na het lezen van ruim 30 pagina's van jullie goede verhalen!
Kan iemand mij misschien vertellen hoe er gedacht wordt over het minimaal 1 dag vd week beschikbaar zijn??
Op 't moment kan ik niet structureel 1 dag beschikbaar zijn, maar als ik op een dag van 9 - 11 college heb bijv, kan ik daarna dan nog gewoon een rit maken, of is het vaak eerder ophalen??
Nog een paar kleine dingen danquote:Op zondag 30 december 2012 15:28 schreef Ordinateur het volgende:
[..]
Klopt helemaal ja! Was inderdaad van plan om de metro te nemen tot Schiedam, dan de trein naar Vlaardingen en het laatste stukje gewoon lopen, tenzij het regent. Heb ook geen haast, dus dat moet wel goed komen. Bedankt voor je tips iig!
Ik dacht dat je de veiling bedoelde naast het Transferium.quote:Op zondag 30 december 2012 21:36 schreef Panthera. het volgende:
[..]
Dat is degene die verplaatst isOverigens kom ik daar redelijk vaak en tegen mij zijn ze best vrolijk
Mentaliteit knul. Mentaliteit.quote:Op zondag 30 december 2012 21:23 schreef S-RS het volgende:
[..]
Dit dus. Heb regelmatig een boek vol goedemoed meegenomen, tegenwoordig laat ik die gewoon thuis. Ik kijk wel TG of luister wel gewoon muziek of de ogen dicht
Hij heeft mij een keer in de stromende regen drie keer naar buiten gestuurd om de auto te verplaatsen. Na de derde keer stond de auto weer precies op de plek waar ik hem direct bij aankomst neergezet had.quote:Op zondag 30 december 2012 20:30 schreef QuiCk01 het volgende:
[..]
Dat zijn idd aparte types. Parkeren is ook een hell daar. Achteruit inparkeren is echt bijna niet te doen.
Ben daar 2 keer geweest en de eerste keer werd ik bijna aangereden door een van hun medewerkers, de tweede keer kreeg ik grote bek omdat ik zogenaamd verkeerde plek had geparkeerd (bleek niet zo te zijn).
Wat bedoel je daar mee? Dat je 6 keer over een tentamen moet doen en 6 jaar over een studie van 4 jaar?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |